En dat Sara dus uit de serie is, maar niet dood? De actrice is er dus gewoon mee gestopt om kinderen te gaan baren.quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:42 schreef BillyOcean het volgende:
Ik geloof er geen reet van dat Sarah echt dood is... Die linc heeft gewoon poep in zijn ogen...! Over een paar afleveringen zul je zien dat het iemand was die erop leek...
Neeman, dat zou pas gaar zijn. Dat is gewoon sarah.quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:42 schreef BillyOcean het volgende:
Ik geloof er geen reet van dat Sarah echt dood is... Die linc heeft gewoon poep in zijn ogen...! Over een paar afleveringen zul je zien dat het iemand was die erop leek...
Waar heb je dat vandaanquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:13 schreef Mrsgod het volgende:
Verder vind ik het maar gaar dat episode 5 na 6 komt
Kijkcijfers per aflevering ligt gemiddeld rond de 10 miljoen. Verder bedoel ik met 'fans buiten de VS' niet alleen Nederlandersquote:Op zondag 21 oktober 2007 17:21 schreef northernlight81 het volgende:
[..]
Sowieso lopen ze overal achter op de Amerikaanse en dat zal zo ook wel blijven. Daarnaast hebben ze ruim 300 miljoen inwoners in Amerika. De kijkcijfers vallen tegen in vergelijking met andere series, maar er kijken veel meer Amerikanen naar dan Nederlanders ofzo.
Mafkeesquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:13 schreef Mrsgod het volgende:
[..]
Neeman, dat zou pas gaar zijn. Dat is gewoon sarah.
En ze kapt er inderdaad mee omdat ze zwanger is.
Verder vind ik het maar gaar dat episode 5 na 6 komt
Nee joh, vanochtend gewoon één aflevering. Over twee weken (volgens de officiele site) is aflevering 6 pas weer.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 00:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
Morgenvroeg dubbele aflevering of niet?
Maar ze is wel lekkerquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 13:50 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat stukje van Linc en die slet op 't strand waarbij ze opeens haar vest (of wat 't was) uittrok was echt belachelijk slecht(en paste totaal niet in 't verhaal
).
Ze is zeker lekker, maar ik had echt het idee dat ik 2min naar Baywatch zat te kijkenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 14:30 schreef RenzoBrad het volgende:
Maar ze is wel lekker![]()
Linc wilde er volgens mij zo bovenop duiken![]()
Volgens mij willen ze een slaapmiddel o.i.d. in de beker stoppen die de bewaker zal krijgen...quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 15:28 schreef Kinga het volgende:
Hmm, ik snap dat hele beker gebeuren niet..
Het tempo ligt inderdaad tig keer hoger dan in seizoen 1quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 16:03 schreef Trancelocator het volgende:
Zo te zien over twee weken al de season finale?
Sowieso klopte het niet, in een van de eerste camera shots bij die scene kon je volgens mij heel duidelijk zien dat hij er makkelijk bij kon...quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 17:06 schreef Bullet-tooth het volgende:
Michael is ook niet echt slim bezig als hij bij zijn afgesloten cel terugkomt en die EMP probeert te pakken. Als hij nou die verrekijker in z'n hand neemt kon hij makkelijk dat snoer naar zich toetrekken.
Inderdaad, de makers lijken het een beetje af te raffelen.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 17:21 schreef RenzoBrad het volgende:
[..]
Sowieso klopte het niet, in een van de eerste camera shots bij die scene kon je volgens mij heel duidelijk zien dat hij er makkelijk bij kon...![]()
Waarom merkten de bewakers trouwens die EMP niet op? Zag er toch niet meer uit als een normale magnetron![]()
De bewaker loopt vanuit Sona richting de toren. Volgens mij komt dat bekertje (met bijvoorbeeld koffie) uit Sona. Als ze daar nou slaapmiddel, zeer sterke drugs of iets dergelijks in kunnen doenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 15:28 schreef Kinga het volgende:
Hmm, ik snap dat hele beker gebeuren niet..
Nee, de bewaker is dirty volgens mij? Hij gooit express z'n bekers daarneer, en daar stoppen ze dan drugs in en gooien ze de gevangenis in. Dus als ze hem op hun hand krijgen dan hebben ze meer kans om eruit te breken.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 18:45 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
De bewaker loopt vanuit Sona richting de toren. Volgens mij komt dat bekertje (met bijvoorbeeld koffie) uit Sona. Als ze daar nou slaapmiddel, zeer sterke drugs of iets dergelijks in kunnen doen.
Want? Heb je gekeken? ik vind het nog steeds spannende serie vooral wat er over 2weken komt.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 19:50 schreef Haunter het volgende:
Wat een matige serie is Prison Break toch geworden![]()
![]()
Lijkt me gewoon dat ze hem willen drogeren (zoals al eerder gezegd in dit topic). Dat zal inderdaad een taak voor Sucre zijn.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 21:11 schreef Syd het volgende:
"if we get to that cup, we get to the man"
Ze moeten er achterkomen hoe die beker daar komt, waarschijnelijk een taak voor Sucre
Had hij ook niet een rol in ST: Enterprise?quote:en trouwens die ene gast die nieuw in sona is, die speelt ook mee in Heroes (Seizoen 2)
Haha inderdaad! Ga jij lekker graven, ik geniet even van de zonquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 13:50 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat stukje van Linc en die slet op 't strand waarbij ze opeens haar vest (of wat 't was) uittrok was echt belachelijk slecht(en paste totaal niet in 't verhaal
).
De serie is niet afgelopen indien de ontsnapping succesvol isquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 23:04 schreef Knipoogje het volgende:
Gaan ze nu de serie in 2 afleveringen afraffelen omdat de stekker eruit gaat ofzo?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 30 november 2009 19:30 schreef Ian_Nick het volgende:
Pietje's hobby is puzzelen en misschien ben jij wel het laatste stukje O+
Floatin' Sarahquote:
ja man, scofield had gewoon uit tralies moeten klimmen over terrein moeten rennen de toren in klimmen de zwaar bewapende bewaker neerslaan, zijn wapen pakken terug rennen en iedere bewaker afknallenquote:Op woensdag 24 oktober 2007 09:43 schreef Haunter het volgende:
Eigenlijk had Scofield die sniper van die corrupte militair moeten pakken, en die bewakers moeten neerschieten... nee hoor, Scofield wil het weer op een onhandige manier via een magenetron doen, terwijl hij volgens mij alles kan pakken wat hij wil?!
Nee, ik vind het echt zonde dat een serie met een geweldig 1e seizoen naar een matige 2e rangs serie is getransformeerd.
Precies, want precies op het moment dat Scofield het veld over rent vliegt er een vogel door het kijkveld van de bewakersquote:Op woensdag 24 oktober 2007 09:53 schreef Syd het volgende:
[..]
ja man, scofield had gewoon uit tralies moeten klimmen over terrein moeten rennen de toren in klimmen de zwaar bewapende bewaker neerslaan, zijn wapen pakken terug rennen en iedere bewaker afknallen![]()
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 10:34 schreef Repeat het volgende:
En wel ruimte hebben om 2 keer die kuthouse uit te zenden he?
house zuigt harige ballen.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 11:29 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
[afbeelding], je kan te ver gaan natuurlijk.
House is 5,4x zo goed als de gemiddelde PB-aflevering (wetenschappelijk bewezen). Dus mond houden.quote:
Michael is nog nooit geframedquote:Op woensdag 24 oktober 2007 12:09 schreef -Franktastic- het volgende:
http://www.comingsoon.net/news/tvnews.php?id=38664
volgens mij om er iets in te doen. Hij drinkt elke ochtend standaard zn koffie, dus als ze daar iets inmikken kunnen ze hem zo uitschakelen.quote:
Ow ik dacht dat ze die bekers wilden hebben die op grond lagenquote:Op woensdag 24 oktober 2007 13:44 schreef Repeat het volgende:
[..]
volgens mij om er iets in te doen. Hij drinkt elke ochtend standaard zn koffie, dus als ze daar iets inmikken kunnen ze hem zo uitschakelen.
Ze waren 200 meter van Sona vandaan, dus dat deed ze om niet op te vallen. Als die bewakers af en toe het strand checken, dan staat het niet zo goed als je aan het graven bent.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 13:50 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat stukje van Linc en die slet op 't strand waarbij ze opeens haar vest (of wat 't was) uittrok was echt belachelijk slecht(en paste totaal niet in 't verhaal
).
Ook al zag het er niet meer normaal uit, ze weten echt niet dat er een EMP van is gemaakt. Daarnaast waren ze natuurlijk op zoek naar een geweer met scope, dus dan maakt een niet normale magnetron niet zo veel uit.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 17:21 schreef RenzoBrad het volgende:
[..]
Waarom merkten de bewakers trouwens die EMP niet op? Zag er toch niet meer uit als een normale magnetron![]()
In de laatste aflevering van het tweede seizoen deden ze voorkomen, dat wanneer er een verrekijker in iemand z'n cel wordt gevonden, dat diegene dat dood wordt geschoten? Volgens mij was de wreedheid van de gevangenis binnen de vier muren, het enige wat ze impliceerde.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 23:04 schreef El_jefe07 het volgende:
[..]
Als het echt zo'n wrede gevangenis was geweest; zoals het in de laatste episode van het tweede seizoen min of meer werd voorgesteld, hadden ze Scofield wel meteen uit het rijtje gehaald toen hij bekende dat het zijn cel was waar die verrekijker werd gevonden. Daarna was het normaal gesproken meteen over en uit geweest en had de gravedigger ook weer wat te doen gehad. Maar niets van dat al, zo'n wrede gevangenis is het blijkbaar niet...
Ze gaan met z'n allen 22 kilometer zwemmen met één zuurstoftank?quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 23:52 schreef Houtspeer het volgende:
Hun 'getaway vehicle' is volgens mij een zuurstof tank. Ze zwemmen Panama uit en dan delen ze een zuurstoftank met z'n allen.
Nou ok, misschien niet Panama uit, maar wel het gebied waar het vol zit met agenten, snapte je dat niet?quote:Op woensdag 24 oktober 2007 13:54 schreef Guilin het volgende:
[..]
Ze gaan met z'n allen 22 kilometer zwemmen met één zuurstoftank?
Idd, gaat hard achteruit....quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 19:50 schreef Haunter het volgende:
Wat een matige serie is Prison Break toch geworden![]()
![]()
Nee, sorry. Ik denk wel dat als ze in Panama blijven, ze vrijwel zeker gevonden worden. En als ze van de kust af zwemmen, dan zijn ze midden op zee, zonder een bekende met een boot in de buurt.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 14:19 schreef Houtspeer het volgende:
[..]
Nou ok, misschien niet Panama uit, maar wel het gebied waar het vol zit met agenten, snapte je dat niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I ♥ PB
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 17:31 schreef miss-scofield het volgende:
Gave ep weer!!
Ik dacht eigenlijk dat Sara's hoofd in die koelbox zat, maar heb denk ik niet zo goed geluisterd!
Vanavond nog maar een keertje kijken.. nu eerst eten koken!
Die promo zit er vet uit!!!!!!!!!! Echt stom dat we twee weken moeten wachtenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2000 light years from home
Gelukkig heet dit het Fok forum, en niet de Prison Break-adoratie site. Oftewel, iedereen mag z'n mening gevenquote:Op woensdag 24 oktober 2007 15:25 schreef Nashje het volgende:
Elke week weer dezelfde mensen die hier komen vertellen hoe hard de serie achteruit is gegaan. Blijf dan gewoon weg ofzo. We weten 't nu wel.
Geen PB volgende week dus? Kenker Amerika.
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 18:08 schreef Merkie het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thanks!I ♥ PB
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 15:25 schreef Nashje het volgende:
Elke week weer dezelfde mensen die hier komen vertellen hoe hard de serie achteruit is gegaan. Blijf dan gewoon weg ofzo. We weten 't nu wel.
Geen PB volgende week dus? Kenker Amerika.
quote:Op woensdag 24 oktober 2007 12:35 schreef Merkie het volgende:
House is 5,4x zo goed als de gemiddelde PB-aflevering (wetenschappelijk bewezen). Dus mond houden.
!
Na ja, daar heb je wel een punt. Maar wat kan dan hun getaway vehicle zijn?quote:Op woensdag 24 oktober 2007 16:38 schreef Guilin het volgende:
[..]
Nee, sorry. Ik denk wel dat als ze in Panama blijven, ze vrijwel zeker gevonden worden. En als ze van de kust af zwemmen, dan zijn ze midden op zee, zonder een bekende met een boot in de buurt.
Geen idee. Een rubbere boot is lame en kom je niet ver mee. Snorkels zou kunnen, maar dan ben je nog zichtbaar en vlak onder het wateroppervlak (en dus raakbaar door kogels). De enige optie is misschien toch een bevriende boot in de buurt, misschien Sucre. Dan zouden luchtflessen nog wel kunnen, die zijn in ieder geval beter dan snorkels.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 23:39 schreef Houtspeer het volgende:
[..]
Na ja, daar heb je wel een punt. Maar wat kan dan hun getaway vehicle zijn?
Dat valt wel mee, was toen bij mythbusters en op 1 meter hoogte ben je zelfs veilig voor een .50quote:Op donderdag 25 oktober 2007 00:13 schreef Guilin het volgende:
[..]
zichtbaar en vlak onder het wateroppervlak (en dus raakbaar door kogels).
Een meter diepte denk ik, maar hoe lang denk je dat de gemiddelde snorkel is?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 07:42 schreef dapluiz het volgende:
[..]
Dat valt wel mee, was toen bij mythbusters en op 1 meter hoogte ben je zelfs veilig voor een .50
Het antwoord staat al twee dagen in de recap op www.fox.com/prisonbreak, namelijk:quote:Op woensdag 24 oktober 2007 23:39 schreef Houtspeer het volgende:
[..]
Na ja, daar heb je wel een punt. Maar wat kan dan hun getaway vehicle zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Favoriete series:
24 / Fort Alpha / Heroes / Prison Break / Westenwind
Het is niet te hopen dat ze nog zeven seizoenen doorgaan met PB, ik vind de verhaallijn van T-bag nu sowieso tegenvallen.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:39 schreef TerroRobbie het volgende:
WTF, las vanochtend in de krant dat T-bag voor 7 jaar heeft getekend...
quote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:39 schreef TerroRobbie het volgende:
WTF, las vanochtend in de krant dat T-bag voor 7 jaar heeft getekend...
Dat heb ik inderdaad ook gelezen in BN/De stem, is wel bizar lang.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:39 schreef TerroRobbie het volgende:
WTF, las vanochtend in de krant dat T-bag voor 7 jaar heeft getekend...
Bron: http://www.bndestem.nl/televisiegids/article464979.ecequote:De merkwaardige populariteit van T-Bag
Door Monique Brandt (GPD)
Acteur Robert Knepper is het inmiddels gewend, maar voor een buitenstaander is het wel wat vreemd als hij op straat als absolute held wordt begroet. ,,Hé T-Bag, je bent geweldig'', roepen voorbijgangers keer op keer enthousiast, verwijzend naar zijn personage in de serie Prison Break.
In die serie speelt Knepper namelijk de extreme bad guy, de verpersoonlijking van Het Kwaad, verpakt als tanige, gespierde rotzak. Maar moordenaar/verkrachter/pedofiel/racist Theodore Bagwell is evengoed enorm populair.
Psychopaat
Knepper: ,,Mensen vragen me wel vaker hoe het komt dat de kijkers zo dol zijn op T-Bag. Maar volgens mij zijn ze meer gefascineerd door hem. Ze vinden het geweldig om me te kunnen haten. Aan de andere kant is hij ook charmant en intelligent, zoals veel seriemoordenaars. Ik denk niet dat hij gek is, hij is een psychopaat, zo geworden na een gruwelijke jeugd. Hij is zich volkomen bewust van elke gewelddaad. Toch blijf je als kijker niet onberoerd door T-Bag. Hij is, juist omdat hij die aantrekkelijke kant heeft, de ultieme enge droom.''
Met zijn rol als gevangene nummer 89632, tot levenslang veroordeeld voor zes pogingen tot ontvoering, voor verkrachting en moord, is Knepper naar zijn eigen gevoel weer helemaal terug in de film- en tv-business. Lange tijd vreesde hij naar eigen zeggen dat het gedaan zou zijn met zijn acteursbestaan, omdat hij geen rollen meer kreeg. ,,Net voordat ik werd aangenomen was ik volkomen, maar dan ook volkomen blut. Ik had nog een rol in de HBO-serie Carnivale gehad, maar dat betaalde vrijwel niets. Voor de audities voor een gastrol in Prison Break liep ik dus enorm te piekeren hoe ik het zou aanpakken.''
Kwijlen
,,Ik had werk nodig en deze rol leek me geweldig, dus wat moest ik doen? Ik was in principe de láátste die in aanmerking zou komen want ik heb niet de bouw van een schurk, geen tatoeages, ik zie er niet ruig uit. Dus ik dacht: als T-Bag naar iemand kijkt, denkt hij: ik pák jou. Hij kijkt naar zijn aanstaande slachtoffer als naar een vette biefstuk, dat maakt hem op dat moment haast aan het kwijlen. Dus ik ontwikkelde dat enigszins begerig aandoende zenuwtrekje, T-Bag likt constant over zijn lippen. En hij heeft die charme, waarmee hij aantrekkelijk is voor zowel mannen als vrouwen.''
Het werkte. De gastrol werd een vaste hoofdrol. Een recensent schreef over hem 'Hij kijkt naar je alsof je een kreeft op een gratis buffet bent.' Een vooraanstaand entertainmentblad riep hem uit tot 'De grootste tv-schurk aller tijden'. Knepper: ,,In de meeste tv-series wordt de schurk op een gegeven moment door de held vermoord, maar ook in dit geval redt T-Bags charme zijn leven. Er is een oud gezegde in Hollywood dat luidt: 'Een tv-show is pas goed met een goede schurk'. En ergens klopt dat natuurlijk ook wel. Je hebt pas een held als die steeds wordt gedwarsboomd door een echte boef.''
In Amerika zijn de opnamen voor seizoen vier inmiddels in volle gang. Knepper verwacht dat de serie, gezien het succes, nog wel een paar jaar doorloopt. ,,Ik heb getekend voor zeven jaar en ik hoop dat ik die vol kan maken. Prison Break is, ondanks zijn moderne vorm, een klassiek soort drama. De strijd om goed en kwaad, elementen als vergeving, liefde, dood. Kijkers houden van zulke verhalen, ik denk dat ze reality-televisie inmiddels wel beu zijn.''
Kunstledematen
De opnamen van de serie zijn voor de acteur extra gecompliceerd omdat Knepper niet alleen voortdurend aan het zenuwtrekje moet denken, maar ook zit met een kunsthand. T-Bag is immers gehandicapt nadat medegevangene John Abruzzi hem tegen het einde van serie 2 uit lijfsbehoud met een bijl te lijf ging. ,,In Dallas zit een bedrijf dat kunstledematen maakt voor mensen die een amputaties achter de rug hebben. Er werd een mal van mijn hand gemaakt, en uiteindelijk kreeg ik een peperdure, zeer goed gelijkende nephand.''
,,Ze waren alleen vergeten die handmal een klein beetje groter te maken dan mijn echte hand. Het ding dat ik nu draag is precies zo groot als mijn hand. Als het warm is zwelt mijn echte hand op en gaat het ding vreselijk knellen. En als het koud is, krimpt die kunsthand en is het óók enorm pijnlijk. Dus langer dan zeven, acht minuten kan ik hem niet dragen. Vorig seizoen zag T-Bag er af en toe uit alsof hij in stilte vreselijk veel pijn leed. Nou, dat klopt.''
hij speelt 'm goed ja maar de beste (en meest ervaren) acteur uit de serie is toch absoluut William Fichtner (Mahone)quote:Op donderdag 25 oktober 2007 18:16 schreef B.. het volgende:
Ik vind T-bag wel de beste acteur van PB.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |