abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 26 november 2007 @ 21:42:00 #151
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_54856106
Klinkt geweldig
Zo fijn dat ze zich goed voelt bij haar vriendjes op school.

Heel goed trouwens dat t met haar oogjes vooruit gaat. Laat t maar lekker in die lijn doorgaan. Dan gaat t helemaal goedkomen.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_54880522
Oxymoron; misschien is een implanon een optie? Dat is wat minder definitief dan sterilisatie.

Ik heb zelf ook ooit sterk getwijfeld wegens mogelijke erfelijke belasting (autisme/bipolariteit wat in mijn direct familielijn voorkomt).
Huisarts zei dat ik te jong was voor sterilisatie, ondanks mijn achtergrond en bezwaren.
Ben toen overgegaan op implanon.

En maar goed ook, want de afgelopen jaren ben ik toch steeds meer naar het moederschap toe gaan groeien.
Moet wel zeggen dat er bij mij nooit iets terug gevonden is van autisme, bipolariteit of wat, enkel dat ik wel wat gevormd ben door de omgeving waar ik in ben opgegroeid, en ik vind zelf wel dat ik autistische trekjes heb, maar daar plaag ik mezelf meer mee dan dat ik het heel serieus neem.

Als jezelf echt niet in staat bent voor kinderen te zorgen vind ik dat je er ook wijs aan doet deze optie voorlopig even uit te sluiten, maar ik weet niet hoe oud je bent, het kan nog veranderen.
Dus implanon of prikpil lijkt me dan beter.

Het is echt niet zo dat autisten geen kinderen zouden mogen krijgen! Er zijn zoveel gradaties!
En de lichtere vormen van autisme vergelijk ik dan met adhd, en die dingen komen vaker voor dan er geconstateerd wordt, en kunnen soms zelfs heel goed verhuld worden. Ik zie het ook niet als een ziekelijk iets, maar meer als een extra uitdaging in het leven. Genoeg mensen die dus die uitdaging hebben zonder het misschien zelf wel te weten, maar gewoon kinderen krijgen.

En ouderschap is gewoon een serieuze aangelegenheid, waar je niet zomaar even over beslist of wat je even doet omjezelf beter van te voelen. Ik heb zelf zolang gewikt en gewogen en mezelf 'klaargestoomt'.
Er zijn genoeg mensen die hier heel makkelijk mee zijn, niet eens wat hoeven te mankeren, maar wel voor een hoop ellende voor hun kids zorgen.

'Normale' mensen hoeven dus niet altijd goede ouders te zijn, en mensen met dat beetje meer hoeven niet altijd slechte ouders te zijn.
Het is maar net hoe bewust en eerlijk je er zelf in staat.

Ik hoop iig Oxy dat je dmv bijv een implanon of prikpil even niet meer hoeft bezig te zijn met deze angst en je je kunt richten op je eigen ontwikkeling en leren hanteren van je eigen extra uitdaging in het leven in de vorm van autisme.
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae
pi_54884135
Eva wil naar haar vriendjes. Echt goed zeg.

Mijn oppaskindje kreeg de prikpil. Niet zozeer (nog) ivm kinderen, maar wel om te voorkomen dat ze ongesteld zou worden. Kan met goed voorstellen dat moeder daar geen zin in had.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  vrijdag 30 november 2007 @ 10:43:06 #154
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_54940812
Goed dat jullie er over, beginnen

Deze week heb ik weer een gesprek gehad met mijn psychiater, en begeleidster, over dit onderwerp.
Ik ga heel wellicht, de prikpil krijgen, omdat ze vinden dat ik mijn menstruatie niet goed, verzorg. Vooral als ik me niet zo goed, voel.
Dat is dan meteen een oplossing voor het, sterelizatie probleem wat we eerst hadden. Maar de huisarts moet nog toestemming geven.
Dus wellicht, zit dat er aan te komen!

Eva, succes met je oogjes!
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_55057639
Interessant artikel over autisme als hype: http://home.deds.nl/~f.scholte/ Misschien voor jullie ook lezenswaardig? Op OOL loopt er een discussie over, onder 'Zorgenkinderen'.
  Jubileum moderator donderdag 6 december 2007 @ 19:50:02 #156
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55084997
Als ik meer tijd heb poemojn ga ik het zeker helemaal lezen.


Eva is al vanaf maandag ziek, toen werden we gebeld door school of we haar wilden halen want ze was zo benauwd. Gisteren is Jeroen toch maar naar de dokter geweest, ze was toch wel erg benauwd. Conclusie oorontsteking (niet gemerkt ) keelontsteking en verder klonken de longen nog goed. Even de dosis puffen omhoog en hopen dat het zou opknappen.
Gisteravond lag ze huilend in mijn armen "ik ben zo ziek mama, help me mama, ik ben zo ziek"
Vanmorgen leek het heel even beter te gaan, vanmiddag ineens begon ze te klagen over hoofdpijn en zag ik een vreemde uitslag verschijnen op haar armen en benen.
Toch maar weer gebeld en ze is uitgebreid onderzocht. Dubbele oorontsteking, keelonsteking, neusamandel is ontstoken en tot overmaat van ramp is ook haar rechterlong nu ontstoken. Uitslag was een typische uitslag, en de vraag van de dokter was of het hetzelfde was wat Karin altijd heeft bij koorts. Nou had Karin het net bekeken dus dat kon ik ontkennen.
Dokter wist het ook even niet, het is dus niet "dat van Karin" dan is het vast "dat van Eva".

Antibiotica dus, en dat was even puzzelen maar ze heeft nu tabletjes die ik mag fijnmalen en ergens in mag stoppen.
Eerste dosis zit er in in de appelmoes wat ze overigens wel gelijk doorhad. Morgenavond iets anders proberen dus...
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55086944
Goed zeg, dat je er zo over praat Oxy. Op wat voor school heb jij eigenlijk gezeten?

Arme Eva. Wel slim van d'r van de appelmoes.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  donderdag 6 december 2007 @ 22:25:10 #158
191575 jessica87
Alleen de sterkste overwinnen
pi_55089043
yo wat een avondtuur en ik ben erg blij dat ik geen autisme heb al zal men dat willen ..............
als ik ooit eens kinderen neem zal ik geen autisje willen of een down ectra
ik wil gewoon een normaal gezond kind net als ik of niet dan?
pi_55089104
lijkt me ook een heel avondtuur, een kind als jij!
  donderdag 6 december 2007 @ 23:18:05 #160
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_55090516
quote:
Op donderdag 6 december 2007 22:27 schreef bixister het volgende:
lijkt me ook een heel avondtuur, een kind als jij!
Ze is ook geen kind, maar een kadoshop volgens haar profiel!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_55090624
maar wel een heel normale, gezonde kadoshop!
  vrijdag 7 december 2007 @ 11:12:57 #162
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_55096953
quote:
Op donderdag 6 december 2007 21:10 schreef YPPY het volgende:
Goed zeg, dat je er zo over praat Oxy. Op wat voor school heb jij eigenlijk gezeten?
Ik heb Havo gedaan op een reguliere school. Wel met speciale begeleiding, vanuit het Speciaal Onderwijs. De Tweede Fase, heb ik gehaald, met hulp van de Leerplicht Ambtenaar, die een apart rooster voor mij, bedacht heeft.

De stelling, dat autisten, geen Havo Of Vwo kunnen doen, klopt denk ik niet. Het klopt wél, dat de meeste klassiek autisten, geen havo of Vwo diploma hebben, maar dat kan ook andere redenen hebben, dan dat ze het leren niet, aankunnen.
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_55097760
Met meer begeleiding zouden er meer mensen met een autistische stoornis HAVO of VWO kunnen doen, daar ben ik van overtuigd. Maar ik denk ook dat een heleboel van deze mensen zonder deze begeleiding dit niveau niet kunnen halen, maar dan niet omdat ze niet genoeg hersens hebben helaas.
  Licht Ontvlambaar vrijdag 7 december 2007 @ 11:55:20 #164
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_55097986
quote:
Op zondag 25 november 2007 19:59 schreef Lois het volgende:
Zoiets hoop ik ook Ynske want ik weet anders ook even niet hoe ze het binnen zou moeten krijgen.
Isa is dan wel 'gewoon' maar een eigenwijze meid... Maar de enige manier waarop de antibiotica hier naar binnen gaat is gemengd met pudding. Na trauma's met lepeltjes, spuitjes en weet ik wat allemaal, kwam de huisarts daarmee
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_55120440
Ik kreeg het inderdaad ook gewoon door de vla.

Ik neem aan dat je van die medicijnverpulvers hebt?
  zaterdag 8 december 2007 @ 12:24:49 #166
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_55122257
Oei Lois lees het nu allemaal pas, hoe gaat het inmiddels met Eva?
Wat hier goed helpt ( wij mogen het niet door het eten doen ( behalve die juist wel door de voeding moet maar die zijn smaakloos ) ivm weigeren ) is iets pakken wat ze heeel leuk vind om te doen en dan mag ze even daar mee spelen, dan een hapje/lepeltje medicijnen dan weer even spelen etc.
Maar dat zullen jullie vats al wel gerpobeerd hebben .. bedenk ik me net
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_55124840
quote:
Op donderdag 6 december 2007 22:25 schreef jessica87 het volgende:
yo wat een avondtuur en ik ben erg blij dat ik geen autisme heb al zal men dat willen ..............
als ik ooit eens kinderen neem zal ik geen autisje willen of een down ectra
ik wil gewoon een normaal gezond kind net als ik of niet dan?
Wat is een down ectra?
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
  zaterdag 8 december 2007 @ 15:58:28 #168
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55125506
Igraine, gewoon negeren.

Lois, hoe is het nu met Eva? Is het nog gelukt met de medicijnen verder?
***
  Jubileum moderator zaterdag 8 december 2007 @ 17:09:18 #169
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55126760
Gisteravond hebben we het door de vanilleyoghurt (met smarties) gemengd en dat ging goed.
Vanmorgen werd ze wakker en zei heel verwonderd: Ik voel me heel veel beterder mama!
Net de laatste dosis gegeven en hopen dat het opknappen doorgaat.
Ze is wel ontzettend verzwakt merken we, heel snel moe enzo maar ze is eindelijk vandaag weer wat meer gaan eten als fruit.

Het heeft wel een enorme impact gehad, ook op Jeroen en mij. Zo ziek is ze lang niet meer geweest en ze beseft het zelf nu ook goed.
Ik kan me eindelijk ontspannen, en nu voel ik me echt geradbraakt. Ik ga heeeeeeel erg vroeg naar bed vanavond, even wat slaap inhalen.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 8 december 2007 @ 18:25:26 #170
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_55128624
Pfoe wat een opluchting. Fijn om te lezen zeg! Lief ook dat ze dat zelf zo mooi aan kan geven.

Ik kan me voorstellen dat het jullie idd ook flink uit put zoiets, het klonk idd allemaal niet als 'eventjes een griepje'.
Slaap ze!
***
  zaterdag 8 december 2007 @ 18:50:10 #171
24188 Belana
kloon van belana
pi_55129068
lois wat fijn dat het ergste voorbij lijkt en dat jullie weer wat rustiger kunnen zijn ook!
stormy waters...
sailin'
  zaterdag 8 december 2007 @ 19:52:01 #172
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55130407
Lois, wat fijn
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_55130516
Mooi Lois. Heb de afgelopen dagen weer wat lopen lurken hier en heb het gevolgd, was al nieuwsgierig hoe jullie de medicatie er nou in krijgen.

Hier heb gaat het zo:"



Lukas achterop bij zijn grote kleine broer Tig. Daar speelt inmiddels een soort "The Mighty" verhaal tussen: Tig is alleen een vrij verlegen en bangig jongetje, maar als Lukas er is, dan is hij niet bang in het donker, voor andere mensen en kan hij ineens prima fietsen, alsof Lukas zijn mojo is ofzo. Lukas profiteert aan de andere kant weer van Tig voor bescherming of als er onder woorden gebracht moet worden, want Tig voelt Lukas erg goed aan.
Ik weet nog niet zo goed wat ik ervan moet denken. Ik heb er iig toen we Lukas uit huis lieten plaatsen niet zo bij stilgestaan wat een enorm hechte band die twee hadden en wat dat met name voor de jongste van de twee zou betekenen. Was daar op dat moment ook veel te overspannen voor denk ik, maar toch. Waren ook wat opvallende dingetjes aan hem op school waar ik de vinger niet op kon leggen (niet in zijn eentje uit het lokaal durven om te plassen enzo). In ieder geval viel vorige week het kwartje toen meneertje Twee ineens zonder problemen wegfietste met Lukas achterop (anders gaat het dus altijd van "ik heb pijn in mn kniehiehie en ik ben moehoehoe" etc etc). Weet nog niet of ik er iets aan moet doen...
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  Jubileum moderator zondag 16 december 2007 @ 20:56:48 #174
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55321031
Wij hebben gefietst vandaag Het was steenkoud maar in het zonnetje heerlijk




Voorpret



Ik heb ook een rondje geoefend, vond de grote weg nog wat eng, en de fiets stond duidelijk nog niet goed afgesteld bij mij
filmpje

Als je goed kijkt zie je Eva als een bezetene trappen, die wil harder en harder. We hebben haar maar in zijn vrij gezet vandaag, anders schieten we voor het stoplicht er ook met een noodvaart vandoor.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55321083
Dat ziet er super uit Lois
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 17 december 2007 @ 11:57:27 #176
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_55332778
Wauw wat leuk zeg! Leuk om Eva zo hard te zien trappen !
pi_55332822
Wat geweldig!!! Dat enthausiaste koppie van Eva ook op de foto's.
Hopelijk wordt het een mooi voorjaar en mooie zomer zodat jullie veel plezier van de fiets kunnen hebben!
  zondag 23 december 2007 @ 17:40:28 #178
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_55494729
Lois; ik las in een ander topic, over de gevoelige, voeten van Eva.
Voor mij heel herkenbaar, maar wel opgelost met de loop, van de jaren. Er is dus nog hoop!
Door mijn autisme en Tourette heb ik veel last van overgevoeligheid, voor kleding ed. Maar, ik kan nu, wel goed schoenen verdragen (als ze maar precies evenstrak aanvoelen aan mijn voeten). Ook schoenen, die van plastic zijn kan ik (nu nog steeds niet), verdragen. Bij mij, is de oplossing geweest altijd, schoenen van het merk Wolky te kopen. En, naadloze sokken aan te trekken.

Ik had nog een vraag aan de moeders van kinderen met autisme: in een afgelopen versie, van het blad Engagement (van de NVA), stond een colum, over een autistische jongen, waarvan de ouders altijd wilden, dat hij er netjes en verzorg bijliep.
Hij kreeg merkkleding en after-shave op.

Mijn ouders willen ook altijd dat ik er verzorgd, bijloop. Ik moet elke 8 weken naar de kapper (ook al heb ik daar een hekel aan), we gaan vaak nieuwe kleren kopen (vroeger een ramp, nu vind ik het zelfs leuk), en ik moet gel in mijn haar.
Mijn begeleiding voert hetzelfde beleid voor, de bewoners.

Nu hoorde ik van een mede-autist (niet van mijn groep), dat dat juist zorgt, dat je minder opvalt, en dat mensen het autisme er nóg moeilijker door accepteren. Net alsof je er sloeberig uit moet zien, als je een handicap hebt. (Maar vaak is dat wel zo, door verschillende oorzaken).

Wat doen jullie er aan, om je kind, zo ''mooi'' mogelijk, voor de dag te laten verschijnen?
En, werkt het, of averrechts?
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  zondag 23 december 2007 @ 18:07:21 #179
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_55495214
Als ik zo vrij mag zijn...

Een vriendin van mij vertelde me eens dat ze haar kind (ook autistisch) nooit iets aan deed van bijvoorbeeld de Wibra of Zeeman. Ondanks dat hij broeken versleet bij het leven (kapot vallen, kruipen zelfs op de stoep). Toen ik haar vroeg waarom niet, gaf ze als antwoord dat ze het gevoel had 'iets goed te moeten maken' (op een manier van: Hij is al gehandicapt, dus dan moet ie maar in een mooie verpakking.). Ze wilde vooral niet dat hij nog extra buiten de boot zou vallen door in haar ogen 'sloeberige' kleding. Hij liep dus altijd in dure merkkleding.

Overigens voelde zij zich erg beschaamd en schuldig toen ze mij dit vertelde
  zondag 23 december 2007 @ 18:08:43 #180
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55495255
Och dat filmpje van Eva die zo lekker trapt!
Wat een uitkomst zeg, zo'n fiets!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  Jubileum moderator zondag 23 december 2007 @ 18:56:52 #181
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55496577
Ik heb niet zo dat ik het overdreven compenseer dat Eva er netjes uit moet zien. Ik koop wel graag kleding voor haar die ze prettig vind zitten, of kleding met prints die zij leuk vind. Wijde broeken vind ze lekker, of een tuinbroek met veel zakken.Daar let ik dus op.
Op dit moment is ze helemaal gek van Mickey Mouse, dus ik heb wat shirts gekocht met Mickey erop. Dan is het aankleden gelijk een stuk makkelijker en ze is er hartstikke trots op.
Verder moet ze van mij wel elke dag haren kammen, ook al is dat een enorm gevecht, omdat dat gewoon bij je dagelijkse verzorging hoort. Ze wil zelf graag meisjeshaar, langer haar dus, en dat betekend ook dat het kammen soms een groot probleem kan zijn door de klitten. Kort haar is voor ons geen optie, ook al zou dat makkelijker zijn, omdat ze zelf dit graag wil.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zondag 23 december 2007 @ 20:37:10 #182
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_55499292
Whow wat een gevaarte is die fiets zeg! Ik moest wel even lachen toen ik Eva zo hard zag trappen. Ze vind het zelf ook helemaal geweldig he? Super!
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
  zondag 23 december 2007 @ 20:40:36 #183
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_55499366
Wat een coole fiets. Kan ze ook zelf meesturen? Of heeft dat geen effect?
I'm so glamourous I piss glitter!
  Jubileum moderator zondag 23 december 2007 @ 20:43:09 #184
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55499434
Nee ze kan gelukkig zelf niet meesturen. Het stuur zit vast, anders eindigen we elk ritje in de bosjes waar toevallig net een poes loopt, of in de tuin van iemand waar een lichtje brand, of in een auto die toevallig blauw is.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55499446
'Tom steekt vuurwerk af' grote hit YouTube

Om je ff flink kwaad te maken: lekker lachen met zn allen over een waarschijnlijk autistisch jongetje dat lol met vuurwerk heeft.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  zondag 23 december 2007 @ 21:10:07 #186
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55500035
Ik vind het een erg aandoenlijk filmpje.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_55508131
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:43 schreef Mwanatabu het volgende:
'Tom steekt vuurwerk af' grote hit YouTube

Om je ff flink kwaad te maken: lekker lachen met zn allen over een waarschijnlijk autistisch jongetje dat lol met vuurwerk heeft.
Waarschijnlijk!! Ik bedoel niemand weet wat er met dat ventje is. Ik heb er echt wel om moeten lachen hoor. Vorig jaar trouwens al maar dat maakt niet uit. De een zegt dat dit gewoon nep is de ander weer dat hij autistisch is. Tja zolang niemand het weet vind ik dat je er best om mag lachen.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_55508190
quote:
Op zondag 23 december 2007 20:43 schreef Mwanatabu het volgende:
'Tom steekt vuurwerk af' grote hit YouTube

Om je ff flink kwaad te maken: lekker lachen met zn allen over een waarschijnlijk autistisch jongetje dat lol met vuurwerk heeft.
Waarom zou je er niet om mogen lachen dan? Misschien is hij inderdaad autistisch of verstandelijk beperkt, maar ik vind het een heel lief filmpje, kinderlijk verheugen en vrolijke spanning!
Gependeld
3 kinderen/1 kind, meisje/3 kinderen totaal, meisje, meisje, jongen/
april 2009 en het word een jongen
pi_55518773
quote:
Op maandag 24 december 2007 09:23 schreef MevrouwKoRn het volgende:

[..]

Waarom zou je er niet om mogen lachen dan? Misschien is hij inderdaad autistisch of verstandelijk beperkt, maar ik vind het een heel lief filmpje, kinderlijk verheugen en vrolijke spanning!
Ja tuuk, zo heb ik er ook om gelachen
Ik bedoelde natuurlijk de typische fp-reacties van "lol zie die kutmongool dan".
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  † In Memoriam † maandag 24 december 2007 @ 20:09:36 #190
37843 lady-wrb
kortaf
pi_55519220
quote:
Op maandag 24 december 2007 09:23 schreef MevrouwKoRn het volgende:

[..]

Waarom zou je er niet om mogen lachen dan? Misschien is hij inderdaad autistisch of verstandelijk beperkt, maar ik vind het een heel lief filmpje, kinderlijk verheugen en vrolijke spanning!
ik moest er ook om lachen.
het zou zo mijn kind kunnen zijn. die zou precies zo reageren.
misschien dat het me juist daarom ontroert.
  † In Memoriam † maandag 24 december 2007 @ 20:10:23 #191
37843 lady-wrb
kortaf
pi_55519244
quote:
Op maandag 24 december 2007 19:55 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Ja tuuk, zo heb ik er ook om gelachen
Ik bedoelde natuurlijk de typische fp-reacties van "lol zie die kutmongool dan".
dat zegt meer over de gemiddelde fp-poster dan over deze jongen.
pi_55521035
Oxy, ik ben dan wel geen moeder van een kind met autisme, maar ik kan wel vertellen hoe het in mijn oppasgezin ging. Mijn oppaskindje wilde alleen met 'flodderige' veel te grote kleren aan. Pakte ook vaak truien van haar vader uit de kast. Ze wilde ook niet dat haar haar werd geborsteld, maar dat ging wel erg in de knoop zitten. Uiteindelijk hebben haar ouders toch haar haar laten knippen, want het zat zo in de knoop. Je ziet het wel vaak, dat mensen met een handicap er onverzorgder bijlopen, ik kwam het vaak tegen in mijn werk. Veel mensen 'weten niet beter' of hebben geen ouders of begeleiders die er op letten. Ik vind het wel goed dat jij er zo mee bezig bent.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_55546495
quote:
Op maandag 24 december 2007 20:10 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

dat zegt meer over de gemiddelde fp-poster dan over deze jongen.
Ja, dat was ook mijn punt zo ongeveer
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  woensdag 26 december 2007 @ 19:43:03 #194
24188 Belana
kloon van belana
pi_55557892
ik vind het een prachtig ontroerend filmpje eigenlijk
stormy waters...
sailin'
  Jubileum moderator vrijdag 11 januari 2008 @ 21:20:48 #195
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55960203
We zijn er weer, pak van mijn hart. Het was moeilijk, zielig en alles duurde ook nog eens enorm lang.
Eva was bang, echt zo bang dat ze zich helemaal afsloot toen we op de OK waren, want ze herinnerde zich goed nog haar oogoperatie.
Ze heeft niet heel erg gevochten tegen het narcosekapje, was eigenlijk meer een heel zielig "neee ,mama, neeeeee"

Toen ze eenmaal sliep wilde ik haar nog een kus geven, maar toen ik me omdraaide om haar te kussen bleken ze al bezig met intuberen. Dat is een beeld waar ik nog vele nachtmerries van zal hebben vrees ik, ik schrok me kapot. Zoals je dat in ER ziet is toch even anders als het je eigen kind betreft.
Snel maar weggegaan, ondertussen me uren druk gemaakt over het feit dat ik geen laatste kus hebben kunnen geven.....
Om even voor 2en liep ik de OK af, en we moesten om 4 uur weer in de wachtkamer zijn. We zijn even gaan roken, eten, roken, koffiedrinken, roken en toen was het eindelijk 4 uur.
Kwart over 4 kwam de tandarts, megalief mens, uit de OK, zij was klaar en Eva werd nu van de beademing gehaald. (al met al toch bijna 2.5 uur toch).
Ze hebben onder 6 tanden, die al weggesleten waren tot het tandvlees, en 2 kiesjes (waarvan 1 met gat en 1 geinfecteerd door die kies) getrokken, en boven 3 boventanden. 1 boventand was al afgebroken en de 2 naastgelegen tandjes aan weerszijden waren ook erg slecht.
Ik kreeg een zakje met 2 kiesjes en een heleboel tandjes/stompjes in mijn handen gedrukt, voor haar tandendoosje.

Tandarts gaat onderzoeken waarom haar gebit zo enorm is aangetast want het was geen gewoon beeld. Haar tandjes lijken wel poreus zo zwak, en om verder verval tegen te gaan zijn de resterende kiesjes behandeld, ook daarin zaten al wat lichte plekjes die gevuld zijn en daarna geseald.

Ze heeft een mond vol hechtingen nu, best wel sneu. Ze is heel erg misselijk geweest in het ziekenhuis, spuugt ook nog steeds (oud) bloed.
Na 2 uur wachten mochten we naar huis waar ze nog even flink gespuugd heeft. Echt drinken gaat dus nog niet, eten doen wel al helemaal niet, maar ze wilde wel graag naar haar eigen fijne bedje.
Ze slaapt nu, dan morgen maar weer drinken.

Foto's:

Vooraf, Mickey was heel erg ziek en moest voorgelezen worden. De verpleegkundige ging daar ook heel leuk mee om, die had het pootje van Mickey helemaal in het verband gestopt




Erna, op de verkoever


Zo'n ontspannend snoetje zien we niet vaak..


Weer terug op de kamer...


En weer thuis, met nieuwe brandweerwagen.

(we hadden de stille hoop dat een speentje zo vervelend zou zijn in het mondje dat ze daar gelijk af zou zijn maar dat ging nog prima. Dan kiezen we maar een ander moment om dat ding af te leren)
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55960256
Ach gut, het arme meidje. En jullie ook. Ik heb aan jullie gedacht vandaag.
Variety is the spice of life
pi_55960277
Agossie arme Eva!! Hopelijk is de pijn in je mondje snel weer over.

voor jou Lois, wat ontzettend vervelend om je kind zo te moeten zien
pi_55960430
ach, arm frummeltje
Deze dag is gelukkig voorbij Lois
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  vrijdag 11 januari 2008 @ 21:35:55 #199
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55960497
Oh bah, dat lijkt me idd erg naar om te zien, dat je kind geïntubeerd wordt.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  vrijdag 11 januari 2008 @ 21:37:26 #200
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55960517
Aggos Eva Wat hebben ze een hoop in je mondje zitten wroeten zeg
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  vrijdag 11 januari 2008 @ 21:42:49 #201
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_55960639
Eva, arm meiske, maar zo dapper. Geniet maar heel erg van je brandweerauto.
Lois:
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_55960755
oooh arme Eva, wat naar allemaal. en Lois, wat moeten dat verschrikkelijk lange uren geweest zijn. wat hebben ze veel tanden/kiezen getrokken, ik schrik er van. is dat nog wel allemaal melk-gebit eigenlijk? het zal wel erg lastig zijn met eten de komende tijd. in ieder geval een voorspoedig herstel gewenst voor Eva. hopelijk genezen de wondjes in haar mond snel en voelt ze zich gauw weer beter!
  Jubileum moderator vrijdag 11 januari 2008 @ 21:52:03 #203
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55960836
Ik schrok ook van de hoeveelheid Bix, ik had wel de onderkant verwacht maar boven had ik niet gedacht. Het is gelukkig allemaal melkgebit, de tandarts heeft niet kunnen zien of er al grote mensen tanden onder zaten maar die komen vast vanzelf wel. Onder aan de voorkant was het al weggesleten tot het tandvlees dus dat zal niet zo opvallend zijn, het fietsenrekje boven, daar ben ik wel benieuwd naar. We hebben net pas beseft dat ze eigenlijk amper tandjes meer heeft, alleen 3 rijjtjes kiezen nu
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55961367
gelukkig dat 't nog melktanden/kiezen waren Lois. ik ben benieuwd of haar 'grote mensen tanden' wat sterker zullen zijn, en of ze er anders wellicht preventief wat aan kunnen doen zodat die niet zo snel zullen slijten!
  vrijdag 11 januari 2008 @ 22:20:22 #205
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_55961508
Ach gossie arme Eva. En arme jullie. Wat een spanning en wat moest er veel gebeuren. Ik kan die foto's niet bekijken zonder tranen in m'n ogen. Gelukkig is de operatie achter de rug nu.
pi_55961790
Ah arme Eva. Gelukkig is het nu voorbij.
  vrijdag 11 januari 2008 @ 23:05:32 #207
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_55962579
Ach, arme Eva. Ze moet daar toch behoorlijk veel pijn aan hebben gehad de laatste tijd. Er wordt haar ook niet veel bespaard wat dat betreft.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_55963434
He bah Eva, wat vervelend en wat zal je mondje pijn doen nu. Jeetje wat een ingreep bij zo een humpie nog. Sterkte.
  zaterdag 12 januari 2008 @ 03:02:38 #209
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_55966458
Eva toch

En lois
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
  zaterdag 12 januari 2008 @ 06:56:42 #210
66397 tries
ehm.......
pi_55967605
Arme Eva, is ze goed de nacht door gekomen?
Sterkte Lois!

Hier eindelijk eens wat goed nieuws, we hebben een rugzakje gekregen na twee jaar vechten!
doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg!
  Jubileum moderator zaterdag 12 januari 2008 @ 07:46:30 #211
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55967656
Wat geweldig Tries!

Eva heeft zeer diep geslapen, we hebben haar niet gehoord. Om 7 uur werden we zeer dwingend geroepen: " mama, papa!! Ik heb heel erge honger!!" Ze zit nu lekker aan een broodje
Ze heeft geen pijn zegt ze, en ik heb net even voorzichtig gekeken en het zit allemaal nog netjes dicht met een heleboel draadjes.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_55967764
Hoe is het mogelijk Lois Bij kinderen kunnen dingen ook van het een op het andere moment weer klaar zijn hè? Gelukkig maar
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  Jubileum moderator zaterdag 12 januari 2008 @ 08:58:43 #213
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55967834
Heerlijk he? Eva's extreem verstoorde pijngrens helpt in dit geval goed mee vind ik, dat is het enige voordeel daarvan
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 12 januari 2008 @ 08:59:44 #214
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55967837
Wat fijn dat ze er geen last van heeft, Lois!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zaterdag 12 januari 2008 @ 10:21:46 #215
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_55968329
Och jee wat sneu toch weer, zo'n ingreep. Arm meiske. En arme ouders, die lijden net zo hard mee. Fijn dat het achter de rug is, en nog fijner dat de napijn tot nu toe meevalt!!

Heel veel beterschap en liefs voor jullie!

... ♥ ik mis je ♥
  zaterdag 12 januari 2008 @ 10:33:46 #216
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_55968440
Lois: misschien knarste Eva wel met haar tanden, zodat ze afgesleten zijn. Ik deed dat vroeger ook, en nu ook als ik veel stress heb.

Succes met herstellen!
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  zaterdag 12 januari 2008 @ 12:09:46 #217
11682 Moonah
Jolie femme
pi_55969966
quote:
Op zaterdag 12 januari 2008 07:46 schreef Lois het volgende:
Ze zit nu lekker aan een broodje
Kan ze een broodje eten met zo'n bekkie?
Gelukkig zeg!
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_55971478
Arme Eva, dat zijn echt veel tanden eruit. Wel fijn dat ze zo'n goede nacht heeft gehad.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zaterdag 12 januari 2008 @ 13:33:01 #219
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_55971790
Lois wat heb je een dappere meid.. en wat zijn jullie dapper.. weer een stap overwonnen
Engaging Infinite Improbability Drive..
  zaterdag 12 januari 2008 @ 13:36:42 #220
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_55971872
Wat goed dat het nu al zo loopt Lois! Fijn voor jullie allemaal!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  Jubileum moderator zaterdag 12 januari 2008 @ 19:48:18 #221
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_55979573
Het gaat heel goed met Eva, wel erg rustig, zeg maar tam, en hangerig maar ze voelt zich goed.
Tandenpoetsen ging vanmorgen heel goed, vanavond raakte ik per ongeluk een zere plek en toen was het wel mis
Ze heeft volop gegeten vandaag, en vanavond zelfs pizza want dat wilde ze zo graag. Ze heeft wel erg veel last van die vreemde draadjes in haar mond, ze blijft er aan zitten wroetelen met haar tong.
Onder heeft ze nu alleen nog links haar kiesjes, en verder alleen nog maar hechtingen en boven mist ze alleen 3 voortandjes. Ik heb een foto van haar fietsenrekje boven, ik zet hem hieronder, het is niet bloederig maar zo springt hij tenminste niet ongevraagd in beeld.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 12 januari 2008 @ 20:15:41 #222
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_55980355
aggos..
wat is er nog weinig over
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 14 januari 2008 @ 13:09:00 #223
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_56021902
Agossie stoere Eva! Wat een boel tandjes moet ze missen zeg!
Hoe gaat het nu met haar? Zitten de hechtingen nog op hun plek of heeft ze ze eruit gefriemeld met haar tong?
  Jubileum moderator vrijdag 18 januari 2008 @ 21:17:49 #224
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56140514
Een hele bijzondere dag vandaag, Eva nam afscheid van het dagverblijf waar ze bijna 3 jaar is geweest. Het dagverblijf waar ze heeft leren praten, zingen, fietsen, springen, knutselen, spelen en nog veel meer dingen die hebben bijgedragen aan het eigenwijse peuterpubertje die ze nu is.
Moeilijk zo'n afscheid, niet alleen voor ons en Eva maar ook de leidsters waren in tranen.

Eva met feesthoed.


Eva mag eindelijk uitdelen

Ze kreeg een cadeautje mee naar huis, een fotoboekje, vol foto's van haar met haar vriendjes en de leidsters. Iedereen heeft er nog een persoonlijk stukje ingeschreven en het is een heel mooi, ontroerend, boekje geworden. We vonden er zelfs nog een trouwfoto in van Eva en haar beste vriendje, volledig in kostuum


En tot slot, de aftelkalender in de klas. Het is vrijdag, Eva gaat naar school. Groetjes Eva, we zijn verdrietig op jouw afscheidsfeestje.


Maandag gaat ze naar de "grote school", en ze heeft er enorm veel zin in. Jeroen gaat haar wegbrengen, en daarna neemt het taxivervoer het weer over. De 1e keer vinden we echter zo bijzonder, dat willen we niet aan de taxichauffeur overlaten.
Spannend....
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_56140674
Wat is dit mooi om te zien! Jullie Eva die het toch maar tot de 'grote school' heeft geschopt. Ik moet er bijna van huilen.

Hoe gaat het met jullie 'yppy'? Merk je al dat Eva eraan gewend raakt?
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_56140734
Wat bijzonder Lois. Fijn dat haar dagverblijf ook zoveel werk van het afscheid gemaakt heeft.
Veel suc6 maandag! Hopelijk went eva snel aan haar nieuwe grote school.
pi_56141343
Spannend Lois. En wat een leuke foto's
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  vrijdag 18 januari 2008 @ 21:51:49 #228
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_56141480
Wat spannend!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  vrijdag 18 januari 2008 @ 22:09:10 #229
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_56141981
Wat een ontroerende foto's Ik vind haar echt zo'n stoertje eigenlijk.
I'm so glamourous I piss glitter!
  Hoofdredactie Fotografie vrijdag 18 januari 2008 @ 22:10:58 #230
95752 crew  Chell
Kluns
pi_56142033
Wat een mooi afscheid! Wat fijn dat ze daar zoveel tijd in steken!

Eva, veel succes op school!!!
  vrijdag 18 januari 2008 @ 22:18:29 #231
24188 Belana
kloon van belana
pi_56142238
ach wat mooi lois en wat een emotioneel moment. je kleine meisje naar de grote school!
stormy waters...
sailin'
  vrijdag 18 januari 2008 @ 23:08:10 #232
35189 Troel
scherp en bot
pi_56143449
Lois wat fijn!

Ik weet niet of het iets zegt, maar als ik kijk hoe makkelijk Ruben is, krijg ik eigenlijk het gevoel dat het bij ons allemaal wel los zal lopen en dat ik me niet zo druk moet maken of hij nou wel of niet een "tik" mee zou krijgen. Nou heb ik geen idee of je echt al zo vroeg kan merken of er wat aan de hand is, maar tot nu toe is zijn babytijd niet met de mijne te vergelijken en dat vind ik al supergoed nieuws (Ja, kom maar op met de rotopmerkingen )
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  vrijdag 18 januari 2008 @ 23:14:52 #233
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_56143597
Nee hoor Troel, ik ben blij dat je er zo'n goed gevoel bij hebt. Dat pakt niemand je meer af in ieder geval.

Eva, wat een aangrijpend afscheid. En wat spannend om straks naar een grote school te moeten. Ik hoop dat je je daar net zo op je plek gaat voelen als hier. Wat een leuk idee overigens om een fotoboekje als cadeautje mee te geven.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  Jubileum moderator zaterdag 19 januari 2008 @ 09:44:27 #234
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56148537
Fijn Troel dat je al zo duidelijk verschil merkt met je eigen babytijd. Het is niet meer dan logisch denk ik, dat je alles gaat vergelijken.

Yppy, onze Yppy is een paar weken niet geweest ivm de feestdagen en Eva's tandentoestand, vandaag voor het eerst weer. Het wennen zal wel even opnieuw moeten denk ik.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 19 januari 2008 @ 10:51:54 #235
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56149243
Eergisteren was bij Oprah Jenny McCarthy in de show, ze kwam vertellen over haar zoontje Evan die een stoornis in het autistisch spectrum heeft, en over haar boek dat ze daarover heeft geschreven. Ze vertelde dat ze in bepaalde foto's van Evan, uit zijn babytijd, een heel ander kind ziet dan in de foto's van de periode toen de stoornis zich beging te "openbaren"..alsof de ziel uit zijn ogen was verdwenen.

Ze vertelde dat ze sterk het gevoel had dat dit iets te maken had met de BMR prikken, omdat het toen ook begon te "spelen", zeg maar. Nu schijnt er wel vaker discussie te zijn geweest over een stof die in die prikken zit, Thimerosal, en er was in de show ook een reactie van het Cb aldaar zeg maar, dat het idd niet was aangetoond dat er een samenhang was met deze stoornissen, maar dat het tegendeel ook niet bewezen was (dit scheen nogal baanbrekend te zijn na jarenlang ontkennen van enige samenhang, enkele moeders reageerden ook nogal emotioneel).

Waar vooral tegen werd geageerd, was het "one size fits all" principe van deze inentingen.

Heeft iemand hier wel eens van gehoord? Ik vond het zelf erg interessant, vrnml. omdat het een actueel issue is voor mij, Dean moet over 2 maanden deze prikken krijgen nml.

Hier een linkje naar de show: http://www.oprah.com/tows(...)_past_20070918.jhtml
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zaterdag 19 januari 2008 @ 10:56:20 #236
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_56149302
quote:
Op vrijdag 18 januari 2008 23:08 schreef Troel het volgende:Ik weet niet of het iets zegt, maar als ik kijk hoe makkelijk Ruben is, krijg ik eigenlijk het gevoel dat het bij ons allemaal wel los zal lopen en dat ik me niet zo druk moet maken of hij nou wel of niet een "tik" mee zou krijgen. Nou heb ik geen idee of je echt al zo vroeg kan merken of er wat aan de hand is, maar tot nu toe is zijn babytijd niet met de mijne te vergelijken en dat vind ik al supergoed nieuws (Ja, kom maar op met de rotopmerkingen )
Dit snap ik niet helemaal.. Ruben is toch de zoon van Pruk? En toch niet van jou?
Of, Troel, was Pruk de draagmoeder?
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  zaterdag 19 januari 2008 @ 10:59:20 #237
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_56149344
ik vind 't wel 'grappig' dat autisme nu in verband wordt gebracht met BMR-vaccinatie.
vier jaar geleden was ik heel erg bezig met de vaccinatie voor kinkhoest en in mijn speurtocht kwam ik toen vooral tegen dat er vooral gezocht moest worden naar een link tussen autisme en het cellulaire-kinhoest vaccin. (Saskia heeft destijds de a-cellulaire variant gekregen (overigens niet vanwege het autisme verhaal) en deze is nu standaard op het CB).

Moet eerlijk zeggen dat nu weer "zo'n verhaal" maar nu over vaccin X ipv Y de geloofwaardigheid bij mij geen goed doet (meer als 'we zoeken een zondebok en die hoek is wel makkelijk wijzen')
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_56149346
Oxy, Pruk en Troel zijn dezelfde persoon.
Troel wou nog niet dat iedereen wist dat zij zwanger was. Maar wou wel berichtjes plaatsen, daarom heeft ze dat tijdens haar zwangerschap onder de naam Purk gedaan.
En nu Ruben geboren is mag iedereen het weten en plaatst ze weer onder haar "eigen" naam Troel
pi_56149357
Troel schreef hier een tijdje onder een andere naam. Die naam was Pruk. En nu Ruben geboren is schrijft ze weer onder haar eigen naam
  zaterdag 19 januari 2008 @ 11:00:48 #240
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_56149364
Vivi, ik heb geen idee of de BMR effect kan hebben hierop. Wat ik vaak denk als ik dit soort verhalen lees is dat mensen geneigd zijn om oorzaken te zoeken van een ramp die hen overkomt. Gewoon om er mee om te kunnen gaan, vermoed ik. Dat iets gewoon toevallig op je weg komt is moeilijk te vatten. En dan gaan mensen bijvoorbeeld een verband leggen met een prik. Dat is mijn onderbuikgevoel hierbij.

Volgens mij zijn er wel wetenschappelijke onderzoeken hier naar geweest. Er is een inentingstopic waar vrij veel staat hierover. Ik zal hem wel eens opzoeken.

[ Bericht 81% gewijzigd door livelink op 19-01-2008 11:06:24 ]
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
pi_56149374
Wat die vaccinaties betreft een beetje hetzelfde gevoel als ET. Eerst hadden ze het over het kinkhoest vaccin, nu over BMR. Maar ook steeds meer onderzoeken wijzen uit dat je ruim voor een jaar. Dus ook voor de BMR prikken al tekenen van autisme kunt zien.
  zaterdag 19 januari 2008 @ 11:02:15 #242
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_56149399
O, wat raar is dat!
Ik had dat niet door, ik dacht wel een keer: waar is Troel gebleven...? Maar dat ZIJ dezelfde als Pruk is, dat vind ik wel héééél verwarrend.
Nouja zeg!
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
pi_56149465
Vivi, ik heb het ook gezien maar ik was vooral heel blij verbaasd om te horen hoe ook bij die kinderen een dieet zonder granen, zuivel en suiker zo goed heeft geholpen. Mijn broer is zo ontzettend vooruit gegaan dat het volgens "men" eigenlijk niet zou kunnen. Maar het is wel gebeurd. Sterker nog, ik geloof dat hij bij de laatste testen niet eens meer zo snel binnen het spectrum geplaatst zou worden.

Dat vaccinatieverhaal.... tsja... Ik ben helemaal, 100% van mening dat er zorgvuldiger om gegaan moet worden met vaccinaties. Inderdaad: niet one size fits all maar ook kijken naar hoe een kind in elkaar zit.
Om die reden is Ronja bijvoorbeeld later en volgens een iets ander schema gevaccineerd. Zij heeft nu net pas haar eerste BMR gehad.

En ik geloof ook zeker dat het ontwikkelen van een stoornis binnen het spectrum iets is dat kan gebeuren wanneer een kind slecht reageert op een vaccinatie. Of dat nou BMR of kinkhoest of wat dan ook is: blijkbaar is er iets in het lichaam van het kind dat niet goed om kan gaan met het feit dat er een heftige stof het lichaam binnen komt.
Maar.... of dat dus aan de vaccinatie ligt of aan het kind en of je dus van te voren al zou kunnen zien of vaccineren kwaad kan... ik weet het niet. Gezond verstand, meer onderzoek en een eerlijker en opener houding vanuit de "prikinstanties" zou geen slecht idee zijn denk ik.
  zaterdag 19 januari 2008 @ 12:03:08 #244
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_56150474
Wat spannend Lois dat Eva maandag naar de basisschool gaat. Ben benieuwd hoe ze het zal vinden. Op een school waar ik werk voor kinderen met taal-/spraakproblemen zien we ook in toenemende mate kinderen met een stoornis in het autistisch spectrum. Daar gaat nu een speciaal klasje voor komen. Is er ook zoiets op haar school?
Life is what you make it.
  Jubileum moderator zaterdag 19 januari 2008 @ 13:00:54 #245
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56151427
Het is geen speciale Autiklas Schanul, maar wel onderwijsmethodes die daarop toegespitst zijn. Het is een verzameling kindjes met een verstandelijke beperking waarbij autisme bij de meesten ook in meer of mindere mate aanwezig is. We hebben wel rondgekeken naar scholen met een speciale autiklas maar kregen bij deze school echt een "thuiskomen" gevoel en dat heeft de doorslag gegeven.

Over de vaccinaties, ik heb daar veel gesprekken over gevoerd met diverse specialisten, oa een geneticus. Ik weet dat Eva al autistisch was in mijn buik, en ook als baby is het achteraf heel herkenbaar ook al wist ik het toen nog niet.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet geloof in een verband tussen autisme en vaccinaties, wat niet wil zeggen dat die vaccinaties altijd onschuldig zijn.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 19 januari 2008 @ 13:18:03 #246
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56151721
Wat een leuke foto's Lois! Wat moet dit spannend zijn, voor jullie allemaal.
Heel veel succes maandag.

Hoe gaat het nu eigenlijk met Eva's mondje?
... ♥ ik mis je ♥
pi_56151901
quote:
Op zaterdag 19 januari 2008 11:06 schreef owlet het volgende:
Vivi, ik heb het ook gezien maar ik was vooral heel blij verbaasd om te horen hoe ook bij die kinderen een dieet zonder granen, zuivel en suiker zo goed heeft geholpen. Mijn broer is zo ontzettend vooruit gegaan dat het volgens "men" eigenlijk niet zou kunnen. Maar het is wel gebeurd. Sterker nog, ik geloof dat hij bij de laatste testen niet eens meer zo snel binnen het spectrum geplaatst zou worden.

.
Ik zit nu zelf op een dergelijk dieet en slik daarbij een probiotica (tegenhanger van de antibiotica) en de klachten die ik had, en dat waren er nogal wat, verminderen langzaam maar zeker.
Op de website hier gelinked kwam ik dus ook een mogelijk (slag om de arm dus) verband tussen candida (en nee dat behelst niet enkel 'de jeuk in het vooronder' ) en autisme.

Misschien interessant om eens door te lezen? Je kunt op google vast wel meer en uitgebreidere info erover vinden, dit mogelijke verband.
Vergeet ook niet dat candida , een bacterie die we allemaal bij ons hebben maar door een verminderde afweer (door antibiotica of cortisonenmedicijnen, dat laatste geldt voor mij dus) ok kan slaan in een hardnekkige schimmel met alle nare klachten vandien, ook bij de geboorte meegegeven kan worden en soms dus kinderen ws met die schimmel geboren worden.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  † In Memoriam † zaterdag 19 januari 2008 @ 13:53:19 #248
37843 lady-wrb
kortaf
pi_56152344
quote:
....een dieet zonder granen, zuivel en suiker ...
wat mag je dan nog wel eten?

ik heb toevallig het begin gezien van die aflevering bij oprah over autisme.
maar ik heb m uitgezet. ik heb het niet zo op dat hysterische gedoe bij oprah en ik hou altijd in mijn achterhoofd dat bij oprah niets in de uitzending komt, zonder dat het gepromoot moet worden.
bovendien kreeg ik de kriebels van die vrouw, die zo vreselijk zeker wist dat haar kind autistisch is geworden door die prik. t zou kunnen. maar misschien moet er wat meer wetenschappelijk onderzoek naar gedaan worden ipv er meteen een boekpromotie aan te wijden.
pi_56153032
Mijn broertje heeft een tijd een heel streng dieet gevolgd, later is dat weer opgebouwd. Het kwam in het begin voor hem neer op eigenlijk alleen maar groente, vlees en zelfgemaakte yoghurt die langer gefermenteerd heeft en dus "goed" is ofzo. Dat werd dan in een jaar opgebouwd naar glutenvrij brood, soyazuivel en verder alles suikervrij.
Inmiddels eet hij alleen nog zuivelvrij, granen en gluten lijken goed te gaan.

Maar wat er ik er van begrijp is dat heel veel mensen met een aan autisme verwante stoornis een candidaprobleem hebben en dat als je middels je voeding daar op let al een stukje kan winnen. Dat hoeft dan helemaal niet zo streng maar het letten op granen, suikers en zuivel kan al veel doen.
  zaterdag 19 januari 2008 @ 15:27:58 #250
73004 Oxymoron
zoekt rust en ruimte
pi_56154381
Ik heb ook een gluten- en lactose vrij dieet gevolgd.
Dat was, moeilijk, en het had geen effect op mijn gedrag. Behalve, dat ik mij de hele dag honerig voelde en een obsessie met eten kreeg.
Er is geen land over dat ik nog ontdekken kan. Er is alleen het eiland dat ik heet. - Ted van Lieshout
OUD Gouden Toetsenbord Award 2010!
  zaterdag 19 januari 2008 @ 16:16:56 #251
35189 Troel
scherp en bot
pi_56155517
Sorry Oxy, ik had het inderdaad even wat duidelijker uit moeten leggen. Mijn fout en zeker ik had beter moeten weten
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zaterdag 19 januari 2008 @ 16:28:33 #252
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_56155803
Dat met die prikken heb ik wel vaker gehoord. In Groot-Britannie zijn er relatief veel ouders die hun kind niet willen vaccineren uit angst dat het kind autistisch wordt.
  † In Memoriam † zaterdag 19 januari 2008 @ 16:48:02 #253
37843 lady-wrb
kortaf
pi_56156406
quote:
Op zaterdag 19 januari 2008 14:27 schreef owlet het volgende:
Mijn broertje heeft een tijd een heel streng dieet gevolgd, later is dat weer opgebouwd. Het kwam in het begin voor hem neer op eigenlijk alleen maar groente, vlees en zelfgemaakte yoghurt die langer gefermenteerd heeft en dus "goed" is ofzo. Dat werd dan in een jaar opgebouwd naar glutenvrij brood, soyazuivel en verder alles suikervrij.
Inmiddels eet hij alleen nog zuivelvrij, granen en gluten lijken goed te gaan.

Maar wat er ik er van begrijp is dat heel veel mensen met een aan autisme verwante stoornis een candidaprobleem hebben en dat als je middels je voeding daar op let al een stukje kan winnen. Dat hoeft dan helemaal niet zo streng maar het letten op granen, suikers en zuivel kan al veel doen.
hoe constateren ze een candidaprobleem? moet je daarvoor naar de huisarts, of moet die doorverwijzen?

ik geloof niet dat het begonnen is na een vaccinatie. het is wel zo dat er in de eerste week na de geboorte antibiotica is toegediend, waarna een heftige reaktie volgde (binnen een paar dagen lagen de billetjes tot bloedens toe open en dat heeft maanden geduurd voordat dat weer goed gekomen is)
  zaterdag 19 januari 2008 @ 21:12:19 #254
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56163144
quote:
Op zaterdag 19 januari 2008 13:00 schreef Lois het volgende:

Over de vaccinaties, ik heb daar veel gesprekken over gevoerd met diverse specialisten, oa een geneticus. Ik weet dat Eva al autistisch was in mijn buik, en ook als baby is het achteraf heel herkenbaar ook al wist ik het toen nog niet.
In je buik al? Hoe merkte je dat dan? (als je het wilt vertellen hoor, ik vind zulke dingen enorm interessant namelijk) .
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zaterdag 19 januari 2008 @ 21:13:09 #255
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56163177
quote:
Op zaterdag 19 januari 2008 13:53 schreef lady-wrb het volgende:

[..]

wat mag je dan nog wel eten?

ik heb toevallig het begin gezien van die aflevering bij oprah over autisme.
maar ik heb m uitgezet. ik heb het niet zo op dat hysterische gedoe bij oprah en ik hou altijd in mijn achterhoofd dat bij oprah niets in de uitzending komt, zonder dat het gepromoot moet worden.
bovendien kreeg ik de kriebels van die vrouw, die zo vreselijk zeker wist dat haar kind autistisch is geworden door die prik. t zou kunnen. maar misschien moet er wat meer wetenschappelijk onderzoek naar gedaan worden ipv er meteen een boekpromotie aan te wijden.
ik viel er midden in, maar ik vond haar wel integer overkomen hoor.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  Jubileum moderator zaterdag 19 januari 2008 @ 21:23:50 #256
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56163480
Wat ik daarmee bedoel Viev, is dat Eva het bij aanleg al heeft, autisme dus. Niet iets wat na inentingen is geopenbaard ofzo.
Het is, achteraf gezien zeker, duidelijk dat Eva als baby al anders was dan andere kinderen. Wij zeggen vaak dat als we Eva als 2e kindje hadden gehad, we veel eerder aan de bel hadden getrokken.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 19 januari 2008 @ 21:25:49 #257
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56163542
quote:
Op zaterdag 19 januari 2008 21:23 schreef Lois het volgende:
Wat ik daarmee bedoel Viev, is dat Eva het bij aanleg al heeft, autisme dus. Niet iets wat na inentingen is geopenbaard ofzo.
Het is, achteraf gezien zeker, duidelijk dat Eva als baby al anders was dan andere kinderen. Wij zeggen vaak dat als we Eva als 2e kindje hadden gehad, we veel eerder aan de bel hadden getrokken.
Ik ben ook wel eens bang geweest dat Dean een autistische stoornis had, omdat hij als ieniemienie larfje echt "door me heen keek". Nu weet ik dat dat redelijk normaal is bij zo'n ukkie, maar toen..

Wat was er bij Eva dan, achteraf, zo duidelijk anders?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  Jubileum moderator zaterdag 19 januari 2008 @ 21:32:44 #258
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56163725
Eva had een hele strakke spierspanning, lag nooit ontspannen in je armen of voegde zich naar je lichaam maar zat meer strak rechtop. Ze was ook al heel snel heel sterk in haar spieren, terwijl ze op andere gebieden duidelijk achterliep (omrollen, iets pakken, brabbelen).
Typisch autistische dingen die ze deed was repeterende bewegingen, met bijv. haar handje. Heen en weer, heen en weer, heen en weer. Ze genoot van een draaiende wasmachine, daar kon ze heel lang naar kijken. Fladderen met haar armpjes, als ze ergens van schrok of juist genoot. (doet ze nog trouwens)
Niet reageren als je de kamer binnenliep, of als iemand anders de kamer binnenkwam.
Soms heel wijs uit haar oogjes kijken en soms leek het of er een muur voor zat.

Ontelbare voorbeelden heb ik eigenlijk, vooral gedragsdingen die ik nu kan verklaren maar toen niet.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zaterdag 19 januari 2008 @ 21:34:57 #259
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_56163776
Oke, bedankt voor het uitleggen

Kan me voorstellen dat je bij een eerste kindje daar heel anders naar kijkt dan bij een tweede trouwens.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  zondag 20 januari 2008 @ 19:46:23 #260
11682 Moonah
Jolie femme
pi_56185114
Lois, succes morgen! Wat lijkt me dat spannend zeg, maar ook heel leuk, een nieuwe fase!
Hopelijk heeft Eva het snel naar haar zin op de nieuwe stek.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  Jubileum moderator zondag 20 januari 2008 @ 19:50:43 #261
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56185242
Eva heeft er in ieder geval al veel zin in.
Vandaag hebben we alle spulletjes gelabeld, instrijklabels in de gymkleren en reservekleding, en alle bekers en broodtrommels ook een plastic labeltje.
Verder staan alle spulletjes al klaar voor morgen, en vind Eva het helemaal geweldig dat papa haar morgen weg gaat brengen.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  zondag 20 januari 2008 @ 22:58:59 #262
35189 Troel
scherp en bot
pi_56190459
Spannend hoor Lois! Ik ben heel erg benieuwd hoe het morgen Eva gaat bevallen Ik hoop dat jij en Jeroen een beetje kunnen slapen vannacht, want jullie zullen ook best zenuwflappig zijn!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_56190801
succes morgen! en ook veel plezier, ik hoop dat eva op deze nieuwe school net zo'n fijne tijd gaat krijgen als ze op de vorige gehad heeft. en dat ze snel gewend is aan alle nieuwigheid natuurlijk. wat een prachtig afscheid van haar oude school zeg.
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 08:08:29 #264
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56191850
Nou ze zijn op weg hoor, bepakt en bezakt.
Eva had er enorm veel zin in, en was zomaar zonder strijd aangekleed vandaag Straks krijg ik verslag van Jeroen hoe het is gegaan, en ik hoop dat hij de mogelijkheid heeft om nog een paar foto's te maken.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  maandag 21 januari 2008 @ 08:18:47 #265
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_56191914
ik ben benieuwd

Spannend iig!
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 21 januari 2008 @ 08:56:31 #266
66397 tries
ehm.......
pi_56192223
Wat een spannende dag! Succes met wachten tot ze weer thuis komt!
doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg!
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 21 januari 2008 @ 09:09:51 #267
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_56192363
Eva, meisje, heel veel plezier vandaag op je nieuwe school

Lois, Jeroen, wat zal dit spannend zijn. Maar jullie meisje kan dit wel
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  maandag 21 januari 2008 @ 10:49:29 #268
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56194219
Spannend hoor!
***
  Hoofdredactie Fotografie maandag 21 januari 2008 @ 11:48:55 #269
95752 crew  Chell
Kluns
pi_56195721
Spannend zeg! Ik hoop dat ze het enorm naar haar zin gaat krijgen daar op school. Fijn dat ze er in ieder geval zin in had!
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 12:22:32 #270
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56196553
Het afscheid vanmorgen ging niet geweldig zei Jeroen. Ze begreep toch niet helemaal wat er van haar verwacht werd, en bleef de klas maar uitlopen. Jeroen moest haar telkens weer tegenhouden en dat resulteerde in de driftbui.
Jeroen is weggegaan met een rotgevoel en ik hoop dat er in het contactschriftje staat wat er daarna allemaal gebeurd is.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_56196594
ow jeetje lois wat vervelend!! Hopelijk went ze snel en lees je vanmiddag goede berichten in haar schriftje.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 21 januari 2008 @ 12:24:53 #272
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_56196613
quote:
Op maandag 21 januari 2008 12:22 schreef Lois het volgende:
Het afscheid vanmorgen ging niet geweldig zei Jeroen. Ze begreep toch niet helemaal wat er van haar verwacht werd, en bleef de klas maar uitlopen. Jeroen moest haar telkens weer tegenhouden en dat resulteerde in de driftbui.
Jeroen is weggegaan met een rotgevoel en ik hoop dat er in het contactschriftje staat wat er daarna allemaal gebeurd is.
oeh t is niet gemakkelijk. Ik hoop dat het verder wel goed gegaan is met Eva.
Hoelaat komt ze weer naar huis Lois?
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 12:32:13 #273
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56196776
Zo rond 4 uur als het goed is, de school is om 15.15 uur afgelopen.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  Hoofdredactie Fotografie maandag 21 januari 2008 @ 12:44:51 #274
95752 crew  Chell
Kluns
pi_56197088
He wat jammer dat het afscheid nemen niet goed verliep! Maar ook niet zo gek denk ik? Bij 'normale' kindjes gaat dat vaak al moeizaam en voor Eva is het helemaal lastig allemaal natuurlijk!
pi_56197125
Hebben ze ook niet even gebeld over hoe het nu gaat dan Lois?
Kan me voorstellen dat je je nu niet zo lekker voelt met het idee dat het vanmorgen zo ging. Hopelijk is ze straks wel enthousiast
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 21 januari 2008 @ 12:48:28 #276
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56197186
Jammer, toch wel een dompertje voor jullie. Hopelijk is het de rest van de dag toch meegevallen. Succes met het in de zenuwen zitten!
... ♥ ik mis je ♥
pi_56197304
iid wat snoopy zegt, kun je niet even bellen??
ik heb op het werk ook vaak ouders aan de telefoon om te vragen hoe het gaat, dat moet naar school toch ook wel kunnen. dat stelt je misschien wel gerust en is misschien ook prettiger als wachten op een stukje op papier.
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 12:57:44 #278
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56197379
Jeroen belde net, toevallig (naja toevallig) heeft hij net inderdaad de school even gesproken want het zat hem niet echt lekker. Het gaat goed, zei de juf, ze hobbelt lekker mee. Ze hebben gegymd en dat ging goed en nu gaan ze knutselen. Pak van mijn hart!
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 21 januari 2008 @ 13:00:02 #279
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_56197445
quote:
Op maandag 21 januari 2008 12:57 schreef Lois het volgende:
Jeroen belde net, toevallig (naja toevallig) heeft hij net inderdaad de school even gesproken want het zat hem niet echt lekker. Het gaat goed, zei de juf, ze hobbelt lekker mee. Ze hebben gegymd en dat ging goed en nu gaan ze knutselen. Pak van mijn hart!
dat is idd heel fijn om te horen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Hoofdredactie Fotografie maandag 21 januari 2008 @ 13:04:27 #280
95752 crew  Chell
Kluns
pi_56197538
Goed nieuws Lois!
  maandag 21 januari 2008 @ 13:08:56 #281
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56197665
Super-Eva
... ♥ ik mis je ♥
  maandag 21 januari 2008 @ 13:30:41 #282
108648 cattie
lieve moeder
pi_56198257
Lois, wat fijn dat na het moeilijke begin het nu wel lekker gaat!
  maandag 21 januari 2008 @ 14:38:52 #283
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56199683
Fijn te lezen dat het beter gaat nu!
***
  maandag 21 januari 2008 @ 16:06:09 #284
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56201498
Ik zit steeds op de klok te kijken: zou Eva al thuis zijn?

Hopelijk heeft ze verder ook een toffe middag gehad.
... ♥ ik mis je ♥
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 21 januari 2008 @ 16:08:01 #285
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_56201556
quote:
Op maandag 21 januari 2008 16:06 schreef phluphy het volgende:
Ik zit steeds op de klok te kijken: zou Eva al thuis zijn?

Hopelijk heeft ze verder ook een toffe middag gehad.
hier zat er nog al zo iemand. Ik hoop zo dat t allemaal verder goed gegaan is, en dat ze morgen weer wil gaan.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 18:58:30 #286
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56205232
Wat zijn jullie lief

Eva kwam opgewekt de taxi uit en vertelde dat ze een leuke dag had gehad. Even later kreeg ze wel een hele grote huilbui, even alle spanning eruit huilen, logisch.
Op dat moment wilde ze ook echt nooit meer heen, wilde ze terug naar het dagverblijf maar net, vlak voor het slapen gaan vertelde ze dat ze toch weer graag naar de Schelp toewil.
We zullen het zien, morgen ook nog een nieuwe taxibus compleet met nieuwe chauffeur en bevolking dus het is allemaal weer spannend.

Papa en Eva waren echt dolblij elkaar weer te zien:

Papa heeft zich erge zorgen gemaakt vandaag, dat is wel te zien.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie maandag 21 januari 2008 @ 19:02:13 #287
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_56205317
quote:
Op maandag 21 januari 2008 18:58 schreef Lois het volgende:
Wat zijn jullie lief

Eva kwam opgewekt de taxi uit en vertelde dat ze een leuke dag had gehad. Even later kreeg ze wel een hele grote huilbui, even alle spanning eruit huilen, logisch.
Op dat moment wilde ze ook echt nooit meer heen, wilde ze terug naar het dagverblijf maar net, vlak voor het slapen gaan vertelde ze dat ze toch weer graag naar de Schelp toewil.
We zullen het zien, morgen ook nog een nieuwe taxibus compleet met nieuwe chauffeur en bevolking dus het is allemaal weer spannend.

Papa en Eva waren echt dolblij elkaar weer te zien:
[ afbeelding ]
Papa heeft zich erge zorgen gemaakt vandaag, dat is wel te zien.
Ben blij dat ze het toch wel een leuke dag gehad heeft.

mooie foto Lois

* Ynske gaat morgen duimen dat t lekker gaat met de nieuw bus en chauffeur
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_56205348
Lois, het is ook harstikke spannend allemaal
En wat een lieve foto
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  maandag 21 januari 2008 @ 19:07:24 #289
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56205431
Wat moeilijke hé, vreugde, opluchting en zorgen door elkaar heen. De kop is er in elk geval af.
Hopelijk gaat het morgen soepeltjes in de nieuwe taxi!

Vanavond wat lekkers bij de koffie of borrel, om de gehaalde mijlpaal te vieren?
... ♥ ik mis je ♥
  maandag 21 januari 2008 @ 19:10:05 #290
593 sjak
Juffie Bloem
pi_56205491
Wat knap zeg dat ze zo goed "meegehobbeld" heeft vandaag! en inderdaad een prachtige foto van Eva en haar papa. Je ziet dat ze allebei erg blij zijn om elkaar weer te zien.
Lekker douchen!
  Jubileum moderator maandag 21 januari 2008 @ 19:10:06 #291
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_56205495
Mwah ik denk eerder lekker vroeg naar bed, om de gemiste slaap in te halen We hebben er toch wel erg meegezeten eerlijk gezegd.
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
pi_56205555
Wat fijn dat het alsnog wel goed gegaan is met Eva! Lieve foto ook! En slaap lekker
Mama van 2 stengeltjes!
..YANA..
..JAMIE..
  maandag 21 januari 2008 @ 19:12:17 #293
73207 phluphy
Lief vriendje...
pi_56205560
quote:
Op maandag 21 januari 2008 19:10 schreef Lois het volgende:
Mwah ik denk eerder lekker vroeg naar bed, om de gemiste slaap in te halen We hebben er toch wel erg meegezeten eerlijk gezegd.
Het één hoeft het ander toch niet uit te sluiten?

Maar een goede en lange nachtrust is jullie van harte gegund!
... ♥ ik mis je ♥
  Hoofdredactie Fotografie maandag 21 januari 2008 @ 20:52:20 #294
95752 crew  Chell
Kluns
pi_56208011
Slaap lekker Lois! En fijn dat Eva blij thuis kwam!
  maandag 21 januari 2008 @ 20:56:50 #295
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_56208128
Fijn dat het al met al meegevallen lijkt te zijn.
Maar ik kan me voorstellen dat het er voor jullie allemaal even in hakt.
***
  maandag 21 januari 2008 @ 20:58:56 #296
11682 Moonah
Jolie femme
pi_56208190
Mooi te lezen dat het uiteindelijk en tot nu toe goed is bevallen.
Wel een beetje vreemd dat school niet uit zichzelf even belde...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  maandag 21 januari 2008 @ 21:59:39 #297
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_56209597
Fijn dat Eva meeging in het ritme daar. Succes voor morgen.
Life is what you make it.
  maandag 21 januari 2008 @ 22:05:15 #298
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_56209742
Lois, Clarck en Eva, jullie doen het toch maar mooi! Ik heb tranen in mijn ogen van de foto. Wat een liefde voel je toch voor jekind, en wat zou je graag wat van ze overnemen. Jullie hebben een hele dappere!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  maandag 21 januari 2008 @ 22:16:33 #299
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_56210034
Eva, wat een grote stap weer vandaag. Voor het eerst naar de grote school. Ik ben blij dat het uiteindelijk toch nog zo goed is gegaan. Veel succes morgen!
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  maandag 21 januari 2008 @ 22:19:51 #300
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_56210124
Wat fijn dat 't toch meegevallen lijkt te zijn
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')