Hij wordt niet eens hoofdcoach hoor. Hij zal hooguit wat kunnen aankaarten bij de verantwoordelijken. Maar het is niet alsof ze bij Chelsea de spelers van Ajax niet kennen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
En jij gelooft dat trainers geen invloed hebben op het aankoopbeleid?
Je weet het verschil tussen een veldtrainer en een hoofdcoach? Een hoofdcoach is al niet verantwoordelijk voor het aankoop beleid, laat staan een veldtrainer. Inspraak is er wel van die hoofdcoach, maar Ten Cate zal daar weinig inbreng in hebben hoor. Hij kan hoogstens wat raad geven.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:41 schreef SpotlessMind00 het volgende:
En jij gelooft dat trainers geen invloed hebben op het aankoopbeleid?
Ik ken het verschil ja. Ik heb ook nergens verteld dat Ten Cate verantwoordelijk wordt voor het transferbeleid; ik denk alleen dat sommigen de invloed van Ten Cate onderschatten.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:45 schreef Blight het volgende:
[..]
Je weet het verschil tussen een veldtrainer en een hoofdcoach? Een hoofdcoach is al niet verantwoordelijk voor het aankoop beleid, laat staan een veldtrainer. Inspraak is er wel van die hoofdcoach, maar Ten Cate zal daar weinig inbreng in hebben hoor. Hij kan hoogstens wat raad geven.
En jij denkt dat je de enige Ajacied bent in Amsterdam? Volgens mij valt het wel mee allemaal.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:31 schreef Jasza het volgende:
[..]
Dan nog, als er 20 van hun in de metro tegen je staan dan heb je wel een probleem![]()
Liever dat dan als blinden in het mes lopen. Deze ploeg uitschakelen is een prima prestatie; hoe dat gebeurt zal me roesten eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:07 schreef BonJovi het volgende:
Verdedigend in eigen huis spelen dus
Alsof onze verdediging onze beste linie is... Verbeek ziet het goed bij Heerenveen. 'Onze verdediging is niet ons sterkste wapen nu, dus dan maar meer goals proberen te maken'.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:08 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Liever dat dan als blinden in het mes lopen. Deze ploeg uitschakelen is een prima prestatie; hoe dat gebeurt zal me roesten eerlijk gezegd.
Hoe kan je nou de invloed onderschatten bij een baan die hij nog niet eens heeft? Wij hebben niet bij het gesprek gezeten tussen hen, alleen Chelsea kennende heb je als veldtrainer toch echt amper invloed op aankopen. Zelfs een hoofdcoach kan niet zomaar alles even aantrekken wat hij wil, hebben we bij Mourinho gemerkt.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:52 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ik ken het verschil ja. Ik heb ook nergens verteld dat Ten Cate verantwoordelijk wordt voor het transferbeleid; ik denk alleen dat sommigen de invloed van Ten Cate onderschatten.
Laat Zagreb maar komen we verdedigen een 1-0.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Alsof onze verdediging onze beste linie is... Verbeek ziet het goed bij Heerenveen. 'Onze verdediging is niet ons sterkste wapen nu, dus dan maar meer goals proberen te maken'.
Hoevaak is het wel niet fout gegaan tegen een ploeg die het spel niet echt gaat maken en waar tegen Ajax gaat verdedigen in eigen huis..
Zal me niet verbazen..quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:08 schreef Camplo het volgende:
Zitten er al veel BBB'ers in A'dam?
precies! en dan heb je nog Huntelaar en Suarez die een wedstrijd met een kans de wedstrijd kunnen beslissen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:08 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Liever dat dan als blinden in het mes lopen. Deze ploeg uitschakelen is een prima prestatie; hoe dat gebeurt zal me roesten eerlijk gezegd.
Prima prestatie op UEFAcup niveau ja.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:08 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Liever dat dan als blinden in het mes lopen. Deze ploeg uitschakelen is een prima prestatie; hoe dat gebeurt zal me roesten eerlijk gezegd.
'prima'? In dat geval zou ik nu nog steeds met een wortel in mn reet ergens in een kroonluchter van een Amsterdams café hangen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:30 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Prima prestatie op UEFAcup niveau ja.
Nog niet eens trouwens, want er lopen nog wel wat betere clubs rond dit seizoen in de UC.
Ajax moet met zo'n selectie op CL niveau acteren, niet in die competitie om die zilveren vaas.
Het was prima geweest als ze gisteren tegen Real Madrid hadden gewonnen.
Jullie referentiekader is in de laatste jaren zo aangetast dat een UEFAcup 2e ronde een prima prestatie schijnt te zijn dus, het zijn niet mijn woorden.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:34 schreef Silenus het volgende:
[..]
'prima'? In dat geval zou ik nu nog steeds met een wortel in mn reet ergens in een kroonluchter van een Amsterdams café hangen.
Onder deze omstandigheden, met de blessurelijst etc in ht achterhoofd, is het prima als je een ploeg eruit kegelt die op hetzelfde niveau als Ajax zit en net zo goed zelf ook in de CL had kunnen spelen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:36 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Jullie referentiekader is in de laatste jaren zo aangetast dat een UEFAcup 2e ronde een prima prestatie schijnt te zijn dus.
Maar we zijn het er wel over eens dat de klassificatie 'prima' dus geldt onder omstandigheden, en niet als maskering van het feit dat er geen CL is?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:38 schreef Silenus het volgende:
[..]
Onder deze omstandigheden, met de blessurelijst etc in ht achterhoofd, is het prima als je een ploeg eruit kegelt die op hetzelfde niveau als Ajax zit en net zo goed zelf ook in de CL had kunnen spelen.
Een overwinning op Real Madrid is al jaren niet meer 'gewoon' of 'wel prima' voor Ajax. Dat zou gewoon fantastisch zijn. Een overwinning op Dinamo Zagreb is een prima prestatie.
Blijkbaar wel..quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:41 schreef fuckbuddy het volgende:
Wie zou er beschikbaar zijn als opvolger?
Louis zal echt niet zomaar overspringen naar Amsterdam, en ik vraag me af of het eisenpakket van LVG wel geaccepteerd word door Fontein en van Geel!
Maar misschien eerst maar eens zien wat er echt waar is van het bericht, hij kan hem toch niet zomaar smeren?
Natuurlijk is UEFA-CUP niet prima, maar als je dan in die UEFA-CUP zit is winnen van Zagreb een goede prestatie. Zagreb schat ik niet veel lager dan Ajax in.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:43 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Maar we zijn het er wel over eens dat de klassificatie 'prima' dus geldt onder omstandigheden, en niet als maskering van het feit dat er geen CL is?
Heeft die geen ruzie met Edje?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:41 schreef Fides het volgende:
Martin Jol zou wat mij betreft wel mogen komen.
Zo geweldige selectie hebben we niet... Slavia??? Van Madrid winnen is inmiddels een unicum te noemen en zou een geweldige verassing zijn. Zagreb is het niveau Ajax, vandaar prima.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:30 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Prima prestatie op UEFAcup niveau ja.
Nog niet eens trouwens, want er lopen nog wel wat betere clubs rond dit seizoen in de UC.
Ajax moet met zo'n selectie op CL niveau acteren, niet in die competitie om die zilveren vaas.
Het was prima geweest als ze gisteren tegen Real Madrid hadden gewonnen.
Dat is nu net wat ik bedoel. Zagreb is van het niveau Ajax.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:49 schreef Longmen het volgende:
[..]
Zo geweldige selectie hebben we niet... Slavia??? Van Madrid winnen is inmiddels een unicum te noemen en zou een geweldige verassing zijn. Zagreb is het niveau Ajax, vandaar prima.
ai nak die boxquote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:56 schreef EdgarDavids het volgende:
Martil Jol is echt geen lauwe kill.
------------Colin----------quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:57 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Vermoedelijke opstelling?
Teveel teleurstellingen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:02 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Dat is nu net wat ik bedoel. Zagreb is van het niveau Ajax.
Waar zijn die tijden van de Amsterdamse bluf?
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:56 schreef EdgarDavids het volgende:
Martil Jol is echt geen lauwe kill.
Oh, ik dacht altijd dat het joodse arrogantie was?!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:02 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Dat is nu net wat ik bedoel. Zagreb is van het niveau Ajax.
Waar zijn die tijden van de Amsterdamse bluf?
Kijk, das beterquote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:10 schreef Silenus het volgende:
[..]
Oh, ik dacht altijd dat het joodse arrogantie was?!![]()
Wij gaan die kutkroaten ook gewoon keihard in de pan hakken hoor. Daar niet van.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:03 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
------------Colin----------
Colin --- Colin --- Colin --- Colin
---Colin---Colin---Colin-------
Colin-------Colin-------Colin
Met Colin op de bank.
Makkie.
Dan moet je in de winterstop al inkopen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Van mij part hoeft HtC echt niet te vertrekken.. vind het maar nix dat een trainer gewoon weggaat nu het seizoen net begonnen is..
Komt er een nieuwe trainer.. die kan een elftal natuurlijk nooit meteen aan het voetballen krijgen op zijn manier (MITS HET RIJKAARD IS).. Oftewel.. dit jaar wordt weer een "bouwjaar"..
Aan het einde van dit "bouwjaar" zullen er bepalende spelers gaan verdwijnen..
- Stam
- Huntelaar
- Heitinga
- Davids, Gabri, Urby (misschien)
Oftewel.. volgend jaar heb je weer een opbouw jaar.. aangezien er een berg nieuwe spelers gekocht worden..
Dus reeel gezien zouden we dan pas kampioen worden in het seizoen 2009 - 2010.. Zou wel beetje triest zijn he..
Als Luque, Delorge, Colin en Rommedahl weggaan is dat weer een klein lichtpuntje.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Van mij part hoeft HtC echt niet te vertrekken.. vind het maar nix dat een trainer gewoon weggaat nu het seizoen net begonnen is..
Komt er een nieuwe trainer.. die kan een elftal natuurlijk nooit meteen aan het voetballen krijgen op zijn manier (MITS HET RIJKAARD IS).. Oftewel.. dit jaar wordt weer een "bouwjaar"..
Aan het einde van dit "bouwjaar" zullen er bepalende spelers gaan verdwijnen..
- Stam
- Huntelaar
- Heitinga
- Davids, Gabri, Urby (misschien)
Oftewel.. volgend jaar heb je weer een opbouw jaar.. aangezien er een berg nieuwe spelers gekocht worden..
Dus reeel gezien zouden we dan pas kampioen worden in het seizoen 2009 - 2010.. Zou wel beetje triest zijn he..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |