Net even wezen roken, ben echt bijna in slaap gevallen ...quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:16 schreef WhiteLightning het volgende:
haha we doen hier wedstrijdje wie het beste papieren vliegtuigje kan makener liggen er zon 10 buitne nu
Zeker weten! Lekkere tripple whopper met extra kaas en baconquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:17 schreef Tomfan het volgende:
Net lekker bij Burger King geweest ...
Is toch 100 keer beter als McDonald
Ik zit hier ook in een gedeelte waar niets zit hoor .. ja een stuk industrieterreinquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:22 schreef Sgele het volgende:
oeeeh..nou heb ik honger...alleen in dit k*tgehucht hebben ze geen luxe zoals MCdonalds of Burger King![]()
poor us..quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:27 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Ik zit hier ook in een gedeelte waar niets zit hoor .. ja een stuk industrieterrein![]()
Ik kan wel een hotdog halen bij de IKEAquote:
whaha ik heb gewonnnenquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:16 schreef WhiteLightning het volgende:
haha we doen hier wedstrijdje wie het beste papieren vliegtuigje kan makener liggen er zon 10 buitne nu
oke dan das wereldsquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:18 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Net even wezen roken, ben echt bijna in slaap gevallen ...
over een uurtje mag ik weer naar huis toe![]()
p.s
Kans is groot dat ik morgen mijn spullen heb.
eergisteren was ik dus aan het spelen (crysis),quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:41 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
oke dan das wereldsals je nou xfire erop zet het weekend, kan ik je ff bashen
hahaha, ja ik heb ook het 1e uur alleen maar gekeken enzo naar dingen.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:44 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
eergisteren was ik dus aan het spelen (crysis),
maar ik heb eerst rustig die mooie mappen staan te vekennen ..
die gasten zullen wel gedacht hebben "wat the fuck is hij nou aan het doen, snapt hij het spelletje wel!?".
Ik kan wel redelijk knallen, en zal er dan wel even xfire opgooien ...
Dat zwemmen zag er zeker cool uit! en grappig dat je dat water van je "gezicht" af ziet lopen enzo.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 13:49 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
hahaha, ja ik heb ook het 1e uur alleen maar gekeken enzo naar dingen.
dat zwemmen is echt supermooi!zeker met meerdere spelers, ziet er gewoon geweldig uit.
helaas kan ik niet alles op full zetten nog. klote beta hehehe, maja beter als niets
Welkom zou ik zeggen!quote:Op maandag 8 oktober 2007 10:30 schreef Burakius het volgende:
Over dingen gesproken. Binnenkort lekker mijn pc upgraden (L) en dan MEDIEVAL TOTAL WAR 2.
Anyways ik introduceer mezelf maar eens. Burak. Zo dat was het. Ik loop nu stage bij Witteveen+Bos ( een ingenieursbureau). Moet tot 25 januari nog. Ik mag 3 dagen in de week op kantoor (autocad) en 2 dagen toezichthouden bij het Rokin. Deze week mag ik de hele week toezichthouden. Ben bezig iets te regel voor de stort etc, maar wacht op een telefoontje die maar niet komt.
kijk, hier hebbe we die echte mannenquote:
Kon ik maar uitslapen .. maarja .. vanavond maar weer ff gamenquote:Op maandag 8 oktober 2007 13:08 schreef Dylanesque het volgende:
Goooeiemorgen wat heb ik lekker geslapen zeg
heerlijk die vrije maandag
Geen werk meer dan?quote:
nee gij...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |