Nou dan vind ik dat ook slecht, daarom voegde ik het er ook in omdat ik vind dat vrouwen dat ook niet moeten doenquote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:16 schreef Roquefort het volgende:
[..]
vrouwen onderling doen anders precies hetzelfde, vaak nog veel extremer dan dat mannen het onder elkaar over vrouwen hebben.
oke misschien is boodschappen doen in je ondergoed niet zo slimquote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:23 schreef Roquefort het volgende:
[..]
Het is anders écht niet intelligent om in je ondergoed rond te gaan lopen als je op je intelligentie en je lieve karakter beoordeeld wil worden. En je kan een vent echt niet kwalijk nemen als een lekker wijf in haar ondergoed voor je in de rij bij de kassa staat, dat haar billen zijn beeld van die vrouw bepalen, en niet haar intelligentie.
Echt wel dat jij ook je ook geen intelligente gedachten hebt als Brad Pitt in zijn boxershort voor jou bij de kassa staat.
Dan wil je echt alleen maar kijken hoor, en misschien wel voelen ook.
Sorry, als jij in je ondergoed voor me gaat staan, is er geen haar op mijn bovenmatig intelligente hoofd die er aan zou denken een politieke discussie met je aan te gaan. Ik zou er niets eens aan denken of je ueberhaupt een IQ hebt, zo raar is dat toch niet?
dat vind ik dus zo'n onzin!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:36 schreef katerwater het volgende:
[..]
Helemaal mee akkoord![]()
Een vrouw beseft niet wat ze bij een man aanricht als ze sexy gekleed gaat. Echt, een intelligente advocate gaat toch ook niet kortgerokt pleiten? Je kledij heeft niets te maken met je intelligente, maar het geeft wel een indruk.
Dat mannen zo gepaard gaan met kostuums, uniformen e.d. is niet geheel toevallig: kledij creeert status en functie. En dat geld ook voor een vrouw.
Als ik je goed begrijp ben ik het met je eens (je bedoeld dat "wij vrouwen" de mannen een beetje moeten lijden door daad en woord hoever ze kunnen gaan?) dat het nu zo gaat...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:10 schreef sweetgirly het volgende:
Yep, eigenlijk wel dus.
Ik ben ondertussen wel overtuigd en van mening dat je jongens/mannen zélf (soms erg duidelijk) te kennen moet geven hoe ze met je om moeten gaan. Alleen jij of iemand zelf kan dat doen, niet de maatschappij, ouders niet, etc. Wat ze daar vervolgens dan zelf mee doen, is hun keuze. De vrouw haar keuze is dan weer, of niet tolereren en blijken dat je het betreffende gedrag niet wilt, afkeurt of blijken dat ze goed gedrag wel of meer op prijs stelt.
Dat klinkt wel erg zakelijk![]()
![]()
![]()
ik ben het met je eens dat het niet erg is om sexy gevonden te moeten worden en dat moet ook zeker kunnen (dat zei ik ookal in een van mn eerste posts) alleen ik vind het wel typisch dat je als vrouw dan kunt verwachten dat je er opmerkingen over krijgtquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:23 schreef thaleia het volgende:
En als lustobject gezien worden is geen wereldramp, sterker nog vaak zelfs leuk, en leidt het tot ongewenst gedrag of opmerkingen die je niet op prijs stelt, dan zeg je er wat van, hoe moeilijk kan het zijn? Ik geloof ook niet zo in die enorme druk om mooi te zijn, tuurlijk zijn sommige mensen uitgesproken knap en andere uitgesproken lelijk, maar het overgrote merendeel zit daar ergens tussenin en zal door de een prachtig, en door de ander totaal onboeiend gevonden worden. Het is aan jezelf of je er een enorm probleem van maakt, ik kan focussen op mijn cup A en een vriendin van me kan focussen op haar kwabberigheid, maar zij kan ook focussen op haar wulpse vormen en prachtige decollete, en ik op mijn petite figuurtje. Je doet het echt zelf, hoor, ook al heb je in een ver verleden weleens wat opmerkingen naar je hoofd geslingerd gekregen.
En als je alleen maar wordt beoordeeld op je uiterlijk en nooit op je andere kwaliteiten, dan gok ik dat dat komt omdat je geen andere kwaliteiten hebt, of ze niet laat zien. Werk daar dan aan ipv te klagen.
Juist !quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:26 schreef liefie_ het volgende:
Als ik je goed begrijp ben ik het met je eens (je bedoeld dat "wij vrouwen" de mannen een beetje moeten lijden door daad en woord hoever ze kunnen gaan?) dat het nu zo gaat...
In een geëmancipeerd land, lijkt mij dat wel zo ja.quote:maar als je het hebt over emancipatie zou het dan niet moeten zijn dat dat niet nodig is?
want als mannen vrouwen als gelijken zouden zien, dan zouden ze vrouwen zo behandelen als ze zelf behandeld willen worden en volgens mij is dat met meer respect en kan het dus alleen maar beter worden
tnx! dat punt probeerde ik de hele tijd al te maken (oke toegegeven jij doet het een stuk beknopter haha)quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:42 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Juist !
Juist meisjes/meiden tolereren veels te veel volgens mij.
We leven wellicht wat in een slettenbakmaatschappij. Meisjes (vooral) lijken erg bang te zijn, media weer wellicht ook (?! bling bling-cultuur, vrouw om mannen heen), om 'nee' te zeggen, ze lijken niet te weten dat het niet erg is om en jezelf leuk te kleden en je eigenwaarde te blijven behouden.
Meisje zijn pleasers en/of worden bijna opgevoed (maatschappij, media) met het idee dat ze MOETEN pleasen. Bullshit dus. De enige die we pleasen, zijn onszelf. Dit snapt de man soms nog niet zo erg, maar daar zijn wij of kunnen wij weer wat aan doen.
Wat ik ook vermoed, is dat meisjes onderling elkaar nog ophitsen ook.
Alsof er geen andere methodes zijn om gewaardeerd te worden, gewaardeerd te worden om wie je werkelijk bent.
En ik vind ook, wat betreft Thaleia's opmerking, over het juist opschuiven naar vrouwen moeten niet zo klagen, dat vrouwen helemaal niks moeten. Onze kwaliteiten. Wat onze kwaliteiten ? De vrouw doet toch al genoeg ? Het gaat hier toch over de bling-bling cultuur, over groepsverkrachtingen, et cetera, laten we wel (graag) ontopic blijven.
[..]
Maar hoe zie je dat wel voor je dan? dat het gelijk getrokken word?quote:In een geëmancipeerd land, lijkt mij dat wel zo ja.
Of een jongen nou met een ontbloot bovenlichaam loopt (![]()
) of een meisje met een hemdje aan, het zou geen verschil en geen klap uit moeten maken. Helaas, is dat nog niet zo.
En dan heb ik het niet over fluitende bouwvakkers, dat is dan wel grappig, en goed voor de eigenwaarde van élke vrouw, want die fluiten toch naar alles wat maar vrouw is![]()
. Ik heb het puur over het beeld wat wat scheef lijkt te zijn en/of soms te zijn (geworden).
Alleen de vrouw kan daar wat aan doen.
En de media wellicht door ook wat meer blote mannen op tv te gooien![]()
![]()
Dat christelijke gelul en dan weer met dove-reclame's komen, is je reinste tegenstrijdigheid.
Nee, gewoon omgooien, gelijkmaken die handel. Dat ís gelijkwaardigheid.
Niet aan de ene kant halve prostituees neerzetten en aan de andere kant vrouwenschreeuwen met Dove-reclames en anti-movements enzo. Opkomen voor die rechten, meer mannelijk bloot dus op tv, niet zeiken.
![]()
Beknopter, ha mooi !quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:49 schreef liefie_ het volgende:
tnx! dat punt probeerde ik de hele tijd al te maken (oke toegegeven jij doet het een stuk beknopter haha)
Nou precies, misschien zijn het half grappige opmerkingen (quote:Maar hoe zie je dat wel voor je dan? dat het gelijk getrokken word?
ik denk dat als je dat wil bereiken dat mannen toch ook echt bij zich zelf te raden moeten gaan en het niet meer op de vrouw af moeten schuiven met bv wat ik hier ookal hoorde: vrouwen weten niet wat ze aanrichten bij een man
dat is wel zo ontzettend de verantwoordelijkheid van je af schuiven
Vind ik ook.quote:en ik denk dat vrouwen vooral gewoon zichzelf moeten blijven (ookal is dat misschien in een minirok)
Hehequote:en (en ik weet dat ik hier iets ontzettend optimistisch neer ga zetten) dat mensen elkaar wat aardiger en wat meer als mens gaan behandelen (en vrouwen ook naar mannen hoor)
wat gij niet wilt dat u geschied doe dat ook een ander niet
volgens mij word het dan een stuk gezelliger en een stuk gelijker
ik ben het helemaal met je eensquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:04 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Beknopter, ha mooi !![]()
Thanx.
[..]
Nou precies, misschien zijn het half grappige opmerkingen (), maar in de realiteit blijkt dit soms toch niet altijd zo grappig te zijn en is er soms wel degelijk sprake van een wellicht wat minderwaardig beeld van een vrouw.
Juist opmerkingen die het afschuiven naar de vrouw (voor)al.
[..]
Vind ik ook.
Juist zichzelf moeten blijven, met respect voorzichzelf.
Wat al wel weer een heikel punt dus is in deze, want door verkeerde beelden, verliest de vrouw vaak het (zelf) respect. Een meisje/vrouw krijgt juist waardering en respect in een omgeving waarin ze merkt dat ze zichzelf kan zijn. Als mannen, en ze zijn er, zich respectloos blijven gedragen, zal de vrouw erg sterk moeten zijn, om dít te (willen) veranderen bij de man.
En dan kom ik weer terug op mijn pleaser -en verzorgings(letterlijk) maatschappij.
Vrouwen hoeven geen harde bitches te worden (ook zoiets, naja), integendeel. Maar half zachte pleasers, zo neergezet als de media dat doet, come on en nee.
[..]
Hehe![]()
Vrouwen onderling, mannen onderling, en mannen naar vrouwen toe en vrouwen naar mannen toe.
Ja![]()
Moet er soms nog heel wat gebeuren.
Intussen pleit ik dus nog steeds maar voor meer mannelijk bloot op de televisie![]()
Om mezelf nog maar eens aan te vullen en even cruér te worden.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:04 schreef sweetgirly het volgende:
Nou precies, misschien zijn het half grappige opmerkingen (), maar in de realiteit blijkt dit soms toch niet altijd zo grappig te zijn en is er soms wel degelijk sprake van een wellicht wat minderwaardig beeld van een vrouw.
Juist opmerkingen die het afschuiven naar de vrouw (voor)al.
omdat het al jaren zo gaat moeten we ons er bij neer leggen?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:17 schreef thaleia het volgende:
Het is ook hoe je ermee omgaat he.....het is nou niet alsof pas in de 21e eeuw mannen naar vrouwen begonnen te fluiten.....dit is gewoon hoe het al van oudsher gaat, daar kun je opgefokt over gaan doen of je kunt er relaxed mee omgaan.
zoals ik al zei, een vleiende opmerking/grappige opmerking is altijd leukquote:Komt er een grappige opmerking die refereert aan je seksualiteit, dan kun je verontwaardigd gaan jammeren dat dat respectloos is, je kunt ook een lollige opmerking terug maken dat hij anders ook niet te versmaden is met zijn lekkere zwembandjes.
en ik weet dat het zo werkt en zo pas ik het zelf ook toe in de praktijk, maar dat neemt niet weg dat ik het erg vind dat het zo moet gaanquote:En gaat iemand echt te ver, dan zeg je er duidelijk maar beslist wat van. Om vervolgens weer terug te keren naar de relaxte sfeer. Je hebt duidelijk je punt gemaakt, men weet waar jouw grenzen liggen, nu kan het weer gezellig worden. DAAR dwing je respect mee af, in plaats van door bij elk naar seksime riekend grapje moord en brand te gaan roepen. Iemand die dat doet wekt bij mij eerder medelijden op dan respect.
Ik heb alweer een heel dramatisch verhaal neergezetquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:09 schreef liefie_ het volgende:
ik ben het helemaal met je eens
vooral dat het voor vrouwen soms erg moeilijk is zichzelf te blijven als ze het gevoel hebben dat er veel van ze verwacht word
daarom zei ik ook al dat de meeste vrouwen daardoor een burn out krijgen... ze hebben het gevoel dat ze voor hun omgeving zo veel dingen strak onder controle moeten houden (uiterlijk, cariere, kinderen, huishouden)
dat is zo jammer
quote:Ik las trouwens ooit iets over een wasmachine die ontwikkeld was die op een vingerafdruk werkte en dan moest je die van de vrouw en van de man invoeren en die kon niet een aantal keer door dezelfde persoon achter elkaar gebruikt wordenom zo een gelijkwaardigere verdeling van wie de was doet te krijgen
quote:gaat een beetje ver maar mocht ik ooit trouwen hoop ik wel dat mijn partner me daarin een beetje tegemoed komt hoor
Bij jouw posts heb ik als man een oef-gevoelquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:17 schreef thaleia het volgende:
Het is ook hoe je ermee omgaat he.....het is nou niet alsof pas in de 21e eeuw mannen naar vrouwen begonnen te fluiten.....dit is gewoon hoe het al van oudsher gaat, daar kun je opgefokt over gaan doen of je kunt er relaxed mee omgaan.
Komt er een grappige opmerking die refereert aan je seksualiteit, dan kun je verontwaardigd gaan jammeren dat dat respectloos is, je kunt ook een lollige opmerking terug maken dat hij anders ook niet te versmaden is met zijn lekkere zwembandjes.
En gaat iemand echt te ver, dan zeg je er duidelijk maar beslist wat van. Om vervolgens weer terug te keren naar de relaxte sfeer. Je hebt duidelijk je punt gemaakt, men weet waar jouw grenzen liggen, nu kan het weer gezellig worden. DAAR dwing je respect mee af, in plaats van door bij elk naar seksime riekend grapje moord en brand te gaan roepen. Iemand die dat doet wekt bij mij eerder medelijden op dan respect.
Daar denken vele van je sexegenoten heel anders over en dat laten ze vaak ook luidruchtig weten. Zelfs met een opmerking las "jij ziet er leuk uit" krijg je vaak genoeg een boze reactie terug.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:21 schreef liefie_ het volgende:
zoals ik al zei, een vleiende opmerking/grappige opmerking is altijd leuk
België zeker weerquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:49 schreef Autoreply het volgende:
Dat hoef je in veel andere Europese landen niet eens te proberen als je daar protesteert als een kerel in je kont knijpt word je verbaasd aangekeken...
quote:
Vrouwen moeten helemaal niks en mannen ook niet. Leven en laten leven, ieder moet zelf weten waar hij zin in heeft etc etc.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:25 schreef sweetgirly het volgende:
Wijst terug naar voorbeeld van bijv. die Releaze gaf. Vrouwen moeten helemaal niks, punt. Zolang ze zichzelf zijn, geen kwaad doen, allemaal prima.
Dat heeft niks met veeleisend te maken, wat ik schreef was een welgemeend adviesquote:Dat veeleisende gedoe.
Vrouwen moeten niet klagen en zeuren, moeten dit en dat. Right.
Ja, na de invoering van de Vlaamse frites smaakte mijn patat oorlog niet meer zo lekkerquote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:20 schreef katerwater het volgende:
![]()
Negatieve ervaring gehad en nu moet het hele land daarvoor opdraaien?
Nee toch !quote:Dan zou ik Nederland grondig moeten haten![]()
Ja maar...leven en laten leven, als een man zijn poten niet thuis kan houden, vind ik dat niet leven en laten leven hoorquote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:20 schreef thaleia het volgende:
Vrouwen moeten helemaal niks en mannen ook niet. Leven en laten leven, ieder moet zelf weten waar hij zin in heeft etc etc.
Maar iedereen, man of vrouw, heeft de pech dat niet alles zo gaat zoals hij/zij dat wil. Dat is dan geen 'benadeling van vrouwen' ofzo, dat is gewoon het simpele feit dat niet alles altijd precies zo gaat zoals jij wilt.
Ja, het punt is in deze wel dat vrouwen veel moeten en ik denk en/of begreep uit haar en/of het verhaal dat de overheid van alles wil (op)dwingen of dringen, vrouwen moeten dan nog meer. En dat is opzich niet erg, wel als de keuzemogelijkheden weg vallen en/of ze bijna geen keuze hebben. Dat lijkt mij ook wel dan. Ook dat individualisme ergens wordt gestimuleerd, maar dat éénpersoonhuishoudens wél ondertussen moeilijk te bekostigen valt.quote:Ik kreeg de indruk (kan zijn dat ik het mis heb hoor) dat releaze haar vrouw-zijn wil gebruiken om bepaalde voordeeltjes af te dwingen die een man misschien net zo graag zou willen. "Sta mij toe vrouw te zijn en om drie uur naar huis te gaan".....wat heeft dat met vrouw of man te maken? Iedereen, man of vrouw, mag van mij om drie uur naar huis als ie daar zin in heeft of als hem/haar dat handig uitkomt met de schooltijden van de kinderen. Lijkt mij niet dat de ene sekse daar meer recht op heeft dan de andere.
Ja, ik snap het welquote:Dat heeft niks met veeleisend te maken, wat ik schreef was een welgemeend adviesVan mij mag ieder die dat wil de hele dag lopen jammeren, maar ik vrees dat ie er niet blij van wordt en vooral ook niet verder mee komt. Het was een goedbedoelde tip om niet te zwaar aan dingen te tillen
Maw, omgeving/groepsgedrag en de tv doet er aan mee, zoiets ?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 23:53 schreef MLI het volgende:
Mijn bescheiden mening is dat de druk veel meer vanuit de vriendengroep opgelegd wordt, in plaats van de TV. Hoewel TV tegenwoordig de grootste cultuurverspreider is, ik geloof dat elke jongere in staat is om zelf grenzen te bepalen en in zijn of haar achterhoofd ook bewust is van het maatschappelijk geaccepteerde. Ik geloof ook dat jongeren snel over hun eigen grenzen heen gaan. Toch bezwijken veel jongeren onder de druk van de (vrienden)groep. Ik geloof niet dat dat is omdat ze toevallig een clip op TMF gezien hebben. Mijn gevoel zegt dat dat eerder komt doordat de groep collectief de TV zo af en toe als excuus gebruikt en niet zozeer als voorbeeld. Natuurlijk kopen meisjes wel eens de kleding die ze op TV zien. Maar kleding is niet echt de issue denk ik, dat is slechts hoe je je uiterlijk profileert. Eerder een klein deel van het totaalplaatje. Ik denk dat de gedragingen eerder gekopieerd worden of, als er geen rolmodel is, aangepast worden aan de verwachtingen van het andere geslacht. Ik denk dat de meeste jongens diep in hun hart niet eens zozeer verwachten dat jonge meiden er als sletten bijlopen, tenslotte zijn dat geen meiden die als relatiemateriaal beschouwd worden. Maar op de een of andere manier hebben de meiden het gevoel dat ze gewilder zijn als ze zich uitdagend kleden. Misschien is de echte vraag waarom meisjes tegenwoordig het gevoel hebben dat ze gewilder zijn als ze zich sexy kleden. Dat zou dan wel weer goed aan de TV kunnen liggen.
Goed opgemerkt, daar wordt nog wel eens aan voorbij gegaan. De groep die zovaak in het nieuws komt is in feite maar ontzettend klein en betreft een stel breezerkinderen zonder enig verstand.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:23 schreef thaleia het volgende:
Ik wil nog best geloven dat bepaalde jongeren in bepaalde kringen denken dat het normaal is om te pijpen voor een Breezer en om met je matties een meisje te verkrachten. Maar dat betreft jongeren die a) niet zo slim zijn b) een fucked up thuissituatie hebben en c) in een fucked up omgeving rondhangen. De rest van Nederland weet de videoclips en tv-programma's met genoeg korrels zout te nemen.
Het antwoord is a) simpel, 'sex sells', b) die enkele Jan Smit op de billboard en c) mannen schijnen maar op één zintuigelijke manier geprikkeld te kunnen worden, vrouwen op meerdere, die rijden dus ook niet zo snel tegen een lantaarnpaal op als ze Jan Smit zien prijken op een billboard, een man uiteraard weer welquote:Op donderdag 4 oktober 2007 02:14 schreef Friek_ het volgende:
.. maar ik snap daarbij niet dat vrouwen per definitie niet in een seksuele context gestopt mogen worden. Mannen hoor ik niet zeiken als ze afgebeeld worden in hun boxershort op een billboard langs de weg, maar als je er een vrouw afbeeldt is dat maar 'seksistisch'? Lekker krom.
De meisjes waar jij het over hebt zag je ook al eind jaren 70 begin 80 hoor. Van die hoerig geklede types die de hele dag bij de buschauffeur rondhingen of van die ordinair uitziende meisjes die zich lieten slaan door bijdehandte vriendjes met afrohaar, lange leren jassen en plateauzolen. Meiden die zich op die manier gedragen heb je altijd al gehad. Meisjes die een beetje normaal denken identificeren zich niet met de wulpse types uit videoclips en zullen zich ook niet zo extreem kleden en gedragen. Jongens met een beetje verstand weten ook wel dat een videoclip toch een beetje een extreem beeld geeft van de werkelijkheid. Het heeft alles met intelligentie te maken denk ik. Dat je je een beetje leuk wilt kleden (zonder er direct als een hoer uit te zien) als jonge meid vind ik niet gek en dat jongens dan kijken is leuk, dat is toch natuurlijk.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:26 schreef Pitbulleke het volgende:
Het is al veel verder doorgewoekerd.
Als wij in de jaren 80 met een meisje op stap gingen, dan sprong ze bij ons achterop de fiets. Tegenwoordig zie ik meisjes in hun naveltruitjes, voorovergebogen op de pedalen met de string hoog boven de broek hun chill grijnzende antiliaanse of noordafrikaanse vriendje op de pakjedrager vervoeren.
Idem wat eten betreft. Wij betaalden als "man" bij de snackbar de patat. Tegenwoordig zie je hoe steevast die meisjes van de hangplek naar de Mac lopen om daar een hamburger voor hun vriendje te halen en te betalen.
Volgens mij is de emancipatiegolf weer helemaal teruggedraaid.
Tsja, dat is simpelweg natuur. Dat rechtvaardigt natuurlijk niets, maar verklaart het wel. Ik zie het probleem niet waarom vrouwen niet als lustobject 'gepresenteerd' mag worden. Is dat denigerend? Ik beschouw het meer als een probleem dat de vrouw er zelf van maakt. Dat je streeft naar gelijke rechten is niets meer dan logisch, maar ik snap niet waarom je een dergelijke seksuele moraal wilt veranderen.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 03:27 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Het antwoord is a) simpel, 'sex sells', b) die enkele Jan Smit op de billboard en c) mannen schijnen maar op één zintuigelijke manier geprikkeld te kunnen worden, vrouwen op meerdere, die rijden dus ook niet zo snel tegen een lantaarnpaal op als ze Jan Smit zien prijken op een billboard, een man uiteraard weer wel. Niet bij Jan Smit dan.
Ja, dus? Wat maakt het toch uit dat er een stel kreunende, half-naakte, totaal NIET opwindende dames voorbij komen op je beeldscherm? Ik heb nog steeds geen zin om NULNEGENNULSEKSSEKSSEKSSSSS te bellen of andere ongeinspireerde bagger die ik m'n voor kanis krijg.quote:Feit blijft wel dat vrouwen als lustobject worden neergezet en/of zichzelf zo al neerzetten.
Prima allemaal ergens. Maar het is wel veel. Heb het al eerder gezegd, sosiewo is tv hier al wat bagger soms (behalve bepaalde docu's, en soms uitzendingen op ned 2 ofzo, stadse marokkanen die naar een boer gingen, erg leuk om te zien ! Behalve toen die ene dat schaap op het hek flikkerde), maar na 23 uur 's avonds alleen maar belsexshitbladiebla op zo'n 4 á 5 netten, come on.
werkt het alleen die kant op? Vrouwen willen gezien worden en mannen kijken naar hen? Lijkt me toch ook dat mannen gezien willen worden en dat vrouwen naar hen kijken?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:52 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ondanks de emancipatie werkt de natuur nog altijd evengoed hoor! Mannen kijken naar vrouwen en vrouwen willen gezien worden. Als je dat ontkent, ben je naief.
[..]
Maar daar heb je toch het hele probleem van de sexuele moraal in een notendop? Dan snap ik niet waarom jij niet ziet dat vrouwen hier misschien wel iets aan willen veranderenquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 02:12 schreef Friek_ het volgende:
Het leuke aan de seksuele moraal is dat het altijd in het voordeel is van de man. We hebben geen labels zoals hoer, slet of iets, terwijl vrouwen net zo hard (of misschien zelfs harder) verlangen naar seks. Daar ligt ook de enorme tragiek van de hele sociale conditionering opgelegd door religie en maatschappij: ook al houden ze evenveel van seks, ze kunnen er niet op hun eigen manier mee omgaan.
Grappig. Dit was een punt bij mij en mijn ex... ik weigerde pertinent om bij haar achterop te zitten.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:50 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik zit als hollandse jongen ook achterop hoor. Het is haar fiets, dus zij mag wil zelf rijden. Dat is ook emancipatie.
je wordt meer dan wat dan ook beinvloed door je vrienden, en als je van huis uit geen goede, stabiele basis hebt meegekregen ben je gevoeliger daarvoor en dus ook de minder prettige invloeden.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 09:49 schreef Dickies het volgende:
Ik denk dat vooral de jongere kinderen worden beinvloed door de media. En dat begint dan op de basisschool. Ze krijgen een verkeerd beeld mee, maar dan vooral die meiden/jongens die daar gevoelig voor zijn. De ouders spelen ook een grote rol. Als die hun kinderen op jonge leeftijd al dingen gaan geven als stringetjes e.d. tja. Je ziet nu toch ook niet lang alle jongens en meiden hetzelfde gedrag vertonen?
Opleiding speelt ook mee. Niet om iemand te kwetsen maar het zijn vooral de 'VMBO-meiden' die zich op een bepaalde manier kleden en de 'VMBO-jongens' die deze zelfde meiden zonder respect behandelen etc. Soort zoekt soort. Daarmee wil ik niet zeggen dat vrouwen met een hogere opleiding niet gezien willen worden als 'lustobject' want dat is gewoon de natuur. Ik zie m'n vriendin ook als lustobject, maar niet enkel en alleen als dat.
Natuurlijk willen mannen ook gezien worden door vrouwen, maar dat spel is persoonlijker en subtieler.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 08:03 schreef Lixi het volgende:
[..]
werkt het alleen die kant op? Vrouwen willen gezien worden en mannen kijken naar hen? Lijkt me toch ook dat mannen gezien willen worden en dat vrouwen naar hen kijken?![]()
Dit is niet bewezen hoorquote:Op zondag 7 oktober 2007 00:08 schreef MLI het volgende:
Kick. Met een nieuw punt om over na te denken (zelf ook nog niet gedaan). Ik heb ooit tijdens een college massacommunicatie geleerd dat mensen die meer dan 4 uur TV kijken, een wereldbeeld hebben dat dichterbij de televisiewaarheid ligt. De televisiewaarheid is een karikatuur van de samenleving (oftewel, bepaalde opvallendheden worden uitvergroot en soms uit hun verband gerukt). Zou het zo zijn dat de jeugd die veel televisie kijkt, hier ook veel gevoeliger voor is?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |