quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:51 schreef Ippon het volgende:
On topic weer.
Het is de laatste tijd dus weer erg duidelijk geworden dat de politiek, de media (NOS), en ons multi-culturele koningshuis het liefst weer zouden zien dat we terug gaan naar de tijd van de politieke correctheid, waarin alle problemen die de immigratie en de multicul met zich meebrachten maar doodgezwegen moesten worden.
Alleen al op basis van genenonderzoek kan geconcludeerd worden dat we veel te lichtvaardig aan die multiculturele samenleving begonnen zijn. Het is nu eenmaal een vaststaand gegeven dat Aziaten veel intelligenter zijn dan zwarte medemensen en dat Aziaten minder crimineel zijn dan zwarte medemensen.
En Maxima zou haar te grote morele broek eens uit moeten trekken en zelf in een flatje in Amsterdam-West of de Bijlmer moeten gaan zitten, dan zou het waarschijnlijk niet lang duren voor ze haar woorden weer zou inslikken.
Ik wens je veel succes om als ongelovige in een 1 of ander moslimland te wonen. Ze hebben daar schijt aan jouw opvatting dat je je een Mens voelt. Je bent daar moslim of niet. Als je weigert de daar geldende Identiteit (de moslimidentiteit) te aanvaarden, dan ben je een outcast, een paria.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:50 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ik wil helemaal geen nationale identiteit. Om het even plat te zeggen, Rot op met je Nationale identiteit. Ik ben een Mens en overal op de wereld wonen mensen met andere ideeen en denkbeelden waar ik het niet altijd mee eens hoef te zijn,
Als je weigert de nationale identiteit in moslimlanden te aanvaarden, dan ben je een outcast, een paria, en dat vind jij wel een goed idee?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:57 schreef Ippon het volgende:
[..]
Ik wens je veel succes om als ongelovige in een 1 of ander moslimland te wonen. Ze hebben daar schijt aan jouw opvatting dat je je een Mens voelt. Je bent daar moslim of niet. Als je weigert de daar geldende Identiteit (de moslimidentiteit) te aanvaarden, dan ben je een outcast, een paria.
Je bent een stommeling door te weigeren het concept van een Nationale Identiteit te aanvaarden. Elk volk, elk land heeft een Identiteit ..... mix de Identiteiten door elkaar en een bloedbad kan het gevolg zijn.
ja ik dacht laat ik er maar een godwin tegen aan gooien .. treurige is dat het in dit geval nog klopt ook ..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:42 schreef Ippon het volgende:
[..]
Ik dacht al .... waar blijft dat verwijt toch?![]()
Tuurlijk:quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:55 schreef devlinmr het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nog een bron voor deze klinklare onzin?
goed, bij deze heb je echt bewezen het niet waardig te zijn om op te reageren.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:57 schreef Ippon het volgende:
[..]
Ik wens je veel succes om als ongelovige in een 1 of ander moslimland te wonen. Ze hebben daar schijt aan jouw opvatting dat je je een Mens voelt. Je bent daar moslim of niet. Als je weigert de daar geldende Identiteit (de moslimidentiteit) te aanvaarden, dan ben je een outcast, een paria.
Je bent een stommeling door te weigeren het concept van een Nationale Identiteit te aanvaarden. Elk volk, elk land heeft een Identiteit ..... mix de Identiteiten door elkaar en een bloedbad kan het gevolg zijn.
Hoofd van een racistische organisatie.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:00 schreef Ippon het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/J._Philippe_Rushton
Ik zeg alleen maar dat je het als buitenstaander dan erg moeilijk krijgt.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:59 schreef Monidique het volgende:
[..]
Als je weigert de nationale identiteit in moslimlanden te aanvaarden, dan ben je een outcast, een paria, en dat vind jij wel een goed idee?
En dat vind jij goed. Ik vind dat niet, hoor, laat iedereen lekker z'n ding doen, maar jij vindt dat we hen als paria's moeten behandelen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:05 schreef Ippon het volgende:
[..]
Ik zeg alleen maar dat je het als buitenstaander dan erg moeilijk krijgt.
Dat komt altijd erg makkelijk uit de mond van links-georiënteerde dwaallichten.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:04 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hoofd van een racistische organisatie.
Ja, vast wel, maar dat Pioneer Fund is gewoon je alledaagse racistische organisatie.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:06 schreef Ippon het volgende:
[..]
Dat komt altijd erg makkelijk uit de mond van links-georiënteerde dwaallichten.
ghehe .. ik ben dan even verderop geboren en er altijd trots op geweest dat ik dat achterlijke nationalisme van even verderop achter me had gelaten om in een vrij land te gaan wonen ... maar met dit soort kleingeestige hokjesdenkers vind ik het hier eng worden ..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:02 schreef devlinmr het volgende:
[..]
goed, bij deze heb je echt bewezen het niet waardig te zijn om op te reageren.
Mijn hemel, dat ik me met jou zou moeten kunnen identificeren omdat we toevallig in een zelfde stukje wereld zijn geboren.![]()
Jij bent echt legendarisch dom.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:38 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Dit topic doet me denken aan een christen die wanhopig probeerde te bewijzen dat de Islam geen religie is.![]()
Maxima zou eerst met StefanP moeten gaan praten. Dan weet ze wat iemand is die een Nederlandse indentitiet verloren heeft. En door dat om te keren wat de Nederlandse identiteit wel is.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:06 schreef Ippon het volgende:
[..]
Dat komt altijd erg makkelijk uit de mond van links-georiënteerde dwaallichten.
Praatjes vullen geen gaatjesquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:16 schreef Megumi het volgende:
[..]
Maxima zou eerst met StefanP moeten gaan praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |