nee en ik zit zo met smart te wachten ............ik wil die kop van dennis zienquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:21 schreef kit2u het volgende:
Nog niet terug van de 'tandarts" ?
Bij Dennix moesten alle melktandjes eruit, dat duurt even ......quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:21 schreef kit2u het volgende:
Nog niet terug van de 'tandarts" ?
Ik denk dat de oplossing voor deze patstelling is dat Jaap nix inwisseld voor Lieke. Dus hiermee bevestigd Huub dat ie dat nooit zal doen en Jaap moeilijker zo'n move kan maken.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:20 schreef petraa het volgende:
[..]
Misschien dom, maar wel goed dat hij zich zo uitspreekt tegen de 5!! In dit geval tegen Amanda, maar de rest hoort dit ook snel.
Het is toch een gastspeler? Ik zou er meer moeite mee hebben wanneer Luc bijv. had verraden waar Kim het boek had vestopt. Dus dit lijkt me prima in lijn van wat een gastspeler kan doen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:25 schreef BarryK het volgende:
Jaap vraagt zich af of Luc wel mag zeggen "ik zou die stelletjes uit elkaar brengen"
Luc zegt dat hij denkt van wel, persoonlijke mening
Je avatar staat idd al een tijdje op de uitkijk....quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:24 schreef Ziet het volgende:
wat moet er allemaal wel niet gebeuren bij de tandarts joh... hoelang zijn ze nu al weg?
Het is gebeurd met die NIXLUL,die gaat er uit,weet het zeker.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:23 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Bij Dennix moesten alle melktandjes eruit, dat duurt even ......
Luc is goed bezig, allemaal één op één gesprekjes en met name bij Jaap is hij goed bezig, verwarring zaaien.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:27 schreef akveor het volgende:
[..]
Het is toch een gastspeler? Ik zou er meer moeite mee hebben wanneer Luc bijv. had verraden waar Kim het boek had vestopt. Dus dit lijkt me prima in lijn van wat een gastspeler kan doen.
hehehequote:Op maandag 1 oktober 2007 16:29 schreef akveor het volgende:
[..]
Je avatar staat idd al een tijdje op de uitkijk....![]()
Dennis is al vanaf 13 uur naar de tandarts!!!!quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:36 schreef 2live het volgende:
Even voor de duidelijkheid; het gesprekje tussen Brian en Dennis is nog niet geweest?
Nee nog niet, hij is nog bij de tandarts .....quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:36 schreef 2live het volgende:
Even voor de duidelijkheid; het gesprekje tussen Brian en Dennis is nog niet geweest?
Complimenten BSOL, zowaar een leuke cap van Amandaquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:34 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
"F*cking Hell, ik sta te nipple-gaten in De Party"
[afbeelding]
brian heeft dennis wel gezegd voor hij naar de tandarts ging, dat hij hem wilde spreken. Het wachten is dus op dennis en nadia, die zitten nu nog bij de tandarts.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:36 schreef 2live het volgende:
Even voor de duidelijkheid; het gesprekje tussen Brian en Dennis is nog niet geweest?
quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:31 schreef Miraaa het volgende:
Het zal ongetwijfeld al eerder gelinkt zijn.................dat wijf is totaal gestoort....
http://www.zijonline.nl/news.asp?GossipID=34156&roddels=51252
Ze zijn om 13.00 uur vertrokken, ritje duurt hooguit 3 kwartier dus heen en terug 1 1/2 uur, en de rest van de tijd?quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:39 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
brian heeft dennis wel gezegd voor hij naar de tandarts ging, dat hij hem wilde spreken. Het wachten is dus op dennis en nadia, die zitten nu nog bij de tandarts.
Tandarts?????????????????????????????????????????????????quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:39 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
brian heeft dennis wel gezegd voor hij naar de tandarts ging, dat hij hem wilde spreken. Het wachten is dus op dennis en nadia, die zitten nu nog bij de tandarts.
Thuis,quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze zijn om 13.00 uur vertrokken, ritje duurt hooguit 3 kwartier dus heen en terug 1 1/2 uur, en de rest van de tijd?![]()
Moet heel eerlijk zeggen dat centrum amsterdam met de auto vanuit daar vrijwel onbereikbaar is.... Zeker op dit moment is het hele weg file.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze zijn om 13.00 uur vertrokken, ritje duurt hooguit 3 kwartier dus heen en terug 1 1/2 uur, en de rest van de tijd?![]()
Ik denk niet dat ze Cheyenne en Yairo lang van hun "moeder" mogen genieten, dit kan nooit lang goed gaan.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:41 schreef noekje het volgende:
[..]
Unfucking believable! Dan gaat ze ook nog eens zeggen dat hij zijn gezin er zelf in heeft betrokken.
Het wordt echt meer en meer duidelijk hoe zo'n onmens het is en dat is een moeder.![]()
quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:44 schreef Ziet het volgende:
Huub: Brian is nog minder oprecht dan die hoop stront die ik nu loop aan te harken...![]()
quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:45 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze Cheyenne en Yairo lang van hun "moeder" mogen genieten, dit kan nooit lang goed gaan.
Ik hoop dat Buro Jeugdzorg hier inmiddels bovenop zit, ik klink nu als een VOLler maar ik meen het oprecht.
Nadia had toch een lange behandeling nodig. Iets met een draadje achter haar tanden dat was afgebroken en geheel vernieuwd moest worden. En vergis je niet in de reistijd van A'dam-Centrum naar Eemnes op dit tijdstip.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze zijn om 13.00 uur vertrokken, ritje duurt hooguit 3 kwartier dus heen en terug 1 1/2 uur, en de rest van de tijd?![]()
Oeps, die ben ik kwijt, help me even.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:49 schreef noekje het volgende:
[..]
Ze mogen haar kwaliteiten echt eens nodig onder een loep leggen. Dan moet ik ook weer denken aan die uitspraak bij Jensen over Cheyenne.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Oeps, die ben ik even kwijt, help me even.
ik denk dat ze of de toneelhaak aangezegd gekregen hebben of een nieuw script...quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze zijn om 13.00 uur vertrokken, ritje duurt hooguit 3 kwartier dus heen en terug 1 1/2 uur, en de rest van de tijd?![]()
Een draadje achter je tanden zetten kost hooguit tien minuten. Het het zelf ook, hahaquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:50 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Nadia had toch een lange behandeling nodig. Iets met een draadje achter haar tanden dat was afgebroken en geheel vernieuwd moest worden. En vergis je niet in de reistijd van A'dam-Centrum naar Eemnes op dit tijdstip.
Die mevrouw op cap 1, is het type Herma.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Oude foto's van Brian ......
Ik hoor nog zeggen dat iedereen haar dochter roemde omdat ze al zo volwassen was (9 jaar toch?)quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:49 schreef noekje het volgende:
[..]
Ze mogen haar kwaliteiten echt eens nodig onder een loep leggen. Dan moet ik ook weer denken aan die uitspraak bij Jensen over Cheyenne.
Yep, nu weet ik het weerquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:56 schreef noekje het volgende:
[..]
Jensen liet het fragment zien van een huilende Cheyenne toen moeders het pand ging verlaten.
'Cheyenne is gewoon een dramaturg/turk (). '
Iedereen viel toen stil.
quote:
wat zei die dan ? en wat was de aanleiding ?quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:04 schreef blomst het volgende:
Dennix kraakt Eric nog even af, die kan werkelijkheid en spel ook al niet uit elkaar houden.
Over iets wat in de party stond.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:10 schreef Stupidisco het volgende:
[..]
wat zei die dan ? en wat was de aanleiding ?
quote:
Natuurlijk maar Naad is in de wolken met haar Diddle dus besluit Dennix ze op hun nachtkastjes te zitten.quote:
Ja, dat Dennis zijn overhemd aan heeft.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:18 schreef mazaru het volgende:
Heeft Brian nou al wat tegen Nix gezegd??
Nope, alleen dat hij zijn smoking overhemd draagt.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:18 schreef mazaru het volgende:
Heeft Brian nou al wat tegen Nix gezegd??
Op dit momemt ja. Niet om 1 uur 's middags.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:44 schreef bosb het volgende:
[..]
Moet heel eerlijk zeggen dat centrum amsterdam met de auto vanuit daar vrijwel onbereikbaar is.... Zeker op dit moment is het hele weg file.
Neemt niet weg dat het wel heel erg lang duurt, zou me niets verbazen als ze wat dvd'tjes meehebben met boeiende DGK gesprekken ofzo..
quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:16 schreef tuinfluiter het volgende:
(Post)
Brian heeft veel zwarte strepen in zijn brief,
Huub had zaterdag veel minder strepen in de brief van Nena.
Wat is het toch een laf mannetje.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:20 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nope, alleen dat hij zijn smoking overhemd draagt.![]()
Onze tandarts behandeld ook nooit meteen, maar laat je nog een keer terug komen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:21 schreef beequeen het volgende:
Naad moet terug naar de tandarts omdat er een halve vulling uit is? Waarom behandelen ze dat niet direct, BS verhalen dus.
Ik denk meer in de richting van een bezoekje aan een notaris om een contract te tekenen voor de afloop en afkoop van DGK aan het eind van dit jaar.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:20 schreef kit2u het volgende:
[..]
Op dit momemt ja. Niet om 1 uur 's middags.
Echt schandalig dat ze dit soort uitjes krijgen.
Ook als je vulling er half uit is, echt niet.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:23 schreef blomst het volgende:
[..]
Onze tandarts behandeld ook nooit meteen, maar laat je nog een keer terug komen.
Dus dat kan wel waar zijn.
Ik dus niet, laat hem maar para worden.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:26 schreef Stupidisco het volgende:
het zal wel weer met een sisser aflopen....ik hoop echter dat Brian z'n woede weet vast te houden
dat bedoelde ik ookquote:Op maandag 1 oktober 2007 17:28 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik dus niet, laat hem maar para worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |