quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:35 schreef 2live het volgende:
ik vond dit wel ijzersterk; ik vind het zo disrespectvol om aan iemands spullen te zitten, dat doe je niet.
En dat uit Nadia's mond.![]()
Respectloos tegenover de Nederlandse taalquote:U hebt gezocht op disrespectvol:
Het door u gezochte woord is niet gevonden in het eendelige Van Dale Hedendaags Nederlands. Dit kan komen doordat het er niet in staat, bijvoorbeeld omdat het te nieuw is, of omdat het niet voldoet aan de opnamecriteria. Maar ook is mogelijk dat de spelling niet correct is. Kijk ook eens bij de zoekinstructies.
Vergeet niet Olga he, met het horloge dat Huub had van Dennis. Vergeet neit Melissa die zich liet opstoken door de toen nog 6 om Lieke te halen om haar in de vijver te gooien.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:41 schreef T-lex het volgende:
En toch hé, kan ik me ergens wel in de reactie van de dames vinden.![]()
Personeel moet toch ook van je spullen afblijven, of hoe zit dat.
Als Palma de piano zou verstoppen om Huub te pesten, (is minder makkelijk natuurlijk) dan stond het forum op z'n kop.
![]()
Dat Kim zich weer dit idee liet opdringen door Huub, was ook niet zo slim.![]()
Kon natuurlijk ook niet uitblijven dat daar een reactie op kwam.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:42 schreef schizolientje het volgende:
Even een off topic vraag, hoe krijg ik FOK weer op de oude layout
Das ook weer zo...quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:43 schreef ThomasSlayer het volgende:
Palma kan die piano makkelijk kwijt in d'r haar.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:45 schreef Lobasca het volgende:
Dat woord 'bashen' komt me ook me strot uit..
Naad heeft via de telefoon haar script door gekregen, het mag niet te hard, maar ze mogen Lieke dus wel pakken.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:41 schreef petraa het volgende:
Ze gaan een plan verzinnen tegen Lieke. Nadia vindt dat van Mayday nog steeds zo leuk, zullen we nog een keer bellen!!!
Maar het was een reactie van Kim op het gebash van de 5.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:41 schreef T-lex het volgende:
En toch hé, kan ik me ergens wel in de reactie van de dames vinden.![]()
Personeel moet toch ook van je spullen afblijven, of hoe zit dat.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zeker zoals het daar doorgaans wordt uitgesproken: als 'beige''.
Geweldig dat alle contracten geen moer uitmakenquote:Op maandag 1 oktober 2007 11:48 schreef petraa het volgende:
Brian laat nu duidelijk zijn afkeer voor Dennis merken aan Luc
kunnen ze ook gewoon aan Anita vragen, die heeft Lieke al van alles en nog wat aangepraat, kan dit nog wel bijquote:Op maandag 1 oktober 2007 11:47 schreef Meganog het volgende:
N en A willen een psycholoog laten komen voor een anti-kleptomanie therapie voor Lieke.
Het is net Brian die het over bessen heeft.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:46 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zeker zoals het daar doorgaans wordt uitgesproken: als 'beige''.
quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:48 schreef petraa het volgende:
Brian laat nu duidelijk zijn afkeer voor Dennis merken aan Luc
Daar trapt niet 1 psycholoog in, een therapie moet je vrijwillig aan gaan. Of ze moeten die Anita vragen, die lijkt zich aan geen enkele beroepscode te houdenquote:Op maandag 1 oktober 2007 11:47 schreef Meganog het volgende:
N en A willen een psycholoog laten komen voor een anti-kleptomanie therapie voor Lieke.
Ik wil met hetzelfde account op 2 pc's een ander layout, om te oefenen. suggesties ?quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:43 schreef Copycat het volgende:
[..]
In opties bovenaan. Kijk anders hier: Nieuwe Forum Layout #3 - nu beschikbaar !
toen reageerde hier iedereen ook heel verontwaardigd( met olga) dus t-lex heeft gelijk, terwijl nu iedereen het geweldig vond. Er wordt hier ook met 2 maten gemetenquote:Op maandag 1 oktober 2007 11:42 schreef petraa het volgende:
[..]
Vergeet niet Olga he, met het horloge dat Huub had van Dennis. Vergeet neit Melissa die zich liet opstoken door de toen nog 6 om Lieke te halen om haar in de vijver te gooien.
Vraag eens in FB van FB of zo.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:50 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik wil met hetzelfde account op 2 pc's een ander layout, om te oefenen. suggesties ?
Ik niet, maar wellicht dat iemand in het topic in FB je kan helpen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:50 schreef HiDiHo het volgende:
Ik wil met hetzelfde account op 2 pc's een ander layout, om te oefenen. suggesties ?
Het verschil is dat Kim het als wraak voor bashen deed.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:51 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
toen reageerde hier iedereen ook heel verontwaardigd( met olga) dus t-lex heeft gelijk, terwijl nu iedereen het geweldig vond. Er wordt hier ook met 2 maten gemeten![]()
Zegt er hier iemand dat ze het geweldig vinden??? Nee de meeste denken van wat zeiken jullie nu, jullie hebben hetzelfde gedaan.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:51 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
toen reageerde hier iedereen ook heel verontwaardigd( met olga) dus t-lex heeft gelijk, terwijl nu iedereen het geweldig vond. Er wordt hier ook met 2 maten gemeten![]()
precies. Huub en Lieke hebben nooit wat tegen butlers of schoonmakers gedaan.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:54 schreef avonne het volgende:
[..]
Het verschil is dat Kim het als wraak voor bashen deed.
Olga deed iets als eerste, nl de inhoud van de zakken van Huub aan anderen tonen.
Thank you, donequote:
Bescheidenheid siert de mens.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:54 schreef Meganog het volgende:
Brian: "Wat Nadia in een echte man zoekt bezit ik".
met het verschil, dat deze 2 meiden het uitgelokt hebben door Kim zo te behandelen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:51 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
toen reageerde hier iedereen ook heel verontwaardigd( met olga) dus t-lex heeft gelijk, terwijl nu iedereen het geweldig vond. Er wordt hier ook met 2 maten gemeten![]()
L tegen B: "Ik wil niet stoken. Ik voel met jou een grote klik'quote:Op maandag 1 oktober 2007 11:59 schreef avonne het volgende:
Luc
"Ik had eigenlijk gedacht dat jij, amanda en Jaap zouden samenwerken met Huub en lieke om die andere twee weg te werken. Dan krijg je een soort semi-finale"
Dat is het enige verschil inderdaad en verder doen we hier met zijn allen er nog een schepje bovenop door onze partijdigheidquote:Op maandag 1 oktober 2007 11:58 schreef Desii het volgende:
[..]
met het verschil, dat deze 2 meiden het uitgelokt hebben door Kim zo te behandelen.
Het horloge, had Olga helemaal niets mee te maken........ was gewoon bemoeizucht (al of niet ingegeven door de Febo)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |