Het was in Engeland, misschien dat ze daar andere sauzen hanteren? M'n broodje was in ieder geval niet meer te vreten, terwijl de ingredienten zelf er goed uit zagen.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 18:52 schreef Wooldoor het volgende:
BBQ-saus heet?
waarschijnlijk had je dan chili saus, niet dat die heet is maar in ieder geval pittiger dan BBQ
Exactly. Ik kan net zo goed naar Bakker Bart gaan, daar is het stokbroodje minstens zo goed, de pate verser, de kaas smaakvoller, enne: daar tellen ze de stukjes komkommer niet af ;-)quote:Op maandag 21 januari 2008 00:39 schreef syf het volgende:
[..]
Je hebt dus nog nooit een lekker broodje gegeten voordat er een subway in nederland was?
Er zijn echt zoveel plekken waar je wel gewoon een echt lekker broodje kan eten, met echte kaas, ham, en alle andere zooi wat hier vermeld word alsof het een nieuwe wereld wonder is, olijven krijg je elders ook wel op een broodje, daar is het megamerk ' subway' echt niet voor nodig.
[..]
Tja, dat komt omdat subway amerikaans is en in amerika zijn ze niet gewend aan echte kaas en echte vleeswaren, daarom zijn die slices gewoon een kraft cheeseproduct en geen kaas, net als de vleeswaren wat gewoon processed en geconserveerde rotzooi is.
Maar ja, als je niets gewend bent dan kan het zijn dat een plakje kaas en wat olijven op een stokkie idd iets nieuws is.![]()
Als je in Groningen woontquote:Op maandag 18 februari 2008 21:54 schreef Poepoog het volgende:
Wil iemand een paar zegels van mij overnemen, ik ga er nu helaas niet zo vaak meer naar toe
Ik zou zeggen PM maarquote:Op donderdag 28 februari 2008 19:48 schreef JimmyJames het volgende:
[..]
Als je in Groningen woont![]()
Ik kwam eigk met onheilspellend nieuwsDe subway in Gr heeft de prijzen fors omhoog gegooid
Zo kostte mijn steak & cheese vandaag, met korting, 5,95 ipv 5,60! een hoop procenten verschil dus! Ik vond het al duur maar nu is het voor mij over en uit (behalve als ik zegels kan scoren uiteraard).
Maar wel ongelovelijk onbeleefd ( 1 dame in het bijzonder).quote:Op maandag 18 februari 2008 10:27 schreef Sylvana het volgende:
Gisteren in Amsterdam bij de Subway geweest, jezus, wat gaat het daar snel, daar staan ze echt met zn 5en achter de toonbank en wordt elk deel naar iemand anders doorgeschoven. Was weer erg lekker, al blijf ik trouw bij mn chicken teriyaki, nog nooit een andere geprobeerd. Iemand tips voor eentje die ook lekker is en beetje op de teriyaki lijkt?
Zeker op het Rokin ?quote:Op donderdag 28 februari 2008 22:38 schreef Curiosity het volgende:
[..]
Maar wel ongelovelijk onbeleefd ( 1 dame in het bijzonder).
Maar het broodje was heerlijk.
Chicken piziola of Chicken fajita hebben allebei stukjes kipquote:Op maandag 18 februari 2008 10:27 schreef Sylvana het volgende:
Gisteren in Amsterdam bij de Subway geweest, jezus, wat gaat het daar snel, daar staan ze echt met zn 5en achter de toonbank en wordt elk deel naar iemand anders doorgeschoven. Was weer erg lekker, al blijf ik trouw bij mn chicken teriyaki, nog nooit een andere geprobeerd. Iemand tips voor eentje die ook lekker is en beetje op de teriyaki lijkt?
Toen wij er waren was er geen onbeleefd personeel hoor, waren best vriendelijkquote:Op donderdag 28 februari 2008 22:38 schreef Curiosity het volgende:
[..]
Maar wel ongelovelijk onbeleefd ( 1 dame in het bijzonder).
Maar het broodje was heerlijk.
Dan had ze gelukkig voor jullie een vrije dag.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:35 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Toen wij er waren was er geen onbeleefd personeel hoor, waren best vriendelijk
Nou die op het Rokin zijn indiers, niks mis mee hoor, maar ze spreken nauwelijk Nederlands.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 12:35 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Toen wij er waren was er geen onbeleefd personeel hoor, waren best vriendelijk
Dat puntje dat de medewerkers vragen om dingen die je op je broodje wil die je allang gezegd hebt, is herkenbaar.quote:Op maandag 17 maart 2008 06:12 schreef dezenickiscool het volgende:
binnen 5 uurtjes weer subway, alleen weet ik niet wat ik op mijn chicken teriyaki moet pleuren , sweet onion dressing of honey mustard
keuzes keuzes....
edit :
net terug van mijn 2de keer subway , deze keer voor de italian bmt gegaan met salade , rode ui en augurk , dressing was honey mustard
+ punten :
- rijkelijk belegd elke centimeter zat echt vol![]()
- meis achter de toonbank helpt je stap voor stap en vraagt alles wat ook staat op het " this is how u order " bord
- zeer propere zaak ,meis trekt bij elk broodje nieuwe wegwerp handschoenen aan
- punten :
- gaat om 11u open maar ik stond er tot 11u15![]()
- eenmaal de main dingen op je sub liggen ga je naar het extra gedeelte met garnering , dit komt nogal betuttelend over aangezien die meis bij elk bestanddeel vroeg of ik het ertussen wou terwijl ik duidelijk 3 keer " salade , tomaat en augurk " zei , overliep ze nog de pepers en olijven etc , miss bedrijfspolicy maar kvind het niets![]()
- ik wou chicken teriyaki maar het hoofdbestanddeel de chicken was nog niet klaar net na opening , niet dat ik iets heb tegen italian bmt maar toch...
ook werkt de subway met handige kaarten die 8 stickers vereisen voor een gratis 6 incher![]()
om af te sluiten een paar vraagjes aan regelmatige subway bezoekers :
- als je een "menu" wilt incl cookie/drank moet je dat op het begin zeggen of kan je erna gwn zeggen dat er een cookie en drankje bijmoet? is me niet echt duidelijk![]()
- mn spaarkaart heeft 8 vakjes , maar als je de kleine lettertjes leest staat er , collect 16 stamps for a free footlong , moet ik dan 2 van die krengen volsparen![]()
- is het policy dat alles in de toaster gaat? zo staat italian bmt op de site niet tussen de warme broodjes , doch ging mijne de toaster in tot hij warm was... er staat wel op het menu elk broodje kan in de toaster maar volgens mij lijken ze het gwn standaard uit te voeren
voor de rest , subway![]()
same , hier ongeveer 12 tafeltjes en een verkapte coca cola koelkast met schuifdeur ergens achteraan in de zaak gepropt...quote:Op zaterdag 26 april 2008 16:12 schreef Croli het volgende:
Zwolle is ook weer vergezeld met een Subway. Tis wel een erg kleine. Zo smal dat drankkoelkast niet eens achter de balie past. Is ook apart hoor, moet je eerst drinken uitzoeken want daar kom je al langs voor je bij de balie staat. Mah goed ondertussen al 2 keer geweest. 1e keer hadden ze niet mijn broodje meatball. Daarna wel. dus ik toen blij:d
Mah goed ik ben wel erg blij dat er tenminste weer 1 zit. Maar moet er maar niet te vaak heen gaan. dat slecht voor de portemonnee
Achja, in de nijmeegse sub (toen die er nog wasquote:Op dinsdag 29 april 2008 13:43 schreef MonopolyMan het volgende:
Ze hebben in Engeland de sub of the day vervangen door 3 sub of the months, en de prijs verhoogd.Ze zitten hier in echt overal in Londen. Ik haal vrij vaak om een uur of twee 's nachts nog een broodje in Camden.
Dan ga je waarschijnlijk naar een verkeerde subway, ga naar een subway waar studenten werken die het toch geen fuck kan intereseren hoeveel shit je op je broodje krijgt. En gelijk dubbel van alles nemenquote:Op dinsdag 29 april 2008 19:31 schreef zoalshetis het volgende:
net weer een steak shit met mosterd gehaald. wederom een teleurstelling, het was niet belegd als het plaatje en er was niet zoveel op al het plaatje.
subway holland sucks omdat ze te zuinig belggen. stel letje krenten kniepers. zo gaat de nederlandse keten naar de kloten.
Juistem! Voordeel daarbij is ook nog eens dat ze niet aan elkaar doorgeven dat je dubbel vlees hebt genomen waardoor je gewoon voor een normale afrekentquote:Op vrijdag 2 mei 2008 15:10 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Dan ga je waarschijnlijk naar een verkeerde subway, ga naar een subway waar studenten werken die het toch geen fuck kan intereseren hoeveel shit je op je broodje krijgt. En gelijk dubbel van alles nemen
Is zowieso typisch aan al die Amerikaanse zaken: Mek Drek, KFC, Subway: Ze zijn een slap aftreksel van de Amerikaanse versie. Weinig keuze, kleine porties etc.quote:Op maandag 18 februari 2008 07:34 schreef Potjebier het volgende:
[..]
Exactly. Ik kan net zo goed naar Bakker Bart gaan, daar is het stokbroodje minstens zo goed, de pate verser, de kaas smaakvoller, enne: daar tellen ze de stukjes komkommer niet af ;-)
Ik blijf er bij: smerige rotzooi, typisch USA, a la McDonalds. Gelukkig zijn wij "van de oude wereld" iets kieskeuriger als 't om smaakvol eten gaat (a la, sommigen onder ons dan toch, he...)
;-)
Ja ik denk dat je het zelf ook kunt maken. En misschien nog wel net zo lekker.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 08:06 schreef popolon het volgende:
Wel grappig, Nederlanders die zoveel geld over hebben voor een broodje met wat sla en nog wat alledaagse ingredienten.
T is wat hequote:Op zaterdag 3 mei 2008 09:10 schreef edcetera het volgende:
[..]
Is zowieso typisch aan al die Amerikaanse zaken: Mek Drek, KFC, Subway: Ze zijn een slap aftreksel van de Amerikaanse versie. Weinig keuze, kleine porties etc.
Ik ga bv. atertanden als ik de KFC site van de VS zie, maar zie in de rest van de wereld niet meer dan een standaard kippie (chilli, huh!)
Subway is in Nederland zowieso kansloos omdat er gewoon betere broodjeszaken zijn. Beginnend vanaf Bakker Bart tot de betere lokale zaken.
Ken de Subway alleen uit Zambia, en ja: Daar is geen concurrentie behalve de supermarkt (en meer dan een pizzabroodje kennen ze d'r niet) en dan nog ga ik liever voor een rijk gevuld broodje chicken tahita/ shoarma "om de hoek" en anders smeer ik het wel zelf!
Subway: Onnodig en overgewaardeerd, meer niet!
http://www.bufkes.nl/quote:Op zondag 20 januari 2008 20:36 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
noem maar een beter alternatief dan subway in nederland.
Jammergenoeg nietquote:Op dinsdag 6 mei 2008 21:43 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Gelukkig kan je Bufkes in heel Nederland vinden
Dat is totaal géén alternatief. Dat zijn gewoon belegde broodjes. Ga dan naar de V&D of zelfs naar de Hemaquote:
Zooo eensch. Ideal die USA broodjes, zo veel beleg dat je hem niet meer gewoon in je mond kan krijgen.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 09:10 schreef edcetera het volgende:
[..]
Is zowieso typisch aan al die Amerikaanse zaken: Mek Drek, KFC, Subway: Ze zijn een slap aftreksel van de Amerikaanse versie. Weinig keuze, kleine porties etc.
Ik ga bv. atertanden als ik de KFC site van de VS zie, maar zie in de rest van de wereld niet meer dan een standaard kippie (chilli, huh!)
Subway is in Nederland zowieso kansloos omdat er gewoon betere broodjeszaken zijn. Beginnend vanaf Bakker Bart tot de betere lokale zaken.
Ken de Subway alleen uit Zambia, en ja: Daar is geen concurrentie behalve de supermarkt (en meer dan een pizzabroodje kennen ze d'r niet) en dan nog ga ik liever voor een rijk gevuld broodje chicken tahita/ shoarma "om de hoek" en anders smeer ik het wel zelf!
Subway: Onnodig en overgewaardeerd, meer niet!
Nederland is net iets groter dan je dorp.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 23:06 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Ziet er aardig uit maar zijn gewoon standaard pistoletten, en het ligt niet in Nederland
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |