Ik ben er iedere keer weer verbaasd over, ze heeft het ook absoluut niet door dat ze absoluut geen tafelmanieren heeft ook al zeg je het haar duizend keer.quote:
ok tanxquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:23 schreef Dark het volgende:
[..]
Volgens het programma op VOL, verwachten ze Huub rond tien uur.
Hij gaat om 10 uur ofzo.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:29 schreef Dreamboy het volgende:
Gaat dat Fan gebeuren niet meer door?
En zijn kaken malen en malen. Hij is echt bang dat hij iets tekort komt.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:29 schreef riri het volgende:
moet je dennix zien zitten...hij zit bijna bij jaap op schoot
Ik had het op de vorige pagina al gepost maar in dit filmpje wordt niet over mee nemen gesproken, maar gezegd dat Brian zelf mag weten met wie hij die tijd door brengt. (na 6 min 50)quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:33 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb in de update genoteerd wat er is voorgelezen. Er is gezegd dat hij iemand mee mocht nemen.
quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:35 schreef DrsH het volgende:
OT drie nieuwe trekzakken gekocht 2x CF 1xGC van beroemde merken
Het lijkt me niet dat Brian iemand mag mee nemen. De acht uur naar buiten is alleen voor degene die één jaar in die kooi zit...hoezo zou Amanda ook 8 uur naar buiten kunnen alleen omdat ze met Brian neukt...echt nietquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:37 schreef Katewalker het volgende:
Het lijkt me niet dat Brian iemand mag mee nemen. De acht uur naar buiten is alleen voor degene die één jaar in die kooi zit...hoezo zou Amanda ook 8 uur naar buiten kunnen alleen omdat ze met Brian mee mag...echt niet
Hee..nou lijkt het net of ik dat heb geschreven...vind ik niet okee...kan je de quote ff veranderen..quote:
Ja, ik heb het nu ook bekeken en er wordt gezegd 'met wie', niet dat er iemand mee mag. Bedankt voor de correctie allebei.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:34 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik had het op de vorige pagina al gepost maar in dit filmpje wordt niet over mee nemen gesproken, maar gezegd dat Brian zelf mag weten met wie hij die tijd door brengt. (na 6 min 50)
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=43131&sess=664
Hyper was ze iig wel! maar dat had niets met coke te maken denk ik.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:40 schreef riri het volgende:
natas aan de coke...ze was niet voor niks zoveel afgevallen
Ze gaat binnenkort ook aan de coke d Azur wonenquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:40 schreef riri het volgende:
natas aan de coke...ze was niet voor niks zoveel afgevallen
Bij Naad moet de beer er flink overheen dat lost veel op voor haarquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:43 schreef beequeen het volgende:
Naad maar water drinken, ze zit tegen kotsen aan.
quote:Op zaterdag 29 september 2007 18:56 schreef beequeen het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je posts verborgen zijn? Onder Opties, helemaal onderaan.![]()
Ze is al naar het toilet.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:44 schreef DrsH het volgende:
[..]
Bij Naad moet de beer er flink overheen dat lost veel op voor haar
Ze is al van tafel weggelopen...quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:43 schreef beequeen het volgende:
Naad maar water drinken, ze zit tegen kotsen aan.
Trekzakken ? Is dat voor het kado voor Dennix ?quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:35 schreef DrsH het volgende:
OT drie nieuwe trekzakken gekocht 2x CF 1xGC van beroemde merken
Dat is een verzinsel.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:41 schreef DrsH het volgende:
[..]
Ze gaat binnenkort ook aan de coke d Azur wonen
![]()
Huub zei ook net: haar kinderen zouden van haar moeten worden afgenomen! Helemaal mee eens! Vuil teringwijf!quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:45 schreef riri het volgende:
nou...die beelden van die kop van natasia....champagne drinkend en helemaal over de top zich gedragend...met die hele rare ogen...het zei mij in ieder geval genoeg.....die zat vol met die troep
Nee daarvoor is hij niet muziekaal genoegquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Trekzakken ? Is dat voor het kado voor Dennix ?
Ik PM wel evenquote:Op zaterdag 29 september 2007 20:45 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
![]()
Zou je mij ook kunnen uitleggen hoe het werkt? Ik heb in mijn profiel onder opties gekeken maar ik word er niet wijzer van.![]()
Bovenaan de pagina "opties"quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:45 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
![]()
Zou je mij ook kunnen uitleggen hoe het werkt? Ik heb in mijn profiel onder opties gekeken maar ik word er niet wijzer van.![]()
Brrrrrian the ripper.quote:Op zaterdag 29 september 2007 19:18 schreef beequeen het volgende:
En profile is het zo mogelijk nog erger.
[afbeelding]
Nou, ik wil het wel zien. Volgens mij eet Jaap ontzettend veel, namelijk.quote:Op zaterdag 29 september 2007 20:48 schreef Katewalker het volgende:
Jaap wil Lieke aan het werk zetten om hem te helpen met afvallen..( Jaap: dan ga ik alleen nog eten wat jij me voorschoteld) als ze dat maar niet gaat doen..![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |