Het moet helemaal niet! Als je niet wilt hardlopen, ga je toch gewoon nietquote:Op maandag 1 oktober 2007 15:41 schreef Miss_S het volgende:
ik heb ook echt geen zin om hard te gaan lopen
maar het moet
Dat heb ik ook vaak maar dan met fietsen. Soms heb je gewoon geen zin. Het wordt ook een beetje saai om elke dag de zelfde route te fietsen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:16 schreef Miss_S het volgende:
nou ik heb het geprobeertmaar ik had echt geen
ben na 2km maar gestopt
morgen poging 2en anders ga ik zelf een schema in elkaar zetten, heb het misschien een beetje gehad met evy
, want anders heb ik steeds een zeurend berispend stemmetje in m'n hoofd
Hopen dat de schoenen wel goed geschikt zijn voor jou! (Dat het niet daaraan ligt...)quote:Op maandag 1 oktober 2007 16:23 schreef Alcarin het volgende:
Fuck.
Ik ging braaf hardlopen, en het opwarmwandelen ging prima...
Toen het eerste stukje hardlopen. Bij stap 1 zei mijn linkerenkel *steek*. Dus ik dacht: ach, komt wel goed.
Stap 2: *steek*.
Stap 3: *steek*
Stap 4: *STEEK*
Dus ja. Het minuutje maar afgemaakt (ging trouwens qua adem/uithoudingsvermogen goed!), en toen maar omgedraaid en naar huis gewandeld.
![]()
Nu voel ik het nog steeds trouwens![]()
Ik vrees dat mijn schoenen dus niet geschikt zijn voor mij...quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:01 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Hopen dat de schoenen wel goed geschikt zijn voor jou! (Dat het niet daaraan ligt...)
Het is nog lulliger als je stopt, omdat je door het lopen ineens heel erg naar de wc moetDat had ik een keer en vond ik zo stom...
Enkels zeggen bij mij nooit 'steek' en sinds de schoenen m'n heupen en knieen ook niet meer. Wel m'n buik, maar daar loop ik gewoon doorheen eigenlijk (wel wat lager tempo). Last bij m'n middenrif heb ik eigenlijk niet meer, het zou best eens kunnen dat m'n longfunctie verbeterd is ofzo (al was ik laatst toen ik echt KEIHARD liep wel wat kortademig eenmaal thuis).
dat is het probleem echt nietquote:Op maandag 1 oktober 2007 17:04 schreef Viking84 het volgende:
Oh en Miss_S moet gewoon eens lekker buiten gaan lopen. Dat je het nog steeds leuk vindt op een loopband in de garage
.
Wat liefquote:Op maandag 1 oktober 2007 09:24 schreef Sylvana het volgende:
Goeiemorgen
Gisteren lekker uit eten geweest met Peter, omdat we vandaag een half jaar samenzijn. Hadden een Chinees-Indiche rijsttafel, en was erg lekker
Vanochtend bij de huisarts geweest, moet volgende week nieuwe CT-scan laten maken en heb medicijnen gekregen. Staat er in de bijsluiter: Bijwerking: maag-darmproblemenDaar wil ik dus juist vanaf
Ik zit al een tijdje niet meer op de HAVO hoor, gewoon niet veranderd in m'n profielquote:Op zondag 30 september 2007 21:24 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Je zit misschien ook wel een beetje lang op de HAVO al? of klopt dat niet meer? Ben je al definitief gestopt?
Succes ermee in elk geval, maar als je goed nadenkt (beroepskeuzetest ofzo) kan je vast wel overstappen op iets dat beter bij je past![]()
Je kunt ook gewoon in een willekeurige sportschool vragen om het een keer te proberen toch? Een paar jaar terug ging ik altijd met een vriend sporten en zei hij altijd dat hij het een keer wilde proberenquote:Op maandag 1 oktober 2007 17:01 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb ook wel eens geen zin in hardlopen, maar ik ga dan toch [afbeelding], want anders heb ik steeds een zeurend berispend stemmetje in m'n hoofd. Ik dacht er gisteren even over om er met al die steken in m'n buik ook maar mee te kappen, maar ik ben toch doorgegaan. Ik ben wel erg benieuwd hoe hard ik nu eigenlijk loop. Ik wil dat eigenlijk eens testen op een loopband, maar ik mag niet op die van de Aclo, aangezien ik geen fitnessabbo heb en bang ben dat iemand me snapt. Kans is klein dat dat gebeurt, maar ik ben gewoon een schijterd
.
Ik moet er ook nog erg aan wennen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 00:22 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
nieuwe layout is raarr
nou word voorlopig niet blij van mijn weegschaal hoorquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 09:09 schreef Viking84 het volgende:
Ik dacht al: Miss_S heeft zich vast gewogen, maar morgen is pas haar officiele weegdag.
Goedemorgen trouwens. Ben er al even uit en alweer aan de studie. Gisteren was een kutdag, maar vandaag belooft een stuk beter te worden. Holadiéé!
.
Die medicijnen zijn toch alleen maar symptoombestrijding? Dan lijkt het me inderdaad vrij nutteloos op deze manier..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 10:06 schreef Sylvana het volgende:
Net huisarts maar gebeld over medicijnen, want de halve nacht kotsend boven de wc hangen lijkt me ook niet de bedoeling. Aan het begin van de middag word ik teruggebeld, dus ben benieuwd.
ja het is idd alleen ff symptoombestrijding, dus ik hoop ook dat ze wat anders hebben dat wel werkt.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 10:15 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Die medicijnen zijn toch alleen maar symptoombestrijding? Dan lijkt het me inderdaad vrij nutteloos op deze manier..
Ik hoop dat ze wat beters voor je hebben!![]()
Je hoeft jezelf niet eens vol te proppen, gewoon de hele dag ernaar kijken en het ruiken is al voldoende.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:26 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Dan moet je de hele dag jezelf met chocolade volproppen, wedden dat je daarna voor de rest van je leven genezen bent?![]()
Ik heb ook bij de Mac gewerkt en er zijn idd niet veel dingen meer daar die ik nog zou willen etenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 11:38 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Je hoeft jezelf niet eens vol te proppen, gewoon de hele dag ernaar kijken en het ruiken is al voldoende.
Zo heb ik ooit een hekel gekregen aan McDonalds voer: door te gaan werken bij McDonalds![]()
(maar dat kan ook komen doordat ik nu weet hoe het wordt gemaakt, zo triestig allemaal..)
Goed zoquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:22 schreef magic_dreamer het volgende:
Gisteren sinds tijden weer goed bezig geweest met afvallen.
Ik heb goed gegeten en niet s`avonds laat weer wat gaan eten wat ik mij gewoon aangeleerd had.
Sinds 2 weken weer gefitnessed alleen spieren maar als een vriend niet had gevraagd om te fitnessen was ik helemaal niet geweest en woensdag ga ik weer!
Wou eerst eigenlijk van fitness afgaan ivm met geld maar zit nu toch te bedenken om erop te blijven zo kan ik beter afvallen en blijf ik tenminste sportief bezig. ( en het gaf mij gister echt een goed gevoel)
Vandaag ook goed bezig geweest ik heb het gevoel dat hier weer een afvaltijdperk aankomt.
Oh, katten zijn zo geweldigquote:Op woensdag 3 oktober 2007 09:54 schreef Viking84 het volgende:
Maar wel heel stoer: voordat Mark de spin kon gaan pakken, had Janneke hem al gepakt en ze stapte heel trots met haar vangst door de kamer heen, haha.
Ik stond laatst met mijn sokken aan op een naaktslak.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:48 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind slakken vooral vies. Vooral als ik ga hardlopen terwijl het geregend heeft, moet ik echt oppassen waar ik loop. Anders hoor je *krak*, til je je schoen op en zit een sliert slijm aan je schoen. Gedverdemme.
*splatsch*quote:Op woensdag 3 oktober 2007 14:18 schreef Gewas het volgende:
Ik stond laatst met mijn sokken aan op een naaktslak.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |