Ik schrok alquote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef Prosac het volgende:
2-2!
ah fuck, fout
sorry, zag de uitslag van ONS - Zwolle![]()
Heb ik vakerquote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Dat was em inderdaadEen weergaloze passeerbeweging
![]()
Ik dacht die ochtend dat ik nog sliep ofzow terwijl ik naar die tv zat te staren, ik kon totaal de beelden niet bij het commentaar plaatsen.
je doet net of elke wedstrijd hetzelfde is.. lol en besuides dan staat stekelenburg weer in het doel.. die blundert niet!quote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Nog even vol op de aanval!
Hoe moeilijk krijgt Ajax het wel niet tegen VVV?
behalve als er een hoge bal komtquote:Op woensdag 26 september 2007 22:32 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
je doet net of elke wedstrijd hetzelfde is.. lol en besuides dan staat stekelenburg weer in het doel.. die blundert niet!![]()
Proost.quote:Op woensdag 26 september 2007 22:33 schreef RayMania het volgende:
Gefeliciteerd allemaal! Rondje van mij.
Ja idd. Dat doe ikquote:Op woensdag 26 september 2007 22:32 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
je doet net of elke wedstrijd hetzelfde is.. lol en besuides dan staat stekelenburg weer in het doel.. die blundert niet!![]()
elke wedstrijd is een andere wedstrijdquote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Nog even vol op de aanval!
Hoe moeilijk krijgt Ajax het wel niet tegen VVV?
Zou lachen zijn als die gast er iets bij zette in de trand van. Het was een kankerzootje Ajax moet zich diep schamen.quote:Op woensdag 26 september 2007 22:31 schreef Roflbroek het volgende:
120. Wegereef fluit voor het einde van Kozakken Boys - Ajax. Ajax bereikt de derde ronde van het KNVB Bekertoernooi.
JOOODDUUUHHH
quote:Op woensdag 26 september 2007 22:34 schreef Prosac het volgende:
HHC loopt uit naar 5-2
maar ja, die spelen dan ook tegen amateurs he.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |