abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53476525
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 01:21 schreef kraakschandaal het volgende:

Het begint al met Hollanders, Brabanders, Limburgers, Friezen , Zeeuwen , etc....
Mooi hé, zou wat zijn als we allemaal hetzelfde waren. Wat is er mis met hokjes? We zijn wel degelijk verschillend. Als we dat nou is zouden accepteren. En niet proberen groepen mensen geforceerd met elkaar te laten integreren. Dat gaat (gelukkig) nooit werken.
X
X
X
pi_53476610
Gek, op school vroeger speelde ik met name met de kinderen van indonesische afkomst. Missschien lag het aan het feit dat die wel Nederlands spraken en een hoop van die blanke kinderen louter Limburgs met elkaar zaten te ouwehoeren (een taal die ik overigens toen ook al sprak). Vond dat niet zo gepast denk ik...
pi_53476642
quote:
Op woensdag 26 september 2007 00:07 schreef Igen het volgende:

[..]

Nee, ho, zo bedoel ik het niet! Het ging mij niet om wetten, want natuurlijk is ieder Nederlands staatsburger voor de wet gelijk.

Het ging mij juist om de emotionele kant. Het lijkt mij wenselijk, dat de mensen die Nederlands staatsburger zijn, zich ook oprecht Nederlander voelen. Dat zij Nederland als hun thuisland zien en niet het gevoel hebben slechts op bezoek te zijn.

Om de wet aan die gevoelens aan te passen slaat natuurlijk nergens op. Maar je zou kunnen proberen om het omgekeerde te bereiken, namelijk dat mensen die naturaliseren zich ook echt Nederlander gaan voelen.

En dat wordt natuurlijk nogal bemoeilijkt door figuren als Wilders, die telkens juist de tegenstelling tussen autochtonen en (al dan niet genaturaliseerde) allochtonen zo benadrukt.
ok sorry
pi_53476706
quote:
Op woensdag 26 september 2007 00:12 schreef Frasier het volgende:

[..]

Mooi hé, zou wat zijn als we allemaal hetzelfde waren. Wat is er mis met hokjes? We zijn wel degelijk verschillend. Als we dat nou is zouden accepteren. En niet proberen groepen mensen geforceerd met elkaar te laten integreren. Dat gaat (gelukkig) nooit werken.
We zijn allemaal mensen. Waarom zouden we niet allemaal met elkaar kunnen leven? Momenteel werkt het niet zo goed om een fundamentalistische islamiet en een evangelisch christen samen in een huis te stoppen. Juist om dat te bereiken, zullen vooroordelen weggewerkt moeten worden. Dat doe je niet door iedereen maar in een hokje te stoppen. Dat doe je door samen in een hok te gaan zitten en van elkaar te leren.

En nou kan je zeggen dat het toch nooit van de kant van de moslims zal komen, maar dan kan je op z'n minst nog wel het goede voorbeeld geven. Misschien dat er toch wel wat mensen zijn die daar van kunnen leren. Mij lijkt van wel.
  zondag 30 september 2007 @ 05:35:28 #155
148736 brooklynzoo
Never fall victim to no bitch.
pi_53582432
There is no spoon.
pi_53582439
quote:
Op zondag 30 september 2007 05:35 schreef brooklynzoo het volgende:
There is no spoon.
Hehe, ja precies.
pi_53605501
tvp
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53632269
Paar dagen geleden was dit bericht ook langsgekomen bij Pauw&Witteman. Zat ie daar te vertellen dat het ontkennen van de Nederlandse identiteit, juist een kenmerk voor de Nederlandse identiteit is.

dus;

Mensen die het niet ontkennen zijn geen echte Nederlanders?

zo creëert meneer weer lekker nieuwe hokjes om mensen in te stoppen, namelijk echte Nederlanders die de identiteit ontkennen en echte Nederlanders die de identiteit niet ontkennen... te schaamteloos voor woorden toch

Wat ik zelf denk is dat mensen die zichzelf niet als Nederlander zien, zich meer als mens zien in het algemeen, als bewoner van de wereld. Je stelt je boven een identiteit van een bepaald land, omdat mensen in een land het niet altijd met elkaar eens hoeven te zijn en al helemaal niet allemaal hetzelfde hoeven te zijn. Je schuift gewoon een stereotypering ("originele bewoner" of "echte x-lander") aan de kant... lijkt mij niet meer dan de beste keuze.
pi_53634514
Om eerlijk te zijn denk ik dat zoiets als "de Nederlander" niet bestaat. We zijn altijd beïnvloed geweest door andere culturen en in aanraking met. Dat kan je ook zien aan ons uiterlijk. Er is geen stereotype beschrijvingen van een Nederlander. Kan je in Noorwegen nog zeggen: blond haar, blauwe ogen, dat gaat hier niet op. Bijna elke Nederlander heeft wel buitenlands bloed (ook al is het 12e generatie) in zich zitten en daarom kan je de Nederlander qua uiterlijk iig niet typeren.

Over het algemeen zou je kunnen zeggen dat de meeste Nederlanders niet erg nationalistisch zijn (Amerikanen, Fransen, Engelsen). Eerder gewoon nuchter. Is dat misschien onze identiteit? Maar alsnog kan je niet echt zeggen dat Nederlanders een verbonden volk zijn, daarvoor heb je te veel verschillende groepen, opvattingen en denkwijzen. Maar ik denk dat dat wel voor meer landen geldt.
pi_53635317
Zo die blonde Maxima staat wel erg onder druk van haar schoonmoeder, ik heb medelijden met haar.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_53637587
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 04:56 schreef StefanP het volgende:
Wat weet dat wicht nou? Ze is zelf niet eens Nederlander (net als al die ander 'medelanders' die toevallig ook een paspoort bezitten) en woont in een paleis. Dom mens. Ze moet toch zelf wel weten dat ze zichzelf volstrekt belachelijk maakt.

De Nederlander bestaat inderdaad niet meer, maar daar kun je links voor bedanken, dat middels ongebreidelde immigratie en politieke correctheid Nederland naar de kloten geholpen heeft.
Ga toch weg man. Heeft 'de Nederlander' ooit wel bestaan dan? Kun jij me hem dan omschrijven? Want ik kan het niet, en jij volgens mij net zo min.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_53640502
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:21 schreef Seneca het volgende:

[..]

Ga toch weg man. Heeft 'de Nederlander' ooit wel bestaan dan? Kun jij me hem dan omschrijven? Want ik kan het niet, en jij volgens mij net zo min.
niet alleen dat ..
maar dat ergerlijke gewauwel over links iedere keer weer .. fyi StefanP, de VVD heeft vaker in de regering gezeten dan de PvdA .. het was links dat de wervingen eind 50er jaren niet wou om mee te beginnen en het zijn juist de linkse regeringen geweest die de import aan banden hebben gelegd .. Den Uyl in de 70er jaren door verdere werving stop te zetten en Paars door eindelijk de illegaliteit aan te pakken die tijdens de meestal centrum-rechtse kabinetten na Den Uyl gewoon door kon gaan .. kwam de werkgevers wel goed uit, illegalen zijn goedkoper immers
pleased to meet you
pi_53640564
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 14:26 schreef moussie het volgende:

[..]

niet alleen dat ..
maar dat ergerlijke gewauwel over links iedere keer weer .. fyi StefanP, de VVD heeft vaker in de regering gezeten dan de PvdA .. het was links dat de wervingen eind 50er jaren niet wou om mee te beginnen en het zijn juist de linkse regeringen geweest die de import aan banden hebben gelegd .. Den Uyl in de 70er jaren door verdere werving stop te zetten en Paars door eindelijk de illegaliteit aan te pakken die tijdens de meestal centrum-rechtse kabinetten na Den Uyl gewoon door kon gaan .. kwam de werkgevers wel goed uit, illegalen zijn goedkoper immers
StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog links
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_53640813
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 14:28 schreef Seneca het volgende:

[..]

StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog links
full stops and exclamation marks
pi_53645657
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 14:28 schreef Seneca het volgende:

[..]

StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog links
Het wordt nog hilarischer als je realiseert dat de - in verhouding - ultra rechtse Al Gore de hele Nederlandse Linkse Kerk in zijn zak heeft
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 18:11:51 #166
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_53646212
Overigens is het natuurlijk onzin om te stellen dat Maxima 'de Nederlander' slecht zou kunnen benoemen omdat ze allochtoon is. Sterker nog, juist omdat ze niet opgegroeid is in het Nederlandse kader kan ze dat wel.
Nederland is altijd een immigratieland geweest. Vanaf de vroege middeleeuwen tot aan nu. Mensen uit Zuid-Europa, Joden, weer mensen uit Zuid-Europa maar nu samen met hen uit Noord Afrika, mensen uit Suriname en Indonesie en nu een stroom uit het voormalige Oostblok. Allen droegen en dragen ze bij aan de ontwikkeling van Nederland en de inwonersgroep. Dè nederlander bestaat gelukkig niet. Meer variatie is alleen maar goed. Dat sommigen het dan allemaal te ingewikkeld vinden en bang worden en menen te moeten gaat schoppen en schreeuwen, tsja. Opvallenderwijs zijn het wel bijna altijd de zelfde mensen. Simplistische, vaak lager opgeleide mensen die maar weinig hebben gedaan en gezien in hun leven. Bijna alle zich publiek uitsprekende figuren die dit simpele gedachtengoed ondersteunen voldoen aan deze tekortkoming. Kijk bijv. naar de huidige main man, Wilders. Geen degelijke opleiding, en het geven van een weerword op en het ontkrachtigen van zijn uitingen vergt geen intellectuele talenten noch ook maar enigszins diepgaand onderzoek.

En dan nog zaken beweren als 'wìj hebben dit land opgebouwd en zìj moeten dankbaar zijn dat...' Alsof een simpele fabrieksarbeider, bouwvakker en loodgieter zo'n ongelofelijke bijdrage hebben gehad aan dit land. Sterker nog, de gemiddelde randgroepallochtoon (de slechte uitwassen uit de groep allochtonen) doet juist dergelijk werk of een opleiding ertoe.

[ Bericht 7% gewijzigd door Xaobotnik op 02-10-2007 18:20:34 ]
pi_53655044
Dat haar heup niet uit de kom geschoten is, bij het intrappen van die open deur.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53659696
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 18:11 schreef Xaobotnik het volgende:
Dè nederlander bestaat gelukkig niet. Meer variatie is alleen maar goed. Dat sommigen het dan allemaal te ingewikkeld vinden en bang worden en menen te moeten gaat schoppen en schreeuwen, tsja. Opvallenderwijs zijn het wel bijna altijd de zelfde mensen. Simplistische, vaak lager opgeleide mensen die maar weinig hebben gedaan en gezien in hun leven.


Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen. Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is. Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.

Ondertussen maak je iedereen die een andere mening toegedaan is meteen even uit voor een simplistische idioot en daarmee slaag je met vlag en wimpel voor je examen salonsocialist: vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt, en de ervaringsdeskundigen uitmaken voor racisten, onopgeleid gepeupel en dergelijke.

Maar ach - je komt er zelf nog wel achter hoe fantastisch je ziekelijk opgedrongen post-kolonialistische en post-wo2 pseudo-schuldcomplexen zijn. Tegen die tijd bestaat de gemiddelde Nederlander namelijk wel. Wat dat is? Je hoeft alleen maar naar Amsterdam te reizen om het te zien. Laat ook maar, want daar begin je natuurlijk niet aan...
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_53659734
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:

kolder
quote:
mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is.
hoe is dat in de US?
quote:
figuren als jij, die aan de zijlijn staan

vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt.
zelfkennis is ok!
full stops and exclamation marks
pi_53659736
en verder, TS heeft gewoon gelijk in alles wat hij zegt, opgelost slotje.
full stops and exclamation marks
pi_53659750
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:02 schreef krioro het volgende:

[..]


[..]
[quote]
hoe is dat in de US?
[..]
Stukken beter dan in Nederland, hoewel de fantastische multiculturele (lees: massale, opgedrongen immigratie van kansloze paupers) invasie door je linkse soortgenoten in de VS ook aardig aan het opschieten is.
quote:
zelfkennis is ok!
Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_53659761
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:17 schreef StefanP het volgende:

Stukken beter dan in Nederland, hoewel de fantastische multiculturele (lees: massale, opgedrongen immigratie van kansloze paupers) invasie door je linkse soortgenoten in de VS ook aardig aan het opschieten is.

Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?
je kent me echt man!

-ik stem vvd.
-ik reageer kort omdat ik je het niet waard vind om meer moeite te doen. je bent naar mijn mening niet vatbaar voor goede argumenten, dus is het aangaan van een fatsoenlijke discussie zinloos.
-jij kent mijn toekomst? wow! vertel me meer alsjeblieft!
-ik woon in een grote stad in nederland, in een goede buitenwijk. verder ben ik in talloze landen op bijna alle continenten geweest, en heb ook een tijdje in het buitenland gewoond.

je ziet niet in dat je eigen reactie compleet debiel is hè. !

[ Bericht 1% gewijzigd door krioro op 03-10-2007 08:25:02 ]
full stops and exclamation marks
  woensdag 3 oktober 2007 @ 06:27:38 #173
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_53659763
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:

[..]



Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen. Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is. Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.
Variatie is een van de motoren van de evolutie. Zonder dat was er geen leven. Met name op micro niveau zie je dat er lustig en tussen verschillende soorten informatie word uitgewisseld. Met als verassend resultaat dat ze er beter en sterker van worden. Dus van het uitwisselen van DNA daar wordt de soort alleen maar sterker van. En wat vervallen en rommelige steden enz aangaat is de VS in vergelijking met Nederland koplopper.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_53659775
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:27 schreef Megumi het volgende:
Variatie is een van de motoren van de evolutie. Zonder dat was er geen leven. Met name op micro niveau zie je dat er lustig en tussen verschillende soorten informatie word uitgewisseld. Met als verassend resultaat dat ze er beter en sterker van worden. Dus van het uitwisselen van DNA daar wordt de soort alleen maar sterker van. En wat vervallen en rommelige steden enz aangaat is de VS in vergelijking met Nederland koplopper.
dat over evolutie is ook een feit ja, dat wist ik zelfs, terwijl ik er totaal geen verstand van heb.

moet je ook eens proberen StefanP, niet praten over zaken waar je gewoon niks van weet. dan kom je niet zo dom over als dat je nu doet.
full stops and exclamation marks
  woensdag 3 oktober 2007 @ 06:47:05 #175
72545 Megumi
Go Rin No Sho
pi_53659789
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:35 schreef krioro het volgende:

[..]

dat over evolutie is ook een feit ja, dat wist ik zelfs, terwijl ik er totaal geen verstand van heb.

moet je ook eens proberen StefanP, niet praten over zaken waar je gewoon niks van weet. dan kom je niet zo dom over als dat je nu doet.
En van de geschiedenis leren doen mensen als StefanP niet. Volkeren en rijken gaan vaak kapot aan corrupte leiders. Leiders die niet weten hoe ze correct en snel een oorlog moeten voeren. Of leiders die gewoon zo dom zijn als het achterend van een varken. Falende economie. Enz. En wat hij ook niet ziet is dat hij nu in een land zit die dat proces aan het doorlopen is. En om maar eens te eindigen met een spreuk uit een land waar StefanP nooit zal komen. Ik hoop dat je in interessante tijden gaat leven StefanP.
Wordt als iemand die voortdurend dood is. De ware volgeling van bushidõ sterft elke ochtend en avond opnieuw. En wordt niet gehinderd door angst voor de dood. Yamamoto Tsunetomo's hagakure.
pi_53660150
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:17 schreef StefanP het volgende:
Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?
Voor iemand met zo veel levenservaring als jij pretendeert te hebben, ben je verdomd slecht in communicatie. De ad hominems vliegen me om de oren.
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_53661201
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 17:47 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Het wordt nog hilarischer als je realiseert dat de - in verhouding - ultra rechtse Al Gore de hele Nederlandse Linkse Kerk in zijn zak heeft
ach ja, links is wat dat aangaat niet zo oogklepperig als een overgrote meerderheid van rechts .. links luistert, nog steeds, naar de argumenten zonder eerst naar de politieke kleur te kijken ..

ik persoonlijk word er soms een beetje bang van, deze achterlijke behoefte om alles in een hokje te stoppen en daar een "label" aan vast te plakken, links, rechts, moslim, nederlander whatever ..
als er een ding is dat ons, de westerse maatschappij, terug zou kunnen brengen naar de middeleeuwen dan is het niet de islam die ons overneemt, zoals sommigen ons willen doen geloven, maar ons eigen achterlijke beperkende denken in kleine hokjes
pleased to meet you
pi_53661609
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 09:25 schreef moussie het volgende:

[..]

ach ja, links is wat dat aangaat niet zo oogklepperig als een overgrote meerderheid van rechts .. links luistert, nog steeds, naar de argumenten zonder eerst naar de politieke kleur te kijken ..

ik persoonlijk word er soms een beetje bang van, deze achterlijke behoefte om alles in een hokje te stoppen en daar een "label" aan vast te plakken, links, rechts, moslim, nederlander whatever ..
als er een ding is dat ons, de westerse maatschappij, terug zou kunnen brengen naar de middeleeuwen dan is het niet de islam die ons overneemt, zoals sommigen ons willen doen geloven, maar ons eigen achterlijke beperkende denken in kleine hokjes
Verbeter de wereld en begin bij jezelf.
If my answers frighten you then you should cease asking scary questions.
pi_53665362
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:

[..]



Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen. Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is. Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.

Ondertussen maak je iedereen die een andere mening toegedaan is meteen even uit voor een simplistische idioot en daarmee slaag je met vlag en wimpel voor je examen salonsocialist: vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt, en de ervaringsdeskundigen uitmaken voor racisten, onopgeleid gepeupel en dergelijke.

Maar ach - je komt er zelf nog wel achter hoe fantastisch je ziekelijk opgedrongen post-kolonialistische en post-wo2 pseudo-schuldcomplexen zijn. Tegen die tijd bestaat de gemiddelde Nederlander namelijk wel. Wat dat is? Je hoeft alleen maar naar Amsterdam te reizen om het te zien. Laat ook maar, want daar begin je natuurlijk niet aan...
en welke soort wordt er dan in Nederland om zeep geholpen?

Volgens mij is het juist de soort die zich het snelst en best aanpast op verandering die stabiel blijft, en dus overleeft. De wereld verandert continue, daar kan je alleen maar in mee gaan, of achterblijven.
pi_53666004
als er uberhaupt al over een soort gesproken kan worden (waar ik niet van uit ga)
pi_53673584
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:47 schreef Megumi het volgende:

[..]

En van de geschiedenis leren doen mensen als StefanP niet. Volkeren en rijken gaan vaak kapot aan corrupte leiders. Leiders die niet weten hoe ze correct en snel een oorlog moeten voeren. Of leiders die gewoon zo dom zijn als het achterend van een varken. Falende economie. Enz. En wat hij ook niet ziet is dat hij nu in een land zit die dat proces aan het doorlopen is. En om maar eens te eindigen met een spreuk uit een land waar StefanP nooit zal komen. Ik hoop dat je in interessante tijden gaat leven StefanP.
Getuige je uiterst simpistische zinnen en incorrecte grammatica zou ik maar niet al te hoog van de toren blazen; het is namelijk nogal lachwekkend om zo'n brabbelstukje te lezen en elke pretentie van 'kennis' over geschiedenis -of wat dan ook- is bij voorbaat onmogelijk. Het is te hopen dat je vermogens tot abstract redeneren verder gevorderd zijn dan je taalkunsten, maar als ik zo naar je 'betoog' kijk -dat weinig meer is dan een vreselijk slechte poging om wederom over de VS te jammeren- dan zie ik iemand die zo van de hak op de tak springt dat ook dat verloren hoop is.
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 08:12 schreef Seneca het volgende:

[..]

Voor iemand met zo veel levenservaring als jij pretendeert te hebben, ben je verdomd slecht in communicatie. De ad hominems vliegen me om de oren.
Ik ben blij om te zien dat je mijn woordenschat over aan het nemen bent. Morgen leer ik je weer een nieuw woordje, goed?
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 12:26 schreef boyv het volgende:

[..]

en welke soort wordt er dan in Nederland om zeep geholpen?

Volgens mij is het juist de soort die zich het snelst en best aanpast op verandering die stabiel blijft, en dus overleeft. De wereld verandert continue, daar kan je alleen maar in mee gaan, of achterblijven.
De wereld verandert alleen omdat de pro-multikul adepten dat mogelijk maken. Zowel het hierheen halen als het daaropvolgende verblijf in Nederland is alleen mogelijk door kunstmatige ingrepen. Er moeten honderden miljoenen bij, er moeten allerlei speciale uitzonderingen en regels gemaakt worden, enzovoorts.

Getuige je interpretatie van 'aanpassen' heb je blijkbaar niet door wat dat precies betekent: ik zie weinig tot geen aanpassing bij de allochtonen in Nederland. Tenzij je onder 'aanpassen' verstaat dat ze een uitkering trekken, vijf kinderen op de wereld zetten waar vervolgens niet meer naar omgekeken wordt en hun eigen staat-in-een-staat aan het opzetten zijn...
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_53683817
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 18:50 schreef StefanP het volgende:
blabla reactie op anderen blabla
waarom reageer je dan niet op mijn post nou? nadat ik wel min of meer serieuze, maar in ieder geval ware weerleggingen voor jouw opmerkingen maakte. uitgeluld?

maar goed ik ben er klaar mee dan, laat het weer wat meer on topic gaan.
full stops and exclamation marks
pi_53684019
Gni gni!
K7? Plons!
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:

[..]



Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen.
Ah, nooit van evolutie gehoord?
quote:
Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is.
Je houdt wel echt van ons land he? Je geeft ons echt uit vaderlandsliefde adviezen! Wat lief van je!
quote:
Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.

Ondertussen maak je iedereen die een andere mening toegedaan is meteen even uit voor een simplistische idioot en daarmee slaag je met vlag en wimpel voor je examen salonsocialist: vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt, en de ervaringsdeskundigen uitmaken voor racisten, onopgeleid gepeupel en dergelijke.
Vet van mij! Wel gedacht dat je weinig ervaring hebt hiermee, maar nooit gedacht dat je een salonsocialist was, die mensen met een andere mening voor simpele idioot uitmaakt!
quote:
Maar ach - je komt er zelf nog wel achter hoe fantastisch je ziekelijk opgedrongen post-kolonialistische en post-wo2 pseudo-schuldcomplexen zijn. Tegen die tijd bestaat de gemiddelde Nederlander namelijk wel. Wat dat is? Je hoeft alleen maar naar Amsterdam te reizen om het te zien. Laat ook maar, want daar begin je natuurlijk niet aan...
Nee, wie wil er nou naar Amsterdam??
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53684063
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 09:25 schreef moussie het volgende:

[..]

ach ja, links is wat dat aangaat niet zo oogklepperig als een overgrote meerderheid van rechts .. links luistert, nog steeds, naar de argumenten zonder eerst naar de politieke kleur te kijken ..

ik persoonlijk word er soms een beetje bang van, deze achterlijke behoefte om alles in een hokje te stoppen en daar een "label" aan vast te plakken, links, rechts, moslim, nederlander whatever ..
als er een ding is dat ons, de westerse maatschappij, terug zou kunnen brengen naar de middeleeuwen dan is het niet de islam die ons overneemt, zoals sommigen ons willen doen geloven, maar ons eigen achterlijke beperkende denken in kleine hokjes
Hulde!
Het schiet al aardig op, als je het mij vraagt.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53684221
Ongelooflijk!
A5? Lekke roeiboot!
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 18:50 schreef StefanP het volgende:

[..]

Getuige je uiterst simpistische zinnen en incorrecte grammatica zou ik maar niet al te hoog van de toren blazen; het is namelijk nogal lachwekkend om zo'n brabbelstukje te lezen en elke pretentie van 'kennis' over geschiedenis -of wat dan ook- is bij voorbaat onmogelijk. Het is te hopen dat je vermogens tot abstract redeneren verder gevorderd zijn dan je taalkunsten, maar als ik zo naar je 'betoog' kijk -dat weinig meer is dan een vreselijk slechte poging om wederom over de VS te jammeren- dan zie ik iemand die zo van de hak op de tak springt dat ook dat verloren hoop is.
Een taalfout: het land die dat. En het citaat zou tussen aanhalingstekens kunnen, maar dat is niet echt nodig. Dus simplistisch, incorrect en dat soort kwalificaties zijn stierestront.
Ik ben zelf een zeikerd wat betreft taal, maar hiervoor zou ik me echt schamen!

N6? Plons!
quote:
[..]

Ik ben blij om te zien dat je mijn woordenschat over aan het nemen bent. Morgen leer ik je weer een nieuw woordje, goed?
Ken jij nog meer woorden dan?

A9? Plons!
quote:
[..]

De wereld verandert alleen omdat de pro-multikul adepten dat mogelijk maken. Zowel het hierheen halen als het daaropvolgende verblijf in Nederland is alleen mogelijk door kunstmatige ingrepen. Er moeten honderden miljoenen bij, er moeten allerlei speciale uitzonderingen en regels gemaakt worden, enzovoorts.
Zowel Nederland (de Zeven Verenigde Provincieën) als de VSvA zijn grotendeels gebaseerd op import van vreemdelingen. Problemen daarmee?

C2? Plons!
quote:
Getuige je interpretatie van 'aanpassen' heb je blijkbaar niet door wat dat precies betekent: ik zie weinig tot geen aanpassing bij de allochtonen in Nederland. Tenzij je onder 'aanpassen' verstaat dat ze een uitkering trekken, vijf kinderen op de wereld zetten waar vervolgens niet meer naar omgekeken wordt en hun eigen staat-in-een-staat aan het opzetten zijn...
Was jij niet een van degenen die denken, dat ook de meeste autochtonen een uitkering trekken?
Projectie ook, hier en daar?

Je berichten doen me denken aan het spel zeeslagje. Dat spel waarbij je om beurten een coördinaat roept en dan maar hoopt dat je een belangrijk doel raakt. En jij zit dan van de overkant van de oceaan te schieten op onze argumenten/vloot. Meer dan een roeiboot heb ik je nog nooit zien raken.

Zeer ad hominem, ik geef het grif toe.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53684452
Hee wat leuk - de Fokker die z'n kwaliteiten nergens in het bedrijfsleven weet te slijten, maar die het hier op Fok wel allemaal weet...
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
pi_53684539
En wederom gaat StefanP niet in op de argumenten, maar kiest er voor om in plaats daarvan met ad hominems te gooien.

1. Kun jij 'de Nederlander' omschrijven? Want ik kan het niet.
2. Welke soort wordt er volgens jou om zeep geholpen in dit land?
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_53684611
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 02:04 schreef StefanP het volgende:
Hee wat leuk - de Fokker die z'n kwaliteiten nergens in het bedrijfsleven weet te slijten, maar die het hier op Fok wel allemaal weet...
Sorry hoor.
Op de leeftijd waarop anderen met de VUT gaan heb ik nog net een betaalde baan gevonden. Voor 20 uur! Net iets meer inkomen dan een uitkering.
Dus weer: Q56? PLONS! OK: plons! Want een verzorgingshuis is geen bedrijfsleven!
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_53690003
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 06:17 schreef StefanP het volgende:
Stukken beter dan in Nederland, hoewel de fantastische multiculturele (lees: massale, opgedrongen immigratie van kansloze paupers) invasie door je linkse soortgenoten in de VS ook aardig aan het opschieten is.
ik denk dat je toch eens de geschiedenis van dat land moet nalezen .. het waren altijd al de hier kansloze paupers die daar hun geluk gingen zoeken ..

maar de Statue of Liberty is dus volgens jou een links boegbeeld, ze vraagt immers duidelijk om de paupers van alle naties ?
quote:
"Give me your tired, your poor,
Your huddled masses yearning to breathe free,
The wretched refuse of your teeming shore.
Send these, the homeless, tempest-tost to me,
I lift my lamp beside the golden door!"
pleased to meet you
pi_53693402
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 18:11 schreef Xaobotnik het volgende:
Overigens is het natuurlijk onzin om te stellen dat Maxima 'de Nederlander' slecht zou kunnen benoemen omdat ze allochtoon is. Sterker nog, juist omdat ze niet opgegroeid is in het Nederlandse kader kan ze dat wel.
Nederland is altijd een immigratieland geweest. Vanaf de vroege middeleeuwen tot aan nu. Mensen uit Zuid-Europa, Joden, weer mensen uit Zuid-Europa maar nu samen met hen uit Noord Afrika, mensen uit Suriname en Indonesie en nu een stroom uit het voormalige Oostblok. Allen droegen en dragen ze bij aan de ontwikkeling van Nederland en de inwonersgroep. Dè nederlander bestaat gelukkig niet. Meer variatie is alleen maar goed. Dat sommigen het dan allemaal te ingewikkeld vinden en bang worden en menen te moeten gaat schoppen en schreeuwen, tsja. Opvallenderwijs zijn het wel bijna altijd de zelfde mensen. Simplistische, vaak lager opgeleide mensen die maar weinig hebben gedaan en gezien in hun leven. Bijna alle zich publiek uitsprekende figuren die dit simpele gedachtengoed ondersteunen voldoen aan deze tekortkoming. Kijk bijv. naar de huidige main man, Wilders. Geen degelijke opleiding, en het geven van een weerword op en het ontkrachtigen van zijn uitingen vergt geen intellectuele talenten noch ook maar enigszins diepgaand onderzoek.

En dan nog zaken beweren als 'wìj hebben dit land opgebouwd en zìj moeten dankbaar zijn dat...' Alsof een simpele fabrieksarbeider, bouwvakker en loodgieter zo'n ongelofelijke bijdrage hebben gehad aan dit land. Sterker nog, de gemiddelde randgroepallochtoon (de slechte uitwassen uit de groep allochtonen) doet juist dergelijk werk of een opleiding ertoe.
Maxima maakt deel uit van de monarchie. Als een groep zichzelf volkomen buiten de samenleving heeft geplaatst zijn het die mensen wel. De enige ervaring met Nederlanders is van (geënsceneerde)werkbezoeken. Sorry hoor maar dan heb je echt 0,0 recht om te spreken over wat wel en wat niet Nederlands is of wat überhaupt een Nederlander is. Als je ergens een oordeel over velt wordt er verwacht dat je in de werkelijkheid leeft. Zij leeft in een kunstmatige wereld die lichtjaren verwijderd is van het leven van de gemiddelde Nederlander.
pi_53697564
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 14:54 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

Maxima maakt deel uit van de monarchie. Als een groep zichzelf volkomen buiten de samenleving heeft geplaatst zijn het die mensen wel. De enige ervaring met Nederlanders is van (geënsceneerde)werkbezoeken. Sorry hoor maar dan heb je echt 0,0 recht om te spreken over wat wel en wat niet Nederlands is of wat überhaupt een Nederlander is. Als je ergens een oordeel over velt wordt er verwacht dat je in de werkelijkheid leeft. Zij leeft in een kunstmatige wereld die lichtjaren verwijderd is van het leven van de gemiddelde Nederlander.
Okeeeee een president kan dan ook wel opstappen, samen met veel politici, bedrijfsleiders en aandeelhouders... die leven tenslotte allemaal in een andere wereld dan jij.

pi_53700647
Reactie van Maxima vandaag
quote:
Máxima geraakt door hevige kritiek op toespraak
door Hans Jacobs

LJUBLJANA - Prinses Máxima is geschrokken van de felle kritiek waarmee en haar toespraak over 'de Nederlandse identiteit' vorige week is ontvangen.

Geert Wilders deed haar woorden bij de presentatie van het rapport 'Identificatie met Nederland' zelfs af als 'politiek correcte prietpraat'. Op het vliegveld van Ljubljana, waar Máxima en Willem-Alexander donderdagmorgen hun driedaagse bezoek aan Slovenië afsloten, verdedigde de prinses haar woorden. ,,Ik heb uit persoonlijke eigen ervaring gesproken, mijn woorden waren geen reactie op het rapport", zegt Máxima.
,,Nederland is veel te veelzijdig om in één cliché te vatten. 'De' Nederlander bestaat niet," zei de prinses vorige week maandag in Den Haag. Tijdens haar kennismaking met haar nieuwe vaderland had ze het voorrecht 'heel veel te zien, te horen en proeven van Nederland', maar ,,'de' Nederlandse identiteit? Nee, die heb ik niet gevonden", concludeerde Máxima.
,,Dat is juist zo mooi aan Nederland", stelde ze donderdag. ,,Nederland biedt ruimte aan verscheidenheid: Limburger en Amsterdammer, protestant en katholiek, koopman en dominee, fan van Ajax of Feyenoord. Maar wij voelen ons toch allemaal Nederlander, dankzij die verscheidenheid kunnen we één blijven. Dat is in andere landen helemaal niet zo vanzelfsprekend", verduidelijkte de door de kritiek geraakte Máxima.
Vorige week zei ze ook: ,,Nederland is: grote ramen zonder gordijnen, zodat iedereen goed naar binnen kan kijken. Maar ook: hechten aan privacy en gezelligheid. Nederland is: één koekje bij de thee. Maar ook: enorme gastvrijheid en warmte." De opmerking over het ene koekje, als symbool van zuinigheid, is haar kwalijk genomen. ,,Ik heb er veel commentaar op gekregen." Ze had het echter niet bedoeld als kritiek, maar als illustratie. ,,Ik wilde het tegenovergestelde zeggen."
,,Nederland is juist heel warm en gastvrij. Ik ben met open armen ontvangen. Daarom voel ik me ook zo thuis in Nederland," vervolgde ze haar verdediging en uitleg. ,,Jammer, zo'n discussie", meende prins Willem-Alexander, die woensdag in een toespraak over Europa en de Europese Unie het onderwerp 'nationale identiteit' ook aansneed. Hij vond dat de eigen identiteit door de Europese integratie een extra dimensie krijgt, het betekent een versterking en geen verzwakking daarvan.
Het prinselijk paar, dat het bezoek aan Slovenië afrondde met een wandeling door Ljubljana, beloofde de Slovenen terug te zullen komen. ,,Dit was onze eerste keer hier, maar niet de laatste keer", aldus Willem-Alexander. Het bezoek moest duidelijk maken dat Slovenië, dat binnenkort het EU-voorzitterschap op zich neemt, ,,er helemaal bij hoort. Dat we een gezamenlijke toekomst hebben."
http://www.destentor.nl/binnenlandstn/article1969081.ece

Haar volledige toespraak destijds
http://www.koninklijkhuis.nl/content.jsp?objectid=20871

Toespraken Alexander over Europa
http://www.koninklijkhuis.nl/content.jsp?objectid=20917
http://www.koninklijkhuis.nl/content.jsp?objectid=20915
pi_53701266
Ik houd van Maxima.
pi_53708905
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 17:42 schreef boyv het volgende:
Okeeeee een president kan dan ook wel opstappen, samen met veel politici, bedrijfsleiders en aandeelhouders... die leven tenslotte allemaal in een andere wereld dan jij.

[afbeelding]
Politici die nog nooit hebben gewerkt kunnen inderdaad wel vergeleken worden met leden van de monarchie. Er zijn niet voor niets zoveel problemen zonder structurele (politieke) oplossingen.

Maar dan nog staat de monarchie daar nog verder vandaan.
pi_53709079
Want jij kent ze persoonlijk?
pi_53709203
Gelukkig niet maar ik hoor toch hun ideeën.

Maar het gaat hier om een lid van de monarchie. Je wilt toch niet beweren dat die mensen met beide benen in de samenleving staan?
pi_53709252
Gevaarlijke uitspraken. Ze kent NL nog niet goed genoeg om de reactie hierop te kunnen voorspellen. Straks kunnen we de scherven van het koningshuis bijeenvegen. Wat niet erg is, Nederland heeft ook een rijke republikeinse traditie. Wat betreft cultuur of identiteit maakt het niet eens zo zeer uit of we nou een koningshuis hebben of niet.
pi_53709375
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 23:44 schreef DrWolffenstein het volgende:
Gevaarlijke uitspraken. Ze kent NL nog niet goed genoeg om de reactie hierop te kunnen voorspellen. Straks kunnen we de scherven van het koningshuis bijeenvegen. Wat niet erg is, Nederland heeft ook een rijke republikeinse traditie. Wat betreft cultuur of identiteit maakt het niet eens zo zeer uit of we nou een koningshuis hebben of niet.
Ja daar laat Maxima zich niet over uit. Je hebt fans van Ajax en Feyenoord en Limburgers en Amsterdammers .

Laat zij zich met haar hele poppenkraam gewoon opsluiten in haar zuil zoals ze dat al eeuwen doen.
pi_53709381
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 23:44 schreef DrWolffenstein het volgende:
Gevaarlijke uitspraken. Ze kent NL nog niet goed genoeg om de reactie hierop te kunnen voorspellen. Straks kunnen we de scherven van het koningshuis bijeenvegen. Wat niet erg is, Nederland heeft ook een rijke republikeinse traditie. Wat betreft cultuur of identiteit maakt het niet eens zo zeer uit of we nou een koningshuis hebben of niet.
Gevaarlijke uitspraken?
Ze heeft het over de verzuiling in Nederland van vroeger, niks gevaarlijks aan. Gewoon feiten.
pi_53709444
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 23:42 schreef MrX1982 het volgende:
Gelukkig niet maar ik hoor toch hun ideeën.

Maar het gaat hier om een lid van de monarchie. Je wilt toch niet beweren dat die mensen met beide benen in de samenleving staan?
Dus ze kan geen goede uitspraak daarover doen?

Ik ben geen politicus en sta niet met beide benen in de politiek. Toch kan ik me er vrij goed in oriënteren en er een degelijke eigen mening over vormen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')