Ga toch weg man. Heeft 'de Nederlander' ooit wel bestaan dan? Kun jij me hem dan omschrijven? Want ik kan het niet, en jij volgens mij net zo min.quote:Op dinsdag 25 september 2007 04:56 schreef StefanP het volgende:
Wat weet dat wicht nou? Ze is zelf niet eens Nederlander (net als al die ander 'medelanders' die toevallig ook een paspoort bezitten) en woont in een paleis. Dom mens. Ze moet toch zelf wel weten dat ze zichzelf volstrekt belachelijk maakt.
De Nederlander bestaat inderdaad niet meer, maar daar kun je links voor bedanken, dat middels ongebreidelde immigratie en politieke correctheid Nederland naar de kloten geholpen heeft.
niet alleen dat ..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 12:21 schreef Seneca het volgende:
[..]
Ga toch weg man. Heeft 'de Nederlander' ooit wel bestaan dan? Kun jij me hem dan omschrijven? Want ik kan het niet, en jij volgens mij net zo min.
StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog linksquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:26 schreef moussie het volgende:
[..]
niet alleen dat ..
maar dat ergerlijke gewauwel over links iedere keer weer .. fyi StefanP, de VVD heeft vaker in de regering gezeten dan de PvdA .. het was links dat de wervingen eind 50er jaren niet wou om mee te beginnen en het zijn juist de linkse regeringen geweest die de import aan banden hebben gelegd .. Den Uyl in de 70er jaren door verdere werving stop te zetten en Paars door eindelijk de illegaliteit aan te pakken die tijdens de meestal centrum-rechtse kabinetten na Den Uyl gewoon door kon gaan .. kwam de werkgevers wel goed uit, illegalen zijn goedkoper immers
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:28 schreef Seneca het volgende:
[..]
StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog links
Het wordt nog hilarischer als je realiseert dat de - in verhouding - ultra rechtse Al Gore de hele Nederlandse Linkse Kerk in zijn zak heeftquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:28 schreef Seneca het volgende:
[..]
StefanP woont in Amerika. Vergeleken met daar is zelfs de VVD nog links
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 18:11 schreef Xaobotnik het volgende:
Dè nederlander bestaat gelukkig niet. Meer variatie is alleen maar goed. Dat sommigen het dan allemaal te ingewikkeld vinden en bang worden en menen te moeten gaat schoppen en schreeuwen, tsja. Opvallenderwijs zijn het wel bijna altijd de zelfde mensen. Simplistische, vaak lager opgeleide mensen die maar weinig hebben gedaan en gezien in hun leven.
quote:
hoe is dat in de US?quote:mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is.
zelfkennis is ok!quote:figuren als jij, die aan de zijlijn staan
vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt.
Stukken beter dan in Nederland, hoewel de fantastische multiculturele (lees: massale, opgedrongen immigratie van kansloze paupers) invasie door je linkse soortgenoten in de VS ook aardig aan het opschieten is.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 06:02 schreef krioro het volgende:
[..]
[..]
[quote]
hoe is dat in de US?![]()
[..]
Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?quote:zelfkennis is ok!![]()
je kent me echt man!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 06:17 schreef StefanP het volgende:
Stukken beter dan in Nederland, hoewel de fantastische multiculturele (lees: massale, opgedrongen immigratie van kansloze paupers) invasie door je linkse soortgenoten in de VS ook aardig aan het opschieten is.
Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?
Variatie is een van de motoren van de evolutie. Zonder dat was er geen leven. Met name op micro niveau zie je dat er lustig en tussen verschillende soorten informatie word uitgewisseld. Met als verassend resultaat dat ze er beter en sterker van worden. Dus van het uitwisselen van DNA daar wordt de soort alleen maar sterker van. En wat vervallen en rommelige steden enz aangaat is de VS in vergelijking met Nederland koplopper.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:
[..]
Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen. Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is. Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.
dat over evolutie is ook een feit ja, dat wist ik zelfs, terwijl ik er totaal geen verstand van heb.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 06:27 schreef Megumi het volgende:
Variatie is een van de motoren van de evolutie. Zonder dat was er geen leven. Met name op micro niveau zie je dat er lustig en tussen verschillende soorten informatie word uitgewisseld. Met als verassend resultaat dat ze er beter en sterker van worden. Dus van het uitwisselen van DNA daar wordt de soort alleen maar sterker van. En wat vervallen en rommelige steden enz aangaat is de VS in vergelijking met Nederland koplopper.
En van de geschiedenis leren doen mensen als StefanP niet. Volkeren en rijken gaan vaak kapot aan corrupte leiders. Leiders die niet weten hoe ze correct en snel een oorlog moeten voeren. Of leiders die gewoon zo dom zijn als het achterend van een varken. Falende economie. Enz. En wat hij ook niet ziet is dat hij nu in een land zit die dat proces aan het doorlopen is. En om maar eens te eindigen met een spreuk uit een land waar StefanP nooit zal komen. Ik hoop dat je in interessante tijden gaat leven StefanP.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 06:35 schreef krioro het volgende:
[..]
dat over evolutie is ook een feit ja, dat wist ik zelfs, terwijl ik er totaal geen verstand van heb.![]()
moet je ook eens proberen StefanP, niet praten over zaken waar je gewoon niks van weet. dan kom je niet zo dom over als dat je nu doet.![]()
Voor iemand met zo veel levenservaring als jij pretendeert te hebben, ben je verdomd slecht in communicatie. De ad hominems vliegen me om de oren.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 06:17 schreef StefanP het volgende:
Ik heb meer levenservaring dan jij de rest van je leven bijeen zal schrapen; iets dat je blijkbaar maar al te goed weet getuige je angst (of onvermogen?) om met meer dan een lachwekkende halve zin te reageren. Zeg eens, ben je ooit al 50Km buiten je geboorteplaatsje geweest?
ach ja, links is wat dat aangaat niet zo oogklepperig als een overgrote meerderheid van rechts .. links luistert, nog steeds, naar de argumenten zonder eerst naar de politieke kleur te kijken ..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:47 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het wordt nog hilarischer als je realiseert dat de - in verhouding - ultra rechtse Al Gore de hele Nederlandse Linkse Kerk in zijn zak heeft
Verbeter de wereld en begin bij jezelf.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 09:25 schreef moussie het volgende:
[..]
ach ja, links is wat dat aangaat niet zo oogklepperig als een overgrote meerderheid van rechts .. links luistert, nog steeds, naar de argumenten zonder eerst naar de politieke kleur te kijken ..
ik persoonlijk word er soms een beetje bang van, deze achterlijke behoefte om alles in een hokje te stoppen en daar een "label" aan vast te plakken, links, rechts, moslim, nederlander whatever ..
als er een ding is dat ons, de westerse maatschappij, terug zou kunnen brengen naar de middeleeuwen dan is het niet de islam die ons overneemt, zoals sommigen ons willen doen geloven, maar ons eigen achterlijke beperkende denken in kleine hokjes
en welke soort wordt er dan in Nederland om zeep geholpen?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 05:20 schreef StefanP het volgende:
[..]
Wat een kolder. Meer variatie is alleen maar goed? Ben je niet goed snik? Meer variatie is de snelste manier om een soort om zeep te helpen. Iets dat je overal in de geschiedenis terug kunt vinden, en voor de simpelen -ik noem geen namen- die daartoe de verstandelijke vermogens niet hebben, iets dat je met eigen ogen goed kunt zien in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en andere open riolen die in twintig jaar tijd van mooie steden verworden zijn tot het gezicht van jouw fantastische multiculturele variatie: smerige, vervallen, rommelige steden vol met criminelen, uitkeringstrekkers en andere paupers die het vertikken zich aan te passen. Steden waar elke autochtoon die de middelen heeft, allang weggetrokken is. Maar figuren als jij, die aan de zijlijn staan en zelf (nog) nergens mee te maken krijgen, die lullen nog steeds een eind raak over hoe 'fantastisch' die multiculturele zegen wel niet is.
Ondertussen maak je iedereen die een andere mening toegedaan is meteen even uit voor een simplistische idioot en daarmee slaag je met vlag en wimpel voor je examen salonsocialist: vanuit je ivoren torentje prediken hoe alles moet, terwijl je er zelf nooit mee te maken krijgt, en de ervaringsdeskundigen uitmaken voor racisten, onopgeleid gepeupel en dergelijke.
Maar ach - je komt er zelf nog wel achter hoe fantastisch je ziekelijk opgedrongen post-kolonialistische en post-wo2 pseudo-schuldcomplexen zijn. Tegen die tijd bestaat de gemiddelde Nederlander namelijk wel. Wat dat is? Je hoeft alleen maar naar Amsterdam te reizen om het te zien. Laat ook maar, want daar begin je natuurlijk niet aan...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |