thank you.quote:Op maandag 24 september 2007 14:30 schreef MadMaster het volgende:
Aangezien Knoei het niet doet/gedaan heeft of iemand anders, doe ik het zelf wel...
MadMaster +1
hm, wel in de buurt maar nog iets specifieker. het gaat hier om een subtitel van het nummerquote:Op maandag 24 september 2007 16:23 schreef cafca het volgende:
Paradise <=> Garden of Eden
Hoewel Cafca 2 x tegen de paal schoot moet ik Bukgeits antwoord wel goed keuren. Gadda-Da-Vidda was de subtitel van het nummer children of paradise en is daarmee natuurlijk onlosmakelijk verbonden aan Iron Butterfly.... sorry Cafcaquote:Op maandag 24 september 2007 16:29 schreef bukgeit het volgende:
Gadda-Da-Vida (Boney M) en In-A-Gadda-Da-Vida (Iron Butterfly)
Ik wist hoe ik tegen een bal moest schoppen, maar ik wist niet waar het doel stondquote:Op maandag 24 september 2007 16:35 schreef bukgeit het volgende:
Cafca tegen de paal? Hij schoot de bal het stadion uit.
Ik heb 3 dagen op mijn punt gewacht en jij pas een half uurtje.quote:Op maandag 24 september 2007 16:33 schreef Knoei het volgende:
p.s. madmaster, hoor ik geen 2 punten te krijgen(derde subtiele hint)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |