Ik zie nu pas hoe scheef de zin isquote:Op maandag 24 september 2007 14:30 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik denk, dat gellius, ergens, anders op duidde.
Dude, weet je wel wat zo’n tissue is? Dat is verwerkt houtpulp en om dat te produceren heb je een productieproces nodig dat circa 100m lang is. God had natuurlijk zo’n productieproces in je lichaam kunnen plaatsen, waarom niet, alleen jouw afmetingen zouden dan zodanig zijn dat een fatsoenlijk potje biljarten er niet meer in zit. En het was dus of dát en geen tissues gebruiken of kunnen biljarten, maar dan wel tissues gebruiken… God koos voor het laatste…quote:Op maandag 24 september 2007 11:56 schreef JAM het volgende:
Kijk, dat doe ik nou nooit. Ik denk altijd maar: 'Als de lieve Heer had gewild dat ik tissues zou gebruiken, dan had Hij ze wel uit m'n kont laten groeien.', niet waar, Lien?
Mooi gesprokenquote:Op maandag 24 september 2007 18:49 schreef Stali het volgende:
[..]
Dude, weet je wel wat zo’n tissue is? Dat is verwerkt houtpulp en om dat te produceren heb je een productieproces nodig dat circa 100m lang is. God had natuurlijk zo’n productieproces in je lichaam kunnen plaatsen, waarom niet, alleen jouw afmetingen zouden dan zodanig zijn dat een fatsoenlijk potje biljarten er niet meer in zit. En het was dus of dát en geen tissues gebruiken of kunnen biljarten, maar dan wel tissues gebruiken… God koos voor het laatste…
Even de walging op peil houden, mensen.quote:Op maandag 24 september 2007 19:04 schreef thaleia het volgende:Dali is voor TTK wat Harry Mulisch voor #filosofie was?
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd.quote:Op maandag 24 september 2007 19:07 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik heb geen idee wat HM voor #filosofie was,
maar elke negatieve associatie met die deuzige D*** wordt hier iig met open armen ontvangen.
Fok jij nu te weinig, of te veel? That's the question.quote:Op maandag 24 september 2007 19:14 schreef Stali het volgende:
[..]
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd..
Lekker hautain zooitje zijn jullie toch..
Nee joh, veel te veel eer. 't Zijn domme schapen in een klein weitje.quote:Op maandag 24 september 2007 19:19 schreef Stali het volgende:
Het woord hautain zullen jullie misschien niet begrijpen maar ik bedoel dus: arrogant, hooghartig, aanmatigend, hoogmoedig, neerbuigend, zelfgenoegzaam, verwaand, hovaardig en zelfingenomen. Kortom, hautain..
TTK is vergeleken met #filosofie een oase van rust&tolerantie.quote:Op maandag 24 september 2007 19:14 schreef Stali het volgende:
[..]
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd..
Lekker hautain zooitje zijn jullie toch..
Ah, joh, veel te weinig.quote:Op maandag 24 september 2007 19:19 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Fok jij nu te weinig, of te veel? That's the question.
Nu zijn er teveel vrouwen, denk ik.quote:Op maandag 24 september 2007 19:20 schreef mane het volgende:
[..]
TTK is vergeleken met #filosofie een oase van rust&tolerantie.
Nog een troost, thaleia.quote:Op maandag 24 september 2007 18:56 schreef thaleia het volgende:
want ik heb nog nooit iemand ontmoet die het net als ik niet ziet, van Dali, dus ik verwacht ook hier niet zo iemand te treffen en al zeker niet drie zulke iemanden...
quote:Rotterdam, Hel, Dali. Het zijn ook eigenlijk synoniemen.
Hoezo, 'nu al'? Dat is zo'n beetje altijd aan de orde.quote:Op maandag 24 september 2007 20:58 schreef De-oneven-2 het volgende:
God, is daar nu al sprake van, van moeten?
Ah. Dat verklaart dan meteen waarom ik het nooit lang uitgehouden heb.quote:Op maandag 24 september 2007 21:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Hoezo, 'nu al'? Dat is zo'n beetje altijd aan de orde.
Die fase heb ik godzijdank overgeslagen.quote:Op maandag 24 september 2007 21:01 schreef Z het volgende:
Dali is toch gewoon een soort van fase, net zoals The Doors of Lenny Kravitz.
Waarschijnlijk wel ja.quote:Op maandag 24 september 2007 21:02 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Ah. Dat verklaart dan meteen waarom ik het nooit lang uitgehouden heb.
Nou, door het te mogen, bijvoorbeeld.quote:Op maandag 24 september 2007 21:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel ja.. Hoe moet dat, iets niet moeten?
Zal ik jou eens iets heel geks vertellen dan Tha_Erik? Ik heb alle vakken die ik tijdens mijn studie volgde leuk gevonden, zelfs alle verplichte werkcolleges. Misschien vond ik alleen genealogie wat minder. En ik vond het ook helemaal niet erg dat ik bepaalde boeken moest lezen. Want ergens van walgen, is óók fijn (zie Dali). Dat je in de pauzes in de UB bij een kop koffie (en in die tijd nog, ook toegestaan binnen: een sigaret) kon praten over hoe waardeloos je het boek vond.quote:Op maandag 24 september 2007 21:00 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik loog niet over het negatieve van hier.
Jij mag je aan de wet houden? Jij mag trouw zijn? Jij mag werken om te overleven?quote:Op maandag 24 september 2007 21:05 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Nou, door het te mogen, bijvoorbeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |