Ooooh, nee Langoliers is leuk juistquote:Op donderdag 24 januari 2008 14:38 schreef Jerruh het volgende:
[..]
Misschien vind je Insomnia leuk, die vond ik namelijk ook stom
[/spoiler]
welke vrouw morpht er in the langoliers?. Ik weet alleen dat Dinah enorm goede zintuigen heeft maar morphen?
. Bedoel je niet the library Policeman?
Ik vond zelf de film wel ok, maar uiteraard niet te vergelijken met het boek...quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:11 schreef Stormqueen het volgende:
Nou, van de week Dreamcatcher uitgelezen, op zich vond ik het wel een leuk verhaal, vooral het telepathisch gedeelte. Dus ik denk: nu heb ik het boek gelezen, nu kan ik veilig de film gaan kijken. Film gehuurd, gekeken, en ik moest er bijna van huilen. Allez, de verfilmingen van Stephen King-boeken zijn wel vaker matig, maar dit sloeg echt alles. Wat een kutfilm. De hele essentie van het verhaal ( de telepathie) wordt gewoon weggelaten, Kolonel Kurtz is ineens een neger, Duddits wordt echt vreselijk achterlijk neergezet en dan dat einde!
King heeft wel bij alle films die door Castle Rock geproduceerd worden, een aardige vinger in de pap; Castle Rock mag de rechten kopen voor 1 dollar, maar King geeft goedkeuring op het script, de regisseur, de acteurs en hij kan de productie op elk moment wat hem uitkomt stopzetten, dus deze film draagt wel zijn goedkeuring...quote:Serieus, wie dat verzonnen heeft verdient een hele harde schop![]()
quote:I've had a deal for years with Castle Rock Entertainment that goes back to 'Stand By Me'. I have told them that you can have my work for a buck. What I want from you is script approval, director approval, cast approval, and I want to have the authority to push the stop button at any point regardless of how much money you [the production company] have invested, because none of the money you have put in has gone into my pocket. What I get on the back end, if things work out, is 5 percent from dollar one.
Boek is inderdaad beter, maar de film vond ik niet slecht. Telepathie werd ook wel degelijk uitgebreid behandeld, en ik vond het aardig gedaan.quote:Op dinsdag 5 februari 2008 12:11 schreef Stormqueen het volgende:
Nou, van de week Dreamcatcher uitgelezen, op zich vond ik het wel een leuk verhaal, vooral het telepathisch gedeelte. Dus ik denk: nu heb ik het boek gelezen, nu kan ik veilig de film gaan kijken. Film gehuurd, gekeken, en ik moest er bijna van huilen. Allez, de verfilmingen van Stephen King-boeken zijn wel vaker matig, maar dit sloeg echt alles. Wat een kutfilm. De hele essentie van het verhaal ( de telepathie) wordt gewoon weggelaten, Kolonel Kurtz is ineens een neger, Duddits wordt echt vreselijk achterlijk neergezet en dan dat einde! Serieus, wie dat verzonnen heeft verdient een hele harde schop![]()
Ik heb het boek niet gelezen en de film wel gezien en ik vond het idd een zware baggerfilm.quote:Op woensdag 6 februari 2008 13:29 schreef Stormqueen het volgende:
Naja, dan verschillen meningen, ik vind lang niet alle King-verfilmingen slecht, en ik heb er heel wat gezien, maar deze was voor mij wel een dramatisch dieptepunt. Als je het boek niet hebt gelezen kun je van de film al helemaal geen chocola maken.
Hier nog een. Het verhaal is al briljant en die film krijgt overal zulke goede kritieken.quote:Op woensdag 6 februari 2008 13:27 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik ben erg benieuwd naar The Mist.
Duistere krachten en in wat spin offs daarvan.quote:Op woensdag 6 februari 2008 18:27 schreef Guerra het volgende:
Is The Mist een kort verhaal? Zo ja in welk boek staat hij dan?
Die staat in "De Satanskinderen en andere verhalen" of in het Engels: "Night Shift"quote:Op woensdag 6 februari 2008 19:15 schreef JamesBrownie het volgende:
weet iemand de titel van het boek waarin "stop ermee bv" staat?
En ik ben op zoek naar een bundel met verhalen van allerlei schrijvers. ook een van Stephen King, een verhaal heet geloof ik Pandora's doos en het verhaal van SK dat erin staat gaat over een restaurant ofzo.... hmhm cafe dacht ik, maar ik kom niet op de hele naam, volgens mij was dat nl ook de titel van het boek.
Nee die staat in 'Alles is eventueel', de laatste verhalen bundel.quote:Op donderdag 7 februari 2008 09:53 schreef JamesBrownie het volgende:
Gotham cafe heet dat verhaal, en ook het boek denk ik, kan dat?
-edit- Of lunch in het gotham cafee denk ik zelfs
Dat kan, maar ik bedoelde idd een boek met ook andere schrijvers, stonden best goede verhalen tussenquote:Op donderdag 7 februari 2008 10:16 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee die staat in 'Alles is eventueel', de laatste verhalen bundel.
Ik vond hem wel okee, was niet diep onder de indruk, ik had er iets meer van verwachtquote:Op maandag 11 februari 2008 00:17 schreef CherryLips het volgende:
De verfilming van The Mist is best leuk. Het is een tijdje geleden dat ik het boek heb gelezen (tien jaar ofzo
) maar ze hebben volgens mij wel wat veranderd. Maar hij is was beter dan 1408 en Dreamcatcher in ieder geval
.
Ik had hem juist stukken slechter verwachtquote:Op maandag 11 februari 2008 06:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ik vond hem wel okee, was niet diep onder de indruk, ik had er iets meer van verwacht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tap tap tap
Als het goed is ik ook. Verwacht het boek dinsdag.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 15:37 schreef Evil_Jur het volgende:
Ik ben ook begonnen in Duma Key. Normaal koop ik geen hardcovers ivm de prijs, maar ik kon niet meer wachten
O geniet er van!!!!quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:45 schreef Spaulding het volgende:
Na een uitstapje naar American Psycho van Bret Easton Ellis (topboek) snel weer terug naar de Donkere Toren van King. Deel twee welteverstaan.
Ik wilde dat ik nog moest beginnen...quote:Op zondag 17 februari 2008 15:39 schreef Spaulding het volgende:
Ja ik ben nu net begonnen maar begint echt goed. Deel 1: De Scherpschutter vond ik echt nog te vaag, maar na een uitleg in het begin van het boek begrijp ik het nu steeds beter en lijkt me echt een hele goede serie. Vooral het begin met dat monster was al fantastisch.
Het teken van drie is erg goed ja. Blaine laat nogal een indruk achterquote:Op zondag 17 februari 2008 21:40 schreef Xessive het volgende:
[..]
Ik wilde dat ik nog moest beginnen...![]()
Deel 2 is goed, maar wacht maar tot je deel drie in handen krijgt. Die leg je niet meer weg tot hij uit is...
Inderdaad. Weer een hele andere categorie. Ik blijf het bizar vinden dat je met ieder deel eigenlijk weer een heel ander boek in handen hebt.quote:Op zondag 17 februari 2008 21:43 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het teken van drie is erg goed ja. Blaine laat nogal een indruk achter![]()
Deel 4 vond ik ook erg goed.
Okee, maar dat is dan een kwestie van smaak. Ik hou juist meer van dat duisterequote:Op zondag 30 maart 2008 20:37 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vond Talisman véél beter dan Zwart Huis. De Talisman had een groot fantasy gehalte. Zwart Huis was een stuk grimmiger vond ik.
Hier nog een, maar ik ben dan ook een enorme fan van het reis thema. The Stand leest ook het lekkerst weg tot ze hun bestemming bereikt hebben en The Dark Tower is natuurlijk het ultieme reisverhaal.quote:Op zondag 30 maart 2008 20:37 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vond Talisman véél beter dan Zwart Huis. De Talisman had een groot fantasy gehalte. Zwart Huis was een stuk grimmiger vond ik.
Ik zou The Talisman nou weer niet direct als sprookje willen betitelenquote:Op zondag 30 maart 2008 20:38 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Okee, maar dat is dan een kwestie van smaak. Ik hou juist meer van dat duistere
mee eens, dit en IT herlees ik ik graag,quote:Op woensdag 2 april 2008 22:29 schreef Swetsenegger het volgende:
Bag of Bones is wat mij betreft een van de beste Kings
Macabere liefde.quote:Op donderdag 7 februari 2008 12:07 schreef JamesBrownie het volgende:
[..]
Dat kan, maar ik bedoelde idd een boek met ook andere schrijvers, stonden best goede verhalen tussen
Ik herkende elementen uit Bag of Bones, maar wat bedoel je precies met vroeger?quote:Op maandag 14 april 2008 00:13 schreef Killer_Mom het volgende:
en? vertel, ik hoop op de vroeger verhaal lijn van zijn boeken. is dat zo?
ik moet er ff over denken.quote:Op maandag 14 april 2008 00:33 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Ik herkende elementen uit Bag of Bones, maar wat bedoel je precies met vroeger?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.O ja, koppelde iemand nog Perse(-phone? werd ze ooit zo genoemd in Duma?) aan Demeter (uit The Plant, nooit afgemaakte e-book). Ik zoek hier verbanden die er waarschijnlijk niet zijn, maar ik moet antwoord hebben wie er verantwoordelijk was voor de groene waas op het einde van Insomnia, en ik kies ervoor om te geloven dat het Demeter ("come, green"), wie of wat dat ook mocht zijn, uit The Plant was.
[ Bericht 12% gewijzigd door desaparacido op 18-04-2008 01:45:19 ]As your attorney I advise you to rent a very fast car with no top.
quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:35 schreef desaparacido het volgende:
Het einde vind ik nogalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Salem's Lot is me een beetje tegengevallen overigens. Het begon heel sterk, maar het vampier gedeelte was tenenkromend typisch en ongeloofwaardig. Ik had gehoopt dat King dat op zijn eigen manier had neergezet, want er zijn best leuke dingen te doen met dat specifieke genre. Maarja, het was nog een vroeg boek, en ik heb me er in ieder geval niet mee verveeld.
Volgens de Griekse mythologie was Persephone de dochter van Demeter, dus het is goed mogelijk dat je een verband zag.quote:Op vrijdag 18 april 2008 01:35 schreef desaparacido het volgende:
O ja, koppelde iemand nog Perse(-phone? werd ze ooit zo genoemd in Duma?) aan Demeter (uit The Plant, nooit afgemaakte e-book). Ik zoek hier verbanden die er waarschijnlijk niet zijn, maar ik moet antwoord hebben wie er verantwoordelijk was voor de groene waas op het einde van Insomnia, en ik kies ervoor om te geloven dat het Demeter ("come, green"), wie of wat dat ook mocht zijn, uit The Plant was.
Inderdaad groot roze. Boeien hoe het heet.quote:Op vrijdag 18 april 2008 22:18 schreef Mr_Moon het volgende:
Reigersnest? Hebben ze die naam vertaald in het nederlands (Heron's Roost in de originele versie)
Hoe noemt Edgar zijn huis op het strand dan? Groot Roze?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op al deze posts is de no-homo clausule van toepassing.
The beaver is still fucked up, but fucked up with a yellow-black kind of feeling to it.
Omcircel koosnaam naar keuze: Razzy, Razz, Para, Kaizer Soze, Pablo.
quote:Op vrijdag 18 april 2008 10:32 schreef Evil_Jur het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meestal wens ik dat King wat milder kon zijn (Cujo), maar nu ben ik dit heb gelezen ben ik erg blij dat hij z'n harde kanten heeft als schrijver.
Het beste aan Salem's Lot vind ik dan ook Callahanquote:Salem's LotHeb je trouwens ook die twee verhalen gelezen die zich afspelen in the Lot? Het ene speelt zich vroeger af en is een Lovecraftian verhaal (erg goed als je daarvan houdt), het andere (als ik het me goed herinner) gaat over een gezin dat verdwaalt en terecht komt in Salem's Lot.
As your attorney I advise you to rent a very fast car with no top.
ITquote:Op vrijdag 18 april 2008 22:31 schreef iuvenis het volgende:
Laatste maand geobsedeerd door de boeken van Stephen King...
Ik heb nu al gelezen: It, green mile, donkere toren 1, storm van de eeuw, salems lot en ik ben bezig met pet sematary...
Ik kan helaas nergens 'de beproeving' in de bibliotheek vinden...
Heeft iemand nog een goede tip?
Ik zag die film toen ik een jaar of tien was, ik snap niet dat ik hem mocht zien van m'n ouders. Bloed uit uitvoerputjesquote:Op maandag 21 april 2008 01:01 schreef desaparacido het volgende:
It, ik snap nog steeds niet dat de bibliothecaresse me als dat als elfjarige liet meenemen. Maanden na dat boek kon ik niet douchen zonder iemand die bij de deur op wacht stond (voor het geval er stemmen uit het afvoerputje zouden komen). Tot op de dag van vandaag mijd ik straatkolken en walg ik van clowns. Een paar jaar terug kreeg ik het boek cadeau en kon ik niet slapen met dat boek in de slaapkamer.
Het was op z'n minst een lichtelijke traumatische leeservaring, maar het heeft een speciaal plekje in mijn hart veroverd
Je vermijdt zeker ook onbekende oude vrouwtjes die aardig doen?quote:Op maandag 21 april 2008 01:01 schreef desaparacido het volgende:
It, ik snap nog steeds niet dat de bibliothecaresse me als dat als elfjarige liet meenemen. Maanden na dat boek kon ik niet douchen zonder iemand die bij de deur op wacht stond (voor het geval er stemmen uit het afvoerputje zouden komen). Tot op de dag van vandaag mijd ik straatkolken en walg ik van clowns. Een paar jaar terug kreeg ik het boek cadeau en kon ik niet slapen met dat boek in de slaapkamer.
Het was op z'n minst een lichtelijke traumatische leeservaring, maar het heeft een speciaal plekje in mijn hart veroverd
Bedankt voor de tip!quote:Op maandag 21 april 2008 00:47 schreef Xessive het volgende:
[..]
IT![]()
Pet Sematary![]()
The Stand![]()
Mijn favoriet:
De Talisman
IT is mijn 'under the skin' boek. Kippevel als ik er al aan denk.quote:Op maandag 21 april 2008 01:01 schreef desaparacido het volgende:
It, ik snap nog steeds niet dat de bibliothecaresse me als dat als elfjarige liet meenemen. Maanden na dat boek kon ik niet douchen zonder iemand die bij de deur op wacht stond (voor het geval er stemmen uit het afvoerputje zouden komen). Tot op de dag van vandaag mijd ik straatkolken en walg ik van clowns. Een paar jaar terug kreeg ik het boek cadeau en kon ik niet slapen met dat boek in de slaapkamer.
Het was op z'n minst een lichtelijke traumatische leeservaring, maar het heeft een speciaal plekje in mijn hart veroverd
Die raak ik niet meer aan.quote:Op maandag 21 april 2008 14:15 schreef CherryLips het volgende:
Fortune cookies zijn ook niet leuk meer.
Maar goed dat je Pet Semetary niet gelezen hebt danquote:Op maandag 21 april 2008 01:01 schreef desaparacido het volgende:
It, ik snap nog steeds niet dat de bibliothecaresse me als dat als elfjarige liet meenemen. Maanden na dat boek kon ik niet douchen zonder iemand die bij de deur op wacht stond (voor het geval er stemmen uit het afvoerputje zouden komen). Tot op de dag van vandaag mijd ik straatkolken en walg ik van clowns. Een paar jaar terug kreeg ik het boek cadeau en kon ik niet slapen met dat boek in de slaapkamer.
Het was op z'n minst een lichtelijke traumatische leeservaring, maar het heeft een speciaal plekje in mijn hart veroverd
Ogen van de Draak gelezen van King? Zoja, als je die goed vond is DT een must. Eigenlijk is DT een must voor elke King fan.quote:Op maandag 21 april 2008 19:39 schreef Evil_Jur het volgende:
Ik heb nog steeds geen plannen om iets van DT te gaan lezen, fantasy doet het gewoon niet voor mij.
grappig, ik heb t andersomquote:Op maandag 21 april 2008 18:51 schreef on_air het volgende:
Let iemand er hier op of een SK boek binnen zijn DT obsessie valt?
Hij heeft redelijk twee stromingen qua boeken, groot deel ervan zijn allemaal wel gelinkt door de Dark Tower. Eerlijkheidshalve, ik lees het meest en het liefst, boeken die door DT gelinkt zijn. Kleine verwijzingen of ideeën die je in een ander boek weer verder uitgewerkt tegen komt.
Eyes of the Dragon is prachtig, echt een sprookje. Alleen maar blij toeval dat het ook weer DT gelinkt is.quote:Op maandag 21 april 2008 20:46 schreef E.T. het volgende:
[..]
grappig, ik heb t andersom
DT kan me echt totaal niet boeien. Ogen van de draak vond ik dan wel weer een grappig sprookje, maar die is ook als zelfstandig boek te lezen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.viel tegen
Om van het daadwerkelijke eindSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar niet te spreken..Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
Of het nu voorspelbaar was of niet, ik vond het niet zo' n goed idee.quote:Op maandag 21 april 2008 21:01 schreef Swetsenegger het volgende:
Het einde had je kunnen verwachten als je Kings definitie van hel in zijn andere verhalen had gelezen
Sommige links zijn zo far fetched dat ik me afvraag of die er niet achteraf door fans bij de haren bijgesleept zijn.quote:Op maandag 21 april 2008 20:59 schreef on_air het volgende:
[..]
Eyes of the Dragon is prachtig, echt een sprookje. Alleen maar blij toeval dat het ook weer DT gelinkt is.
Neemt trouwens niet weg dat ik alles van SK verslind, maar ik merk gewoon dat mijn voorkeur naar de DT ideologie uitgaat.
Het is natuurlijk altijd wat je wilt lezen. Maar links die voor mij "duidelijk" zijn dan.quote:Op maandag 21 april 2008 21:04 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Sommige links zijn zo far fetched dat ik me afvraag of die er niet achteraf door fans bij de haren bijgesleept zijn.
Overigens kun je dan ook zeggen dat de 'Castle Rock' verhaal lijnen gelinked zijn, want uit Castle Rock is Derry voortgekoen wat weer aan DT hangt, etc etc.
Ik zeg niet dat het een goed idee wasquote:Op maandag 21 april 2008 21:04 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Of het nu voorspelbaar was of niet, ik vond het niet zo' n goed idee.
Ach, daartegenover staan wel weer talloze boeken die ik met veel plezier gelezen heb.
Welke oprechte links heb je het dan over?quote:Op maandag 21 april 2008 21:08 schreef on_air het volgende:
[..]
Het is natuurlijk altijd wat je wilt lezen. Maar links die voor mij "duidelijk" zijn dan.
Volgens mij is het meer zijn wat oudere werk wat 'oprechte' links heeft, of tenminste zo door hem bedoelt.
Ah, NL titels...quote:Op maandag 21 april 2008 21:10 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Welke oprechte links heb je het dan over?
Flagg in Ogen van de Draak en De Beproeving
Brekers in Harten in Atlantis en Zwart huis (dacht ik)
Maar bv Calahan wordt pas IN de DT aan DT gelinked.
Eerlijk gezegd denk ik dat King pas later de links met eerdere boeken naar DT heeft verzonnen. Black House vond ik aardig, maar van het feit dat hij daarin doet alsof The Territories ook in De Talisman al bedoeld was als de wereld van DT raakte ik wel licht geirriteerd. De Talisman staat voor mij volledig los van DT en zo zal ik het ook blijven zien.quote:Op maandag 21 april 2008 21:32 schreef Swetsenegger het volgende:
The Talisman kan ik eigenlijk geen oprechte links met DT verzinnen. Overigens wel een uitzonderlijk goed boek.
Ogen van de Draak, aaargh! Die kan ik nergens vinden... Van de reguliere boeken heb ik er dus nog 2 niet gelezen, waaronder Ogen van de Draak, en verder moet ik de hele Donkere Toren-serie nog.. Ik twijfel dus, omdat ik niet echt een enorme famtasyfan benquote:Op maandag 21 april 2008 20:28 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ogen van de Draak gelezen van King? Zoja, als je die goed vond is DT een must. Eigenlijk is DT een must voor elke King fan.
een van mijn favorite , jammer dat je niet kunt lezen. no offens.quote:Op donderdag 29 november 2007 10:53 schreef lizardtattoo het volgende:
Ben nu al sinds eind augustus bezig met Bag of Bones, maar het kan me niet echt boeien. Ik heb geen behoefte aan een tien pagina's lange 'nachtmerrie' over seks met lijken, enome kloppende erecties en gefantaseer over een meisje dat dertig jaar jonger is. Ik wil gewoon horror/psychologische thriller lezen, geen verkapte bouquetreeks... Er is niks mis met seks of een vleugje erotiek, maar ik ben echt niet geïnteresseerd in pagina na pagina met de perverse gedachten van de hoofdpersoon als deze met het verhaal niets te maken hebben. En als ze er wel mee te maken hebben dan wil ik de rest van het boek al helemaal niet meer lezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |