Groot gelijk!quote:Man mishandelt vriendin wegens lege koelkast
AMSTERDAM - Een 31-jarige man heeft zijn vriendin uitgescholden en geslagen, omdat ze op vakantie was gegaan en de man met een lege koelkast had achtergelaten.
De mishandeling vond plaatst in het Belgische Luik, nadat de vrouw terug was gekomen van haar vakantie in Spanje. De vrouw sloeg op de vlucht en de politie kon de agressieve man arresteren.
Hij verklaarde achteraf dat hij kwaad was op zijn vriendin. Hij had haar wel toestemming gegeven om op vakantie te gaan, maar hij was boos omdat ze hem zonder geld en met een lege koelkast had achtergelaten, meldt hln.be
Zeker zeker.....quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:05 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Een echte vent heeft een tweede koelkast met bier![]()
kennelijk heeft ze zijn hersenen ook meegenomen.quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:19 schreef jpg97 het volgende:
Zij lekker in Spanje flaneren en hem moederziel alleen achterlaten zonder voedsel, geld en BIER!![]()
Dat wijf verdient de doodstraf![]()
het bier was in spanje in de aanbieding! dat was het!! ze was helemaal niet op vakantie, enkel gewoon boodschappen doen!quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:28 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Misschien heeft ze pas boodschappen op vakantie gedaan![]()
Ontevreden mannen ookKunnen niet eens voor zichzelf zorgen
![]()
Idem hierquote:Op vrijdag 21 september 2007 14:33 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik zag de TT al staan en ik dacht, eerste reacties zal wel iets zijn omtrent "En terecht", "Dat zal d'r leren"en ja hoor...
Hebben het goed voor elkaar..quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:05 schreef DoctorB het volgende:
mannen die niet voor zichzelf kunnen zorgen zijn GAY!
Nee nee nee, jij snapt het niet!quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:05 schreef DoctorB het volgende:
mannen die niet voor zichzelf kunnen zorgen zijn GAY!
Juist, em nou dat wakkerpijpen alleen op zondag he.quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:57 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Nee nee nee, jij snapt het niet!
Mannen willen door vrouwen verzorgd worden, als ze tv kijken dat er een biertje gepakt word.
Als ze thuis komen dat het eten klaar staat.
Als ze in bed liggen dat ze wakkergepijpt worden.
Als ze gaan douchen dat ze ingezeept worden.
Als ze de koelkast opendoen dat ie vol is![]()
Met de handjes in de nek, en de oogjes half dicht omdat het licht nog wat te schel voor je is in de kamer!quote:Op vrijdag 21 september 2007 16:01 schreef henkway het volgende:
[..]
Juist, em nou dat wakkerpijpen alleen op zondag he.
broeikaseffect... even vergeten?quote:Op vrijdag 21 september 2007 16:15 schreef Ryan3 het volgende:
Als ze van de winter ingesneeuwd raken en de ijskast raakt langzaam leeg dan geeft-ie haar zeker ook een pak slaag..
Ja, dat is goed, en doorslikken, want dat schoonmaken met een doekje daar wordt ie maar koud van.quote:Op vrijdag 21 september 2007 16:04 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Met de handjes in de nek, en de oogjes half dicht omdat het licht nog wat te schel voor je is in de kamer!![]()
Ja, hoor en aanstaande winter hebben we daardoor een subtropisch klimaat in Nederland?quote:Op vrijdag 21 september 2007 16:17 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
broeikaseffect... even vergeten?
Mijn cliche, wat doe jequote:Op vrijdag 21 september 2007 16:19 schreef milagro het volgende:
nu ja, mensen uit Luik kunnen zich dan toch een vakantie veroorloven, dat wel weer positief, of niet?
Wéér Luikquote:Op vrijdag 21 september 2007 16:19 schreef milagro het volgende:
nu ja, mensen uit Luik kunnen zich dan toch een vakantie veroorloven, dat wel weer positief, of niet?
note: ze had ook al zijn geld meegenomen.quote:Op zondag 23 september 2007 00:39 schreef Snowsquall het volgende:
Wat een oetlul dat ie niet voor zn eigen eten en drinken kan zorgen. Zo'n watje zou ik ook niet meenemen naar Spanje. En waarschijnlijk kon ie ook niet tot tien tellen zodat ie een shoarmaboer kon bellen om zn zielige lege maagje te vullen.........loozer!!!! Ik hoop dat ie in de cel verhongert
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |