Dat was inderdaad de planning.quote:Op zondag 30 september 2007 10:44 schreef no-look het volgende:
een kilo is wel veel, daar zal zeker vet en vocht bijzitten. Maar gewoon een paar weken zo doorgaan en als de spiegel verteld dat je een varken wordt ga je weer cardio'en
Je kan inderdaad wel vaker een knietje in je kuit gebruiken om je bench wat op te krikkenquote:Op zondag 30 september 2007 19:32 schreef no-look het volgende:
vandaag bij basketball een knietje in m'n kuit gekregen. Loop nu mank en doet aardig zeer dus denk dat squaten en deadliften een paar dagen kan wachten. Misschien ook wel eens goed, kan ik mijn bench eens omhoog helpen.
Ik weet niet waarom je het doet, maar ik zou geen wonderen verwachten van een week rust.quote:Op maandag 1 oktober 2007 13:23 schreef Handschoen het volgende:
T is toch wel even wennen zo'n weekje rust. Heb wel zin om weer te trainen, maar moet van mezelf nog een weekje wachten... Ben benieuwd wat het resultaat is uiteindelijk
Overstappen op volle melk wellicht? Vanwege de extra vetten ben ik ook daarop over gestapt.quote:Op maandag 1 oktober 2007 14:14 schreef slaapvaak het volgende:
Nu eet ik al gezond, veel vis en vlees, groente etc. maar wat ik mij eigenlijk afvroeg is dit:
is het handig om ook extra vetten te eten? Ik eet over het algemeen mager vlees etc., is het misschien handig bij mijn dagelijkse porties wat meer vetten toe te voegen? Of kan ik het bij wat meer vlees en vis en andere 'vezel'producten houden?
hm, flink droog? 5 procent? Volgens mij ben jij slachtoffer van zo'n "alleen-been-vet-metende" vetpercentage weegschaal!quote:Op maandag 1 oktober 2007 14:14 schreef slaapvaak het volgende:
spieruithoudingsoefeningen in terugkomen. Mijn lengte is 1.75, gewicht 72.5kg en heb een vetpercentage van rond de 5 procent. Ben aardig gespierd en flink droog, blessed by genetics.
Volgens mij zijn er betere bronnen van vet.quote:Op maandag 1 oktober 2007 15:39 schreef Handschoen het volgende:
[..]
Overstappen op volle melk wellicht? Vanwege de extra vetten ben ik ook daarop over gestapt.
ik zou niet zwaarder worden voor het boksen, snelheid is echt belangrijker dan je massa, zeker bij jouw lengte, en al helemaal als je ooit wedstrijden wil gaan doen. Als je doel is beter te worden bij boksen zou ik concentreren op oefening die je snelheid en athletisch vermogen doen toenemen, zoals cleans en overhead squats. Ik zou me iig niet focussen op gewichtstoename als je doel is beter te gaan boksen.quote:Op maandag 1 oktober 2007 14:14 schreef slaapvaak het volgende:
Ik doe alweer nu alweer bijna 2 jaar aan krachttraining, met maandelijkse pauzes tussen door.
Op het moment 1 tot 2x per week inclusief 1x 2uur boksen per week waarin ook kracht en spieruithoudingsoefeningen in terugkomen. Mijn lengte is 1.75, gewicht 72.5kg en heb een vetpercentage van rond de 5 procent. Ben aardig gespierd en flink droog, blessed by genetics.
Nu wou ik eigenlijk een beetje gaan 'bulken', vooral vanwege het boksen, ik wil op het gewichtspeil van mijn mede-boksers komen en dat ligt vaak rond de 75-80kg.
Nee, het was een of andere apparaat dat ik moest vasthouden, elektronisch. Ik kwam onder de 6%, maar onder dat percentage kan het niet zo betrouwbaar zijn. Vandaar dat ik het op zo'n 5% schat. Droog in de zin, dat me abs, lijnen over me schouder etc. duidelijk zichbaar zijn.quote:Op maandag 1 oktober 2007 15:51 schreef BertV het volgende:
[..]
hm, flink droog? 5 procent? Volgens mij ben jij slachtoffer van zo'n "alleen-been-vet-metende" vetpercentage weegschaal!
Tuurlijk richt ik mij ook op snelheid en atletisch vermogen, dat staat nog steeds voorop. Alleen gezien het feit dat ik toch niet wedstrijden ga doen in de komende jaren(realistischer gezien, ooitquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:23 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
ik zou niet zwaarder worden voor het boksen, snelheid is echt belangrijker dan je massa, zeker bij jouw lengte, en al helemaal als je ooit wedstrijden wil gaan doen. Als je doel is beter te worden bij boksen zou ik concentreren op oefening die je snelheid en athletisch vermogen doen toenemen, zoals cleans en overhead squats. Ik zou me iig niet focussen op gewichtstoename als je doel is beter te gaan boksen.
Verder is boksen natuurlijk de bomMorgen ga ik ook weer, donderdag ook nog en misschien de zaterdag weer.
Bij mij gaf zo'n apparaat ook "off the chart" aan en die ging tot 5-6 %. Na laten meten met huidplooimeter, resultaat: 14%. En die figuur die dat met dat apparaat bij me meten maar zeggen dat het best kon, die 5%. Ze had er blijkbaar verstand vanquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:26 schreef slaapvaak het volgende:
[..]
Nee, het was een of andere apparaat dat ik moest vasthouden, elektronisch. Ik kwam onder de 6%, maar onder dat percentage kan het niet zo betrouwbaar zijn. Vandaar dat ik het op zo'n 5% schat. Droog in de zin, dat me abs, lijnen over me schouder etc. duidelijk zichbaar zijn.
Ik heb overigens het gevoel dat mijn benen het 'vetst' zijn, in de zin dat de spieren wat losser/zachter overkomen, kuiten en de spieren boven je knieen die trillen.
Hmm interessant, zal ik proberen. Ik kreeg 2 jaar terug overigens met een ander soort apparaat een score van 5.5% (waarna de vrouw beweerde dat het gevaarlijk laag wasquote:Op maandag 1 oktober 2007 16:54 schreef Handschoen het volgende:
[..]
Bij mij gaf zo'n apparaat ook "off the chart" aan en die ging tot 5-6 %. Na laten meten met huidplooimeter, resultaat: 14%. En die figuur die dat met dat apparaat bij me meten maar zeggen dat het best kon, die 5%. Ze had er blijkbaar verstand van.
Conclusie: laat je nameten met een huidplooimeter. Als je 'natuurlijk,' zonder er speciaal op te letten, op 5% zou staan is er iets niet helemaal ok volgens mij...
Post anders hier een foto, dan kunnen we wel schatten...
Die gasten zijn allebei boven de 10% vet.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:06 schreef slaapvaak het volgende:
[..]
Hmm interessant, zal ik proberen. Ik kreeg 2 jaar terug overigens met een ander soort apparaat een score van 5.5% (waarna de vrouw beweerde dat het gevaarlijk laag was) en kreeg op een leeftijd van 10 jaar van de dokter al te horen dat ik maar meer patat en mayonaise moest eten.
Tussen dit (ik ben iets gespierder):
http://www.eletewater.com/images/athletes/justin_robbins_01.jpg
en dit: (ik ben iets minder gespierd):
[afbeelding]
in.
Serieus? Ok, dan. Wel gek dat al die apparaten er dan zo ver naast zitten. Sowieso dacht ik dat het voor athleten, zoals die mma-vechter, best normaal is om rond de 5% te zitten.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:29 schreef Boudewijn. het volgende:
[..]
Die gasten zijn allebei boven de 10% vet.
afhankelijk van de bouw van de atleet en de gewichtsklasse waarin ze vechten zijn ze soms wel eens erg droog. Maar volgens mij is 5% niet echt iets wat je makkelijk kan onderhouden zeker niet als je intensief aan het trainen bentquote:Op maandag 1 oktober 2007 17:33 schreef slaapvaak het volgende:
[..]
Serieus? Ok, dan. Wel gek dat al die apparaten er dan zo ver naast zitten. Sowieso dacht ik dat het voor athleten, zoals die mma-vechter, best normaal is om rond de 5% te zitten.
blessed by genetics!!!!!!quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:06 schreef slaapvaak het volgende:
[..]
Hmm interessant, zal ik proberen. Ik kreeg 2 jaar terug overigens met een ander soort apparaat een score van 5.5% (waarna de vrouw beweerde dat het gevaarlijk laag was) en kreeg op een leeftijd van 10 jaar van de dokter al te horen dat ik maar meer patat en mayonaise moest eten.
Tussen dit (ik ben iets gespierder):
http://www.eletewater.com/images/athletes/justin_robbins_01.jpg
en dit: (ik ben iets minder gespierd):
[afbeelding]
in.
Nee, niet echt. Vrijwel iedereen is zo slap als een krant onder de 5-6%. Je energie gaat erg snel op, je hebt het snel koud, bent kwetsbaarder voor ziektes enz. Het is ook niet echt gezond, je hormoonhuishouding raakt van slag enz.quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:33 schreef slaapvaak het volgende:
[..]
Serieus? Ok, dan. Wel gek dat al die apparaten er dan zo ver naast zitten. Sowieso dacht ik dat het voor athleten, zoals die mma-vechter, best normaal is om rond de 5% te zitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |