Sorryquote:Op donderdag 24 januari 2008 09:08 schreef oeteltjes het volgende:
he bah tong heb je geen anders nieuws:(
Wel een plofkop hoor, z`n maatje is leuker, en gezelliger.quote:Op donderdag 24 januari 2008 09:12 schreef oeteltjes het volgende:
[ afbeelding ]
speciaal voor de tros onze prins
Vond het op zich wel een leuk idee totdat ik hoorde dat het zogenaamd een Carnavals uitzending was.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 13:10 schreef N.i.c.k het volgende:
Tros muziekfeest weet een maandagavond toch wat op te fleuren. De parade zal niets te klagen hebben gehad.
Gefeliciteerd, je moet je een bevoorrecht mens voelen lijkt me!quote:Op woensdag 30 januari 2008 11:10 schreef MB88 het volgende:
Sinds 2 weken ben ik 'n gelukkige en trotse inwoner van 's-Hertogenbosch. Heb het er al erg naar m'n zin!
Spaatje rood dan maar?quote:Op woensdag 30 januari 2008 11:10 schreef MB88 het volgende:
Sinds 2 weken ben ik 'n gelukkige en trotse inwoner van 's-Hertogenbosch. Heb het er al erg naar m'n zin!
Nu vraag ik me af of er ergens een kroeg/club is waar goeie alternatieve muziek (denk aan rock en metal) wordt gedraaid. De studentikoze tenten ken nu onderhand wel.
Plein 79 is m'n overbuurman en natuurlijk leuk, alleen drink niet niet graag de hele avond H-bier...
Iemand tips?
Thanks!
http://reinonline.blogspot.com/2008/01/phone-ii.htmlquote:donderdag 31 januari 2008
The Phone II
Den Bosch. Er komt een nieuwe serie van het televisieprogramma The Phone. De Avro heeft zes nieuwe afleveringen besteld, die in het voorjaar worden uitgezonden. Vandaag zijn in Den Bosch de opnamen begonnen.
Gister was het echt kut in de club. Hardstyle & R&B met carnavalquote:Op woensdag 30 januari 2008 19:32 schreef Devolution het volgende:
Meer mensen die zaterdag de drie gezusters bezoeken (gratis entree)? Ik kom er normaal nooit omdat ik er geweigerd word, maar deze keer maken ze waarschijnlijk wel een uitzondering.
Mja ik ben gister geweest maar ik weet er niet veel meer van.quote:Op zondag 3 februari 2008 20:40 schreef Roflpantoffel het volgende:
[..]
Gister was het echt kut in de club. Hardstyle & R&B met carnaval![]()
Ik ben vanavond te vinden in de pub!
quote:Op dinsdag 5 februari 2008 09:34 schreef DutchGooner het volgende:
Zo, het wordt maar weer eens bevestigd.
Opbokken met niet-Oeteldonkers tijdens carnaval
quote:Vier mannen (20 en 21 jaar) uit Den Bosch werden zondagnacht aangehouden omdat ze twee portiers van een café aan de Karrenstraat hadden mishandeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |