quote:Voor Mourinho heb ik zelfs Real Madrid afgezegd'
21/09/2007 14:26
Daags na het vertrek van coach José Mourinho is de rust nog niet teruggekeerd bij Chelsea. Veel spelers van The Blues spreken hun verbazing uit.
'Het nieuws is bij mij ingeslagen als een bom', bekende Claude Makélélé. 'Ik had nooit gedacht dat de coach na twee maanden in het nieuwe seizoen al zou vertrekken. We zagen de druk op Mourinho wel toenemen, maar hij was nog steeds vol vertrouwen dat het goed zou komen.'
Ook Ricardo Carvalho toonde zich teleurgesteld. 'Ik kan nog niet geloven dat Mourinho is vertrokken. Dit is pas de eerste keer dat hij ergens is weggegaan zonder zijn werk af te maken. Ik had dit dan ook nooit verwacht. Voor mij is hij de beste coach van de wereld.'
Zo goed zelfs dat Carvalho Chelsea trouw is gebleven vanwege de aanwezigheid van zijn landgenoot. 'Ik heb zelfs een goed aanbod van Real Madrid afgeslagen', onthulde de Portugese verdediger. Ook Fransman Florent Malouda koos deze zomer voor Chelsea vanwege Mourinho. 'Na één gesprek was ik al overtuigd.'
De uitspraken van Carvalho en Malouda staan niet op zich. De Engelse pers speculeert dat een aantal sterspelers het voorbeeld van Mourinho zal volgen en Chelsea zal gaan verlaten. Didier Drogba zou zelfs furieus zijn over het vertrek van de coach, terwijl ook Frank Lampard zijn contract nog niet zou hebben verlengd omdat er onduidelijkheid bestond over het aanblijven van Mourinho.
Geld van de Rus maakt het voetbal nu alsnog kapot...quote:
London is het meest welvarende gebied van de EU, dus ze zullen wel wat geld hebbenquote:Op vrijdag 21 september 2007 14:53 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Mag het iemand verbazen ? Heb je die ticketprijzen al eens gezien ? De gemiddelde Londenaar gaat failliet als ie n paar keer gaat kijken ...
En clubs zouden zich melden voor spelers die niet meer in de CL uit mogen komen dit seizoen, omdat....quote:Op vrijdag 21 september 2007 19:33 schreef andre347 het volgende:
Jammer voor die spelers, maar ze zitten in ieder geval nog tot de 'winterstop' vast bij Chelsea. Dan zullen er ook wel verscheidene weg gaan. Er is vast wel interesse in de spelers van Chelsea![]()
Tjah, het is natuurlijk een dubbeltje op z'n kant. Op dit moment is Abramovich "untouchable" , hij is de man met het geld die de resultaten belooft. (en tot nog toe krijgt, maar hij wil nog meer dus). Als Chelsea hier beter uit wordt en opnieuw de titel of de CL wint dan is hij nog meer untouchable natuurlijk en komt hij hieruit als grote winnaar. Maar je kan even goed zoals ik hier zei de situatie krijgen die je destijds bij het grote Marseille van Bernard Tapie (ook zo'n supermiljardairmecenas) had toen Raymond Goethals daar (na de CL winst dan nog) opstapte toen ie genoeg had van het geklaag en gezaag van Tapie: spelerkern misnoegd, spelers willen en gaan weg, de resultaten bij de opvolger vallen tegen, enkele dure paniekaankopen , die paniekaankopen liggen nog slechter in de kern en mislukken, de paniek slaat helemaal toe en Tapie gaat zelfs de tegenstand proberen om te kopen en uiteindelijk stort de hele boel als een kaartenhuisje ineen ...quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:55 schreef Doc het volgende:
Best leuk eigenlijk. Als CFC nu geen kampioen wordt is dat heel prima, maar als ze wel kampioen worden is het duidelijk dat het niet zozeer die Mourinho was, maar de pegels van Brammetje die het kampioenschap opleverde ...
Zo zwart-wit is het natuurlijk, er zijn heel veel factoren die naar een kampioenschap leiden.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:55 schreef Doc het volgende:
Best leuk eigenlijk. Als CFC nu geen kampioen wordt is dat heel prima, maar als ze wel kampioen worden is het duidelijk dat het niet zozeer die Mourinho was, maar de pegels van Brammetje die het kampioenschap opleverde ...
De enige baan die hij in Engeland nog krijgt is hopelijk die van bondscoach.quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:03 schreef Doc het volgende:
van de bbc-site
Mourinho said: "I will come back and manage here, but I don't want it as my next step - it must be another country, another experience, another football."
"I'm 44 and I hope I will have many years in English football. I love English football," added Mourinho.
Dat klinkt dat hij best ooit (ter zijnder tijd) wel eens de opvolger van RedNose zou kunnen gaan worden ...
1) Dat snap ik, maar het haalt wel wat van de glas van M.'s prestatie als een no-mark als Avram Grant het ook kan ...quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:06 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
1) Zo zwart-wit is het natuurlijk, er zijn heel veel factoren die naar een kampioenschap leiden.
[..]
2) De enige baan die hij in Engeland nog krijgt is hopelijk die van bondscoach.
Van een no-mark gesproken. Ik bekeek een die man zijn trainerscarriere in Israël en van de 134 matchen die hij daar trainer was verloor hij er maar 16 en haalde hij 4 landstitels binnen ...quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:08 schreef Doc het volgende:
[..]
1) Dat snap ik, maar het haalt wel wat van de glas van M.'s prestatie als een no-mark als Avram Grant het ook kan ...
2) Ik snap dat je dat als CFC fan hoopt![]()
Heb je wel een punt. Ik zie het eigenlijk dan ook niet meer gebeuren. Als de komende maanden Chelsea ook echt afhaakt, dan gewoon settlen voor een top 4 plek.quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:08 schreef Doc het volgende:
[..]
1) Dat snap ik, maar het haalt wel wat van de glas van M.'s prestatie als een no-mark als Avram Grant het ook kan ...
2) Ik snap dat je dat als CFC fan hoopt![]()
Als Chelsea Mourinho verweet om geen attractief voetbal te brengen en dan Lippi zou aannemen is dat helemaal een lachertjequote:Op vrijdag 21 september 2007 23:16 schreef Branieschopper het volgende:
lippi volgt mou op
lippi wil naar engeland.. En heb italie tijdens het WK heerlijk voetbal zien spelen!quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:19 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Als Chelsea Mourinho verweet om geen attractief voetbal te brengen en dan Lippi zou aannemen is dat helemaal een lachertje(Lippi coachte trouwens nog nooit buiten Italië omdat ie nauwelijks Engels spreekt)
Ik snap niet meteen waar je op doelt ?quote:Op zaterdag 22 september 2007 00:18 schreef Public_NME het volgende:
[afbeelding]
Was ik de enige die dit opviel bij het interviewtje van Studio Sport? Leek me nogal met opzet, aangezien hij het er net over had totaal met Chelsea te breken. Geloof nooit dat dit toevallig is.(voor het filmpje, kijk bij de Nos en dan studio sport)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |