quote:Here comes the night
A veil over the light
In the distance some shadows of the clouds in the sky
Ive got to get home, to my child, my wife
Here comes the night
got to get back, got to get me a ride
It looks like the road is swallowing me up
Gotta hurry home, dont dare to look back
Blueville is straight ahead
Another 35 days to go
Another 35 days before it's full
I wish i could pay the sun to run
Then I had some more time, with my wife, my son
Clouds in the sky
Gathering for a fight
Chasing their prey, till it cant go on
I mend my pace, cos my bride is waiting home
Dat is Blue1. Daarmee kom ik rond de 180-190 euro per ticket. Als ik naar Tallinn ga ben ik bijna hetzelfde kwijt als wanneer ik met KLM naar Helsinki ga. Wat is snowflake overigens? Sterling heb ik ook al al geprobeerd met Kopenhagen, Oslo en Stockholm maar dat sluit niet aan. Ik kan ook de Public Express pakken naar Bremen, vandaar naar Tampere vliegen en daar weer een bus/trein pakken. Nadeel is dat ik dan midden in de nacht 1 uur 45 in Groningen moet wachten.quote:Op donderdag 20 september 2007 09:10 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
www.blue1.com al geprobeerd?
Of met een omweg vanaf een Ryanair basis naar een snowflake / blue1 / sterling / easyjet ?
Easyjet vliegt vanuit Berlijn (en Stansted) naar Tallinn voor 56 euro retour. Komt er nog een treinkaartje bij van 60 euro naar Berlijn en twee nachtjes in een hostel daar en in Tallinn (want: leuke stad) en een retourtje met de boot. En zie daar, voor 250 euro heb je niet alleen een retourtje Hellsinki, maar ook nog eens een leuke reis
Je krijgt wel veel meer reis voor je geld; in zo'n bus zit je al voor 2,2 euro per uurquote:Op donderdag 20 september 2007 16:46 schreef Douwe het volgende:
Voor die besparing van 29 euro lijkt dat het me niet waard
Ken je klassiekersquote:Op donderdag 20 september 2007 17:56 schreef Fogel het volgende:
Douw'o Polo?
En een stukje eronder staat:quote:Desde el 1 de mayo de 2005, United Argentina atiende a sus clientes exclusivamente por teléfono o a través de su página en Internet.
Para contactarnos por teléfono, llame desde Buenos Aires al 4316-0777 o desde todo el país al 0 810 777 UNITED (8648)
quote:Departamento Comercial
Teléfono: (54 11) 4316-4744
Fax: (54 11) 4315-1172
* De lunes a viernes de 9:00 a 13:00 y de 14:00 a 18:00 hs
Dirección en Argentina
Torre Catalinas Plaza
Av. Eduardo Madero 900,
Piso 9 - C1106ACV
Ciudad Autnoma de Buenos Aires
Argentina
Is het niet ook een taak van een reisbureau om mensen voor enorme fouten te behoeden, of ze minimaal er attent op te maken (in dit geval dat Helsinki een saaie bedoeling is).quote:Op donderdag 20 september 2007 20:48 schreef DutchTrain het volgende:
Een reisbureau doet als het goed is wat je vraagt en daar betaal je dan voor.
..
quote:1. Imperial War Museum
2. Market Street
3. Trafford Center
4. Old Trafford
5. Deansgate Locks
Het was even een reminder voor me.quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:00 schreef DutchTrain het volgende:
Dat lijstje komt me bekend voor...
Vergeet niet dat je dan ook niets vloeibaars mee mag nemen.quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:11 schreef flipsen het volgende:
Op de site van Ryan Air hebben ze het over 'tassen' inchecken. Ik neem tch aan dat het hier over ruimbagage gaat, right? Handbagage is toch gewoon mee te nemen (gratis)? Voor 3 dagen Madrid ga ik geen koffer meenemen namelijk...
Manchester heeft ook nog een vrij groot Chinatownquote:
Mag wel, maar niet veelquote:Op vrijdag 21 september 2007 15:50 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Vergeet niet dat je dan ook niets vloeibaars mee mag nemen.
Niet als ik mijn BA ticket kan verzettenquote:Op vrijdag 21 september 2007 08:29 schreef Fogel het volgende:
Je zou toch United vliegen?
http://www.infosys.de/nurabfrage/ daar kan je het vinden en ook meteen zien hoe vol de vlucht zit.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:02 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
United zit om een of andere wazige reden tot de 18e vol dus die wordt het niet.
Iemand een idee vanaf wanneer United vanaf Chicago naar BA direct vliegt?
Handige tool om ook soort vliegtuig en alternatieve vluchten op te zoekenquote:Op vrijdag 21 september 2007 22:06 schreef Fogel het volgende:
[..]
http://www.infosys.de/nurabfrage/ daar kan je het vinden en ook meteen zien hoe vol de vlucht zit.
Ik heb standaard een print bij me met de vluchten van die dag voor het geval dat mijn originele route aangepast moet worden (of dat aan mezelf of aan de luchtvaartmaatschappij ligt maakt daarbij weinig uit). Know your optionsquote:Op vrijdag 21 september 2007 22:22 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Handige tool om ook soort vliegtuig en alternatieve vluchten op te zoeken![]()
En dan verwacht je dat het ding je alle routes op alle dagen met alle maatschappijen laat zien???quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Buenos Aires
Vanwege het wolkenkrabberfestival 25 euro voor 15 minuten over de stad. Tijdens de Wereldhavendagen was het 30 euro voor 20 minuten over de haven.quote:Op zaterdag 22 september 2007 19:40 schreef Jaguarized het volgende:
Quanta kostda?
Koopje zeg.quote:Op zaterdag 22 september 2007 19:46 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Vanwege het wolkenkrabberfestival 25 euro voor 15 minuten over de stad. Tijdens de Wereldhavendagen was het 30 euro voor 20 minuten over de haven.
Anders vanaf 99 euro voor 15 minuten
www.sandair.nl
www.kammair.nl
www.ryanair.com vanaf Eindhoven of www.vueling.com vanaf Amsterdam. Iberia is ook niet al te duur denk ik.quote:Op zaterdag 22 september 2007 19:43 schreef Fogel het volgende:
Voor de Valencia-gangers: hoe zijn jullie daar gekomen? Van Amsterdam naar Parijs naar Valencia met de KLM (en partners), of misschien naar Barcelona gevlogen en vanaf daar de trein gepakt? Vertel, vertel
Ben alvast een beetje de opties aan het bekijken, lijkt erop dat het niet erg makkelijk is om er per vliegtuig te komen vanaf hier.
En voor dat geld krijg je ook nog eens een handgeschreven boardingcard van Rotterdam Airport en kom je in de kleinste terminal die je ooit gezien hebt. Daarbij mag je ook meeluisteren met de radio en foto's maken en filmen tijdens start en landingquote:
Het is een uur geleden afgelopen. Het werd dit jaar voor het eerst georganiseerd en is eigenlijk in drie weken tijd bedacht en uitgewerkt. Over twee jaar is het weer.quote:Op zaterdag 22 september 2007 19:54 schreef Jaguarized het volgende:
Hoe lang duurt dat wolkenkrabberfestival nog? Ik krijg bij Google maar 3 hits...
Okee jammer.quote:Op zaterdag 22 september 2007 19:57 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Het is een uur geleden afgelopen. Het werd dit jaar voor het eerst georganiseerd en is eigenlijk in drie weken tijd bedacht en uitgewerkt. Over twee jaar is het weer.
Voor die rondvluchten moet je altijd tijdig reserveren. Ofwel: er achter proberen te komen wanneer het reserveersysteem online gezet wordt en dan meteen boeken.
www.wolkenkrabberweekend.nl
Er is toch wel een vliegclub in Groningen? Sommige vliegers die aan hun vlieguren moeten komen, zoeken nog wel eens passagiers om te delen in de kosten van een vlucht.quote:
Sluit prima aan op de KLM!quote:Op zaterdag 22 september 2007 20:06 schreef DutchTrain het volgende:
Barcelona moet wel makkelijk te bereiken zijn. Vanaf het vliegveld daar de metrotrein naar Sants en dan verder. Op www.renfe.es kun je onder 'Grand Lineas' de treintijden vinden.
Via Madrid kan ook, daarvandaan rijdt ook een semi HSL en dat is ook een mooie route, maar van vliegveld naar het juiste station is daar weer niet zo eenvoudig.
Misschien www.transavia.com nog een optie?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb inderdaad eens KLM geboekt en in een Transavia vliegtuig gevlogen, als ik het goed herinner was dat naar Madrid, maar weet het niet zeker meer.quote:Op zaterdag 22 september 2007 20:31 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
dat is geen toeval, want KL en Transavia vluchten zullen bij gebleken belangstelling of een tekort aan passagiers ineens van kleur verschieten, zoals ook bij de vluchten naar Berlijn en Madrid, en dan is het handig als het alvast aansluit op de inkomende vluchten
Waar zie je dan hoe vol de vlucht zit?quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:06 schreef Fogel het volgende:
[..]
http://www.infosys.de/nurabfrage/ daar kan je het vinden en ook meteen zien hoe vol de vlucht zit.
Schrijf bv 104octtrdams als zoekopdracht (prefix is altijd 1, weet niet waarom, 04oct is de datum, trd is trondheim ams is schiphol)quote:Op zaterdag 22 september 2007 23:40 schreef flipsen het volgende:
[..]
Waar zie je dan hoe vol de vlucht zit?
| 1 2 3 4 5 6 | B0 M0 H0 Q0 K0 L0 T0 E0 N0 V0 W4 2KL/** 1174 J4 C0 I0 Z0 D4 X0 S0 TRDAMS 1410 1640 F70 M 0 DCA /E B0 M0 H0 Q0 K0 L0 T0 E0 N0 V0 W4 3SK 335 C9 D9 J9 Y9 S9 B9 E9 TRDOSL 0610 0710 736 K 0 X7 DCA /E M9 H9 Q0 V0 W0 U0 K0 L0 T0 G9 |
Oh ja, das waar. Een bus kan ook comfortabel zijn... Ik zie toch altijd Eurolines en Greyhound voor me als ik aan reizen per bus denk..quote:Op zaterdag 22 september 2007 23:38 schreef flipsen het volgende:
Moet ik soms weer de foto laten zien van de stoelen in Coche Cama? Het is een genot om in de bus te zitten en het eerste stuk van de route is prachtig. Daarna oogjes dicht.
Voor het woordje "What" hebben ze in Zweden kennelijk een hele zin nodig.quote:Op zondag 23 september 2007 23:36 schreef Thetallguy het volgende:
Kon je dat niet ook al uit het Zweeds halen dan? Zo'm ingewikkelde volzin is het nou ook weer niet
Een Zweedse website had een linkje naar mijn weblog gepost. Ik kan geen Zweeds dus ja, ik wilde even weten wat de titel betekende.quote:Op zondag 23 september 2007 23:39 schreef DutchTrain het volgende:
Toch heb ik nog geen idee waar het over gaat
een autootjequote:Op zondag 23 september 2007 23:39 schreef DutchTrain het volgende:
Toch heb ik nog geen idee waar het over gaat
Is geboekt, nu nog verder aan het invullen wat, waar en hoequote:Op zondag 23 september 2007 23:41 schreef Thetallguy het volgende:
Reis naar ZO Azie inmiddels geboekt of is het italics gedeelte 'in de planning'
Je vraagt er toch naar.quote:Op zondag 23 september 2007 23:50 schreef DutchTrain het volgende:
Ik dacht dat het eindelijk eens minimaal 100 posts niet over auto's zou gaan
We zijn er geweest, maar niet tijdens etenstijd. Verder vond ik Manchester nou niet direct een charmante stad. Om over de lokale vrouwen nog maar te zwijgen. De kwartfinales van het squashtoernooi daarentegen waren fantastisch om te zien.quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:53 schreef LangeTabbetje het volgende:
Manchester heeft ook nog een vrij groot ChinatownAls je van Chinees houdt, kun je daar lekker eten
![]()
En in de kleine lettertjes staat dat het eigenlijk een eurolines bus isquote:Op maandag 24 september 2007 17:26 schreef Fogel het volgende:
Ik heb een directe vlucht van Alicante naar Trondheim gevonden voor minder dan 50¤ inkl tax!!
Dan zou ik vanuit Valencia wel een auto huren om in Alicante te komen... de busdienst die tussen beide steden rijd doet er een slordige 5 uur over en gaat kriskras door allemaal bergpassen, dalen, toppen, stranden, neukoorden en is alles behalve zo luxe als de bussen waarin flipsen zich graag laat vervoerenquote:Op maandag 24 september 2007 17:26 schreef Fogel het volgende:
Ik heb een directe vlucht van Alicante naar Trondheim gevonden voor minder dan 50¤ inkl tax!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |