Zou mooi zijn, maar eerst woensdag en zondag zelf maar eens proberen te winnen?quote:Op zondag 23 september 2007 19:37 schreef TC03 het volgende:
Boeiend, volgende week verliezen PSV en Ajax weer en dan staat Feyenoord weer eerste.
Dat jij tegen dat gemekker van dat A'damse tuig kan, dat ze denken dat ze weer de beste zijn.quote:
Die hoogmoed in Rotterdam van sommigen kan ik anders wel weer van genieten.quote:Op zondag 23 september 2007 19:39 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Dat jij tegen dat gemekker van dat A'damse tuig kan, dat ze denken dat ze weer de beste zijn.
Terwjil je zelf zegt dat je liever had dat Feyenoord met meet dan 4-0 verslagen zou worden omdat Ajax dan niet 1ste zou staanquote:Op zondag 23 september 2007 19:31 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Jullie vinden Feyenoord nog overschat als we de complete selectie van Barcelona overnemen dus aan jullie mening valt geen waarde te hechten.
Als er ergens hoogmoed is, is het bij jullie dus zeur niet.quote:Op zondag 23 september 2007 19:40 schreef VoreG het volgende:
[..]
Die hoogmoed in Rotterdam van sommigen kan ik anders wel weer van genieten.
Het liefst had ik natuurlijk 4-0 voor ons gehad. Ik gun jullie die 1e plek gewoon niet.quote:Op zondag 23 september 2007 19:41 schreef GGMM het volgende:
[..]
Terwjil je zelf zegt dat je liever had dat Feyenoord met meet dan 4-0 verslagen zou worden omdat Ajax dan niet 1ste zou staan
Klopt, maar dat is een bekend probleem dat hopenlijk opgelost gaat worden komende winter en zomer.quote:Feyenoord heeft een redelijk goede selectie, geef ik toe, maar de wisselspelers zijn kut. Zodra Makaay/Bronkhorst/hofland geblesseerd raakt krijg je zo'n clown als Buijs die gaat invallen, daarom gaan jullie nooit kampioen worden.
Hij mag Martens wel meenemen. Middenveld is sowieso een groot probleem bij ons. Teveel aanvallend ingestelde spelers.quote:Op zondag 23 september 2007 19:40 schreef Malibu-06 het volgende:
Ben overigens benieuwd voor wie Wim Jansen op de tribune zat ik Alkmaar.
Die komen zichzelf wel weer tegen aan het einde van dit seizoen. Maak ik me niet eens druk om.quote:Op zondag 23 september 2007 19:39 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Dat jij tegen dat gemekker van dat A'damse tuig kan, dat ze denken dat ze weer de beste zijn.
Dat is toch triest? Als Ajax geen kampioen wordt boeit het me geen zak wie dan wel, ik zou me kapot schamen als ik zou willen dat PSV kampioen wordt omdat mijn club dit niet kan en ik het Feyenoord niet zou gunnen.quote:Op zondag 23 september 2007 19:43 schreef Malibu-06 het volgende:
Het liefst had ik natuurlijk 4-0 voor ons gehad. Ik gun jullie die 1e plek gewoon niet
Welke post?quote:Op zondag 23 september 2007 19:40 schreef ruud_fr het volgende:
waarom is mijn post nou weer weggehaald? kut-mods
Ik geloof dat wij al het hele seizoen negatief zijn over onze ploeg itt een paar blije mensen in Rotterdam. over hun eigen ploeg.quote:Op zondag 23 september 2007 19:41 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Als er ergens hoogmoed is, is het bij jullie dus zeur niet.
Dat zou ten koste van Hofs, Sahin of Bruins gaan. En Martens is juist erg aanvallend ingesteld, bedoel je niet de Zeeuw?quote:Op zondag 23 september 2007 19:44 schreef Happel het volgende:
[..]
Hij mag Martens wel meenemen. Middenveld is sowieso een groot probleem bij ons. Teveel aanvallend ingestelde spelers.
Ik hoop het.quote:Die komen zichzelf wel weer tegen aan het einde van dit seizoen. Maak ik me niet eens druk om.
Wat maakt 4-0 of 5-0 nou uit? Ik heb zolang het 3-0 was gewoon gehoopt op een 3-1 of 3-2. Een score die ook veel beter de wedstrijd zou weergeven.quote:Echter, hopen dat Psv er nog eentje maakt tegen je eigen club, zodat zij bovenaan staan i.t.t. onze geneusde vrienden.![]()
Je wil een brede selectie, veel aankopen maar het mag niet ten koste van de talenten gaan, en spelers die iets toevoegen zijn ook niet welkom. Wat wil je nouquote:Op zondag 23 september 2007 19:52 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Dat zou ten koste van Hofs, Sahin of Bruins gaan. En Martens is juist erg aanvallend ingesteld, bedoel je niet de Zeeuw?
Ben bang dat het voor Opdam is, zou echt een typische Feyenoord-aankoop zijn.
Als het Opdam zou zijn, dan graag. Beste man van het veld bij Az vandaag.quote:Op zondag 23 september 2007 19:52 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Dat zou ten koste van Hofs, Sahin of Bruins gaan. En Martens is juist erg aanvallend ingesteld, bedoel je niet de Zeeuw?
Ben bang dat het voor Opdam is, zou echt een typische Feyenoord-aankoop zijn.
Wat maakt het uit? Tjezus...quote:Wat maakt 4-0 of 5-0 nou uit? Ik heb zolang het 3-0 was gewoon gehoopt op een 3-1 of 3-2. Een score die ook veel beter de wedstrijd zou weergeven.
De vorige competitie is erdoor beslist.quote:
Op het middenveld zijn we wel breed genoeg hoor, misschien 1 defensieve middenvelder erbij zoals Happel zegt. Maar dat is nu niet het belangerijkste, in de aanval en verdediging moeten we ons verbreden.quote:Op zondag 23 september 2007 20:02 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je wil een brede selectie, veel aankopen maar het mag niet ten koste van de talenten gaan, en spelers die iets toevoegen zijn ook niet welkom. Wat wil je nou.
Laten we het hopen. Maar Feyenoord is er nog steeds in staat toe (zie Mols).quote:Op zondag 23 september 2007 20:10 schreef Suijk het volgende:
Opdam een typische Feyenoord aankoop? Ik dacht dat die term na deze zomer toch wel een beetje verleden tijd is.
nee, tot voor kort was een niet engels sprekende braziliaan uit de rimboe een typische Feyenoord aankoopquote:Op zondag 23 september 2007 20:10 schreef Suijk het volgende:
Opdam een typische Feyenoord aankoop?
Mols was nou juist iemand die het wel aardig deed tijdens zijn invalbeurt, praat geen poep.quote:Op zondag 23 september 2007 20:17 schreef TJDoornbos het volgende:
Minimaal paar GOEDE verdedigers erbij want Theo is nou niet bepaald supersterk en Andre wil ik nooit meer zien en voorin wil ik Mols ook nooit meer zien!!
quote:Op zondag 23 september 2007 20:20 schreef Happel het volgende:
[..]
Mols was nou juist iemand die het wel aardig deed tijdens zijn invalbeurt, praat geen poep.
Voor Theo heb je Tiendalli en Greene.
Middenveld is belangrijker, want ook daar lag het probleem vandaag. Doordat zij hun werk niet of onjuist doen, komen de verdedigers in de problemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |