Ik heb het volkomen gemist maar als er hier mensen zijn die het gehoord hebben is dat dus zoquote:Op maandag 17 september 2007 21:57 schreef riri het volgende:
Brian en Amanda hebben het er wel over gehad van een uur eerder laten komen en hopelijk meemogen,dus in de auto stappen
Nadia heeft het al bevestigd, maar was meer een grap geloof ik.quote:Op maandag 17 september 2007 21:59 schreef rooie3 het volgende:
Ik heb niks gehoord.Dus weet het echt niet.Hoop echt dat Brian en Amanda liegen,dan klapt de boel.
ALS bianca eerlijk is....quote:Op maandag 17 september 2007 21:44 schreef beequeen het volgende:
Amanda gaat woensdag zo voorschut als Bianca eerlijk is![]()
Dus is het te hopen, dat die Bianca eerlijk durft te zijn, als zij hierom gevraagd wordt.quote:Op maandag 17 september 2007 21:59 schreef rooie3 het volgende:
Ik heb niks gehoord.Dus weet het echt niet.Hoop echt dat Brian en Amanda liegen,dan klapt de boel.
Het is echter nooit erg serieus geweest. Meer fantaserend hoe ze Lieke konden kloten. Maar het had nooit een kans van slagen natuurlijk. Alsof Amanda zo in had kunnen stappen en niemand die daar iets aan zou kunnen doen. 'O, ja dan ga jij maar mee'. Bovendien had ze dan dus een uur eerder opgehaald moeten worden.quote:Op maandag 17 september 2007 21:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik heb het volkomen gemist maar als er hier mensen zijn die het gehoord hebben is dat dus zo![]()
Weet jij ook of amanda of brian bianca daadwerkelijk gebeld hebben en haar gevraagd hebben een uur eerder te komen?quote:Op maandag 17 september 2007 21:57 schreef riri het volgende:
Brian en Amanda hebben het er wel over gehad van een uur eerder laten komen en hopelijk meemogen,dus in de auto stappen
"De Gekwelde Dichter"quote:
Bij vol mailen ze haar al.Denk dat Bianca nu helemaal in de stress zit.quote:Op maandag 17 september 2007 22:02 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Dus is het te hopen, dat die Bianca eerlijk durft te zijn, als zij hierom gevraagd wordt.
(Nu maar hopen, dat ze deze Cos leest. Of iemand, die haar kent, haar dit verteld)
Amanda mag/kan Bianca niet bellen, misschien heeft ze het script nog nietquote:Op maandag 17 september 2007 22:02 schreef Copycat het volgende:
Amanda krijgt Bianca nu niet te pakken?
Brain zegt van wel vw uitgroei haar Amanda.quote:Op maandag 17 september 2007 22:04 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
Weet jij ook of amanda of brian bianca daadwerkelijk gebeld hebben en haar gevraagd hebben een uur eerder te komen?
Nee he, ik word hier zo moe van.quote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Bij vol mailen ze haar al.Denk dat Bianca nu helemaal in de stress zit.
Hebben ze taco's?quote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef SIRA het volgende:
ik geniet trouwens wel van de Mexicaanse avond![]()
heel sprankelend...![]()
quote:Op maandag 17 september 2007 22:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nee he, ik word hier zo moe van.![]()
Ok goed zoquote:Op maandag 17 september 2007 22:03 schreef Py het volgende:
[..]
Het is echter nooit erg serieus geweest. Meer fantaserend hoe ze Lieke konden kloten. Maar het had nooit een kans van slagen natuurlijk. Alsof Amanda zo in had kunnen stappen en niemand die daar iets aan zou kunnen doen. 'O, ja dan ga jij maar mee'. Bovendien had ze dan dus een uur eerder opgehaald moeten worden.
Ik denk serieus dat die Bianca een nogal giftige tong heeft. Ik hoop dat ze e.e.a. even uitzoeken want ik wil graag weten waar de bron van deze bullshit zit.
Bianca gaat woensdag afbellen die krijgt spontaan de griepquote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Bij vol mailen ze haar al.Denk dat Bianca nu helemaal in de stress zit.
Ja en dan komen ze zo maar om half acht als ze de hele dag op de beurs moeten staan.quote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef maril het volgende:
[..]
Brain zegt van wel vw uitgroei haar Amanda.
quote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef SIRA het volgende:
ik geniet trouwens wel van de Mexicaanse avond![]()
heel sprankelend...![]()
Maar dat doen ze anders nooit.quote:Op maandag 17 september 2007 22:06 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nee he, ik word hier zo moe van.![]()
Dat is ook wat Brain tegen amanda zei, dat dat zeer onwaarschijnlijk was.quote:Op maandag 17 september 2007 22:07 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Ja en dan komen ze zo maar om half acht als ze de hele dag op de beurs moeten staan.![]()
Dat is het niveau van DOB, hadden ze maar eerder over na moeten denken.quote:Op maandag 17 september 2007 22:08 schreef akveor het volgende:
Wat mij voornamelijk stoort aan dit hele gebeuren dat het gebaseerd is op uitspraken van Bianca. Bianca heeft uitspraken tegen Lieke gedaan die ze waarschijnlijk niet had gedaan als het geweten had dat het zo groot gemaakt zou worden door Lieke..
Het lijkt me sowieso vreemd dat een sponsor op dit roddel niveau en op deze manier op de streams te zien wil zijn.
quote:Op maandag 17 september 2007 22:07 schreef pullup het volgende:
[..]
Ok goed zoBianca zal wel uitsluitsel geven dan.
Erg lachen vond ik daarnet Nadia die met een stalen gezicht zat te beweren dat het raar was dat iedereen zich met zo haar bezig hield, alsof er niets beters te doen was![]()
Dat kon best wel eens een drama worden als Bianca zich weer in de hut vertoont. (Traantjes?)quote:Op maandag 17 september 2007 22:08 schreef akveor het volgende:
Wat mij voornamelijk stoort aan dit hele gebeuren dat het gebaseerd is op uitspraken van Bianca. Bianca heeft uitspraken tegen Lieke gedaan die ze waarschijnlijk niet had gedaan als het geweten had dat het zo groot gemaakt zou worden door Lieke..
Het lijkt me sowieso vreemd dat een sponsor op dit roddel niveau en op deze manier op de streams te zien wil zijn.
Speltechnisch gezien zie ik Lieke er wel voor aan om een dit bijelkaar te liegen. Ze heeft dan in ieder geval Amanda en Brian al aardig over de zeik voor een paar uur en dat alleen al is voor lieke een feest. De shit die ze er later voor terug krijgt neemt ze gewoon voor lief.quote:Op maandag 17 september 2007 22:05 schreef riri het volgende:
weet wel zeker dat bianca al die dingen gezegd heeft....lieke zou daar nooit om liegen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |