Bekijk de afleveringen Online:quote:Onervaren reizigers gaan strijd aan met cultuurverschillen in 'Lost In Tokyo'
Integratie is een hot topic in Nederland, maar hoe brengen dwalende Hollanders het er zelf vanaf aan de andere kant van de wereld? Vanaf donderdag 6 september start bij RTL 5 'Lost In Tokyo', een door Renate Verbaan gepresenteerde nieuwe reality-serie waarin twaalf onervaren Nederlandse reizigers plompverloren in het overweldigende Tokyo worden ‘gedropt’. De deelnemers gaan met elkaar de uitdaging aan om zo goed mogelijk de Japanse gebruiken en rituelen onder de knie te krijgen, tradities die vaak volledig afwijken van ons dagelijkse leven en belevingswereld. Wie van de kandidaten kan het beste Tokyo aan?
In dit nieuwe programma vertrekken twaalf nietsvermoedende Nederlandse mannen en vrouwen naar een voor hen nog onbekende bestemming: ze worden ondergebracht in een appartement midden in de wereldstedelijke hectiek van de stad Tokyo. De kandidaten hebben beperkte reiservaring en zijn onbekend met de Japanse taal en cultuur. Van hen wordt desondanks verwacht dat zij niet alleen samen werken en (over)leven, maar ook de strijd met elkaar aangaan om uit te maken wie zich het beste handhaaft en de cultuurschok de baas is.
De deelnemers voeren verschillende avontuurlijke opdrachten uit. In elke aflevering wordt de groep in tweeën gedeeld en te werk gesteld in uiteenlopende beroepsgroepen, van de entertainment- tot de seksindustrie. Parallel aan deze werkopdrachten worden door de groep twee individuele kandidaten aangewezen die in een duel uitmaken wie het snelst een Japans gebruik door heeft. Na twee dagen leggen de kandidaten een examen af. De winnaar wordt vrijgesteld en verblijft in een luxe appartement. De verliezers van de groepsopdracht en de individuele opdracht verschijnen voor een gevreesd tribunaal van honderd Japanners. Voor deze onverbiddelijke autochtonen proberen de kandidaten nogmaals te bewijzen dat ze weten hoe de Japanse cultuur in elkaar steekt. De kandidaat die hier niet in slaagt mag meteen zijn koffers pakken en vertrekken. Elke week valt er een kandidaat af. De uiteindelijke winnaar wordt beloond met één miljoen Yen (7000 euro) en mag drie maanden doorbrengen in een luxe verblijf midden in de miljoenenstad.
‘Lost In Tokyo’ is een intrigerende, individuele strijd van twaalf Hollanders met een stad die verrast, verbaast en shockeert.
Uitzending: RTL 5, wekelijks, vanaf donderdag 6 september, tussen 20.30 en 21.30 uur.
Corne iddquote:Op maandag 17 september 2007 20:14 schreef MissMSX het volgende:
tvp
Ik vind Corne ook wel erg goed. Lekker relaxed, laat zich niet gek maken. Dat zouden meer mensen moeten doen
inderdaad ja...quote:Op dinsdag 18 september 2007 11:34 schreef SureZal het volgende:
Die orfeus doet teminste mee en verlegd zijn grenzen. Erg cool
En corne die zo relaced is, is ook echt geweldig om te zien...
Het mooiste van corne was nog "ik ga gewoon een straat opzoeken en dan de tekens vergelijken met die op de kaart"
Nieuwe regelquote:Op donderdag 20 september 2007 20:32 schreef Qunix het volgende:
Corne moet nu niet weer uitgekozen worden...
Hij geniet er wel vanquote:Op donderdag 20 september 2007 20:41 schreef DaFrenk het volgende:
Ow, er is alweer een nieuw topic![]()
Tja, dat duel heeft zo z'n voor en z'n nadelen. Voordeel is dat je in dat appartement mag verblijven (als je wint), maar als je verliest zit je dus direct bij het verliezende team. Corné had het blijkbaar niks uitgemaakt als hij nog een keer uitgekozen werd..
Deed het mij ook aan denken inderdaadquote:
Veel mensen in een kleine plek.quote:Op donderdag 20 september 2007 20:53 schreef TherAngelina het volgende:
[..]
Deed het mij ook aan denken inderdaad.
Wel geinig bedacht!
Kun je de hierna volgende afleveringen ook even posten?quote:Op maandag 17 september 2007 15:05 schreef F04 het volgende:
Bekijk de afleveringen Online:
Aflevering 1 (Windows media player)
Aflevering 2 (Windows media player)
Scherpquote:Op donderdag 20 september 2007 21:46 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Maar zou die Corne echt tot 7 uur 's ochtend op stap geweest zijn? En het is wel geinig om te zien dat die Corne echt altijd het zelfde aan heeft, ook tussen de afleveringen en dat die Marjolein in elke aflevering wel meerdere keren wat anders aan heeft.
Daar zat ik ook aan te denken ja.. toen Renate zei wat ze moesten doen dacht ik, waarom moeten ze dan op stap? Maar goed, het zal ook bijdragen aan hun integratie in de cultuur waar ze later weer wat aan hebben.quote:Op donderdag 20 september 2007 21:46 schreef Tim_Schuhmacher het volgende:
Maar dat die 2 de stad in moesten om zie voor te bereiden op hun duel slaat nergens op. Met kennis kun je je toch niet voorbereiden op zo'n eetduel.
Ja, zeg! het is potdomme geen docu! het moet natuurlijk intressant blijven voor de meeste kijkers.quote:Op vrijdag 21 september 2007 23:29 schreef Blawh het volgende:
Ik vind het wel een leuke serie om te volgen, ik heb alleen het idee dat er in zo'n land veel meer te halen is uit zo'n programma. Iedere keer een standaard opzet: voting, 2 alleen, de rest een opdracht en dan de test voor 100 japanners. Het duurt een klein uur maar je ziet eigenlijk heel weinig. Echt zonde, want ik denk dat je veel meer van de cultuur en de stad kunt laten zien.
Een docu is natuurlijk weer een ander uiterste, maar wat heb je nu eigenlijk echt gezien de 1e 3 afleveringen? Iets van het eten, iets van die humor en iets van die thee en de gadgets. Ik vind het een beetje mager.quote:Op zaterdag 22 september 2007 10:28 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ja, zeg! het is potdomme geen docu! het moet natuurlijk intressant blijven voor de meeste kijkers.
Ach, het is meer bedoeld als aapjes kijken. het gewone huis/tuin en keukenvolk kijkt geheid elke keer met verbaasde ogen naar het programma en heeft het er met de volgende dag met anderen over. Die mensen gaan ook weer kijken, enz. Die mensen boeien de cultuur niet, maar willen eigenlijk een beetje geshockeerd worden, dus in feite lijken we wel een beetje op de japanners qua humor! (Wie kent jackass nou niet, bijv?)quote:Op zaterdag 22 september 2007 10:31 schreef Blawh het volgende:
[..]
Een docu is natuurlijk weer een ander uiterste, maar wat heb je nu eigenlijk echt gezien de 1e 3 afleveringen? Iets van het eten, iets van die humor en iets van die thee en de gadgets. Ik vind het een beetje mager.
Kleine smurf. Die moet ook weg.quote:Op dinsdag 25 september 2007 20:07 schreef Eveli het volgende:
Weet niet meer wie dr als eerste afviel, maar die rest die afviel was telkens diegene waar ik me het meest aan ergerde.Nu die ene jonge meid nog die zo hees praat.
Jammer, het was toch een vermakelijk programmaquote:Programma Renate Verbaan stopgezet
HILVERSUM - Tv-zender RTL5 gaat twee programma's, die slecht worden bekeken, (tijdelijk) van de buis halen of een ander uitzendmoment geven. Dat meldde RTL-programmadirecteur Bart in 't Hout, verantwoordelijk voor alle vier RTL-zenders, woensdag.
Het gaat om From Alaska With Love en Lost In Tokyo. Beide programma's scoren onder de maat. "Deze shows scoren teleurstellend. Het valt me vies tegen", erkent In 't Hout.
In het geval van From Alaska With Love is nog niet zeker wat er gebeurt. De show waarin Nederlandse vrouwen daten met mannen in Alaska wordt momenteel op maandagavond uitgezonden. Op die avond is er veel concurrentie tussen de tien op Nederland gerichte tv-zenders. Dat komt omdat veel Nederlanders na een weekeinde op maandagavond thuis blijven om op de bank te hangen. Zenders spelen daar op in.
In 't Hout vermoedt dat het lage kijkcijfer (afgelopen maandag 265.000 kijkers) van From Alaska With Love samenhangt met dat gegeven. Hij overweegt daarom een andere uitzendavond te vinden voor het door Roeland Fernhout gepresenteerde programma.
Lost In Tokyo werd afgelopen donderdag door slechts 152.000 mensen bekeken. De programmadirecteur wil dat programma komende donderdag nog laten doorgaan. Vanaf volgende week wil hij de reeks met presentatrice Renate Verbaan stopzetten, om die op een later moment een nieuwe kans te geven. In Lost In Tokyo moet een groep mensen zich zien te redden in de Japanse wereldstad.
"Deze twee dure programma's zijn mislukt, maar over de hele linie gaat het goed met RTL-programma's", analyseert In 't Hout. "Ik zit al dertig jaar in dit vak, maar totaal geluk bij het maken van programma's bestaat niet", erkent de leidinggevende.
quote:Op woensdag 26 september 2007 18:37 schreef Atori het volgende:
[..]
Jammer, het was toch een vermakelijk programma![]()
Mail ze dan!quote:Op woensdag 26 september 2007 18:47 schreef Sk00p het volgende:
Aan de andere kant ben ik wel benieuwd naar de nederlandse versie van Project Runway/Catwalk..
Mee eensquote:Op woensdag 26 september 2007 22:54 schreef J.Herrer het volgende:
Dan is er een keer een leuk programma op tv, zetten ze het stop
Nederland is al zo erg gehersenspoeld dat ze liever naar 2 homo's over de vloer kijken![]()
En die anderen beginnen nu alleen maar hun best te doen enkel om te winnen.quote:Op donderdag 27 september 2007 20:50 schreef DarkElf het volgende:
die corné is echt lachende enige die echt zijn best doet en nog belangrijker:
lol heeft
Hij ziet het gewoon als vakantie, veel cooler. Hij had ook gewoon een leukere tijd. Chillen in de club, terwijl dat andere mens alleen maar met haarzelf bezig is.quote:Op donderdag 27 september 2007 20:50 schreef DarkElf het volgende:
die corné is echt lachende enige die echt zijn best doet en nog belangrijker:
lol heeft
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |