quote:Op maandag 24 september 2007 18:26 schreef Xaverius1337 het volgende:
hoe duur zijn die shirts? en van welk merk? en hoe heette die clip ook alweer?![]()
Leuk, hoeveel kosten die shirts? Ik ga van de week naar Uffie, dus ik ga er ook een halen. (Uffie zit ook bij die Ed Banger kliek)quote:Op zondag 23 september 2007 10:55 schreef Huppelei het volgende:
Shirt uit de clip van Justice - D.A.N.C.E
[afbeelding]
Ach ja, smaken verschillen, ik ben er nog steeds blij meequote:Op maandag 24 september 2007 21:50 schreef De_Brandweer het volgende:
dat arme jochie helemaal blij met die prachtige aanbieding, en iedereen hier hem uitlachen. Prachtig, die reacties op fok altjid.
quote:
ik kom ook net trug uit de winkel en dat shirt gekocht (in antraciet dat dan weer wel) maar ik moet weer snel trainen iig, maar shirtje staat opzich best goedquote:Op dinsdag 25 september 2007 16:23 schreef The_Forcer het volgende:
[..]
Heb hem zojuist ook gekocht, hij valt best klein trouwens.
Heeft iedereen dat shirt nu?quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:20 schreef Huppelei het volgende:
Klein? Ik heb normaal L, soms zelfs XL. En dit shirt moest in in M kopen.
Zal wel aan mij liggen..
quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:55 schreef Molluck het volgende:
[..]
Heeft iedereen dat shirt nu?
Ik heb normaal ook L en nu een M...
Heb ze bij Woei in Rotterdam gehaaldquote:Op woensdag 26 september 2007 21:54 schreef revolutionx het volgende:
d-lx, waar heb je die maxies vandaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |