abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53119183
Op dinsdag 11 september 2007 14:44 schreef Cobra4 het volgende:


Welkom bij alweer het DUIZEND-EN-VIJFDE deel van de Algemene Kennis Quiz!

Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.



Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.

Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende players...

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
We hebben besloten maximaal 1 audiovraag per persoon per topic te vragen ivm met het niet de beschikking hebben van geluid in/op computers van sommige spelers.

Eén antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär. Daarna mag je meedoen.

Nieuw topic
Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand
!

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend:
    AKQ SC #248 Some boys are stupid. Throw rocks at them

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven geroepen waar men hun ergenissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft. Het topic: AKQ OP Discussie Topic

    Ranglijst
    Vanaf topic 1001 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 1000 ishier te vinden (met dank aan Mark_V en ScottTracy).

    De punten zijn bijgewerkt tot en met deel 1003

    Punten t/m deel 1004:

    Top 10
    Starla 10
    Hawaii_Tim 10
    MadMaster 9
    PPL 8
    Flitspaal 8
    JDude 7
    Roofingburner 7
    Cobra4 7
    Yurithemaster 6
    Homdeck 5
    FormerlyKnownAs 5
    Farenji 4
    steekbal 3
    ChrisJX 3
    Dodecahedron 2
    Its-jojo-4you 2
    Keileweg-ethicus 2
    requiem4adream 2
    peaceman 2
    ScottTracy 2
    tong80 2
    Adjeuj 2
    Etcetera 2
    Puntenslijpsel 2
    Maringo 2
    Nembrionic 2
    ChopperMick 1
    ER 1
    Erkel 1
    Houtspeer 1
    Whiteguy 1
    Deceit 1
    Berkery 1
    hhhpsycho 1


    betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
    betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
    betekent een nieuwe speler in de ranglijst
    betekent dat diegene verzuimd heeft een OP te maken of punten bij te werken (-5)

    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 250
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Deel 750
    Algemene Kennis Quiz Deel 1000!!!! Weer een mijlpaal!!!
    Algemene Kennis Quiz deel 1002
    Algemene Kennis Quiz deel 1003

    [ Bericht 52% gewijzigd door Maringo op 12-09-2007 13:13:30 ]
  • Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 12 september 2007 @ 13:03:07 #2
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_53119190
    Carice van Houten?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_53119199
    Dit ws mn vraag dus:

    wie?
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_53119206
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:03 schreef Cobra4 het volgende:
    Carice van Houten?
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:03:56 #5
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53119213
    Penelope Cruz?
    Burnt to the core but not broken
    pi_53119224
    TVP
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:05:40 #7
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53119248
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_53119262
    flockhart??
    p.s waarom staat mijn punt er niet in van het vorige deel
    Got a sky that looks like heaven
    Got an earth that looks like shit
    And its getting hard to tell where
    What I am ends
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 12 september 2007 @ 13:07:34 #10
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_53119285
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:06 schreef hhhpsycho het volgende:
    flockhart??
    p.s waarom staat mijn punt er niet in van het vorige deel
    Misschien omdat ie nu bezig is de OP aan te passen?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_53119304
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:07 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    Misschien omdat ie nu bezig is de OP aan te passen?
    sorry zal mijn snelle react voor me houden
    Got a sky that looks like heaven
    Got an earth that looks like shit
    And its getting hard to tell where
    What I am ends
      woensdag 12 september 2007 @ 13:09:55 #12
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53119337
    cameron diaz
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      woensdag 12 september 2007 @ 13:10:31 #13
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53119347
    Enorme peinzzzzzzz. Ik weet natuurlijk wel wie het is, maar die foto is ook zo irritant scheef.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:12:49 #14
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53119387
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:10 schreef Flitspaal het volgende:
    Enorme peinzzzzzzz. Ik weet natuurlijk wel wie het is, maar die foto is ook zo irritant scheef.
    En als je je hoofd nou gewoon recht houdt
      woensdag 12 september 2007 @ 13:14:08 #15
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53119426
    Ik dacht eerst nog aan Lindsay Lohan, maar die heeft volgens mij wat meer "hout voor de deur".
    Burnt to the core but not broken
    pi_53119451
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:07 schreef Cobra4 het volgende:

    [..]

    Misschien omdat ie nu bezig is de OP aan te passen?
    ervaring zeker? was idd ff de OP aan het aanpassen

    hintje:

    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:15:20 #17
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53119458
    Katie Holmes
    Burnt to the core but not broken
      woensdag 12 september 2007 @ 13:15:44 #18
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53119464
    Zat ik toch nog niet zover mis met Penelope Cruz
    Burnt to the core but not broken
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 12 september 2007 @ 13:15:48 #19
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_53119465
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:15 schreef Maringo het volgende:

    [..]

    ervaring zeker? was idd ff de OP aan het aanpassen
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 12 september 2007 @ 13:15:55 #20
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53119466
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:12 schreef MadMaster het volgende:

    [..]

    En als je je hoofd nou gewoon recht houdt
    Dan krijg ik enorme nekpijn omdat ik dat best lang moet volhouden.
    pi_53119565
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:15 schreef PPL het volgende:
    Katie Holmes


    Tom Cruise speelt een best grote rol in haar grootste film.
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_53119666
    laatste hint:
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:25:47 #23
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53119672
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:21 schreef Maringo het volgende:

    [..]



    Tom Cruise speelt een best grote rol in haar grootste film.
    Heb je dan niet een screenshot?
      woensdag 12 september 2007 @ 13:26:45 #24
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53119702
    Emmanuelle Beart
    pi_53119880
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:26 schreef Flitspaal het volgende:
    Emmanuelle Beart


    Flitspaal +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1


    problemen met Fok...
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:35:30 #26
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53119905


    Voor welke gekkigheid is dit nou weer bedoeld?
      woensdag 12 september 2007 @ 13:39:29 #27
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53120016
    Badschuim?
    Burnt to the core but not broken
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 13:40:34 #28
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53120048
    Om een vacuum te creeëren om zo een hardere en langduriger erectie te hebben
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:41:03 #29
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53120059
    anale klysma ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      woensdag 12 september 2007 @ 13:41:14 #30
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53120063
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:39 schreef PPL het volgende:
    Badschuim?
    Nee.

    pi_53120186
    Oh, een bong.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:45:20 #32
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53120187
    crackpijpje?
    Weisst
      woensdag 12 september 2007 @ 13:45:28 #33
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53120190
    Om te voorkomen dat er insecten in je drankje vliegen?
    Burnt to the core but not broken
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 13:46:08 #34
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53120205
    Dit device zorgt er voor dat er lucht onderin een fles kan komen zodat je sneller de fles leeg kan schenken (of drinken)
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:48:36 #35
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53120294
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:45 schreef RoofingBurner het volgende:
    Oh, een bong.
    Voor een filmpje:
    http://www.cdrwinkel.com/main_frame.php?page=shop/flypage&product_id=2298&category_id=5ba27002e5591258c829b5ca7211b0c8

    RoofingBurner +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 13:54:22 #36
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53120462
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:48 schreef Flitspaal het volgende:

    [..]

    Voor een filmpje:
    http://www.cdrwinkel.com/main_frame.php?page=shop/flypage&product_id=2298&category_id=5ba27002e5591258c829b5ca7211b0c8

    RoofingBurner +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    Ehm, een bong is een ander woord voor waterpijp. Dit is een saufmeister, waarvan ik de werking heb opgeschreven
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 13:59:29 #37
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53120624
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 13:54 schreef Hawaii_Tim het volgende:

    Ehm, een bong is een ander woord voor waterpijp. Dit is een saufmeister, waarvan ik de werking heb opgeschreven
    M.i. ook...

    pi_53120788
    Wat was de, inmiddels door de US Dollar vervangen, munteenheid van El Salvador?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 14:13:03 #39
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53120933
    de el salvadoraanse peso ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53120975
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:13 schreef steekbal het volgende:
    de el salvadoraanse peso ?
    Nee, de naam is afkomstig van een ontdekkingsreiziger.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 14:16:55 #41
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 14:21:03 #42
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121149
    de columbus ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53121178
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:21 schreef steekbal het volgende:
    de columbus ?
    maar dan op zijn spaans.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 12 september 2007 @ 14:22:19 #44
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_53121196
    Columbia?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      woensdag 12 september 2007 @ 14:25:19 #45
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121285
    Colon ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53121347
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:25 schreef steekbal het volgende:
    Colon ?
    die wel en dan geschreven als Colón. steekie +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 1
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 14:27:42 #47
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53121361
    -bla-
    Weisst
      woensdag 12 september 2007 @ 14:33:43 #48
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121506
    kon het streepje op de o niet zo snel vinden

    Welk woord voor een jong mens is afgeleid van het Franse "cloitree", dat zoveel betekent als:"meisje opgevoed in klooster"?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53121539
    kleuter?
    I feel kinda Locrian today
      Eindredactie Frontpage / Forummod woensdag 12 september 2007 @ 14:38:33 #50
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_53121630
    Nonnetje?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
    pi_53121720
    peuter?
      woensdag 12 september 2007 @ 14:43:12 #52
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121764
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:35 schreef starla het volgende:
    kleuter?
    Heel goed, gewoon hardop uitspreken
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      woensdag 12 september 2007 @ 14:44:12 #53
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121800
    Starla + 1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 1
    Starla 1
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53121914
    Waar staat de afkorting CEO voor?
    I feel kinda Locrian today
    pi_53121930
    Central Execute Officer

    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_53121933
    nee, Chief ...
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      woensdag 12 september 2007 @ 14:49:19 #57
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53121935
    Chief executive officer
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53121955
    en ...ive vergeten, lekker sloom van mij
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_53122106
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:49 schreef steekbal het volgende:
    Chief executive officer
    steekbal 1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 1
    I feel kinda Locrian today
      woensdag 12 september 2007 @ 15:00:30 #60
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53122238
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 14:50 schreef PhysicsRules het volgende:
    en ...ive vergeten, lekker sloom van mij
    je maakte me nog aan het twijfelen
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      woensdag 12 september 2007 @ 15:02:29 #61
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53122283
    Ricky Gervais speelde in de BBC-comedy The Office de baas. Wat was de naam van die baas ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53122295
    David Brent?
    I feel kinda Locrian today
    pi_53122325
    Mr. Brent.. ben de voornaam niet vergeten
    pi_53122338
    euh juist wel vergeten
      woensdag 12 september 2007 @ 15:06:37 #65
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53122418
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 15:02 schreef starla het volgende:
    David Brent?
    heel goed en heel snel
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      woensdag 12 september 2007 @ 15:07:17 #66
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53122436
    Starla + 1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53122503
    Wie is secretaris-generaal van de NAVO?
    I feel kinda Locrian today
      woensdag 12 september 2007 @ 15:10:58 #68
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53122562
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 15:10 schreef MadMaster het volgende:
    Jaap de hoop Scheffer
    MadMaster + 1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 1
    I feel kinda Locrian today
      woensdag 12 september 2007 @ 15:26:04 #70
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53122852
    MM?
    Burnt to the core but not broken
    pi_53122927
    vraagjeuhh

    ff offtopic: waar kan ik snel een plaatje uploaden, gemakkelijk?
      woensdag 12 september 2007 @ 15:31:30 #72
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 15:33:41 #73
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53123025
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 15:29 schreef Deceit het volgende:
    vraagjeuhh

    ff offtopic: waar kan ik snel een plaatje uploaden, gemakkelijk?
    www.parkyourpic.com
    Burnt to the core but not broken
      woensdag 12 september 2007 @ 15:35:44 #74
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53123099
    Tom Waits?
    I feel kinda Locrian today
      woensdag 12 september 2007 @ 15:40:01 #76
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53123265
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 96% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 19:41:33 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
    pi_53123285
    Zonder tipje gaat dit niet lukken.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 15:45:07 #79
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53123315
    Charlie Chaplin op leeftijd?
    Burnt to the core but not broken
      woensdag 12 september 2007 @ 15:51:50 #80
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53123478
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 15:45 schreef PPL het volgende:
    Charlie Chaplin op leeftijd?
    Nee, maar jouw naam - zo'n 69 cm levert een bruikbare hint op...
      woensdag 12 september 2007 @ 15:55:49 #81
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53123554
    Pablo Picasso?
    Weisst
      woensdag 12 september 2007 @ 15:58:56 #82
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53123634
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 15:55 schreef erkel het volgende:
    Pablo Picasso?
    Gelukkig, de hint komt door...

    Erkel +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 1
    Erkel 1
      woensdag 12 september 2007 @ 16:06:39 #83
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53123747
    Van wie zijn deze werken?

    Gehoorzaam als een hond
    De hotelrat en andere verhalen
    Losgeld
    Kruis of munt
    Woensdag gehaktdag
    Weisst
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 16:09:18 #84
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53123793
    A F Th van der Heijden?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 16:09:29 #85
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53123800
    Richard Klinkhamer, zat gisteren bij jensen en ik herken de laatste titel over de moord op zijn vrouw...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:13:59 #86
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53123912
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 16:09 schreef MadMaster het volgende:
    Richard Klinkhamer, zat gisteren bij jensen en ik herken de laatste titel over de moord op zijn vrouw...
    Ow dat heb ik gemist. Ik hoorde hem laatst op 3fm en het was een zeer 'gezellig' gesprek .

    Eminem +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 1
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 2
    Erkel 1
    Weisst
      woensdag 12 september 2007 @ 16:24:33 #87
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53124180
    Wat een leipo is die vent...
    Even een vraag bedenken, Fok is weer lekker bezig...
    pi_53124239
    Hij voert uit wat vele mannen denken.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 16:32:40 #89
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53124324


    Zijn echte naam hoef ik niet te weten, maar wel graag de naam van zijn alter-ego in een TV-serie...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:35:08 #90
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53124351
    Archie Bunker?
      woensdag 12 september 2007 @ 16:37:15 #91
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:39:46 #92
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53124470
    Mr. Ed?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 16:43:09 #93
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53124553
    Ricky uit I Love Lucy
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 16:43:30 #94
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:46:43 #95
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:47:26 #96
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53124666
    Alfalfa?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 16:48:14 #97
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53124686
    Een van de boefjes uit de serie The Little Rascals, heb alleen geen idee hoe die heetten
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 16:49:09 #98
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53124714
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 16:47 schreef Flitspaal het volgende:
    Alfalfa?


    Flitspaal +1

    Stand Deel MV:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 2
    Erkel 1
      woensdag 12 september 2007 @ 16:54:22 #99
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53124787


    Wat eten we nu weer?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 16:57:36 #100
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53124886
    Crème brulêe
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 16:59:08 #101
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 16:59:18 #102
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53124946
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 16:57 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Crème brulêe
    Hawaii_Tim +1


    Stand Deel MV:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 2
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 1
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:03:09 #103
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125048
    Welke vis is this?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:04:01 #104
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53125068
    schol?
      woensdag 12 september 2007 @ 17:05:14 #105
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:07:53 #106
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125183
    Tong is goed, een schol heeft oranjerode vlekken

    MadMaster +1
    Stand Deel 2k5:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 3
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:12:43 #107
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:15:05 #108
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125389
    Zeekraal?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53125508
    casave?
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      woensdag 12 september 2007 @ 17:22:06 #110
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53125565
    Ik ga koken, eten en de avond vieren. Heel misschien tot later op de avond, anders tot morgen .
      woensdag 12 september 2007 @ 17:23:12 #111
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53125597
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 17:15 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Zeekraal?


    Hawaii_Tim +1

    Stand Deel 2k5:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 3
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2

    [ Bericht 18% gewijzigd door MadMaster op 12-09-2007 17:29:18 ]
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:25:01 #112
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125648
    Zal ik een muziekvraagje doen of zitten er erg veel mensen bij pc's waar ze geen geluid hebben?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:29:52 #113
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:31:54 #114
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125828
    Het bekende introliedje van de tv-serie Friends heet "I'll be there for you". Welke band zong dit nummer?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:32:56 #115
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53125879
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 78% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 19:41:34 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:33:31 #117
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53125884
    Geen geluid, maar wel een punt er bij!

    MadMaster +1

    Stand Deel 2k5:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:35:00 #119
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53126017
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 74% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 19:41:34 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:39:34 #121
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53126049
    Ahmet Zappa?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:40:26 #122
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 17:42:46 #123
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53126119
    Data?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 17:45:39 #124
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 17:49:12 #126
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 17:50:44 #127
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 17:57:09 #128
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53126368
    Ik moet zo weg, dus zeg ik maar dat deze heer aangeduid wordt als 'dé Nederlandse Mastermixer' of 'de pionier der mixen'...
      woensdag 12 september 2007 @ 18:03:43 #129
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53126503
    Ik ben weg, graag enige self-support v.w.b. de openstaande vraag, moet m.i. niet al te moeilijk meer zijn gezien de vele hints...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 18:06:46 #130
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53126560
    Opgezocht en ik had nog nooit van hem gehoord, maar ik zit ook niet zo in de dance-scene. Blijkbaar heeft hij langere tijd een programma gehad op Veronica radio
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 18:27:25 #131
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 18:52:34 #132
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53127670
    Ik spam op deze manier het hele topic vol, maar ik ga nu even een tijdje aan het voedsel.
    Self support mag nog steeds en anders is het

      woensdag 12 september 2007 @ 19:06:55 #133
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53128015
    Als je achter ze staat en je kijkt rechts, dan is het Peter Koelewijn
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
    pi_53128384
    ben liebrand
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53128744
    Met zijn wheels of steel.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53128837
    - Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

    [ Bericht 86% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 19:41:34 ]
    Zerg schreef:
    1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
    pi_53129099
    geen idee
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 19:46:07 #138
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53129165
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 19:20 schreef Homdeck het volgende:
    ben liebrand
    Die is het

    Homdeck +1

    Stand Deel 2k5:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 19:49:24 #139
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 19:49:59 #140
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53129277
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 19:06 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Als je achter ze staat en je kijkt rechts, dan is het Peter Koelewijn
    En wie is de middelste dan?
    pi_53129312
    Dagelijks naar Radio Veronica luisteren heeft blijkbaar ook nog nut voor de AKQ. Zijn naam wordt nog regelmatig genoemd.

    Hoe heet de verfilming van "De Donkere kamer van Damocles"?
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 19:55:41 #142
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53129464
    Die vraag is eerder langs geweest, toen wist ik em niet en nu nog steeds niet. Weet wel dat ie gefinancierd werd door Heineken, die was niet blij met het resultaat en vond het niet goed dat de film al te wijd verspreid zou worden door bijvoorbeeld uitzenden op tv
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53129564
    Die middelste is H. van H.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:02:26 #144
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53129702
    Als twee druppels water
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
    pi_53129790
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:02 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Als twee druppels water
    FKA +1

    Stand Deel 2k5:
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:07:10 #146
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53129814
    Wat is precies 0.5682622144 liter?
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      woensdag 12 september 2007 @ 20:08:04 #147
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53129847
    een pint
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      woensdag 12 september 2007 @ 20:09:16 #148
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53129877
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:08 schreef TradeMarkie het volgende:
    een pint
    Wat snel!!!!
    TradeMarkie +1

    Stand Deel 2k5:

    Flitspaal 2
    RoofingBurner 1
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      woensdag 12 september 2007 @ 20:10:45 #149
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53129923
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:09 schreef FormerlyKnownAs het volgende:

    [..]

    Wat snel!!!!
    Was gister dacht ik op het nieuws dat GB en Ierland de pint en de mile e.d. nog even mogen behouden
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      woensdag 12 september 2007 @ 20:14:32 #150
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53130039
    Noem 4 edelgassen uit het periodiek systeem, niet per se in 1 post
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53130083
    Neon
    Argon
    crypton
    xenon
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53130095
    Argon, helium, ...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 20:17:19 #153
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53130131
    Helium, argon, neon, xenon, radon
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:18:31 #154
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53130168
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 19:58 schreef RoofingBurner het volgende:
    Die middelste is H. van H.


    En ik ga niet weer aan het gas binnen een paar weken...
      woensdag 12 september 2007 @ 20:18:51 #155
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53130179
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:17 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Helium, argon, neon, xenon, radon
    Fout, dat zijn er 5
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:15 schreef RoofingBurner het volgende:
    Neon
    Argon
    crypton
    xenon

    RB +1

    Stand deel 1005


    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 20:24:39 #156
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53130342
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:18 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]

    Fout, dat zijn er 5
    Ik heb er wel vier genoemd
    en een bonusgas
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53130360
    Wat is een Palla?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:25:39 #158
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53130387
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:

    [..]

    Ik heb er wel vier genoemd
    en een bonusgas
    je deed 3 minuten te lang over die 5e
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      woensdag 12 september 2007 @ 20:28:30 #159
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53130482
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:24 schreef RoofingBurner het volgende:
    Wat is een Palla?
    Zo heet onze Turkse huismeester op het werk, door ons ook wel liefkozend 'de schroefturk' genoemd...
      woensdag 12 september 2007 @ 20:30:36 #160
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53130561
    een soortstraatvoetbal schop?
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 20:31:00 #161
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53130570
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:24 schreef RoofingBurner het volgende:
    Wat is een Palla?
    Spaans gerecht met rijst, kip en schaaldieren met een spelfout
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53130714
    Wellicht zegt een piccie meer dan 1000 woorden. Lijkt niet op een schroefturk lijkt me.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:38:56 #163
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53130807
    Het is een religieus artikel, zie ook de afbeelding op het 'doekje'.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 20:40:36 #165
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53130830
    Het lijkt op een stempel
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:41:01 #166
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53130964
    lijkt wel of er een konijn op staat
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53130996
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:41 schreef MadMaster het volgende:
    Dan zal het een servet zijn bij het drinken van de missie-wijn of zo...
    Hmz...er zit een stukje karton in. Maar het heeft met wijn te maken.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53131013
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:44 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    lijkt wel of er een konijn op staat
    da's het lam-gods heiden.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 20:46:54 #170
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53131054
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:45 schreef RoofingBurner het volgende:

    [..]

    da's het lam-gods heiden.
    Ik ken wel 'Aap, Noot, Mies'...
    pi_53131093
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:45 schreef RoofingBurner het volgende:

    [..]

    da's het lam-gods heiden.
    Daar heb je dan weer gelijk in
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53131339
    Ik geloof (lol) dat het aantal geloofsgenoten dat het antwoord op deze christelijke (denk ik) vraag weet niet heel hoog is
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53131486
    Oke, Madmaster had gelijk, het is een gemodificeerde religieuze zakdoek. Maar met een zakdoek waarin een stuk karton zit kan je niets afvegen, waar zou het dan wel voor zijn?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53131522
    Er was toch een stroming waar monikken zichzelf kasteiden door zich voor het hoofd te slaan? Maar dan een 2007 uitvoering?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 21:01:20 #175
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53131541
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 20:55 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Ik geloof (lol) dat het aantal geloofsgenoten dat het antwoord op deze christelijke (denk ik) vraag weet niet heel hoog is
    Ik ben Pastafari, dat bevalt me wel
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53131548
    Een doek om de beker wijn mee af te vegen na de communie / avondmaal.
    pi_53131597
    En het stukje karton erin is handig om de beker tussentijds mee af te dekken als de pastoor z'n handelingen verricht.
    pi_53131676
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 21:02 schreef ChrisJX het volgende:
    En het stukje karton erin is handig om de beker tussentijds mee af te dekken als de pastoor z'n handelingen verricht.
    er wordt niet mee geveegd, maar afgedekt. Waarschijnlijk om te voorkomen dat het stof van de pastoor in de wijn komt. Chrisje +1

    Stand deel 1005

    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    quote:
    Na de mis vraagt de ene misdienaar aan de andere:
    'wat krijg je eigenlijk voor pijpen', zegt de andere misdienaar,
    'de ene keer een mars, de andere keer een gulden'
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      woensdag 12 september 2007 @ 21:05:52 #179
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53131708
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 21:02 schreef ChrisJX het volgende:
    En het stukje karton erin is handig om de beker tussentijds mee af te dekken als de pastoor z'n handelingen verricht.
    Dat noemen ze dus gewoon kinderporno/pedofilie...
    pi_53131723
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 21:05 schreef MadMaster het volgende:

    [..]

    Dat noemen ze dus gewoon kinderporno/pedofilie...
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53131936
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 21:05 schreef RoofingBurner het volgende:

    er wordt niet mee geveegd, maar afgedekt. Waarschijnlijk om te voorkomen dat het stof van de pastoor in de wijn komt.
    Ik dacht in eerste instantie te Protestants
    pi_53132057
    Hoe heet het paard van Odin/Wodan?
    pi_53132299
    Black Beauty?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53132317
    De naam begint met een S...
      woensdag 12 september 2007 @ 21:26:27 #185
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53132417
    Ik kan me een figuur herinneren die altijd 'Hi Ho Silver' riep tegen z'n paard, maar volgens mij was dat The Lone Ranger...
    pi_53132466
    Hi ho Silver, up and away
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53132583
    Of Seabiscuit.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53132690
    Sleipnir?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53132857
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 21:32 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Sleipnir?


    Jojo +1

    Stand deel 1005

    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 2
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    pi_53132949
    noem 5 soorten zoetstoffen. En dan bedoel ik niet suiker of honing enz.
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 21:42:42 #191
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53133062
    aspartaam, acesulfaam-k, sucralose, splenda, xylitol
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53133128
    splenda is een merk sucralose dacht ik
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 21:48:46 #193
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53133203
    dan zet ik fenylalanine neer tot ik wat beters verzin
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 21:51:08 #194
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53133241
    Saccharide, dat is er nog een
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53133304
    Saccharide is een verzamelnaam voor suikers.


    Maar omdat ik voor vandaag ga kappen is het punt voor jou

    HT +1

    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 3
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 22:08:24 #196
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53133538
    Nog even gekeken en blijkbaar bedoelde ik saccharine, wat maar een klein verschil is

    In Augustus 2008 moet er een competitie starten die voetbal en autoracen met elkaar verbindt. Wat is de naam van deze competitie?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 22:10:18 #197
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53133566
    Superleague formula
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 22:12:49 #198
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53133609
    Sneller dan ik had verwacht!

    Whiteguy +1

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 4
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 3
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 22:36:12 #199
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53133971
    Sorry dat de nieuwe vraag even op zich liet wachten... fok is even achterlijk traag / onbereikbaar (geweest)

    Richtte tijdens de tweede wereldoorlog de special forces op om operaties uit te voeren in bezet gebied.

    Wie is
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 22:49:44 #200
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134251
    Roosevelt?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 22:53:21 #201
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53134303
    het is niet roosevelt... en als fok zo kut blijft ben ik over niet al te lange tijd wat nuttigers doen dan die pagina refreshen.
      woensdag 12 september 2007 @ 22:53:25 #202
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53134304
    eisenhower?
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      woensdag 12 september 2007 @ 22:59:27 #203
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53134400
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 22:53 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    eisenhower?
      woensdag 12 september 2007 @ 23:02:27 #204
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53134442
    De officiele volledige naam was "Special Operations Executive"
      woensdag 12 september 2007 @ 23:04:05 #205
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53134471
    hintje?
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:04:25 #206
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134477
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 22:53 schreef Whiteguy het volgende:
    het is niet roosevelt... en als fok zo kut blijft ben ik over niet al te lange tijd wat nuttigers doen dan die pagina refreshen.
    Begrijpelijk, het kostte mij ook veel tijd om dat antwoord te plaatsen
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 23:05:34 #207
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53134497
    ik heb vanavond geen problemen
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      woensdag 12 september 2007 @ 23:05:48 #208
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 23:11:43 #209
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53134579
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 23:05 schreef MadMaster het volgende:
    Churchill?


    MM +1

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 3
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
      woensdag 12 september 2007 @ 23:15:16 #210
    3432 Whiteguy
    TÜV geprüft
    pi_53134641
    en de groeten verder...
    het heet hier 'mens erger je niet' maar ik erger me kapot aan de traagheid hier, ik houd het dus voor gezien voor vanavond.

      woensdag 12 september 2007 @ 23:15:43 #211
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:18:33 #212
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134742
    Structured Query Language
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 23:19:32 #213
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53134768
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 23:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Structured Query Language
    Alhoewel je momenteel bij dat 'Structured' grote vraagtekens kan plaatsen...

    Hawaii_Tim +1

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:21:26 #214
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134822
    Heb je een voorkeur voor een categorie MM?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 23:22:19 #215
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:25:34 #216
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134901
    Noem 4 modellen die Renault op het moment voert
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      woensdag 12 september 2007 @ 23:27:04 #217
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      woensdag 12 september 2007 @ 23:28:51 #218
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:30:07 #219
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53134994
    Megane en Clio zijn goed, Alpine en 5 worden al een tijdje niet meer gevoerd
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135056
    Espace en Laguna
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53135065
    Espace
    Picasso???
    pi_53135079
    quote:
    Op woensdag 12 september 2007 23:34 schreef Farenji het volgende:
    Espace
    Picasso???
    Picasso is Citroen volgens mij. Xsara Picasso
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53135167
    Ik heb een goed moment uitgekozen om te komen kijken zie ik, de traagheid is weer als vanouds
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:41:02 #224
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53135173
    ScottTracy +1 (ik dacht dat je het na deel 1000 voor gezien zou houden, maar welkom anyway )

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 1
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    ScottTracy 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135184
    Nou, niet echt voor gezien houden, alleen minderen. Écht stoppen zal me toch niet lukken

    Noem 3 voormalige leden van D-Men
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:49:20 #226
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53135357
    Dennis, Dwayne en Dwight
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135529
    Hier zie je twee leden, toentertijd... Mogen jullie er zelf een derde bij bedenken.

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Moderator / KerstCrewQuizWinner woensdag 12 september 2007 @ 23:59:52 #228
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53135630
    Lange Frans, Baas B en Willie Wartaal?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135650
    Lange Frans & Baas B zijn goed. Willie Wartaal niet, maar er is nog minstens 1 bekende rapper en 1 bekende 'zanger' die je zou kunnen noemen. Ik wacht even anders volgt er weer een hint.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 13 september 2007 @ 00:02:13 #230
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53135679
    Def Rhymz?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135733
    Nee, niet Def...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 13 september 2007 @ 00:06:40 #232
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53135772
    Gelukkig, dan kan ik gaan slapen. Trusten allemaal
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53135785
    Weltrusten! Ik hoor het wel als er nog iemand wil raden.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53136049
    Ik ga nu slapen, ik laat jullie achter met een hint en dan kunnen jullie het zelf wel oplossen neem ik aan:

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      donderdag 13 september 2007 @ 00:34:32 #235
    35476 FormerlyKnownAs
    http://hoggames.blogspot.com
    pi_53136378
    brace?
    Gratis complete spellen downloaden op http://hoggames.blogspot.com
      Trouwste user 2022 donderdag 13 september 2007 @ 02:56:42 #236
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_53137494
    Wat een loser


    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 donderdag 13 september 2007 @ 02:57:01 #237
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_53137495
    Al uren lang

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      donderdag 13 september 2007 @ 07:48:52 #238
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53137906
    mohguh
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 07:54:40 #239
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53137934
    Goede morgen!

    Yes-R of hoe je dat ook mag schrijven, neefje van troetel mocro Ali B in elk geval.
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
      donderdag 13 september 2007 @ 07:56:12 #240
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53137946
    Volgens mij is vraag: Noem drie leden van D-men. Ik weet het niet, nieue vraag ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 08:14:16 #241
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53138107
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 00:34 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    brace?
    Dat was er één, net als Yes-R.

    Maar FKA was eerder, dus FKA +1...

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 2
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 2
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    ScottTracy 1
      donderdag 13 september 2007 @ 08:18:17 #242
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53138145
    Goedemorgen.
    Burnt to the core but not broken
      donderdag 13 september 2007 @ 08:53:40 #243
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53138526
    FKA zal nog wel in zijn bed liggen...iemand een nieuwe?
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
      donderdag 13 september 2007 @ 08:55:01 #244
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53138540
    doe ik wel:

    Welke ex-president van El Salvador had de voornamen Jose Napoleon ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53139170
    Aristide?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      donderdag 13 september 2007 @ 09:44:35 #246
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53139312
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 09:35 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Aristide?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 09:49:06 #247
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53139399
    Ik ken helemaal geen presidenten van El Salvador .
    pi_53139412
    hernandez?
    I feel kinda Locrian today
      donderdag 13 september 2007 @ 09:56:44 #249
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53139513
    Bonaparte?
    Burnt to the core but not broken
      donderdag 13 september 2007 @ 09:57:32 #250
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53139528
    hmm, te moeilijk voor de vroege ochtend ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 10:15:07 #251
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53139837
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 09:57 schreef steekbal het volgende:
    hmm, te moeilijk voor de vroege ochtend ?
    Lijkt het wel op.
    pi_53139843
    Duarte?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      donderdag 13 september 2007 @ 10:15:34 #253
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53139848
    nou, dan mag iemand anders het overnemen, ik moet zo weg...
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 10:46:42 #254
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53140550
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 10:15 schreef RoofingBurner het volgende:
    Duarte?
    RB +1

    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 3
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 2
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    ScottTracy 1

    ===================

    Gaat goed weer vandaag...
    pi_53141450
    Hoe heet de vriend van Mallory Keaton?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 13 september 2007 @ 11:32:52 #256
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53141568
    Mickey Knox
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 13 september 2007 @ 11:33:13 #257
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53141572
    Hé, een vraag, dat is schrikken...

    Die vriend was die pseudo-stoere gozer, maar een naam...
      donderdag 13 september 2007 @ 11:38:23 #258
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53141684
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 11:33 schreef MadMaster het volgende:
    Hé, een vraag, dat is schrikken...

    Die vriend was die pseudo-stoere gozer, maar een naam...
    Ook schrikken dat die gozer meteen weer op je netvlies staat .
    pi_53141713
    Hij heet geen Mickey.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 13 september 2007 @ 11:41:03 #260
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53141749
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 11:39 schreef RoofingBurner het volgende:
    Hij heet geen Mickey.
    Ik dacht aan Natural Born Killers, maar dat is blijkbaar niet goed
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 13 september 2007 @ 11:41:29 #261
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53141767
    Skippy
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
      donderdag 13 september 2007 @ 11:45:53 #262
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53141872
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 11:38 schreef Flitspaal het volgende:

    Ook schrikken dat die gozer meteen weer op je netvlies staat .
    Dat valt wel mee.
    Ik zie hem voor me, zo'n T-Bird-achtig type uit Grease met veel branie waar Mallory helemaal voor in katzwijm viel...
    pi_53141897
    Met zijn vaste begroeting 'heeyy...'
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner donderdag 13 september 2007 @ 11:47:54 #264
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53141924
    The Fonz?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      donderdag 13 september 2007 @ 11:49:03 #265
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53141964
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 11:46 schreef RoofingBurner het volgende:
    Met zijn vaste begroeting 'heeyy...'
    Cool bedoeld, maar de wijze waarop was te suf om cool te zijn...
      donderdag 13 september 2007 @ 11:56:08 #266
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53142216
    Met dat groenige jasje met opgestroopte mouwen. Hij probeerde dan vriendelijk te doen tegen Mr. Keaton en intelligent tegen Alex P.
      donderdag 13 september 2007 @ 11:57:06 #267
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53142328
    Chip?
    pi_53142330
    We moeten even op tong wachten denk ik

    Family Ties. De leukste sit-com ooit.

    daar komt het toch uit?
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      donderdag 13 september 2007 @ 12:01:42 #270
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53142475
    Het was een soort van kunstenaar toch? De voornaam Mickey lijkt er wel een beetje op.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      donderdag 13 september 2007 @ 12:04:35 #272
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_53142537
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 12:01 schreef MadMaster het volgende:

    [..]

    Link aangeklikt en antwoord gelezen...
      donderdag 13 september 2007 @ 13:00:38 #273
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53144173
    Ander vraagie?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      donderdag 13 september 2007 @ 13:18:38 #275
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53144535
    Gezien de populatie hier en het feit dat 2 daarvan het antwoord al hebben gelezen, is een nieuwe vraag wellicht een goed idee...
      donderdag 13 september 2007 @ 13:44:17 #276
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53145393
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53145720
    Jongens ga lekker door zonder mij. Ik heb de komende 5 jaar geen tijd meer, sorry.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53145921
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 14:09 schreef RoofingBurner het volgende:
    Jongens ga lekker door zonder mij. Ik heb de komende 5 jaar geen tijd meer, sorry.
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53146013
    Voornaam is Nick maar de achternaam weet ik niet.
      donderdag 13 september 2007 @ 14:26:10 #281
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53146047
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 11:58 schreef Homdeck het volgende:
    We moeten even op tong wachten denk ik

    Family Ties. De leukste sit-com ooit.

    daar komt het toch uit?
    was inderdaad erg goed, hij heette nick inderdaad, geen achternaam
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_53146080
    courtney cox was nog de vriendin van Alex P Keaton
      donderdag 13 september 2007 @ 14:50:56 #283
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53146661
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 14:27 schreef rdanjel het volgende:
    courtney cox was nog de vriendin van Alex P Keaton
    verdomd, nou je het zegt, toch eens kijken of ik die serie ergens vandaan kan halen
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 15:17:13 #284
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53147374
    RB is weg, volgens mij heeft rdanjel het goed, zal ik hem de punten geven en dat we dan weer vrolijk verder gaan ?

    Is er nog iemand ?

    [ Bericht 11% gewijzigd door steekbal op 13-09-2007 15:33:04 ]
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 15:47:40 #285
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_53148177
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 15:17 schreef steekbal het volgende:
    RB is weg, volgens mij heeft rdanjel het goed, zal ik hem de punten geven en dat we dan weer vrolijk verder gaan ?
    quote:
    Is er nog iemand ?


      donderdag 13 september 2007 @ 15:58:43 #286
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53148430
    ik ook!
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
      donderdag 13 september 2007 @ 16:04:25 #287
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_53148559
    rdanjel + 1
    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 3
    steekbal 2
    Starla 2
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 2
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    ScottTracy 1
    rdanjel 1

    En die is ook weg, wie stelt een vraag ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      donderdag 13 september 2007 @ 16:08:45 #288
    35623 PPL
    Autumnus Sempre
    pi_53148628
    jij?
    Burnt to the core but not broken
    pi_53148724
    ja duurde zo lang zeg.
    pi_53148767
    Victor Reinier presenteerde Lucky Letters, maar wat was de hoofdprijs die je kon winnen door zoveel mogelijk vragen goed te beantwoorden?
    pi_53148791
    10.000 gulden?
    I feel kinda Locrian today
    pi_53148792
    Een auto?
    pi_53148830
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 16:18 schreef starla het volgende:
    10.000 gulden?
    Starla + 1
    Tussenstand deel 1005
    Flitspaal 2
    RoofingBurner 3
    steekbal 2
    Starla 3
    MadMaster 5
    Erkel 1
    Hawaii_Tim 4
    Homdeck 1
    FormerlyKnownAs 2
    TradeMarkie 1
    ChrisJX 1
    Its-Jojo-4you 1
    Whiteguy 1
    ScottTracy 1
    rdanjel 1
    pi_53148860
    Ben eigenlijk verbaasd dat ik het nog weet... heb het wel heel vaak gekeken trouwens
    I feel kinda Locrian today
    pi_53149205
    Noem 5 programma's -in één post- die Carlo Boszhard gepresenteerd heeft.
    I feel kinda Locrian today
    pi_53149359
    life & cooking
    telekids
    jong geleerd
    monte carlo
    die nieuwe prijzenslag, ben de naam kwijt
    pi_53149369
    life & cooking
    telekids
    jong geleerd
    monte carlo
    cash n carlo
    pi_53149463
    cash n carlo was het ja
    pi_53149711
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 16:40 schreef Deceit het volgende:
    life & cooking
    telekids
    jong geleerd
    monte carlo
    cash n carlo
    Deceit + 1
    I feel kinda Locrian today
    pi_53149765
    eigenlijk klopt jong geleerd als antwoord niet.
    Je stelt de vraag in verleden tijd, jong geleerd is net begonnen dus doet ie nog ;-)
    pi_53149863
    quote:
    Op donderdag 13 september 2007 16:53 schreef rdanjel het volgende:
    eigenlijk klopt jong geleerd als antwoord niet.
    Je stelt de vraag in verleden tijd, jong geleerd is net begonnen dus doet ie nog ;-)
    Als je Jong geleerd als serie beschouwd heb je gelijk, maar ik vroeg programma. Er zijn al 1 of 2 afleveringen op TV geweest, dus hij heeft dat programma al gepresenteerd.
    I feel kinda Locrian today
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')