Hij heeft er wel voor gezorgd dat er enkele talenten werden aangekocht.quote:Op dinsdag 11 september 2007 23:26 schreef Lyzio het volgende:
Dat mensen Leo Beenhakker bij Ajax willen zien
Rijkaard heeft meer ervaring en is in mijn ogen toch meer een trainer dan een manager a la van Basten..quote:Op dinsdag 11 september 2007 23:41 schreef Wooldoor het volgende:
hm Rijkaard en van Basten zijn in mijn ogen zelfde type trainers. Ze managen meer dan echt trainen, af en toe raar selectie beleid. Rustige mensen. Waarin zien jij het verschil in die 2 dan?
Die krijg je niet, Scheringa zal hem meer betalen dan wat Ajax gaat neerleggen.quote:Op dinsdag 11 september 2007 23:42 schreef Nashje het volgende:
Doe mij maar een type Van Gaal.
Hij heeft contract tot medio 2010, met clausule dat hij in 2009 weg mag als hij bondscoach kan worden.quote:Op woensdag 12 september 2007 09:43 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Die krijg je niet, Scheringa zal hem meer betalen dan wat Ajax gaat neerleggen.
Die blijft t/m 2011 zitten!
quote:Op woensdag 12 september 2007 09:20 schreef Lyzio het volgende:
Zie dat Wamberto nog altijd druk op zoek is naar een club..
Ik denk dat de wil van Van Gaal of geld geen enkel probleem is. Het feit dat Van Gaal er onder contract staat, en dat Louis een loyaal mens is, zal er meer toe bijdragen dat hij bij AZ zal blijven.quote:Op woensdag 12 september 2007 09:43 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Die krijg je niet, Scheringa zal hem meer betalen dan wat Ajax gaat neerleggen.
Die blijft t/m 2011 zitten!
Er staat een filmpje op VI.nl dat ik hier (@ werk) niet kan zien..quote:Az en Ajax leggen bom onder Eredivisie
De Eredivisie staat op springen. VI heeft beslag gelegd op documenten waaruit blijkt dat Ajax en AZ hun tv-rechten niet langer delen.
Uitzendrechten ECV deel 3 - Van Tien naar RTLquote:Op woensdag 12 september 2007 12:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Er staat een filmpje op VI.nl dat ik hier (@ werk) niet kan zien..
Kan iemand wat meer info geven?.
Ze vinden dat de tv-rechten nu oneerlijk worden verdeeld, dat de grote clubs te weinig krijgen. Nu dreigt Scheringa dat hij de rechten van AZ alleen wil verkopen (ipv nu de rechten van alle clubs samen). En er wordt gezegd dat Ajax daar misschien ook aan denkt.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:30 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Er staat een filmpje op VI.nl dat ik hier (@ werk) niet kan zien..
Kan iemand wat meer info geven?.
Ach, als je echt bij de beste zestien van Europa wilt horen, mogen de TV-gelden best omhoog.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:39 schreef HeatWave het volgende:
Zielig geneuzel in de marge lijkt me.... en kat in het nauw...
Incompentente eikels zijn het. Voer gewoon een goed beleid en je hebt die grijpstuiver niet nodig...
AZ is toch helemaal geen grote club?quote:Op woensdag 12 september 2007 12:37 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ze vinden dat de tv-rechten nu oneerlijk worden verdeeld, dat de grote clubs te weinig krijgen. Nu dreigt Scheringa dat hij de rechten van AZ alleen wil verkopen (ipv nu de rechten van alle clubs samen). En er wordt gezegd dat Ajax daar misschien ook aan denkt.
Verander je avatar eens manquote:Op dinsdag 11 september 2007 22:22 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik ben wel gecharmeerd van Ogararu. Ook vorig seizoen vond ik hem een goede rechtsback. Het lijkt me dat het dit seizoen alleen maar beter kan gaan. Ik heb wel vertrouwen in hem.
Nou dan zullen ze Van Gaal ook wel niet willen.quote:doelend op het vroegtijdig beëindigde dienstverband van de oefenmeester. Adriaanse werd in 2001 op straat gezet vanwege de magere resultaten.
”Ik was daar niet bij betrokken en kan er dus objectief naar kijken. Dan vraag ik me af wat de toegevoegde waarde voor Ajax zou zijn om het nog een keer te proberen
Veel supporters van Ajax en AZ kopen dan alleen de wedstrijden van hun club, misschien nog wel te splitsen in álle wedstrijden en alleen alle uitwedstrijden (voor de SCC-houders). Waarschijnlijk kost het minder, maar het hoeft dan ook niet gedeeld te worden door achttien. Op zich een goed idee, ben benieuwd!quote:Op woensdag 12 september 2007 13:08 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik snap de onvrede wel maar het gaat nergens over.
Stel je hebt daadwerkelijk tele2 en daar betaal je voor, dan moet je gewoon nog eens betalen voor AZ/Ajax wat een gelul
Precies, als je al bestuur gewoon zelf een beter je werk doet speel je gewoon CL en heb je dit stuivertje extra niet nodig.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:26 schreef Blight het volgende:
Slecht idee. Wat PSV zegt klopt wel. De eredivisie heeft 18 clubs, geen 4. Op de lange termijn is het enige wat je doet het saboteren van je eigen competitie.
Maar toch, Ajax verdiend nu veel minder aan televisie-gelden dan wanneer het haar eigen pakketten kan verkopen. Ajax maakt dus de TV-gelden voor de kleinere clubs mogelijk, terwijl die kleinere clubs ervoor zorgen dat de TV-gelden voor Ajax lager zijn dan zou horen.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Precies, als je al bestuur gewoon zelf een beter je werk doet speel je gewoon CL en heb je dit stuivertje extra niet nodig.
En natuurlijk makkelijk praten van PSV, die spelen namelijk altijd CL. Dus nogmaals het bewijs dat het gepruts is van Ajax.
Dan is het nu vast uitgesloten dat hij komtquote:Op woensdag 12 september 2007 13:08 schreef fuckbuddy het volgende:
‘Adriaanse niet in beeld als opvolger Ten Cate’
Ajax-voorzitter John Jaakke heeft in Sportweek ten stelligste ontkent dat Ajax van plan is om Co Adriaanse aan te stellen als opvolger van Henk ten Cate. Het contract van de zittende coach in de Arena loopt aankomende zomer af.
”Co Adriaanse is voor ons geen optie. Ik heb niks tegen Co als persoon, maar het is niet voor niets misgegaan de vorige keer,” zegt Jaakke, doelend op het vroegtijdig beëindigde dienstverband van de oefenmeester. Adriaanse werd in 2001 op straat gezet vanwege de magere resultaten.
”Ik was daar niet bij betrokken en kan er dus objectief naar kijken. Dan vraag ik me af wat de toegevoegde waarde voor Ajax zou zijn om het nog een keer te proberen. Is er nou werkelijk iets veranderd waardoor dat zou kunnen? Ik denk het niet,” aldus de preses.
Adriaanse tekende onlangs een contract in Qatar bij Al-Sadd. Eerder wees hij Feyenoord de deur toen die club hem polste voor een dienstverband. Volgens insiders zou de coach dit hebben gedaan omdat hij, als geboren Amsterdammer, nog eenmaal werkzaam zou willen zijn voor Ajax. “Nog een keer Co Adriaanse zou niet in het belang van de club zijn,” countert Jaakke die bewering.
[..]
Nou dan zullen ze Van Gaal ook wel niet willen.
zal niet gratis zijnquote:Op woensdag 12 september 2007 13:47 schreef Ordinair het volgende:
Ik snap er nog steeds geen flikker van? Kan dit betekenen dan dat we Ajax bij RTL hebben, PSV bij NOS en AZ bij SBS?
Natuurlijk wel, maar het komt zo triest over op het moment. Ajax haalt weer de CL niet door eigen stomme schuld en dan gaan ze op deze zielige manier nog wat aalmoezen sprokkelen.quote:Op woensdag 12 september 2007 13:33 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Maar toch, Ajax verdiend nu veel minder aan televisie-gelden dan wanneer het haar eigen pakketten kan verkopen. Ajax maakt dus de TV-gelden voor de kleinere clubs mogelijk, terwijl die kleinere clubs ervoor zorgen dat de TV-gelden voor Ajax lager zijn dan zou horen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |