abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53064613
quote:
Op zondag 9 september 2007 16:10 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Een vriend van mij werkt bij KPN en die wist mij te vertellen dat (ik meen 10 oktober) in het kader van de tolerantie jegens homo's de Arena een aantal dagen roze verlicht zal gaan worden. Dit is een
initiatief van KPN en ik geloof red ribbon ofzo (iig een homo organisatie). Was dit al bekend?

Leuk he?
Pink Ribbon, en dat heeft niets met homo's te maken maar met de strijd tegen borstkanker. Ze verlichten ieder jaar een gebouw met roze lampen. Bijvoorbeeld de Erasmus Brug:

pi_53065829
Ach, lekker roze laten worden, ik stoor me er niet aan en zeker niet als het voor zo'n goed doel is
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
  maandag 10 september 2007 @ 09:38:18 #203
164217 Roflbroek
Schwalbe Koning
pi_53067255
edit: zie posts hierboven
I would sooner fail than not be among the greatest.
  maandag 10 september 2007 @ 09:45:16 #204
45648 D1
Religieus spookrijder
pi_53067386
quote:
Op maandag 10 september 2007 07:23 schreef denthemen het volgende:
Ach, lekker roze laten worden, ik stoor me er niet aan en zeker niet als het voor zo'n goed doel is
Precies
Far better it is to dare mighty things, to win glorious triumphs even though checkered by failure, than to rank with those poor spirits who neither enjoy nor suffer much because they live in the gray twilight that knows neither victory nor defeat.
  maandag 10 september 2007 @ 09:59:57 #205
52871 Blight
Supersized.
pi_53067674
quote:
Op zondag 9 september 2007 20:20 schreef Houniet het volgende:

[..]


[..]
Dat stuk over Huntelaar.. Welke kleuter heeft dat verzonnen en geschreven?
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
  maandag 10 september 2007 @ 10:37:53 #206
45648 D1
Religieus spookrijder
pi_53068390
Gadverdamme, die kutsnor heeft ook weer eens idee dat hij zijn mening moet verkondigen
Far better it is to dare mighty things, to win glorious triumphs even though checkered by failure, than to rank with those poor spirits who neither enjoy nor suffer much because they live in the gray twilight that knows neither victory nor defeat.
  maandag 10 september 2007 @ 11:06:29 #207
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_53068896
quote:
Op maandag 10 september 2007 10:37 schreef D1 het volgende:
Gadverdamme, die kutsnor heeft ook weer eens idee dat hij zijn mening moet verkondigen
Ik las het toevallig in de VI van deze week.....
Wat is het toch ook een gefrustreerde naarling die vent.
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  maandag 10 september 2007 @ 11:08:02 #208
164283 Luco
Buongiorno!
pi_53068922
Ma come piove bene su'gli <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Tj9IIfOuYt0" rel="nofollow" target="_blank">impermeabili</a>
pi_53069022
Zal wel druk worden tegen Zagreb.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_53069157
quote:
Op maandag 10 september 2007 11:08 schreef Luco het volgende:
[afbeelding]
Wat een EO-slogan...
- link verwijderd. niet terugplaatsen! -
pi_53069241
weet niet of dit al geplaatst is:
quote:
'Henk ten Cate blijft een topcoach'

10/09/2007 08:31

Henk ten Cate had zich er zo op verheugd. Eindelijk kreeg hij de waardering die hij verdiende. Trainer van Ajax, dan was hij een topcoach. De voormalige, beperkte rechterspits met oogkleppen, had zich goed ontwikkeld als trainer. Hij had het gehele traject doorlopen, zijn carrière keurig opgebouwd: Go Ahead Eagles, SC Heracles, Sparta, Vitesse, KFC Uerdingen, MTK Boedapest, NAC Breda en assistent van Frank Rijkaard bij Barcelona. Sommige media insinueerden zelfs dat het succes van Barcelona de verdienste van Ten Cate was. Hij was rijp voor een topclub, daar was iedereen het over eens.

Zijn sociale vaardigheden lieten hem weliswaar regelmatig in de steek, maar voetbaltechnisch kon je Henk om een boodschap sturen. Zijn elftallen speelden altijd verzorgd voetbal en de spelers stonden op de juiste plaats. Alleen zijn emotionele uitspattingen speelden hem parten. Henk ging nog wel eens door het lint zodra de stress hem te veel werd. Dat leverde wonderschone incidenten op, maar de slachtoffers hebben in sommige gevallen nog steeds professionele hulp.

Ten Cate acteert bij Ajax alleen intern de notoire querulant, naar buiten toe is hij de rust zelve. Zelfs toen hij vorig jaar door het bescheiden FC Kopenhagen uit de Champions League werd gehouden en Ajax een financiële strop leed, beheerste hij zich voorbeeldig. Hij sloot zijn eerste seizoen af met de KNVB-beker en dat is wat armoedig voor Ajax. Henk roept steeds dat hij de titel op één doelpunt miste, maar hij vergeet erbij te zeggen dat de spelers van Willem II zich zó stoorden aan het irritante macho gedrag van de Ajax-trainer voor de laatste wedstrijd, dat ze in de spelerstunnel alsnog besloten tot op de bodem te gaan. Ze gunden Ten Cate het kampioenschap niet.

De nederlaag tegen FC Kopenhagen leek een incident. Dergelijke dingen gebeuren. Slavia Praag, de oudste club van de Tsjechische hoofdstad, mocht geen probleem zijn. De club die tijdens het communistische bewind bij het energiebedrijf hoorde en daarom Dynamo heette, moet zich behelpen met een Eerste Divisie-begroting. Vanaf 1965 gaat de club weer als Slavia door het leven en moest zij Patrik Berger, Vladimir Smicer en Karel Poborsky verkopen om te kunnen overleven. Supporters heeft de clubs nauwelijks, het voetbalpubliek zit bij stadgenoot Sparta op de tribune. Na de nederlaag in Amsterdam maakte ik me niet eens zorgen. Ik geloofde niet in een herhaling van het FC Kopenhagen-incident. En tijdens belangrijke wedstrijden ben ik altijd een fanatiek supporter van Oranje, AZ, PSV, Feyenoord en Ajax. Omdat ik Nederlander ben en omdat de losse verkoop van dit blad positief reageert op aansprekende internationale successen.

Ik besef echter dat de onverwachte nederlaag in Praag voor de verantwoordelijke beleidsbepalers veel erger is dan voor mij. Technisch directeur Martin van Geel had het vóór de wedstrijd al aangegeven. 'De uitschakeling in de voorronde van de Champions League door FC Kopenhagen was een enorme teleurstelling en de uitwedstrijd tegen Werder Bremen, waardoor we uit het UEFA Cup-toernooi vlogen, vond ik ook een van onze donkerste dagen. Ajax moet uit financieel oogpunt één keer in de twee jaar deelnemen aan de Champions League. Ook voor de status van Ajax is het belangrijk dat je frequent op het hoogste niveau aanwezig bent.' Zijn algemeen directeur Maarten Fontein voegde daar nog aan toe dat deelname aan de Champions League voor iedereen binnen Ajax een gemeenschappelijk doel was. 'Onze financiële huishouding is niet afhankelijk van één of twee jaar wel of geen Champions League-voetbal. Een ander aspect is de emotionele teleurstelling. Dat hoop ik niet nóg een keer mee te maken.'

Verbijsterd heb ik de wedstrijd bekeken, de ene na de andere Matelieff opstekend. En ik zat klaar voor een nog nooit eerder vertoonde emotionele eruptie van Ten Cate. Hij zou eindelijk zichzelf worden in Ajax-kostuum. Ik zag het al voor me, unieke live-televisie. De Ajax-coach, wiens wereld net is ingestort, trakteert Studio Sport-verslaggever Jack van Gelder tijdens het interview na afloop op een kopstoot. 'Die heb je verdiend met je schijnheilige Hajenius-kop. Allemansvriend met je pseudo-journalistieke vraagjes. Ga lekker een modeshow presenteren of de Popie Jopie uithangen in het clubhuis van AFC.' Op weg naar de catacomben breekt de geagiteerde coach de vingers van twee wisselspelers, een verzorger en de persvoorlichter, die ondanks de nederlaag dat maniakale handjes schudden in stand willen houden. De beschaafde algemeen directeur krijgt niet eens de kans iets te zeggen. 'Brallen doe je maar tegen je Unilever-vrinden. Ga lekker magnums verkopen aan een sjeik, daar schijn je wel goed in te zijn, omhooggevallen ijscoboer.' Hij schopt een fles water tegen een politieagent aan, maakt een obsceen gebaar naar wat schreeuwende supporters en baant richting Martin van Geel. 'Jij moet helemáál je bek houden, met je Co Adriaanse-obsessie. Je moet thuis je mond eens opentrekken, tegen die bijdehante vrouw van je.'

Voorzitter John Jaakke probeert het met een vriendschappelijk arm om een schouder, maar Ten Cate reageert als door een adder gebeten. 'Baantjeszieke ijdeltuiten moeten van mij afblijven. Laat Boer & Croon een rapport schrijven. Dat is misschien de oplossing. Kun je wat open deuren intrappen en zestigduizend euro in je zak steken.' Een schuimbekkende Ten Cate zien we nog net de deur van de Ajax-kleedkamer intrappen, voordat de cameraman door suppoosten uit de catacomben wordt geduwd. Eerlijk is eerlijk, het was mooie televisie geweest. De realiteit was ontnuchterend. Ten Cate gaf met een krampachtige glimlach nietszeggende antwoorden op de inderdaad pseudo-journalistieke voorzetjes van Van Gelder.

Ruud Gullit heeft het grootste gelijk van de wereld als hij nu zegt dat Henk ten Cate niet te benijden is. De Ajax-coach is het slachtoffer van de toevallige omstandigheden. Dat hij intern niet lekker ligt, is niet relevant. Dat had Ajax kunnen weten. Maar de teleurstellende resultaten kunnen niet helemaal op het conto van Ten Cate worden geschreven. Het was moedig en roekeloos van hem vóór de competitie aan te kondigen dat hij zijn consequenties zou trekken als Ajax opnieuw geen grote prijs verovert. Het was zelfoverschatting of teambuilding, maar hij zal er ongetwijfeld aan herinnerd worden. Ten Cate blijft een goede coach, met een indrukwekkende staat van dienst. Hij zag Ryan Babel, Kenneth Perez en Wesley Sneijder vertrekken. Zag Edgar Davids geblesseerd afhaken en kreeg daar eigenlijk alleen Luis Suárez voor terug. Kennedy Bakircioglu, Laurent Delorge, Dennis Rommedahl, Jurgen Colin, Albert Luque en Ismael Urzaíz voegen niets aan Ajax toe en passen totaal niet bij de ambities die de club uitstraalt.

Fontein kan een open brief sturen aan de supporters en de seizoenkaarthouders gratis toegang geven tot de UEFA Cup-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb, maar dat geeft alleen maar aan dat de clubleiding zich geen raad weet met de situatie. Zakelijk gezien was de verkoop van Sneijder begrijpelijk, maar door de uitschakeling is de helft van die winst alweer verdwenen, waardoor de club haar doel voorbijstreeft. Vervolgens roept Van Geel strijdvaardig dat een incident geen invloed heeft op het door hem uitgestippelde beleid. Maar ik hoop wel dat hij er iets van opsteekt. Met spelers die het Ajax-niveau niet aankunnen, tarten de beleidsbepalers het noodlot. Natuurlijk zijn de seizoenkaarthouders ontevreden, ze zagen hun helden niet eens zo lang geleden afgaan in De Arena in dienst van RKC Waalwijk, NAC Breda, FC Twente en ADO Den Haag. En Ten Cate wordt het slachtoffer van dit wanbeleid. Als hij de titel niet binnenhaalt, wordt hij door dezelfde heren afgerekend op de nederlagen tegen FC Kopenhagen en Slavia Praag. Ik blijf hem een topcoach vinden, maar dat lijkt me een schrale troost.
Derksen
A king in the making, and the throne is for the taking
So I climb the mountain top and put my stake in
Got the weight of the world on my shoulder
Not a nigga nor a hoodrat bitch can stop me from taking it over
  maandag 10 september 2007 @ 11:25:02 #212
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_53069261
, Nee die reacties hier vlak boven gaan over een hele andere Snor .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  maandag 10 september 2007 @ 11:34:48 #213
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_53069466
quote:
Op maandag 10 september 2007 11:08 schreef Luco het volgende:
[afbeelding]
Is dit een campagne voor het lokale derde G-team?

Tering, er is tegenwoordig zoveel mogelijk met Photoshop en dan gebruiken ze zo'n foto....!
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  maandag 10 september 2007 @ 11:46:16 #214
88139 JoeyT
Ecoutez.. We komen hard...
pi_53069754
quote:
Op zondag 9 september 2007 16:10 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
Een vriend van mij werkt bij KPN en die wist mij te vertellen dat (ik meen 10 oktober) in het kader van de tolerantie jegens homo's de Arena een aantal dagen roze verlicht zal gaan worden. Dit is een
initiatief van KPN en ik geloof red ribbon ofzo (iig een homo organisatie). Was dit al bekend?

Leuk he?
Kneus, bovendien heb je iets tegen homo's?
quote:
In navolging van de verlichting van de Erasmusbrug in 2005, en de gebouwen aan het IJ in 2006 zal dit jaar de Amsterdam ArenA worden verlicht. Hiermee wordt aandacht gevraagd voor het belang van vroege opsporing van borstkanker en de zoektocht naar manieren om borstkanker te voorkomen en te genezen.

De verlichting duurt tot 7 oktober en is onderdeel van het Global Landmarks Illumination Initiative waarbij over de hele wereld belangrijke landmarks in 'pink' licht worden geplaatst. Er zijn inmiddels honderden beroemde bruggen, gebouwen en monumenten in meer dan 40 landen verlicht.
Strijd tegen borstkanker winnen

"De verlichting van een toonaangevend gebouw en de Pink Ribbon Award zijn al jaren een vast onderdeel van dat programma. Dit jaar hebben we gekozen voor de Amsterdam 'Pink' aan 't IJ. Foto: Marc Borking.ArenA als symbool voor ons continue streven tot bewustzijn bij de Nederlandse bevolking. De Amsterdam ArenA is alom bekend en goed zichtbaar zodat we een zo groot mogelijk aantal mensen bereiken met onze boodschap: vroegtijdige opsporing redt levens. We blijven doorgaan met het vergroten van het bewustzijn en het financieel ondersteunen in onderzoek naar een geneesmiddel. Ons doel is om de strijd tegen borstkanker te winnen." Aldus Henk van der Mark, Managing Director Estée Lauder Companies Benelux.
"Meisje kijk me aan en laat je tranen lopen.
Oog in oog met genialiteit sta je.
Hier had je toch niet op durven hopen.
Je gaat met Joey mee, want deze jongen komt zo hard."
pi_53070684
Goed! Kunnen we het weer over Ajax hebben ?
quote:
Luque: 'Aanval Ajax gaat snel veel scoren'

Voor Albert Luque staat de komende tijd in het teken van Ajax en revanche. "Het was geen leuke tijd in Newcastle”,blikt de Catalaan terug. "Er waren meerdere redenen waarom het niet liep zoals ik gehoopt had. Toen ik net bij de club begon raakte ik geblesseerd en was ik er bijna vier maanden uit. Niet lang daarna werd de trainer die mij gehaald had, Graeme Souness, ontslagen. De nieuwe trainer Glenn Roeder had niet echt een plaats voor mij in zijn team voor ogen.”

Toen Ajax met een concreet bod kwam, hoefde Luque dan ook niet lang na te denken. "Er was interesse van meerdere clubs, ook uit Nederland, maar Ajax had zeker mijn voorkeur. Het is een grote club in Europa, die ik eigenlijk al mijn hele leven met belangstelling volg.” Volgens Luque heeft de aanvalslinie van Ajax veel potentie, al beseft hij dat er tijd nodig is voordat iedereen op elkaar is ingespeeld. "Drie van de vier vaste aanvallers zijn nieuw: Kennedy, Suárez en ik. Alleen Huntelaar speelt al langer bij Ajax. Het is nu nog een beetje aftasten, maar ik weet zeker dat we met z’n allen snel voor heel veel doelpunten gaan zorgen.”

Luque kwam zeventien keer uit voor het nationale team van Spanje. Zijn laatste interland speelde hij in september 2005, toen hij net in Newcastle gearriveerd was. Biedt Ajax hem ook de mogelijkheid om weer international te worden? "Ik wil gewoon veel wedstrijden spelen en belangrijk worden voor Ajax. Als ik me op die manier weer in het nationale team kan spelen zou dat mooi zijn, maar als dat niet lukt is het ook niet erg. Alles staat voorlopig in het teken van Ajax", aldus de Spanjaard op de clubwebsite.
  maandag 10 september 2007 @ 12:47:28 #216
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53071061
quote:
Op maandag 10 september 2007 09:59 schreef Blight het volgende:

[..]

Dat stuk over Huntelaar.. Welke kleuter heeft dat verzonnen en geschreven?
ik zou het niet weten
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_53072074
quote:
Op maandag 10 september 2007 12:29 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Goed! Kunnen we het weer over Ajax hebben ?
[..]
mooi stuk
AFC AJAX
  maandag 10 september 2007 @ 15:22:08 #218
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53074318
pf die chick van Luque mag er wezen
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  maandag 10 september 2007 @ 15:24:19 #219
52871 Blight
Supersized.
pi_53074364
Foto?
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_53074374
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:22 schreef Houniet het volgende:
pf die chick van Luque mag er wezen
  maandag 10 september 2007 @ 15:25:59 #221
52871 Blight
Supersized.
pi_53074388
quote:
Na ruim anderhalf uur trainen zoeken de Ajacieden de catacomben van de Amsterdam ArenA weer op. Albert Luque was in deze ochtendsessie de maker van de mooiste doelpunten. De in vorm verkerende Spanjaard schoot uit alle hoeken en standen raak. Bij het begin van de middag wachtte de spelers allereerst een verkwikkende douche, vervolgens droge trainingskleding en een lunch. In de middaguren wordt de trainingsstof binnen de stadionmuren voortgezet.
Nu tijdens de wedstrijd nog, jongen.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
  maandag 10 september 2007 @ 15:29:17 #222
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_53074448
denthemen hoe gaat t met Edje.
pi_53074455
hij komt er wel, en ja die chick is lekker van hem.
AFC AJAX
  maandag 10 september 2007 @ 15:32:45 #225
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53074509
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:24 schreef Blight het volgende:
Foto?
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:24 schreef CSI_MIAMI het volgende:
zie Ajax Life, kan geen foto op internet vinden
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  maandag 10 september 2007 @ 15:34:20 #226
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53074519
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:25 schreef Blight het volgende:

[..]

Nu tijdens de wedstrijd nog, jongen.
tjsa zegt helaas niets, twee seizoenen Newcastle, totaal 21 wedstrijden met maar 1 goal
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_53074535
dat zegt nog niks als hij het maar bij ons goed gaat doen
AFC AJAX
  maandag 10 september 2007 @ 15:43:12 #228
52871 Blight
Supersized.
pi_53074598
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Goednieuws show
Je moet wat hè. Wij zien beelden zoals onderstaand immers zelden:





.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_53074711
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:43 schreef Blight het volgende:

[..]

Je moet wat hè. Wij zien beelden zoals onderstaand immers zelden:

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding].
pi_53074941
quote:
Op maandag 10 september 2007 15:34 schreef Houniet het volgende:

[..]

tjsa zegt helaas niets, twee seizoenen Newcastle, totaal 21 wedstrijden met maar 1 goal
Dat zegt inderdaad niks. Kijk maar naar Colin. Wereldspeler bij Norwich, en bij Ajax haalt ie z'n niveau niet en komt ie gewoon duidelijk tekort.
  maandag 10 september 2007 @ 16:17:20 #231
52871 Blight
Supersized.
pi_53075070
quote:
Op maandag 10 september 2007 16:09 schreef Nashje het volgende:

[..]

Dat zegt inderdaad niks. Kijk maar naar Colin. Wereldspeler bij Norwich, en bij Ajax haalt ie z'n niveau niet en komt ie gewoon duidelijk tekort.
Ik wil graag een kleine correctie aanbrengen: Colin zat bij Norwich (ja, bij Norwich) op de bank.
I'd like the whole fucking world supersized. Can I have a supersize death, with a coke?
pi_53075130
weet niet of t al gepost is
Arena wil naar 60.000 zitplaatsen

De capaciteit van de Amsterdam Arena gaat waarschijnlijk omhoog.
De Arena zou met afstand het grootste stadion van Nederland worden.


Gisteren werd al bekend gemaakt dat AZ zijn capaciteit wil uitbreiden naar 40.000 toeschouwers.
Het stadion van Ajax heeft hedendaags een capaciteit van ruim 51.000 zitplaatsen,
Ajax wil het uitbreiden naar maarliefst 60.000 plaatsen.
Wanneer de plannen in uitvoering worden gebracht is nog niet bekend.
Verdomde eigenwijs
Viva la afca
pi_53075290
goede plan
AFC AJAX
  maandag 10 september 2007 @ 16:32:13 #234
77508 Loserkid
Met dank aan Houniet.
pi_53075310
quote:
Hatem Trabelsi zet zijn carrière sowieso niet voort voor Le Mans. De Franse club heeft de aanbieding ingetrokken.

'De huidige situatie van de speler past niet binnen het aankoopbeleid van de club', meldt Le Mans op zijn website over de gestaakte onderhandelingen met Trabelsi.

Eind vorige week had Trabelsi nog bedenktijd gevraagd over een aanbod één jaar aan de slag te gaan bij Le Mans, dat de Tunesiër toen nog een 'prioriteit' noemde.

Trabelsi zit zonder een club sinds hij bij Manchester City niet in aanmerking kwam voor een nieuwe verbintenis. Vanwege zijn status als clubloze kan de Tunesische verdediger ook buiten de transferperiode aan de slag.
Ophalen dan
  maandag 10 september 2007 @ 16:34:14 #235
77508 Loserkid
Met dank aan Houniet.
pi_53075336
quote:
Op maandag 10 september 2007 16:30 schreef BonJovi het volgende:
goede plan
Ze krijgen m nu al amper vol.. en hoe willen ze dat gaan doen? ik hoop t veld verlagen en de eerste ring doortrekken maar dat zal wel niet..
  maandag 10 september 2007 @ 16:39:38 #236
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_53075385
Liever terug naar 30.000 dan naar 60.000
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_53075827
Klopt het dat Ajax - Zagreb al is uitverkocht? :S
  maandag 10 september 2007 @ 17:17:00 #238
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_53075916
Nee.
Gourmetten of steengrillen?
  maandag 10 september 2007 @ 17:18:17 #239
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_53075949
quote:
Op maandag 10 september 2007 16:32 schreef Loserkid het volgende:

[..]

Ophalen dan
Als ie wil, doen! Beetje naar weggegaan, maar daar moet je je als profs overheen kunnen zetten.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_53076040
Hij mag terugkomen, absoluut. Geweldige speler. Komop van Geel, actie!!
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')