ik heb nooit beweerd dat ze binas aanpassen. Dat was een reactie op het feit dat torens natuurkundewetmatigheden zou schenden. Vervolgens wordt het hier in school maakt dom aangehaald.quote:Op dinsdag 11 september 2007 11:31 schreef Mirage het volgende:
[..]
die van jou is vast al gemanipuleerd.
Ik heb er nog één boven liggen die ik als het goed is in 1991 heb aangeschaft.
Nee, sorry Lambiekje.
Niet vervelend bedoeld, maar dit is een bewering waar ik echt met geen enkele bril op een open mind voor kan hebben.
Al zou er al een gek/groepering zijn die zoiets van de grond wil krijgen... dit is iets dat gewoon niet kán.
Er wordt dagelijks door mensen mee gewerkt, er zullen altijd "strevertjes" zijn die fouten uit boeken willen halen.
In ieder HAVO/VWO (om het even voor de meesten dicht bij huis te houden) klas wordt er dan ook met podlood of pen de gevonden fout verbeterd.
Hoeveel bollebozen zouden er niet dagelijks staan te stuiteren "ik heb er weer één ik heb er weer één"
[..]
ik dacht dat dat spijbelaars waren
Die opmerking raakt kant nog walquote:Op vrijdag 7 september 2007 13:41 schreef Lambiekje het volgende:
... Weet je nog kant nog wal.
nou ja gevaarlijk.quote:Op dinsdag 11 september 2007 13:18 schreef Haushofer het volgende:
Da's een beetje het gevaar van dit soort fora hé. Je kunt schreeuwen dat AIDS niet besmettelijk is en dat BINAS-boeken worden vervalst ( wat ik trouwens uit eigen ervaring ook als grote flauwekul kan bestempelen ), en als je zegt dat dat niet mogelijk is, ben je al vrij gauw "geindoctrineerd" en "vastgeroest" en dergelijke.
Dat zie ik lambiekje dus regelmatig doenquote:Op dinsdag 11 september 2007 13:37 schreef Mirage het volgende:
[..]
nou ja gevaarlijk.
Ieder heeft zo zijn eigen hoek van kijken naar e dingen en heel logisch komen daar verschillende meningen, conclusies en gedachten uit. Dat hoort, is normaal en imo best gezond. Geeft in ieder geval stof tot nadenken, al is het maar om je eigen standpunt nog eens bevestigd te krijgen.
Gevaarlijk is het pas als mensen niet nadenken en aangereikte informatie klakkeloos voor waar aannemen.,
als ze geen gezonde sceptische of zelfsonderzoekende houding hebben.
Wat dat commentaar van Lambiekje en anderen op "het domme volk" betreft ga ik mee.
quote:De lengte van je wijs- en ringvinger voorspelt of je beter scoort op een lees- of op een rekentest. Dit blijkt uit een studie die verschijnt in het British Journal of Psychology.
Die van mij zijn evenlang, misschien verklaart dat mijn tik voor talen en wiskundequote:Op dinsdag 11 september 2007 14:52 schreef Lambiekje het volgende:
http://www.nu.nl/news/121(...)choolresultaten.html
[..]
Mijn ringvinger is een stuk langer dan m'n wijsvinger, maar als ik iets niet kan is het rekenenquote:Op dinsdag 11 september 2007 14:52 schreef Lambiekje het volgende:
http://www.nu.nl/news/121(...)choolresultaten.html
[..]
Juist! terug naar basic's zoals in de jaren 70 en 80! Blokken en blokken en zelf ontwikkelenquote:Op vrijdag 7 september 2007 13:48 schreef MASD het volgende:
het probleem is de groter wordende breezergeneratieAls je kijkt op scholen zul je zien dat er genoeg mensen zijn die wel dingen in twijfel durven te stellen.
Oplossing: breezers harder aanpakken
Misschien zijn ze vergeten een stukje van je vinger te verwijderen.quote:Op dinsdag 11 september 2007 17:17 schreef VoreG het volgende:
[..]
Mijn ringvinger is een stuk langer dan m'n wijsvinger, maar als ik iets niet kan is het rekenen...
Bedoel je nou dat scholieren denken dat ze alles al weten en dat ze er pas op de universiteit (waar het niveau wel naar behoren is) er achter komen dat ze het toch niet helemaal snappen?quote:Op dinsdag 11 september 2007 17:49 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Misschien zijn ze vergeten een stukje van je vinger te verwijderen.
Overigens zit er wel wat in deze TT qua universiteiten.Scholieren gaan er heel overtuigd dat ze bijna alles weten en vertrekken 5 jaar later overtuigd dat ze bijna niets weten. Die kennis moet natuurlijk ergens gebleven zijn
Ik vind het nogal belachelijk uitspraken. Nee je mag onze universiteit niet doen want je hebt een tekorte ringvinger.quote:Op dinsdag 11 september 2007 17:11 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Die van mij zijn evenlang, misschien verklaart dat mijn tik voor talen en wiskunde
Maar wat heeft dit met het topic te maken?![]()
Je trekt stellingen of conclusies genomen uit onderzoek een beetje te ver door.quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik vind het nogal belachelijk uitspraken. Nee je mag onze universiteit niet doen want je hebt een tekorte ringvinger.
Dus als je moeder tijdens de zwangerschap rookte bepaalt het of je goed bent met wiskunde .
Dit pas precies op de topic. Dom is een relatiefbegrip.
Waar haal je die bullshit nou weer vandaan? Het is een onderzoek geweest naar het menselijk lichaam en daar evt. bijhorende eigenschappen. Zoals een waarschijnlijke relatie tussen het testosteron/oestrogeen gehalte en je taalkennis danwel wiskundekennis. Het heeft niks met toelating tot de universiteit te maken.quote:Op dinsdag 11 september 2007 19:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik vind het nogal belachelijk uitspraken. Nee je mag onze universiteit niet doen want je hebt een tekorte ringvinger.
Dus als je moeder tijdens de zwangerschap rookte bepaalt het of je goed bent met wiskunde .
Dit pas precies op de topic. Dom is een relatiefbegrip.
Nee, bij jou was de oorzaak gewoon dat je niet kan rekenen.quote:Op dinsdag 11 september 2007 20:23 schreef VoreG het volgende:
[..]
Waar haal je die bullshit nou weer vandaan? Het is een onderzoek geweest naar het menselijk lichaam en daar evt. bijhorende eigenschappen. Zoals een waarschijnlijke relatie tussen het testosteron/oestrogeen gehalte en je taalkennis danwel wiskundekennis. Het heeft niks met toelating tot de universiteit te maken.
Ja dat werd ook door HItler en companen gedaan. met hoofdomvangquote:Op dinsdag 11 september 2007 20:23 schreef VoreG het volgende:
[..]
Waar haal je die bullshit nou weer vandaan? Het is een onderzoek geweest naar het menselijk lichaam en daar evt. bijhorende eigenschappen. Zoals een waarschijnlijke relatie tussen het testosteron/oestrogeen gehalte en je taalkennis danwel wiskundekennis. Het heeft niks met toelating tot de universiteit te maken.
wordt er een waardeoordeel of gevolg aan geplakt dan?quote:Op dinsdag 11 september 2007 20:39 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ja dat werd ook door HItler en companen gedaan. met hoofdomvang
Nou het is wel wat verstrekkend gedachte van me maar zat net een artikel te lezen over het heldhaftige optreden van Australische politie. Politiestaat is in de maak daar ben ik stellig van overtuigd. En het erge is, wij laten gewoon gebeuren...quote:Op dinsdag 11 september 2007 20:43 schreef Mirage het volgende:
[..]
wordt er een waardeoordeel of gevolg aan geplakt dan?
Ik denk dat het tijd is even pauze te nemen lambiekje.
Met alle respect, maar je gedachten tollen wat door.
ik heb beide F93 films gezien. Beide zijn zeer slecht.quote:
psst Lambiekje: flight 93 moet jij dat niet zien? Hier heeft mijn man die film aangezet.
Bron?quote:Punt 1. Er IS geen mobielverkeer mogelijk in een vliegtuig, dat kan pas sinds laat 2006 na een zeer dure investering door vliegtuigmaatschappijen. Maar nee op 911 is dat wel mogelijk
Dat is wel mogelijk.. Je kan zelfs internetten en satelliet TV ontvangen in een vliegtuig..quote:Op dinsdag 11 september 2007 21:29 schreef Lambiekje het volgende:
Punt 1. Er IS geen mobielverkeer mogelijk in een vliegtuig, dat kan pas sinds laat 2006 na een zeer dure investering door vliegtuigmaatschappijen. Maar nee op 911 is dat wel mogelijk
Onzin, uit persoonlijke ervaring kan ik je vertellen dat op bepaalde plekken in Nederland je nog verbinding kunt hebben met je GSM tot 10.000 voet hoogte (3km). Boven dichtbebouwd gebied vaker dan boven de veluwe, maar het is wel degelijk mogelijk... Tot een kilometer hoogte bijna overal wel...quote:Op dinsdag 11 september 2007 21:29 schreef Lambiekje het volgende:
[..]Punt 1. Er IS geen mobielverkeer mogelijk in een vliegtuig, dat kan pas sinds laat 2006 na een zeer dure investering door vliegtuigmaatschappijen. Maar nee op 911 is dat wel mogelijk
inmiddels kan je inderdaad wel mobiel bellen in het vliegtuig, maar dit is pas mogelijk in vliegtuigen na 11 september. Daarvoor niet, athans niet in een normaal passasiersvliegtuig.quote:Op dinsdag 11 september 2007 22:35 schreef VoreG het volgende:
[..]
Dat is wel mogelijk.. Je kan zelfs internetten en satelliet TV ontvangen in een vliegtuig..
Die investering waar je het over hebt is er om ervoor te zorgen dat de apparatuur in de cockpit op 100% zeker niet meer wordt beinvloed door mobiele telefoons.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |