"theorie typjes"quote:Op donderdag 29 mei 2008 23:55 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Altijd leuk, van die theorie typjes.
Het is wel duidelijk dat jij niet met je handen hoeft te werken. Houden zo.
Weer zo'n Theorie Typjes opmerkingquote:Op vrijdag 30 mei 2008 00:29 schreef Robin__ het volgende:
[..]
"theorie typjes"
Jij bent meer van het type 'hier heb je een lijstje materialen en op deze manier aansluiten svp' ofzo? zo min mogelijk zelf nadenken? (blijkt wel uit je lijstje met schokkende ervaringen) Verder heb je compleet ongelijk over mijn werk maar ik heb geen eens zin om daar op in te gaan.
Raak wel benieuwt in wat voor installaties jij dan zoal loopt te stunten. Verder kan je hoog springen of laag springen, als je een oplazer krijgt is het 99% van de tijd omdat je zelf niet op zit te letten.
Herkenbaar!quote:Op donderdag 6 september 2007 21:40 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
klopt.
![]()
Ik kan niet tuinieren, niet solderen, niet lassen, 'k vind gasinstallatie's, cv's, tv's enzo maar enge dingen, ik weet alleen de theoretische werking van dat soort apparaten. 'k durf ook geen tv open te schroeven.
kan alleen met computers en auto's overweg. Maar dat laatste dan weer zeer goed.
Wees blij dat je dan maar 1 fase gepakt hebt.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 22:56 schreef ACT-F het volgende:
Vroeger keek ik altijd onder het kassaraampje bij de botsauto's of er misschien gevallen muntjes lagen. En jawel, Ik had prijs! Muntje lag in een plas water waar ook een 3 fasen CEE stekker in lag. Ik kan je vertellen dat ik behoorlijk gepwnd was toen ik met mijn tengels in het water kwam
2 fasen gaat een beetje moeilijk in geval van een stekker die half in het water ligtquote:Op dinsdag 3 juni 2008 23:48 schreef TheThirdMark het volgende:
Wees blij dat je dan maar 1 fase gepakt hebt.
Daarom zei ik ook al: wees blij dat.quote:Op woensdag 4 juni 2008 00:00 schreef ACT-F het volgende:
[..]
2 fasen gaat een beetje moeilijk in geval van een stekker die half in het water ligt
Als er niets op de groep is aangesloten loopt er toch ook geen stroom door? Of heeft mijn natuurkunde leraar het echt verpest?quote:Op donderdag 29 mei 2008 22:30 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Dit is waar. Maar meteen beperkt. Veel van die blokken worden aardig verneukt door paupers die het leuk vinden om met scharen/passers etc de bekisting te slopen. En dan kan je er met een ball-point vast wel in komen.
[..]
12V zul je niet veel van voelen. Maar wanneer je een 220 aansluiting hebt krijg je toch echt wel een ontiegelijke opflikker.
Ik weet niet waar iedereen tegenwoordig de fantasie vandaan haalt dat je een - pool vast moet hebben voor een sluiting![]()
Wanneer jij gewoon op de grond staat met je gympies dan is enkel de fase aanraken al genoeg.
Schoenen zijn weerstand vermeerderend. Niet per definitie isolerend.
Een fase die gewoon in de lucht steekt zal inderdaad een verbruik van 0A aangeven.quote:Op woensdag 4 juni 2008 09:15 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Als er niets op de groep is aangesloten loopt er toch ook geen stroom door? Of heeft mijn natuurkunde leraar het echt verpest?
Ik maak geen opmerking, ik stel je een paar vragen. Maargoed ik begrijp dus dat je alleen maar kansloos 'theorie typje' gaat blijven roepen en geen antwoord gaat gevenquote:Op zondag 1 juni 2008 19:59 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Weer zo'n Theorie Typjes opmerking![]()
Meerendeel van de klappen die ik gemaakt heb waren onder mijn 16e.
Toch leuk, D66 typjes die denken ook maar ergens wat vanaf te weten
Waar stel jij dan ook maar 1 fatsoenlijke vraagquote:Op woensdag 4 juni 2008 15:34 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Ik maak geen opmerking, ik stel je een paar vragen. Maargoed ik begrijp dus dat je alleen maar kansloos 'theorie typje' gaat blijven roepen en geen antwoord gaat geven
Jammer hoor
"praktijk man"
Veel plezier bij D66! Kom nog maar weer een keer terug als je er haar op hebt groeienquote:Op donderdag 5 juni 2008 11:26 schreef Robin__ het volgende:whehe, kom op, beter kijken dan vind je ze best.
Maargoed ik geloof dat je je eigen hardleersheid inmiddels ook in begon te zien waarna je begon te blaten en terug te krabbelen dat 'de meeste klappers voor je 16e waren'
Zelfs als kind was je al een dom stuk vreten dus? *klap* 1 schok.. *klap* nog een schok etc.
en gewoon doorgaan blijkbaar
Ondanks dat ik er geen reed van geloof laat je je eigen acties alleen nog maar hersenlozer overkomen. d'aag
En een kans van 50% om onder stroom te staan als je niet weet welke van de twee de fase is.quote:Op donderdag 5 juni 2008 13:29 schreef Hi_flyer het volgende:
Bij wisselspanning heb je niet echt plus en min, alleen de fase en de nul.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |