abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52928714


Nog tienf delen tot de Grande Reset!!

Welkom bij alweer het negen-honderd-een-en-negentigstedeel van de Algemene Kennis Quiz!
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.



Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.

Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende players...

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
We hebben besloten maximaal 1 audiovraag per persoon per topic te vragen ivm met het niet de beschikking hebben van geluid in/op computers van sommige spelers.

Eén antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär. Daarna mag je meedoen.

Nieuw topic
Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand
!

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ SC #241 - Sloebers zonder vakantie en stront in Brussel

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven geroepen waar men hun ergenissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft. Het topic: AKQ OP Discussie Topic

    Ranglijst
    Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

    Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 990

    Top 10
    1. ElizabethR - 644 punten
    2. FormerlyKnownAs - 561 punten
    3. ScottTracy - 378 punten
    4. MadMaster - 360 punten
    5. qonmann - 332 punten
    6. Wickedangel - 309 punten
    7. wyccie - 280 punten
    8. Cobra4 - 260 punten
    9. Iago - 249 punten
    10. PhysicsRules - 234 punten

    C21H23NO5 - 214 punten
    Yurithemaster - 164 punten
    SaskiaR - 152 punten
    Cootz - 140 punten
    RoofingBurner - 139 punten
    erkel - 133 punten
    Tong80 - 116 punten
    Neleos - 110 punten
    Flitspaal -108 punten
    Homdeck - 98 punten
    ChrisJX - 97 punten
    Its-Jojo-4you - 96 punten
    steekbal - 95 punten
    Stanley_Climbfall - 78 punten
    Nembrionic - 76 punten
    Plasterk - 58 punten
    geertp - 59 punten
    Luctor.et.Emergo - 59 punten
    DennisBoom - 49 punten
    Hawaii_Tim - 46 punten
    MREn - 44 punten
    Houtspeer - 44 punten
    Captain_Redbeard - 42 punten
    sig000 - 42 punten
    Berkery - 40 punten
    Adjeuj - 37 punten
    methan - 35 punten
    Paaskonijn - 34 punten
    slaveloos - 33 punten
    TradeMarkie - 32 punten
    Robbiev85 - 29 punten
    hierissiedan - 28 punten
    kayzie - 28 punten
    ColdFeet - 28 punten
    ChopperMick - 28 punten
    broer - 28 punten
    Terpentin07 - 27 punten
    U - 26 punten
    Conekiller- 26 punten
    EricusMaximus - 26 punten
    DiviFilius - 24 punten
    doeka - 24 punten
    Miss_Sly - 24 punten
    Bolkesteijn - 23 punten
    Etcetera - 23 punten
    Verbal - 21 punten
    Aereatheas - 21 punten
    Cavese075 - 20 punten
    Nietszeggendwezentje - 20 punten
    Yankee - 19 punten
    hhhpsycho - 18 punten
    Supersheep - 18 punten
    Torio - 18 punten
    Sloppy - 17 punten
    Superworm - 17 punten
    DaviniaHR - 17 punten
    Farenji - 16 punten
    BwennieBren - 14 punten
    Siegfried - 14 punten
    Der_Michael - 14 punten
    Asap - 14 punten
    ATuin-hek - 14 punten
    jakkop - 13 punten
    Sanger - 12 punten
    ChillyWilly - 11 punten
    Maringo - 11 punten

    10 Punten
    B.ertha - Juup© - Ladyblack - Feitosa - Puntenslijpsel - peaceman - Dodecahedron
    9 Punten
    arrebar - bobsqaud - Mister1977 - VonHinten - MrPanerai - NanKing -PPL -
    8 Punten
    Keios - JDude

    7 Punten
    Deceit - DoorgestokenKaart - Jepzert - Feldhofer

    6 Punten
    Edwinuss - fate - mrSPLIFFY - rjbrethouwer - Tnaneg - Michel

    5 Punten
    appelsjap - Floripas - Skunk75 - Sloggi - Tha_Erik - iamredleader - barney74

    4 Punten
    Areatheas - Consigliere - DABAMaster - Daffodil3LE - De_Hertog - Gekke_Belg - gooitzen - Kjew - mspoez - Suzanne - Triforce_Courage - Uzzi - Der_Onkel -

    3 Punten
    Agiath - archgallo- Beelzebub85 - Blaz - Bos81 - Daanno 86 - DeSiever - flyga - kahaarin - Mapani - Mark_V - Rece - satecl - Slilen - thepunisher3 - weggejorist - Yestuuur - Hestria - Whiteguy - Artianos

    2 Punten
    AryaMehr - B_BOY - Doka- geenaam - jfvandijk - Keileweg-ethicus - knillis - KristianT - LangeTabbetje - Laura2000 - maartena - Opperkwal - Paveway - Superharregarre - Terecht - TheSilentEnigma - Vava - vipergts - Roeldegekste - konijntjebluf

    1 Punt
    AFCA_DD - baak - Binsentu - Bluezz - BrandX - Bupatih - Carolyne1575 - DrDarwin - emaster - Faithz - gathering_storm - Gordon_Shumway - Hi_flyer - Jan (Broertje van SaskiaR) - Jefferd - Jojoortje - kikidiablo - Kont80 - LamstraalASD - LordNemesis - Lothario - Lucku117 - Majo - mievi - Mikkie - MouzurX - mr_anonimous - poppetje46 - quo_ - RooieRakker - Soempie - stereotomy - Steve 555 - S-Two - svann - TETSU - ToYDoLL - WaStEd - YoshiBignose - Zoon van methan - kikidiablo - PatriotOnline - TheGrandWazoo - Waris7 - Bas321 - Klenski - Pendri - Herodus - webspider - Lenny_Leonard

    betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
    betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
    betekent een nieuwe speler in de ranglijst
    betekent dat diegene verzuimd heeft een OP te maken of punten bij te werken (-5)

    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 250
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Deel 750
    Algemene Kennis Quiz # 800 !!!!!!!!!!! HOERA!!!
    Algemene Kennis Quiz # 910
    Algemene Kennis Quiz Deel 920
    Algemene kenniskwis # 930
    Algemene Kennis Quiz Deel 940
    Algemene Kennis Quiz, deel 950
    Algemene Kennis Quiz deel 960
    Algemene Kennis Quiz deel 970
    Algemene Kennis Quiz deel 980
    Algemene Kennis Quiz deel 981
    Algemene Kennis Quiz Deel 982
    Algemene Kennis Quiz Deel 983
    Algemene Kennis Quiz Deel 984
    Algemene Kennis Quiz Deel 985
    Algemene Kennis Quiz Deel 986
    Algemene Kennis Quiz Deel 987
    Algemene Kennis Quiz deel 988
    Algemene Kennis Quiz deel 989
    Algemene Kennis Quiz Deel 990

    [ Bericht 6% gewijzigd door ElizabethR op 03-09-2007 23:54:29 (KUT OP AANGEPAST :() ]
  • Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52928728
    Indonesie?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_52928731
    KUT
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52928762
    quote:
    Op maandag 3 september 2007 23:42 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    Wat?
    Oh niks, ik had me alleen voorgenomen geen een topic meer te hoeven openen
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      Moderator / KerstCrewQuizWinner maandag 3 september 2007 @ 23:45:45 #7
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52928798
    Hey, is die ranglijst er al lang? Voor het eerst dat ie me opvalt
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_52928847
    Japan was harstikkene goed !
    ER scoort met post 300 in het voorlaatste dubbele-punten topic van deze reeks

    ER +2

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 2

    [ Bericht 27% gewijzigd door qonmann op 03-09-2007 23:59:12 ]
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_52928944
    quote:
    Op maandag 3 september 2007 23:48 schreef qonmann het volgende:
    Japan was harstikkene goed !
    ER scoort met post 300 in het voorlaatste dubbele-punten topic van deze reeks

    ER +2
    Ja ik heb net de stand bij zitten werken en die twee punten staan er nog niet bij, dus begin nou maar een nieuwe tussentelling met voor mij twee ounten, zo doen we het toch meestal????

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 2
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:00:07 #10
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929006
    Uitspraak van Dr. F. Boerwinkel in de jaren '50

    Een is een groep mensen die, voornamelijk uit begeerte naar zuiverheid en met verabsolutering van een deelwaarheid, de solidariteit met het grote geheel van de groep verbreekt, en die deze breuk niet meer als smart ervaart

    Wat bedoelt hij met
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929012
    Applaus ..Heb je snel gedaan
    (de stand is weer normaal)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:01:57 #12
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929033
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:00 schreef qonmann het volgende:
    Applaus ..Heb je snel gedaan
    (de stand is weer normaal)
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929047
    sekte ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:05:58 #14
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929085
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:03 schreef qonmann het volgende:
    sekte ?


    qonmann +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 2
    qonmann 1
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929159
    Tijd voor een biertje:

    is een Belgisch biermerk dat gebrouwen wordt door InBev.
    Het biermerk is vernoemd naar de in Dinant gelegen abdij.

    Welk bier is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:14:09 #16
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929204
    Leffe, leffe, leffe, leffe en nog eens leffe
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:15:18 #17
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929219
    Waar blijft WA trouwens?? En wyccie??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929235
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:14 schreef ElizabethR het volgende:
    Leffe, leffe, leffe, leffe en nog eens leffe
    Heel goed
    ff een Lff

    ElizabethR +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 3
    qonmann 1

    Btw - was vanavond een doc over Queens Mum op Belgie
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:18:39 #19
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929262
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:16 schreef qonmann het volgende:

    [..]


    Btw - was vanavond een doc over Queens Mum op Belgie
    Schat, ik woon in Ierland weet je wel
    Heb Sky sateliet tv enzo
    Het is hier al een week niks als biografieen over alle Windsors, docu's over Diana, mini series over Diana. Heb mijn hartje al op kunnen halen hoor!!! Gelukkig laten ze niet teveel van die paardenbek zien!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929265
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:15 schreef ElizabethR het volgende:
    Waar blijft WA trouwens?? En wyccie??
    Voor Wyccie was Fok te traag vanavond en WA kan nu wel binnentreden het dubbele punten topic is weer voorbij (die mist ze altijd eh vaak)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:20:45 #21
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929300
    Wie??

    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:21:19 #22
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929314
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:18 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Voor Wyccie was Fok te traag vanavond en WA kan nu wel binnentreden het dubbele punten topic is weer voorbij (die mist ze altijd eh vaak)
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:22:15 #23
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_52929343
    ziet er koninklijk uit en enigszins mystiek..en grooote ogen !
    Maar wie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:25:35 #25
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929370
    Keizerlijk zelfs!! Althans, daar was ze mee getrouwd.
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929388
    zijn er nog keizers dan ..denk denk ..In Japan nog
    eega van de sjah van Perzie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:29:58 #27
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929428
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:27 schreef qonmann het volgende:
    zijn er nog keizers dan ..denk denk
    eega van de sjah van Perzie ?
    Vanaf 1935 al officieel Iran, daarvoor al officieus!!

    Maar het klopt wel. Nou nog een naam
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929476
    Sjah van Perzie klinkt zoveel mooier en machtiger, vind je niet ?

    Faya Daba ?
    of zoiets, my best guess.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:36:10 #29
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929507
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:33 schreef qonmann het volgende:
    Sjah van Perzie klinkt zoveel mooier en machtiger, vind je niet ?
    quote:
    Faya Daba ?
    of zoiets, my best guess.
    Ik doe het er voor, je had ook al goed dat het de vrouw van de sjah was namelijk.

    Ze heet Farah Diba

    qonmann +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 3
    qonmann 2
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929553
    Farah ja ..

    Hoe heet dit beestje ?

    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:40:21 #31
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929562
    shetland pony?? Toch ??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929597
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:40 schreef ElizabethR het volgende:
    shetland pony?? Toch ??
    Heel Goed !
    Ja hoor, ik wilde een beestje doen wat niet te ver weg was...

    ElizabethR +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2

    Mooie foto van Poulnabrone Dolmen !
    (qua kleur & sfeer )
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:45:00 #33
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929636
    OK, ik dacht dat het misschien een strikvraag was en het een of ander exotisch pony ras bleek te zijn Vandaar mijn twijfel
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:47:43 #34
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929680
    Vul de ontbrekende zin in...

    In een rijtuigie, in een rijtuigie
    In een rijtuigie reden we naar Vinkeveen
    Op een dag in maart, zo kalm en bedaard
    ...............................................................
    In een rijtuigie, in een rijtuigie
    In een rijtuigie helemaal naar Vinkeveen

    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929700
    ..en maar kijken naar de kont van het paard
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_52929716
    met Leen Jongewaard (rijmt ook nog)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:52:58 #37
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929737
    Is niet volledig qonmann.

    Zijn we trouwens nog maar met zijn tweeën? Dan moeten we ophouden, want anders is het niet eerlijk, dan helpen we elkaar aan punten.
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_52929772
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 00:52 schreef ElizabethR het volgende:
    Is niet volledig qonmann.

    Zijn we trouwens nog maar met zijn tweeën?
    Niemand die zich meldt in elk geval ..
    ..dan laten we deze openstaan..

    Slaap wel ER
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:57:06 #39
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52929780
    Slaap lekker qon
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 00:58:15 #40
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52929800
    mogge
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      Trouwste user 2022 dinsdag 4 september 2007 @ 01:44:59 #41
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_52930271
    Ja Zuster Nee zuster

    Raar is het toch de ene keer krijg je om 3 uur 's nacht van 9 man op je kloten omdat je te laat bent met je topic de andere dag liggen ze om 1 uur plat

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 07:28:22 #42
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52931118
    Mogguh
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      dinsdag 4 september 2007 @ 07:49:24 #43
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52931247
    mohguh Cobra, weet jij bovenstaande vraag, anders doe ik wel een nieuwe

    [ Bericht 26% gewijzigd door steekbal op 04-09-2007 07:55:08 ]
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 08:33:28 #44
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 08:35:41 #45
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52931611
    Graaf, graaf:
    En maar schommelen en maar kijken naar de kont van het paard...

    Heb de 2 LP's van 'Ja Zuster, Nee Zuster' nog in huis.
    Hoogtepunt: 'Op De Step'...
      dinsdag 4 september 2007 @ 08:58:29 #46
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52931812
    Mogguh!

    Ik weet 'm niet, ben er met m'm 25 jaren nóg te jong voor denk ik
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 08:58:35 #47
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52931815
    zal wel goed zijn, van mij mag je de punten hebben
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:06:42 #48
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52931887
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 08:35 schreef MadMaster het volgende:
    Graaf, graaf:
    En maar schommelen en maar kijken naar de kont van het paard...

    Heb de 2 LP's van 'Ja Zuster, Nee Zuster' nog in huis.
    Hoogtepunt: 'Op De Step'...
    Gecheckt

    MadMaster +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 1



    Nevermind .
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:08:11 #49
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52931906
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 08:58 schreef JDude het volgende:
    Mogguh!

    Ik weet 'm niet, ben er met m'm 25 jaren nóg te jong voor denk ik
    De remake was wel vrij recent
    MM heeft het helemaal goed

    MM +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 1
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:12:36 #50
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:15:30 #51
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52931991
    Balearen?
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:16:31 #52
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52932002
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 09:08 schreef ElizabethR het volgende:

    De remake was wel vrij recent
    Ik heb die remake met o.a. Paul de Leeuw nog wel op DVD liggen, maar ik heb hem nog niet bekeken.
    Ik ben bang dat de nieuwe versie te veel tegen valt t.o.v. de originele versie, hoewel Hetty Blok en Loes Luca als 2 druppels water op elkaar lijken...
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:17:19 #53
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52932019
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 09:15 schreef Flitspaal het volgende:
    Balearen?
    Van links naar rechts: Ibiza, Mallorca en Menorca...

    Flitspaal +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 1
    Flitspaal 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:18:51 #54
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52932051
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 09:16 schreef MadMaster het volgende:

    [..]

    Ik heb die remake met o.a. Paul de Leeuw nog wel op DVD liggen, maar ik heb hem nog niet bekeken.
    Ik ben bang dat de nieuwe versie te veel tegen valt t.o.v. de originele versie, hoewel Hetty Blok en Loes Luca als 2 druppels water op elkaar lijken...
    Laat maar in de verpakking
    Alleen Paultje was goed, maar dat vind ik bij alles.

    Paulfan ben ik
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:28:05 #55
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52932180
    quote:
    was de naam van een Senegalese veerboot die kapseisde op 26 september 2002 voor de kust van Gambia, onderweg van Ziguinchor naar Dakar. Meer dan 1800 opvarenden kwamen om het leven, slechts 60 konden gered worden. Aanvankelijk werden van officiële zijde beduidend lagere aantallen voor het dodental genoemd.

    Omdat duidelijk werd dat de veiligheidsvoorschriften ernstig verontachtzaamd waren, het schip was bijvoorbeeld gebouwd voor niet meer dan 600 passagiers, kwam ook de Senegalese regering in verband met het ongeluk in opspraak, en president Abdoulaye Wade ontsloeg hierop enkele weken later premier Mame Madior Boyé.

    Wat is


      dinsdag 4 september 2007 @ 09:31:51 #56
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52932239
    Joola ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:33:50 #57
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52932276
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 09:31 schreef steekbal het volgende:
    Joola ?
    steekbal +1


    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 1
    Flitspaal 1
    steekbal 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:44:30 #58
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52932439
    Hoe heette het radioprogramma van Anette van Trigt over sport, lang geleden zaterdagochtend op de radio ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:50:28 #59
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:54:42 #60
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52932600
    Ik weet alleen dat ze een tijdje Met het oog op morgen heeft gedaan, maar dat was niet zozeer sport, en op de late avond .
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:55:18 #61
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52932612
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 09:50 schreef MadMaster het volgende:
    Ken het wel, maar de naam...
      dinsdag 4 september 2007 @ 09:59:35 #62
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52932686
    Hint: iets met bal
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:07:02 #63
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52932811
    De bal is rond?
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:10:28 #64
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:11:55 #65
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52932898
    jullie zijn wel creatief moet ik zeggen. Dak kwam er ook in voor
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:12:14 #66
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52932907
    Bal op het Dak?
    pi_52932986
    De Bal door het Dak?
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:18:26 #68
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52933015
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 10:12 schreef Flitspaal het volgende:
    Bal op het Dak?
    Dat zal het wel zijn (zegt me vaag iets), maar voor de vorm (en creativiteit) zeg ik ook nog maar:
    Uit je dak met de bal...
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:21:20 #69
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52933069
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 10:12 schreef Flitspaal het volgende:
    Bal op het Dak?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:22:12 #70
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52933086
    Flitspaal +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 1
    Flitspaal 2
    steekbal 1
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:29:42 #71
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52933214
    Wie is deze gladde jongen?

      dinsdag 4 september 2007 @ 10:31:02 #72
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:34:07 #73
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52933296
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 10:31 schreef MadMaster het volgende:
    Bryan Ferry
    MadMaster +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 2
    Flitspaal 2
    steekbal 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:46:38 #74
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:49:49 #75
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52933586
    CO en CO2, teer, nicotine?

    (En dat voor een niet-roker )
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_52933595
    Nicotine
    Koolmonoxide
    Teer
    Gif
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 10:53:59 #77
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52933669
    Nicotine, teer, Benzeen, Tolueen?
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:00:12 #78
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52933782
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 10:50 schreef RoofingBurner het volgende:
    Nicotine
    Koolmonoxide
    Teer
    Gif -> Dat is de optelsom van alles...
    Nog één te gaan...
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:05:50 #79
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52933875
    thc
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_52933889
    Menthol, in het geval van een mentholletje.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:07:39 #81
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52933917
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:05 schreef steekbal het volgende:
    thc
    Dan zouden de coffeeshops op de helling kunnen...

    Je vindt de resterende stof in een vaste vorm ook in een keukenkastje...
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:08:53 #82
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52933945
    Ammoniak?
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:09:37 #83
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52933959
    Natriumcarbonaat?
    pi_52933966
    Soda?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:10:45 #85
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52933982
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:08 schreef JDude het volgende:
    Ammoniak?

    Nu snap je waarom een roker geen onruststoker is...

    * MadMaster overweegt maar eens te gaan stoppen...

    JDude +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    qonmann 2
    MadMaster 2
    Flitspaal 2
    steekbal 1
    JDude 1

    [ Bericht 6% gewijzigd door MadMaster op 04-09-2007 11:17:28 ]
    pi_52934071
    ff tvp
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:16:59 #87
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52934104
    De Duitse Autobahn viert dit jaar zijn 75-jarig bestaan. Tussen welke twee steden werd in 1932 de eerste Autobahn geopend?
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:18:26 #88
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52934182
    Berlijn en Dusseldorf lijkt me ook een geil stukkie weg, die misschien?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:23:31 #90
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52934254
    Misschien dat autofreak EricusMaximus dit op kan hoesten, maar verder vrees ik met grote vreze...
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:26:08 #91
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52934321
    Berlijn en Dresden?
    pi_52934397
    keine ahnung. hamburg en bremen?
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:30:24 #93
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52934449
    Hintje: geen van beide steden is nog genoemd.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_52934477
    Frankfurt - München?
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:35:05 #95
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52934533
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:30 schreef JDude het volgende:
    Hintje: geen van beide steden is nog genoemd.
    Gelukkig heeft Duitsland niet zo veel grote steden...

    Om de boel niet dood te laten bloeden:
    Stuttgart-Ulm (ik schuif gewoon steeds een stukje op naar het noorden...)
    pi_52934569
    Essen - Dortmund
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:39:13 #97
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52934642
    Ik gooi er ook een gok in
    Keulen - Muchen?
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:39:55 #98
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52934658
    Keulen - Bremen?
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:40:16 #99
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52934665
    Berlijn is al genoemd, maar die zoek ik niet. Een van de twee steden is echter wel 'die andere hoofdstad'.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_52934695
    Rostock - Hamburg?
    pi_52934708
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:40 schreef JDude het volgende:
    Berlijn is al genoemd, maar die zoek ik niet. Een van de twee steden is echter wel 'die andere hoofdstad'.
    Maak er dan maar Bonn - Aachen van.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:41:31 #102
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52934709
    Bonn - Koblenz?
    pi_52934768
    bonn - duisburg
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:46:04 #104
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52934853
    Voor een van de uiteinden van de weg heb ik maar een woord: dom...
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:46:25 #105
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52934867
    Bonn - Keulen?
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:47:52 #106
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52934902
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:46 schreef Flitspaal het volgende:
    Bonn - Keulen?
    Ik wist dat die hint zou helpen!

    Flitspaal +1



    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 3
    qonmann 2
    MadMaster 2
    steekbal 1
    JDude 1
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:56:29 #107
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52935107
    Mag ik de volledige naam waarvoor deze week landelijk wordt gecollecteerd .
      dinsdag 4 september 2007 @ 11:56:36 #108
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52935110
    Bonn-Keulen
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_52935171
    KWF Kankerbestrijding?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:02:11 #110
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52935241
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 11:58 schreef ScottTracy het volgende:
    KWF Kankerbestrijding?
    Aangezien ze zelf ook bijna alleen maar de afkorting KWF gebruiken, is het goed .

    ScottTracy +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 3
    qonmann 2
    MadMaster 2
    steekbal 1
    JDude 1
    ScottTracy 1
    pi_52935259
    Gelukkig, ik had echt niet geweten waar die KWF voor zou staan
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:03:56 #112
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52935318
    Welke film?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_52935332
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:03 schreef MadMaster het volgende:
    Koningin Wilhelmina Fonds...
    Ja ik had het inmiddels ook al opgezocht, maar toch bedankt
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:06:34 #115
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52935360
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:06 schreef MadMaster het volgende:
    Natural Born Killers ?
    Madmaster +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 3
    qonmann 2
    MadMaster 3
    steekbal 1
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:08:29 #117
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52935383
    Wat een ongelofelijke k*t-film is dat, na 20 minuten heb ik 'm uitgezet.
    Ligt niet voor niks op de stapel met DVD's van 5 voor 10 Euro...

    Vraag komt zo hier.
    pi_52935488
    Waarom altijd editten in plaats van gewoon een nieuwe post plaatsen??
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:20:21 #119
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52935633
    Wat jij wilt, ik probeer zo alleen het aantal posts wat te minderen...

    1. 2. 3.

    Verklaar de 3 signalen die hier getoond worden en afkomstig zijn uit het American Football.
    pi_52935665
    Het is alleen dat mijn HotTopic het alleen aangeeft als er een nieuwe post is, en dus niet als er een edit heeft plaatsgevonden

    Maargoed, ik weet niets van American Football dus het had nu geen verschil gemaakt.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_52935698
    1: Overtreding
    2: Wissel van de kant van het veld
    3: Time out
    pi_52935715
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:21 schreef ScottTracy het volgende:
    Het is alleen dat mijn HotTopic het alleen aangeeft als er een nieuwe post is, en dus niet als er een edit heeft plaatsgevonden
    Ik heb geen HotTopic, dus edit maar gewoon
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:29:46 #123
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52935837
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:23 schreef ChrisJX het volgende:
    1: Overtreding
    2: Wissel van de kant van het veld
    3: Time out
    1 komt in de buurt (als het kan graag wat specifieker), de overige 2 niet.
    Ik heb overigens getracht de meest simpele signalen te vragen en met een beetje logica kan je ze misschien ontcijferen...

    Aangezien hier iedereen als een bezetene aan het F5'en is, heb ik me dat van dat Hot Topic niet gerealiseerd.
    Ik zelf check vaak mijn Active Topics en dan zie ik een eventuele edit ook niet...
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:31:51 #124
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52935873
    3. Schot tussen de palen?
    pi_52935875
    1. overtreding
    2. 1 yard terug
    3. Out
    pi_52935950
    1 is ongeoorloofd vasthouden dan. 2 is wissel en 3 is einde spel.
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:37:48 #127
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52936008
    1 = Holding (= ongeoorloofd vasthouden)
    2 = ......... (denk er aan dat dit een typisch Amerikaanse sport is en kijk dan nog eens naar de beweging)
    3 = Touch Down, Field Goal of Extra Point (= o.a. schot tussen de palen)
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:39:26 #128
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936042
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:24 schreef ChrisJX het volgende:

    [..]

    Ik heb geen HotTopic, dus edit maar gewoon
    De standaard MyAT van Fok laat ook geen edits zien.
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:40:15 #129
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936056
    Wisselen van helft?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
    pi_52936060
    2: De Cheerleaders mogen het veld op komen?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:40:54 #131
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936071
    Of eigenlijk moet ik zeggen: beurt/richting
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:43:17 #132
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52936101
    Het is een kwestie van tijd tot het juiste antwoord genoemd wordt...
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:40 schreef ScottTracy het volgende:
    2: De Cheerleaders mogen het veld op komen?

    Geweldig, ik zie het al voor me...!!
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 12:45:44 #133
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52936153
    3: einde speeltijd?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:47:29 #134
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52936190
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:45 schreef Cobra4 het volgende:
    3: einde speeltijd?
    Alleen #2 nog en die heeft wel met de tijd te maken...
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:48:42 #135
    122574 Sandert
    Het is mij !
    pi_52936218
    2: Klok gaat stil (tijd voor de reclame)
    Een boek zegt meer dan duizend woorden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:50:32 #136
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936265
    Einde van de beurt?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:51:57 #137
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 12:57:57 #138
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936392
    time-out
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:07:01 #139
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:07:53 #140
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936498
    game-on?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:14:10 #141
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52936547
    Klok gaat weer lopen?
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:14:23 #142
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52936550
    2: vervolg spel (na time out)
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:24:04 #143
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52936654
    Het is weer feest op Fok!...
    quote:
    FOK!forum is momenteel niet bereikbaar, omdat een verbinding met de database niet gemaakt kon worden.

    (db:connect:connect_failed)
    quote:
    Sorry, onze databaseservers zijn momenteel te druk. Schenk even wat te drinken in en probeer dan de pagina eens te herladen.

    (db:connect:connect_failed:mysql_busy)
    Flitspaal +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 2
    MadMaster 3
    steekbal 1
    JDude 1
    ScottTracy 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:26:30 #144
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936686
    hmmm
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:30:03 #145
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52936734
    Game On is iets anders dan Start The Clock.
    Lang niet in alle gevallen wordt tijdens American Football de klok stilgezet, terwijl er dan vaak wel dode spelmomenten zijn, waarna het spel hervat wordt.
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:34:34 #146
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52936819
    Huh? Het ging me om het forum dat weer zo retetraag is
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 13:38:58 #147
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52936895
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:34 schreef Nembrionic het volgende:
    Huh? Het ging me om het forum dat weer zo retetraag is
    Idem, als ik zoveel drinken had moeten pakken als er werd aangeraden door FOK! dan had ik genoeg voor een jaar.
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:39:42 #148
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:39:49 #149
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52936914
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 12:40 schreef ScottTracy het volgende:
    2: De Cheerleaders mogen het veld op komen?


    Ik zit bij te lezen en weet je dat dat het eerste is waar ik aan dacht??

    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:43:44 #150
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937004
    Wie werd afgelopen weekend de laatste INDIVIDUELE wereldkampioen atletiek (m/v)?
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 13:45:07 #151
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52937036
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:39 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]



    Ik zit bij te lezen en weet je dat dat het eerste is waar ik aan dacht??

    Nou?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:45:24 #152
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:48:00 #153
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937103
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:45 schreef MadMaster het volgende:
    Is atletiek vanaf nu opgeheven/verboden dan
    Voor indivuele sporters wel .

    Ik bedoel Wereldkampieon 2007 .
    pi_52937117
    Was dat die Seberle?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:51:06 #155
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52937140
    de sprinter Gay ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:51:51 #156
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:52:29 #157
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937163
    Allebei niet.
    pi_52937170
    100 meter was in het eerste weekend al...
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_52937176
    Was het dan die vrouw die het hoogspringen won?? Daar weet ik geen naam van
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:53:42 #160
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937187
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:51 schreef MadMaster het volgende:
    Koningsnummer is 100 meter dus dat zal die Gay dan geweest zijn...
    100m zit steeds in het openingsweekend. Gay werd wel zaterdag nog kampioen in de estafette.
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:54:18 #161
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937201
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:53 schreef ScottTracy het volgende:
    Was het dan die vrouw die het hoogspringen won?? Daar weet ik geen naam van
    De persoon is juist. Nu de naam nog.
    pi_52937214
    Het was toch een Franse??
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_52937258
    Ach Blanka Vlasic !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 13:58:58 #164
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937267
    pi_52937271
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:58 schreef qonmann het volgende:
    Ach Blanka Vlasic !
    Ohja, ik wist alleen nog dat ze iets blauws aan had.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:01:33 #166
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937298
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 13:58 schreef qonmann het volgende:
    Ach Blanka Vlasic !
    qonmann +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 1
    JDude 1
    ScottTracy 1
    pi_52937343
    Wat betekent DBMS ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:07:28 #168
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52937393
    database management systeem
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_52937444
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:07 schreef steekbal het volgende:
    database management systeem
    Ja!

    Steekbal +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:17:17 #170
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52937554
    Hoe heet de dagboekschrijfster van terreur/rebellen/bevrijdingsorganisatie FARC ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:20:07 #171
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52937593
    Eillen/Tanja
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 14:25:16 #172
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52937682
    Tanja Nijmeijer
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:26:30 #173
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52937711
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:25 schreef Cobra4 het volgende:
    Tanja Nijmeijer
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:27:21 #174
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52937725
    Cobra4 +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 14:36:07 #175
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52937906
    Met Harry Mulisch en Willem Frederik Hermans wordt hij tot de Grote Drie van de naoorlogse Nederlandse schrijvers gerekend. Wie?
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:38:01 #176
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52937957
    Reve?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:39:03 #177
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52937977
    Traag kloteforum.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:39:13 #178
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52937978
    Wolkers?
      Eindredactie Frontpage / Forummod dinsdag 4 september 2007 @ 14:39:15 #179
    168091 crew  Cobra4
    mr. Dkut
    pi_52937980
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
    Reve?


    Hawaii_Tim +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    "Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:39:28 #180
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52937985
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:39 schreef JDude het volgende:
    Traag kloteforum.
    Nooit van gehoord, kan die een beetje schrijven?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:47:43 #181
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52938122


    Ik zoek een overeenkomst: welke?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 14:48:30 #182
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52938133
    kinderachtig ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_52938167
    Beiden van Warner Bros?
    pi_52938195
    Het valt me nu pas op wat voor enge poten die turtles eik hebben
    pi_52938219
    Ow, zowel de Turtles ald Pinky en de Brain hebben genetische veranderingen ondergaan!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:53:18 #186
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52938221
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:48 schreef steekbal het volgende:
    kinderachtig ?
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:50 schreef ChrisJX het volgende:
    Beiden van Warner Bros?
    Allebei niet wat ik zoek
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 14:59:30 #187
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52938391
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 14:53 schreef ChrisJX het volgende:
    Ow, zowel de Turtles ald Pinky en de Brain hebben genetische veranderingen ondergaan!
    Wel een overeenkomst, maar niet degene die ik zoek
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_52938438
      dinsdag 4 september 2007 @ 15:06:39 #189
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52938509
    Ze zijn allebei van de categorie 'tekenfilm'...
    en verder sluit ik me bij Steekbal aan...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 15:15:34 #190
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52938683
    Er is een reden dat ik juist deze turtle heb uitgezocht en dat The Brain niet op het andere plaatje staat...
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_52938808
    Moet ik nou een overeenkomst tussen Rafaël en Pinky zien te vinden
      dinsdag 4 september 2007 @ 15:25:09 #192
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52938830
    wat mij betreft andere vraag
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 15:26:58 #193
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52938871
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 15:24 schreef ChrisJX het volgende:
    Moet ik nou een overeenkomst tussen Rafaël en Pinky zien te vinden
    Ja, en zo moeilijk is het niet. Als je het antwoord hoort is het allemaal duidelijk
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 15:37:22 #194
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_52939002
    zelfde stemacteur
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      dinsdag 4 september 2007 @ 15:37:34 #195
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52939004
    Dezelfde persoon heeft hun stemmen ingesproken?
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_52939014
    door de zelfde persoon ingesproken?

    Edit: ik heb ook altijd pech
      dinsdag 4 september 2007 @ 15:38:27 #197
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_52939018
    Zucht.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_52939024
    Ja, dat denk ik dan ook...
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 15:43:16 #199
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52939078
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 15:37 schreef Nembrionic het volgende:
    zelfde stemacteur
    Nem +1
    Rob Paulsen heeft beide rollen ingesproken. Andere bekende rollen van hem zijn onder andere Yakko Warner en The Mask uit de tekenfilmserie.

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Menbrionic 1
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 16:08:47 #200
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 16:45:13 #201
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52939830
    Ik ben zoooooo blij!!!
    Vanavond komt DIT op TV. EN het is nog gefilmd in ierland ook!!!!!

    Sorry hoor, heeft niets met de kwis te maken, maar ik moet het even kwijt!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 16:55:38 #202
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 16:59:00 #203
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52939998
    even aan mijn moeder vragen van Bloem
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:02:35 #204
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940035
    Met dank aan ER voor de inspiratie...

    Steekbal +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:07:03 #205
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52940103
    Wat betekent de afkorting AVV VVK ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:09:19 #206
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_52940153
    Alles voor vlaanderen, vlaanderen voor kristsu
    pi_52940160
    kristus
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:10:11 #209
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940172
    Heeft dat iets met huizenverkoop van doen?
    Iets van Algemene Verkoop Voorwaarden Vestiging Vrij voor Koper?
    Ik geloof mijn eigen antwoord niet meer...
    pi_52940179
    was jij niet laatst van die vraag met plaatje over de ijzertoren ook?
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:12:21 #211
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_52940212
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 17:02 schreef MadMaster het volgende:
    Met dank aan ER voor de inspiratie...


    Is een keinieuwe serie hoor, dat het over allang dooie mensen gaat is punt 2
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:13:12 #212
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52940226
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 17:10 schreef Deceit het volgende:
    was jij niet laatst van die vraag met plaatje over de ijzertoren ook?
    Nee, maar er stond een stuk in de volkskrant over de ijzertoren en de beweging daarom heen. Vond het een prachtige afkorting
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:14:46 #213
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_52940253
    Deceit +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_52940333
    ffkes w8en, me fok forum flipt m constant..
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:23:15 #215
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940338
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 17:22 schreef Deceit het volgende:
    ffkes w8en, me fok forum flipt m constant..
    Moeten we nu ontcijferen wat hier staat
    pi_52940363
    Tamira Paszek

    Welke rondes op Wimbledon en de US Open?
    Hoe oud?
    Welk land?
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:30:56 #217
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940557
    Oeh..ben benieuwd of iemand dit weet, de veel eenvoudiger (dames)tennisvraagjes die ik wel eens gesteld hebt kostten altijd veel moeite.

    Wat is Fok traaaaaaag
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 dinsdag 4 september 2007 @ 17:42:36 #219
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_52940592
    Goeiemorgen.

    De sportvraag is te moeilijk

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:43:50 #220
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52940619
    16 jaar? Oostenrijk

    Wimbledon: 3e ronde?
    US Open: 4e ronde?
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:56:00 #221
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940838
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 17:40 schreef qonmann het volgende:
    Wat is Fok traaaaaaag
    Ik denk dat de F5's voor deze maand nu al op zijn...
      dinsdag 4 september 2007 @ 17:58:37 #222
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52940884
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 17:43 schreef erkel het volgende:
    16 jaar? Oostenrijk

    Wimbledon: 3e ronde?
    US Open: 4e ronde?
    Aangezien Deceit z'n Fok forum waarschijnlijk weer flipt, ze doet het beter dan je denkt...
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:04:27 #223
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52940984
    Ok bedankt MM.

    De leeftijd klopt wel? Dan ga ik voor beide toernooien een rondje hoger. WD- 4e ronde en US-kwart
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:13:14 #224
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52941134
    Over de leeftijd en het land hebben we het niet meer...

    Wimbledon heeft geen 4e ronde en bij de US Open kwam ze te kort voor de kwartfinale.
    Eigenlijk zoekt Deceit voor beide toernooien één en hetzelfde antwoord...
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:16:56 #225
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941197
    Dan bedoel je denk ik de 1/8 finale?

    Alle Grand Slams hebben eerst 4 rondes, ook wel achtste finale genoemd, en dan pas kwartfinale etc.
    Weisst
    pi_52941207
    Kom op Erkel !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 dinsdag 4 september 2007 @ 18:17:29 #227
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_52941208
    Beiden de achtste finale ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:22:08 #228
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52941270
    Mijn Fok! flipt nu ook weer constant, ik word kotsmisselijk van al die drank die Fok! mij aanbied.
    Maar ik geef niet op...

    Erkel +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:25:08 #229
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941304
    FOK!king traag ja

    Thnx MM

    Welke woestijn gebruikt de NASA om te testen en te experimenteren voor toekomstige Mars-missies?
    Weisst
    pi_52941346
    Nevada woestijn (niet zeker of dat een woestijn is ) ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 dinsdag 4 september 2007 @ 18:29:31 #231
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_52941363
    Mojave ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:32:31 #232
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941397
    beide fout. Denk zuidelijker en buiten de VS
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:37:25 #233
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_52941491
    In Mexico of misschien Peru/Chili dan ?
    Ken daar alleen geen namen van woestijnen ..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:42:21 #235
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941557
    Yuri heeft de locatie goed. De woestijn ligt voornamelijk in het noorden van Chili.

    Nu de naam nog: 4 lettergrepen en elke lettergreep bezit een 'a'
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:43:36 #236
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52941576
    geen idee

    Fok!
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:45:02 #238
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941586
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 18:43 schreef MadMaster het volgende:
    Alabama woestijn
    Weisst
    pi_52941602
    Acapanca ..?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:46:11 #240
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941608
    Als niemand het geraden heeft voor 18:50 dan stel ik wel een nieuwe vraag en laat ik deze openstaan.

    Qonmann
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:54:58 #241
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52941739
    Is dat waar ze in die witte cocon zitten om te 'overleven'?
    Die heb ik weleens op TV gezien, maar in welke woestijn dat is, is mij abracadabra (helaas, net één lettergreep te veel)...
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:55:44 #242
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941751
    Welke bekende producers werkten samen met deze dame aan haar debuutalbum?

    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:57:09 #243
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941770
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 18:54 schreef MadMaster het volgende:
    Is dat waar ze in die witte cocon zitten om te 'overleven'?
    Die heb ik weleens op TV gezien, maar in welke woestijn dat is, is mij abracadabra (helaas, net één lettergreep te veel)...
    Witte Cocon? Geen idee
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 18:59:31 #244
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52941823
    Acapalca Woestijn?

    --doe er gewoon 5 minuten over om te posten--
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:02:51 #245
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52941875
    Aangezien ik ga eten geef ik de voorzet met Ninthe, maar de producers? Weet wel dat het grote jongens zijn, maar de namen zijn niet blijven hangen...

    F5 ze...
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:04:50 #246
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52941904
    Geen Acapalca, de 'c' zit er trouwens wel in.

    De betreffende dame heet idd Ninthe en de producers komen uit de VS.
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:08:24 #247
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:09:27 #248
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52941973
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:04 schreef erkel het volgende:
    Geen Acapalca, de 'c' zit er trouwens wel in.
    mja, bedenk net dat de stad Acapulco heet... was teveel into de A's

    maar galgje spelen dus?
    A_A_A_A_ en dan nog ergens die c
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52942017
    Ja laten we de Woesstijnvraag gaan raden.. Nog een hintje Erkel ?
    Ben zeker dat het ohja wordt
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:15:01 #250
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52942068
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:08 schreef Yurithemaster het volgende:
    timberland?
    Nope.

    Die producers hebben zelf ook een band/groep gevormd, genaamd N.E.R.D.
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:16:23 #251
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52942099
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:12 schreef qonmann het volgende:
    Ja laten we de Woesstijnvraag gaan raden.. Nog een hintje Erkel ?
    Ben zeker dat het ohja wordt
    Meer hints ga ik niet geven. Je zult het hiermee moeten doen.

    Doe eens een poging bij de nieuwe vraag
    Weisst
    pi_52942165
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:16 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Meer hints ga ik niet geven. Je zult het hiermee moeten doen.

    Doe eens een poging bij de nieuwe vraag
    Bij dit soort muziekvragen ben ik kansloos,,zelfs geen ohja als het antwoord is ingetikt.
    Misschien komt Scott zo langs
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:27:35 #253
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52942279
    The Neptunes?
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:30:47 #254
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52942313
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:27 schreef Maringo het volgende:
    The Neptunes?
    Jawel.

    Maringo +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 3
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    Maringo 1
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:38:59 #255
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52942494
    de hint van N.E.R.D. deed het hm

    ten tijde van de West-Indische Compagnië was er in Afrika een kust die "De Goudkust" werd genoemd. In welk land van nu ligt die kust.
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52942519
    Ghana
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:40:29 #257
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:41:22 #258
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52942546
    Ghana?
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:42:52 #259
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52942569
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:39 schreef qonmann het volgende:
    Ghana
    3x ja, maar qonmann was als eerste

    Qonmann +1

    Tussenstand deel 991

    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 4
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    Maringo 1
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:43:37 #260
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52942581
    Hmmm, je moet nu eerst een antwoord posten en daarna pas de vraag, anders ben je per definitie te laat (als je al niet een database-error krijgt)...
    pi_52942636
    Wat is een exoplaneet ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:53:45 #262
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 19:54:13 #263
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52942779
    planeten in een ander zonnestelsel
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52942795
    een plannet buiten een zonnestelsel?
    Sex is not the answer. Sex is the question. 'Yes' is the answer.
    Nu ook op foto verkrijgbaar
    pi_52942925
    Wie het wil weten spoede zich naar het Artis Planetarium , daar geeft Dr. Stam om 20.00 uur een lezing over exoplaneten.

    Uit Wiki:

    Exoplaneten zijn planeten die ...................

    Het bestaan van deze planeten is voornamelijk afgeleid van indirecte waarnemingen en daarop gebaseerde berekeningen. Deze planeten werden voor het eerst ontdekt in de jaren '90, toen de technologie ver genoeg was gevorderd om voldoende gevoelige telescopen te maken.

    Wat is kenmerkend aan deze planeten ?
    (Denk aan onze eigen planeet, de Aarde)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_52942983
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 19:54 schreef Maringo het volgende:
    planeten in een ander zonnestelsel
    Dit antwoord is goed bij nader inzien

    "exoplaneten zijn planeten die draaien om andere sterren dan de zon"
    en dat is wat jij ook zei.

    Op deze planeten zou leven mogelijk kunnen zijn

    Maringo+1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 4
    MadMaster 3
    steekbal 3
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    Maringo 2
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_52942986
    Planenten met een "harde"buitenkant en een vloeibare kern
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      dinsdag 4 september 2007 @ 20:13:20 #268
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52943219
    Wat is een dode toets op een toetsenbord?
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52943254
    een toets waardoor je cursor niet opschuift
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 20:14:48 #270
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52943266
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 20:14 schreef qonmann het volgende:
    een toets waardoor je cursor niet opschuift
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52943427
    bijvoorbeeld de CTRL, een toets die alleen in combinatie met een andere werkt?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner dinsdag 4 september 2007 @ 20:23:03 #272
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_52943489
    Dan ga ik voor een toets zoals CAPS LOCK, die je aan en uit kan hebben
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      dinsdag 4 september 2007 @ 20:23:56 #273
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52943513
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 20:20 schreef RoofingBurner het volgende:
    bijvoorbeeld de CTRL, een toets die alleen in combinatie met een andere werkt?
    RB +1

    Tussenstand deel 991

    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 4
    MadMaster 3
    steekbal 3
    Maringo 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    RoofingBurner 1

    http://nl.wikipedia.org/wiki/Dode_toets
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52943793
    Waarvoor staan de letters YMCA?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_52943940
    I said Young Man ..

    Youth Movement for Christian Americans ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 20:43:41 #276
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52943971
    Youth ..... Christian Association?

    Damn, het was net bij DWDD
    Weisst
    pi_52944076
    Hihihi, nog géén juist antwoord.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_52944087
    Alhoewel erkel er bijna is.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 20:49:23 #279
    164931 Houtspeer
    Jealous Of Your Cigarette
    pi_52944140
    young men Christian association.
    And all the things you do with it
    pi_52944235
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 20:49 schreef Houtspeer het volgende:
    young men Christian association.
    men's maar goed. Houtspeer +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 4
    MadMaster 3
    steekbal 3
    Maringo 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    RoofingBurner 1
    Houtspeer 1
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:14:57 #281
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_52944810
    Houtspeer???
    Weisst
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:19:46 #282
    164931 Houtspeer
    Jealous Of Your Cigarette
    pi_52944958
    Sorry, mijn internet floepte ineens eruit..
    Waar staat UB40 voor?
    And all the things you do with it
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:24:04 #283
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52945097
    Het formulier dat je in Engeland moest invullen om een uitkering te krijgen.
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:29:01 #284
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52945292
    Unemployement Benefit 40, het formulier om een werkloosheidsuitkering aan te vragen in de UK
    pi_52945324
    MM is back !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:31:48 #286
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52945406
    Ja, het lijkt hier weer iets sneller te gaan, dit topic staat al sinds afgelopen nacht open.
    Topic 1000 is nog heel ver weg...
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:33:30 #287
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52945482
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 21:31 schreef MadMaster het volgende:
    Ja, het lijkt hier weer iets sneller te gaan, dit topic staat al sinds afgelopen nacht open.
    Topic 1000 is nog heel ver weg...
    Komt natuurlijk ook door de stroefheid van het Fokforum.
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:34:53 #288
    166255 Maringo
    Bèhèhèhèh
    pi_52945534
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 21:33 schreef Flitspaal het volgende:

    [..]

    Komt natuurlijk ook door de stroefheid van het Fokforum.
    en door de constante afwezigheid van vraagstellers...
    Die volg topic-knop hè...
    Op 02-06-2014 16:38 schreef Moeraskat
    Je bent te goed voor de mensheid.
    pi_52945663
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 21:34 schreef Maringo het volgende:

    [..]

    en door de constante afwezigheid van vraagstellers...
    Snelheid en interactie (als er mensen zijn) is de kracht van dit topic.
    Valt dat weg dan verandert de aard van dit topic..

    Het antwoord van MM is mijns inziens ok, net opgezocht
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:41:25 #290
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52945799
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 21:33 schreef Flitspaal het volgende:
    Komt natuurlijk ook door de stroefheid van het Fokforum.
    UIteraard, Fok! krijgt een flinke declaratie van me vanwege alle drank die ik van hen heb moeten nuttigen.
    Ik heb nu 3 flessen single malt whisky, 1 fles 24 jaar oude calvados, 1 fles Hennesy V.S.O.P Fine Champagne Extra cognac en wat Spa blauwtjes, om die alcohol weg te spoelen, achter m´n kiezen.
    Dat loopt aardig in de papieren en de avond is nog jong...
    pi_52946005
    quote:
    Op dinsdag 4 september 2007 21:29 schreef MadMaster het volgende:
    Unemployement Benefit 40, het formulier om een werkloosheidsuitkering aan te vragen in de UK
    Wellicht dat H's internet er weer uitligt, bij deze ken ik het punt toe
    Aks het niet correct is hoor ik het wel

    MM +1

    Tussenstand deel 991
    ElizabethR 4
    Flitspaal 4
    qonmann 4
    MadMaster 4
    steekbal 3
    Maringo 2
    JDude 1
    ScottTracy 1
    Cobra4 1
    Hawaii_Tim 1
    Nembrionic 1
    Deceit 1
    Erkel 1
    RoofingBurner 1
    Houtspeer 1
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 21:55:24 #292
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52946388


    Wat is de naam van zijn karakter en wat bedoelde hij toen hij zei "The bummers pissed over on a dick night"
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:05:57 #293
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52946726
    Inspector ????.

    The ? passed over on a dark night.
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:06:05 #294
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    pi_52946737
    En toen was iedereen weg...

    Toch niet...

    Qua tekst ben je warm, karakter geheel niet...
    pi_52946976
    Nee hoor maar entertianmentvraagjes ben ik niet goed in
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:13:28 #296
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52947008
    Het is natuurlijk een Engelse militair die de dorpsagent uithangt. Maar zijn naam ???. Ik probeer het Rene uit te horen spreken.
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:20:27 #297
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:23:40 #298
    41006 Flitspaal
    De achtervolger
    pi_52947271
    The bombers .
    Maar ik vertrek nu .
    pi_52947293
    The bombers passed over in a dark night en hij heeft Officer ... dinges
    pi_52947302
    Crabtree is het!
      dinsdag 4 september 2007 @ 22:26:46 #301
    81329 MadMaster
    Schots en scheef...
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')