quote:Op zondag 2 september 2007 20:52 schreef dutchie het volgende:
Ik word er ook zo rebels van elke keer.
Aldus Diaan die weer eens vergeten was dat ik ingelogd stondquote:Op zondag 2 september 2007 20:33 schreef peaceman het volgende:
Jelief, wat schrikken zeg. Heel veel sterkte..
Ik ben lid van 20 enquete-bureau's, of in elk geval van VEEL. En daar krijg je die bonnen dan bij, na eindeloos invullen van vragenlijsten. Ik heb er ook een aantal waar je punten=geld krijgt. Ik doe het nu twee jaar, met een score van zo'n 100 euro aan bonnen per jaar.quote:Op zondag 2 september 2007 21:41 schreef Suzziieee het volgende:
Heb je de Samsung G600 al gezien Syrena?Want die wil ik...en ik vind hem dr echt super uit zienEn vol met gadgets
Hoe komen jullie aan al die bol.com bonnen?Als cadeautje gekregen of via een spaaraktie ofzo?
Nog een tipquote:Op zondag 2 september 2007 21:46 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb daar nooit zo over gedacht. Ik denk bij bol alleen maar aan boeken. Maar jullie brengen me nu wel op een idee...
Hier nog een enquete verslaafdequote:Op zondag 2 september 2007 21:46 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik ben lid van 20 enquete-bureau's, of in elk geval van VEEL. En daar krijg je die bonnen dan bij, na eindeloos invullen van vragenlijsten. Ik heb er ook een aantal waar je punten=geld krijgt. Ik doe het nu twee jaar, met een score van zo'n 100 euro aan bonnen per jaar.
We hebben een heul eigen topique-serie! Online Enquetebureau's deel 13quote:Op zondag 2 september 2007 21:49 schreef Suzziieee het volgende:
Oh.. ja ik doe dr ook wel bij eentje mee.. maar dat schiet echt niet opheb geloof ik na een jaar 8 euro ofzo..
![]()
Zou je me een paar linkjes kunnen pm-en?Heb toch tijd zat.. kom maar op met die enquetes![]()
Ja, gewoon doen. En het is heerlijk! Ik kan het dus echt niet hebben als men aan mijn voeten zit, maar van haar kan ik het hebben. En om de kosten hoef je het niet te laten, meestal kost het je minder dan een knipbeurt bij de kapperquote:Op zondag 2 september 2007 21:53 schreef Brighteyes het volgende:
Even een vraag in de categorie 'domme vragen'.
Ik kan dus nu al niet echt meer bij mijn tenen en mijn nagels moeten nodig gedaan. Aan stinkie wil ik het niet vragen, dan vrees ik voor heel veel ingegroeide nagels enzo, maar kan je nou voor zoiets bij een gewone pedicure langs? Of zijn die echt alleen voor likdoorns enzo?
Ik ga je even PM-enquote:Op maandag 3 september 2007 09:37 schreef Diaan73 het volgende:
Ik doe ook mee aan een aantal enquetes, maar het levert mij nog niet veel op. Bij welke krijg je dan die Bolcadeaubonnen?
Zou het hier ook neerzettenquote:Op maandag 3 september 2007 12:45 schreef ik80 het volgende:
Goed nieuws Jelief!
Ik weet niet zo goed waar ik dit kwijt moet, want het vraag en aanbod topic is alleen voor kinderspullen.
Ik kwam nog een pc cdrom tegen voor Auto, theorie en examentraining (heeft 9.95 gekost)
en de 2 boeken van Verjo, theorie en praktijk, en examentraining (weet niet meer wat ze gekost hebben.
Iemand interesse? stuur me anders een pm.
Als je weet waar ik het anders kwijt kan, graag!
Had je die tip niet van mij?quote:Op zondag 2 september 2007 21:21 schreef kozakken het volgende:
Sterkte Jelief.
Ongelooflijk.. moppert wat voor zich uit.. nog veel te vroeg voor pepernoten.. (en te opgewonden kinderen)
Ik heb vanavond zo'n nuttig klusje gedaan.(mijn tip: noteer voor je eigen to do list!!!
)
Ik heb mijn foto's en belangrijke bestanden gebackupped niet alleen op onze externe harde schijf, maar ook op een aantal dvd's. (nu al 3 voor 2007)
Die komen dan bij mijn ouders thuis te liggen. Want zo'n externe schijf is leuk, maar wanneer er brand uitbreekt ben ik dus nog steeds alles kwijt, aangezien die externe altijd nog dicht in de buurt van onze pc ligt.
Nu nog moet zorgen dat ik ze niet te lang in dit huis laat slingeren
Weet niet of je al gordijnen hebt gevonden Cattie,maar bij de Hema zijn ze denk ik over 2 weken in de aktie.Weet het nog niet zeker... maar we hebben dan weer een grote aktie...en meestal zijn in deze aktie dan alle gordijnen in de 20% korting ofzo...Zit er zelf ook erg op te wachten namelijkquote:Op maandag 3 september 2007 11:40 schreef cattie het volgende:
We hebben deze week vrij en hebben het nu erg druk met ons huis! Vloerbedekking en gordijnen uitkiezen, verven en nog veel kleine klusjes. Het wordt echt super, maar het is ook veel werk. Ik kan zelf niet zo goed tegen verandering, dus dit is voor mij niet een makkelijke periode. Ive's nieuwe kamer is al bijna af, dat is wel erg leuk.
Hoe bevalt het jullie in jullie nieuwe huis?
quote:
03 September 2007
Toch geld voor zwangere ondernemer
Vrouwen met een eigen bedrijf kunnen toch zwangerschapsverlof krijgen. Dat hebben de ministers Donner (Sociale Zaken) en Van der Hoeven (Economische Zaken) laten weten. Het gaat om een uitkeringsperiode van veertien weken.
De vrouwelijke ondernemers kunnen het wettelijk minimumloon van 1317 euro per maand krijgen. Dat is het maximum. De hoogte is afhankelijk van hun inkomen als zelfstandige.
De rechtbank in Den Haag oordeelde pas geleden nog dat de Staat niet verplicht is om zo'n regeling te treffen. De beide ministers hebben nu besloten dat de Staat toch voor de kosten opdraait.
Nee... ik weet het nog niet precies.. de ene keer is het het een..de andere keer het ander! En soms is het gewoon alles!quote:Op maandag 3 september 2007 21:10 schreef Diaan73 het volgende:
Suzziieeee weet je ook of de vouwgordijnen in de aanbieding komen? Ik wil die nl. graag hebben en dan wacht ik nog even met bestellen.
dat vind ik eigenlijk ook wel heel fijnquote:Op dinsdag 4 september 2007 19:06 schreef Lois het volgende:
...en ik ben natuurlijk ook erg blij dat je gewoon lekker bij "mij" blijft, lekker samen op kantoor.
Dapper wijfquote:Op dinsdag 4 september 2007 22:25 schreef jessie het volgende:
Een heel verhaal
Oh ik heb al in geen maanden meer gezocht eigenlijkquote:Op dinsdag 4 september 2007 23:24 schreef bixister het volgende:
tex, hoe is 't eigenlijk met jouw banenzoekerij?
Misschien heb je hier wat aan Texquote:Op dinsdag 4 september 2007 23:53 schreef texelonia het volgende:
Nee 2 vaste dagen gewoon. Op zich lukt het altijd wel, komt het toevallig net goed uit, of anders moet één van ons een dienst ruilen. Het is alleen wel een gedoe toch elke keer.
Dus ja, ik wil toch echt wel iets anders gaan regelen. Ook met het oog op een tweede kind maar goed, dat heb ik nu al wel 100 keer verteld geloof ik
Bo moest erg huilen toen ik het vertelde. En Janneke ging huilen omdat Bo huilde. Later op de dag zei Bo dat ze bij mij haar kamer oranje met geel wilde want roze was haar lievelingskleur niet meer.quote:Op dinsdag 4 september 2007 23:29 schreef YPPY het volgende:
Jessie.Hoe reageerden je meiden op het nieuws?
Thanxquote:Op woensdag 5 september 2007 09:52 schreef Vivi het volgende:
[..]
Misschien heb je hier wat aan Tex?!
Klik
Oh wat fijn MeNicole, ik hoop dat het dan toch nog goedkomt tussen jullie zeg!quote:Op woensdag 5 september 2007 10:11 schreef MeNicole het volgende:
Ik heb stiekum toch goed nieuws te melden. Kevin is de avond dat ik hier poste toch nog naar huis gekomen om te praten. En hij is ook gebleven. Ik had er voor mijn gevoel nog niks aan gedaan om onze relatie te redden en gelukkig ziet Kevin dat nu ook (ook al duurde dat even) Maar we weten zelf waar de grooste fout lag en dat gaan we nu aanpakken. We hebben ten slotte een hele goeie reden on het nog een kans te geven. En als dan over een paar maand blijkt dat de nieuwe aanpak ook niet werkt en we zeker weten dat we alles geprobeert hebben is het voor mij een stuk makkelijker om uit elkaar te gaan.
Dus gelukkig zijn jullie voorlopig nog niet van me af maar wel heel bedankt voor de steunende woorden en pmmetjes![]()
En Jessie sterkte ik weet precies hoe je je voelt![]()
Dat wilde we eerst wel maar we weten allebei wat er mis is en dat is dat we te weinig met elkaar praten. Dus dat gaan we nu elke dag al is het maar 10 minuten even doen. Geen tv ofzo aan. Gewoon wij met zijn tweeen praten. Zodat we weten wat er in elkaar leven gebeurd.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:57 schreef Vivi het volgende:
[..]
Oh wat fijn MeNicole, ik hoop dat het dan toch nog goedkomt tussen jullie zeg!
Gaan jullie ook met iemand praten nog? (sorry, als het een te intieme vraag is, dan geef je maar geen antwoord hoor)
Ik vind dat je het heel treffend en mooi verwoord beebquote:Op dinsdag 4 september 2007 08:40 schreef Belana het volgende:
dankjulliehet voelt ook goed zo, maar het was wel een hele moeilijke beslissing.
we leven in zo'n vreemde tijd, ik voel dat ik van zo'n vreemde generatie ben. mijn moeder was thuis, maar van mij werd verwacht dat ik zou gaan werken, of ik nou kinderen zou krijgen of niet. het voelt als leven tussen 2 werelden. je moet tegenwoordig als vrouw een carriere willen en daar veel voor doen, maar je moet ook kinderen willen en daarvoor zorgen. van gelijkheid is nog steeds geen sprake, mannen verdienen over het algemeen nog steeds meer en de keus wie fulltime blijft werken is snel gemaakt. allebei parttime zou ideaal zijn, maar meestal niet mogelijk.
ik merk echt dat ik hier last van heb, van dit tussenin gevoel. maargoed, mijn kindjes gaan voor, het voelde niet goed om ze 4 dagen weg te moeten brengen. en ik heb ook geen zin meer in die ratrace merk ik. het was echt een leuke functie en ik kan het ook, maar het zou ook veel van me gaan vergen.heel verhaal
Dat dacht ik alquote:
Oke, nou hartstikke goed dat jullie iig weten waar de schoen kneltquote:Op woensdag 5 september 2007 10:59 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Dat wilde we eerst wel maar we weten allebei wat er mis is en dat is dat we te weinig met elkaar praten. Dus dat gaan we nu elke dag al is het maar 10 minuten even doen. Geen tv ofzo aan. Gewoon wij met zijn tweeen praten. Zodat we weten wat er in elkaar leven gebeurd.
Ik zelf zit in een rolstoel en krijg heel vaak als opmerking LOOP maar even met mij mee en dat soort opmerkingen. Ik zelf hoor ze nog geneens meer. Ik denk dat zo'n vrouw wel meer van dat soort opmerkingen krijgt en daar zonder nadenken gewoon ja op antwoord want dat doe ik ook met loop maar met mij mee. Vaak kan ik er ook nog heel erg om lachen ook als mensen erna beseffen wat ze hebben gezegd en vind zulke opmerkingen helemaal niet erg.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:34 schreef dutchie het volgende:
Jessie, er klinkt een zekere berusting in de manier waarop je het hier post. Achter zo'n post is natuurlijk heel wat aan vooraf gegaan en dat zal heel zwaar zijn geweest. En jullie zijn er natuurlijk ook nog niet. Voor mij waren jullie echt een twee-eenheid, maar dat is puur de buitenlaag. Dat gevoel had ik bij M@x en Meeneemm@x ook. Ik schrik hier dus best van.
Ik hoop voor jullie allemaal dat jullie dus die berusting ook voelen. Dat het goed zo is. Zo'n beslissing neem je niet zomaar en als ik het zo lees hebben jullie er goed over nagedacht. Heel veel sterkte, ook voor de meiden.
Ik had net een BE-moment.
Ik had een zakelijke afspraak en ik meld me netjes bij de receptie. Staat de receptioniste op en pakt haar krukken. "O jee," zei ik, "Gaat wel over toch?"
Ze glimlacht vriendelijk en zegt: "Ja hoor."
Vervolgens komt ze haar kantoortje uit en zie ik dat ze maar 1 been heeft.Ik wilde wel onder het tapijt kruipen, wat genant!
Bedankt!quote:Op woensdag 5 september 2007 19:18 schreef Jambo het volgende:
Drinkt ze wel goed Ingrid? Als ze voldoende drinkt is ORS misschien nog niet nodig. Misschien morgen eerst overleggen met je eigen huisarts. ORS is in ieder geval te koop bij zowel apotheek als DA.
Hij heeft nog stees koorts, tegen de avond oplopend. Sneller moe. Buiten dat voelt hij zich wel al weer beter dan afgelopen weekend. Deze week blijft hij zeker nog thuis en iig tot de koorts helemaal weg is (dus twee dagen zonder koorts).quote:Op woensdag 5 september 2007 09:28 schreef Noli. het volgende:
Jelief hoe is het nu met MikeAir?
Mja, ik twijfel nog aan het Cuba-gebeuren. Ik ga mijn lief opzoeken, die heeft dan 3 maanden Costa Rica gehad, dan gaan we twee weken door Cuba reizen (quote:Op woensdag 5 september 2007 21:37 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik krijg zowaar zin in een wijntje van M@x' en Syrena's wijnpraat.Maar leuk zeg, Syrena, dat je 2 weken naar Cuba gaat!
Hmm, jij hebt je oog op iemand laten vallen maar die zit aan een ander vast?quote:Op woensdag 5 september 2007 23:15 schreef Suzziieee het volgende:
Veel succes MeNicole!! Hoop dat jullie dr uit komen
Syrena :![]()
En aaaaaaargh... waarom zijn sommige mannen zo vreselijk naief en dom dat ze niet door hebben dat ze gigantisch in de zeik worden genomenEn dat je dat niet aan hun verstand kan brengen
![]()
Profiterende,achterbakse wijven![]()
Zo...ff de frustratie kwijt
Edit:Er word meegelezen..quote:Op woensdag 5 september 2007 23:31 schreef Igraine het volgende:
[..]
Hmm, jij hebt je oog op iemand laten vallen maar die zit aan een ander vast?Of moet ik je frustratie niet in die hoek zoeken.
Edit:Zelfde redenquote:Op donderdag 6 september 2007 00:47 schreef RockabeIIa het volgende:Suzie je schrijft soaps!!!
p.s. Staat me deze nick?Ik moet zelf effekes wennen geloof ik...
Hmm jammer maar ik heb ondertussen ook nog een ander adresje gevonden voor gordijnen: www.raamdesign.nl aanmerkelijk goedkoper.quote:Op woensdag 5 september 2007 23:20 schreef Suzziieee het volgende:
@Diaan en Cattie..
Heb jullie en mezelf weer blij gemaakt om niets![]()
Alleen de verlourse gordijnen komen in de aanbieding.Pis zelf ook buiten de boot![]()
![]()
Heerlijkquote:Op donderdag 6 september 2007 08:57 schreef Lois het volgende:
M@x was het lekker slapen na zo'n fles?
Nee, ik wil Neuk!quote:Op donderdag 6 september 2007 00:47 schreef RockabeIIa het volgende:Suzie je schrijft soaps!!!
p.s. Staat me deze nick?Ik moet zelf effekes wennen geloof ik...
dr staat echt een schuine banner met VERKOCHT overheenquote:Op donderdag 6 september 2007 09:47 schreef m@x het volgende:
[..]
HeerlijkEn geen centje hoofdpijn nu. Hoera voor de goedkope rosé van de Albert Heijn
![]()
Dus toch Vicky! Mijn moeder zei het gisteren ook al, maar ik dacht dat het gewoon nog het "te koop" bordje was.
Ja, het was een stout nickjequote:Op donderdag 6 september 2007 11:44 schreef dutchie het volgende:
Maar ik moet altijd zo gniffelen als jouw nick zie. Ik kan niks met Rockabella, Neuk wel.
20 en 21 spetember kan ik, dan zijn de kinderen vrijquote:Op donderdag 6 september 2007 12:06 schreef Yoni het volgende:
Ik las hier dingen over Blijdorp. Ik wil ook BlijdorpmeetenBlijdorp is leuk! en ik heb een abo
Ik ga morgen trouwens ook Blijdorpen. Lekker 's morgens vroeg even een beetje rondwandelen en kijken wat ze voor Bokito geknutseld hebben![]()
ik kan de 20e maar dan wel 's middags omdat Amber eerst moet slapen.quote:Op donderdag 6 september 2007 13:06 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
20 en 21 spetember kan ik, dan zijn de kinderen vrij
Hmm, misschien 21 september. Ik moet naar de kaakchirurg 's middags en twijfel nog steeds tussen wel/niet werken 's morgensquote:Op donderdag 6 september 2007 13:06 schreef Maneki.Neko het volgende:
[..]
20 en 21 spetember kan ik, dan zijn de kinderen vrij
Ach jij... Wat moet je hier! Ga taart eten! Jarig jobjequote:Op donderdag 6 september 2007 13:20 schreef Maneki.Neko het volgende:
roep maar als jullie er uit zijn
Die zijn nu ook al in de aanbiedingquote:Op donderdag 6 september 2007 12:47 schreef cattie het volgende:
Wij wilden vandaag naar Blijdorp. Maar ik moest vanochtend voor controle naar de internist en dat liep uit en daarna moest Ive slapen en die is nog niet wakker, dus we gaan wel een andere keer.
Suzziieee, ik had mijn oog op de veloursgordijnen laten vallen, dus voor mij komt het nog steeds goed uit!
He, pm mij eens je edit van vanmorgen. Ben heel benieuwd wat er stond...quote:Op donderdag 6 september 2007 20:53 schreef Suzziieee het volgende:
[..]
Die zijn nu ook al in de aanbiedingEn omdat de levertijd van velours lang is...zou ik ze nu bestellen..zeker straks met een grote aktie...dan wil het nog wel eens langer duren
![]()
Sensatiezoeker!!quote:Op donderdag 6 september 2007 20:58 schreef Igraine het volgende:
[..]
He, pm mij eens je edit van vanmorgen. Ben heel benieuwd wat er stond...![]()
Kan ik me voorstellen M@x. Zet 'm op morgen!quote:Op donderdag 6 september 2007 22:18 schreef m@x het volgende:
Morgen trouwt de moeder van M. Ik ga er ook naartoe maar stiekem vind ik dat best wel een beetje griezelig. Het is de eerste keer dat ik de hele familie M. weer zie
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |