het gaat toch over z'n JOS days?quote:Op maandag 3 september 2007 15:43 schreef cafca het volgende:
oh nee, toch niet
Toch wel, denk ik...quote:Op maandag 3 september 2007 15:43 schreef cafca het volgende:
oh nee, toch niet
Ja, het nummer gaat erover dat ie niet goed genoeg was voor J.O.S.quote:Op maandag 3 september 2007 16:14 schreef cafca het volgende:
Hij was toch niet goed genoeg ofzo?
quote:What's it like in New York City?
I'm a thousand miles away
But girl tonight you look so pretty
Het ergste is dat ik tegen mijn collega's zei.. let op mijn woorden dat wordt de megahit en na een week kunnen we het allemaal (dus niet alleen ik) uitkotsen.. zij mij uitlachen en nu... zijn de meesten het met me eensquote:Op maandag 3 september 2007 19:04 schreef bartrid het volgende:
Plain white T's inderdaad. Wat een ongelofelijk zeiknummer zeg, ik dacht dat erger dan Keane niet kon maar blijkbaar dus wel. Bah.
Hierin ben jij niet te overtreffenquote:Op maandag 3 september 2007 22:00 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
White Plains
When you are a king![]()
quote:Op dinsdag 4 september 2007 08:30 schreef MadMaster het volgende:
La Paay heeft in een groep gezeten die 'Heart' heette en op de onderste foto staan de zusjes Wilson van de Amerikaanse 'Heart'.
nbdbd +1quote:Op maandag 3 september 2007 22:00 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
White Plains
When you are a king![]()
quote:Op dinsdag 4 september 2007 09:32 schreef ranja het volgende:
rechtsboven Fatal Flowers?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |