Heb ik ook weleens, is dat raarquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:39 schreef Desii het volgende:
De moeder van Cora heeft ineens andere kleren aan...
Ik betaal zelfs voor de stream's dat zegt ook al weer genoeg.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:44 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Dat van dat het nu gratis is, zegt meer over jou dan over die moeder![]()
Kortom, dat is waarom dat ik kijk, hoe ontwikkelt het spel zich verder, grappig hoorquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, los van het feit dat achter een dikke vinger in de pap heeft, los van het feit dat het spel stopt, Jaap moet gewoon gokken, en ik vind zijn gok gewoon niet slecht, strategisch gezien. Dennis en Nadia waren/zijn nog niet echt een stel. Nadia is een beetje onvoorspelbaar, ook voor Dennis en Dennis heeft dat ook wel door.
Jaap vertrouwt Dennis omdat die hem nog nooit heeft belazerd, hij ziet in Dennis een hele goede back-up, hij weet dat Nadia zwak is. Ook al heeft Nadia 20 back-ups, zij is heel erg gemakkelijk het huis uit te jagen. Hij ziet dat hij derde man is bij stelletjes maar omdat Nadia zwak is ziet hij bij Dennis de beste aansluiting.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:42 schreef Varen het volgende:
[..]
Maar met welke combinatie komt hij dan verder dan de derde plaats dan met Huub en Lieke?
Als hij met Dennis en Nadia blijft, heb je Brian en Amanda (en Nadia zou zich wel eens bij Amanda aan kunnen sluiten) Dennis wil ook winnen. Brian en Amanda zijn samen en dan Huub en Lieke.
Als hij zich bij Brian en Amanda aansluit wordt hij ook geen derde, maar ligt hij er ook snel uit.
quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:46 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
Ik betaal zelfs voor de stream's dat zegt ook al weer genoeg.
Die Jakult kan ze weglaten onzin als je "gewoon"gezond eet!!quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:42 schreef tuinfluiter het volgende:
(Hoe blijf je slank?)
Lieke eet een bakje komkommerstukjes en drinkt een flesje jakult.
Als je het lekker vindt moet je het gewoon drinkenquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:50 schreef Sporti het volgende:
[..]
Die Jakult kan ze weglaten onzin als je "gewoon"gezond eet!!
Is niet gek die koude voeten, dat bloed moet een heel eind voor het daar aankomtquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik heb kouwe voeten zegt Jaap, ik zie hem ook regelmatig slapen met zijn sokken aan
En vergeet niet dat Japio enorm groot geschapen is, som stroomt daar al het bloed naartoe en valt ie zelfs bijna flauwquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:56 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Is niet gek die koude voeten, dat bloed moet een heel eind voor het daar aankomt
Wat zegt ze dan?quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Nadia, de muts, ze zit Huub en Lieke weer volop te voeren. Die weet echt niet waar ze mee bezig is daar.
Klopt, daarom is Friesch ook zo bijterig naar Jaap toe, zelfs die is jaloersquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:59 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
En vergeet niet dat Japio enorm groot geschapen is, som stroomt daar al het bloed naartoe en valt ie zelfs bijna flauw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |