ik vond m wel lekker spelen. Soms niet even gelukkig in zn passing maar wel veel strijd en lekker fel.quote:
Ik vind hem echt overkomen als het stereotype verwend ajax-talentje. Er zit totaal geen pit meer. Laat die jongen maar eens lekker bij zinnen komen op de bank/tribune, en schilder zn plek innemen.quote:
Urby speelde absoluut geen goede wedstrijd. Redelijk misschien, maar uitstekend absoluut neit.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:26 schreef toma het volgende:
Schilder en Delorge speelden een uitstekende wedstrijd vandaag. Net als Urby, Heitinga en Vermaelen. De rest was redelijk. Colin weer onder de maat.
Maduro speelde aardig/goed. Jammer dat hij uit voorzorg gewisseld moest worden.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:28 schreef kevin6188 het volgende:
Hoe was Maduro in de eerste helft? Ik heb alleen de tweede helft kunnen zien, vandaar.
Idd, totaal geen dreiging had ie, totaal geen lef en denken dat alles van zelf gaatquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:28 schreef s0k het volgende:
[..]
Ik vind hem echt overkomen als het stereotype verwend ajax-talentje. Er zit totaal geen pit meer. Laat die jongen maar eens lekker bij zinnen komen op de bank/tribune, en schilder zn plek innemen.
toch welquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:30 schreef Rumille het volgende:
Suarez was ook uitstekend.
Suarez speelde weer erg goed inderdaad. Gaan we een hoop plezier aan beleven, voor zolang het duurt, want als er een andere club komt is hij denk ik zo weg.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:30 schreef Rumille het volgende:
Suarez was ook uitstekend.
D'Alessandro?quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:30 schreef Cyberia18 het volgende:
Dus we kunnen toch nog een aankoop verwachten?
Eigenlijk een echte surinamerquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Idd, totaal geen dreiging had ie, totaal geen lef en denken dat alles van zelf gaat.
Hij stond er echt bij als een mietje, een handtas ontbrak.
H'veen 14equote:Op zondag 26 augustus 2007 16:33 schreef toma het volgende:
[afbeelding]
nog maar 4 clubs met de volle 6 punten. De top 3 scheidt zich weer van de rest.
Mwha heb 'm niet echt in actie gezien bij Zaragoza. Bij speelde Wolfsburg speelde ie aardig, maar het is niet een speler waarvoor ik warm loopquote:
Werd ook wel gedaan hoor, alleen Stam deed ff een Frank de boertje kan gebeuren.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:37 schreef VoreG het volgende:
Wel slecht dat we weer een doelpunt tegen hebben. Naast veel scoren mag er ook wel wat tegengehouden worden.
Eerste twintig minuten waren erg sterk en het kwartier na rust was ook erg goed. Als je dat kan vasthouden rol je Slavia op.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:38 schreef MaxC het volgende:
Ik vond het spel nou niet echt geweldig. Alleen de eerste 5 minuten misschien. Alle goals kwamen beetje uit de lucht vallen, alleen die van Schilder was een goede aanval.
Vond Delorge goed spelen, Suaréz was weer geweldig. Collin ook wel redelijk.
De Steek had nauweliijks wat te doen. Twee soortgelijke ballen kreeg 'ie, waaran hij er eentje slecht doorliet en de andere niet vast kon pakken. Niet overdrijven dus. Die gast van Heerenveen stond beter te keepen, anders was 't weer 8-1 geweest.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:38 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Werd ook wel gedaan hoor, alleen Stam deed ff een Frank de boertje kan gebeuren.
De Steek was trouwens ook lekker bezig
Dat vind ik geen probleem, tegen Slavia krijg je ook vrije trappen en hoekschoppen.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:38 schreef MaxC het volgende:
Alle goals kwamen beetje uit de lucht vallen, alleen die van Schilder was een goede aanval.
Maar de momenten dat ie wel wat te doen had stond ie er, trouwenz wat loop je op Urzaiz te zeiken, die vond ik het wel redelijk doen hoor.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:40 schreef Chivu het volgende:
[..]
De Steek had nauweliijks wat te doen. Twee soortgelijke ballen kreeg 'ie, waaran hij er eentje slecht doorliet en de andere niet vast kon pakken. Niet overdrijven dus. Die gast van Heerenveen stond beter te keepen, anders was 't weer 8-1 geweest.
Nee omdat ie geblesseerd isquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:44 schreef franske19 het volgende:
Die speelde niet eens?
Wat deed Urby precies fout dan? Ik kan het niet opnoemen, heb hem slechter zien spelen. Eerste helft tegen De Graafschap bijvoorbeeld. En wat deed Urzaiz precies goed dan? Persoonlijk voelde ik een beetje plaatsvervangende schaamte toen ik zag hoe hij over het veld strompelde. Ik kan het hem niet kwalijk nemen, maar hij heeft geen kopduel gewonnen, is niet 1 keer aanspeelbaar geweest en heeft 1 keer een bal kunnen afpakken.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:42 schreef MrDoegewoon het volgende:
Maar de momenten dat ie wel wat te doen had stond ie er, trouwenz wat loop je op Urzaiz te zeiken, die vond ik het wel redelijk doen hoor.
Maar goed jij vond Urby het wel redelijk doen terwijl die zich al een paar weken diep moet schamen
Heitinga loopt anders ook wel te buffelen op het middenveld, qua aggresiviteit zit het wel goed.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:44 schreef Pritt het volgende:
We missen toch wel Davids als ik het zo bekijk, de aggresiviteit op het middenveld is wel laag.
De lijnen worden niet echt goed uitgezet door iemand op het middenveld.
Op de 2e, 3e en 7e plaats.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:45 schreef w00h00 het volgende:
Waar zijn de gasten die zaten te zeiken dat Delorge een pauper aankoop zou zijn?
Henk ten Cate in een interview na de wedstrijdquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:45 schreef franske19 het volgende:
[..]
Nou volgens de media werd hij gespaard. Kom eens met een bron AUB.
Inderdaad, en Emanuelson-De Ridder beviel me eigenlijk ook wel. Delorge als zit als een stofzuiger overal tussen. Lang niet altijd gelukkig, maar afdoende om genoeg te storen. Bovendien duikt hij regelmatig rond de 16 op en had hij met wat meer geluk gewoon een prachtige goal kunnen maken.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:46 schreef VoreG het volgende:
[..]
Heitinga loopt anders ook wel te buffelen op het middenveld, qua aggresiviteit zit het wel goed.
Ik vind het nog steeds een rare aankoop, al stond hij wel aardig te ballen. Had ik niet verwacht.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:45 schreef w00h00 het volgende:
Waar zijn de gasten die zaten te zeiken dat Delorge een pauper aankoop zou zijn?
Dat is dus het gebrek aan kwaliteitquote:Op zondag 26 augustus 2007 16:48 schreef Chivu het volgende:
[..]
had hij met wat meer geluk gewoon een prachtige goal kunnen maken.
Om het nog overtuigender te brengen: het hoornvlies van de meniscus is beschadigd, o.i.d.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:47 schreef jna het volgende:
[..]
Henk ten Cate in een interview na de wedstrijd
Rust lijkt niet te helpen tot nu toe dus dan moet er een operatie volgen
Heitinga doet dat zelf wel en controleert waar mogelijk maar is niet echt een spelverdeler.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:46 schreef VoreG het volgende:
[..]
Heitinga loopt anders ook wel te buffelen op het middenveld, qua aggresiviteit zit het wel goed.
Bron? Volgens HTC was het namelijk een lichte blessure en kon ie woensdag weer meedoen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |