In ieder geval kun je leren jezelf beter uit te drukken door zo'n cursus. Net even buiten persoonlijke dingen opgeschreven waar ik mee zit en dan is dat een opluchting. Ik weet nu wat ik wil met die gedragstherapie en dat is een relaxter gevoel, hoofddoel kan ik nu aangeven omdat ik even een soort profiel-schets voor mezelf heb gemaakt. Constant handel ik alsof ik de trein moet halen. Wie weet zorgt voor het opstaan even de armen strekken al voor een minder gejaagd gevoel.
Andere dingen aan mijn hoofd heb ik niet zo erg, of misschien juist wel
![]()
Doordat ik te weinig andere dingen aan mijn hoofd heb, heb ik teveel persoonlijke shit aan mijn hoofd. Geef me dan maar een dosis stress op het werk wat minder last geeft op mijn eigen leven. Externe stress dan maar mocht dat bestaan. Interne stress in mijn hoofd en externe stress veroorzaakt door wat buiten gebeurt.
Net buiten 1 1/2 pagina vol geschreven met zaken waar ik mee zit, en dan komt het dus echt erop neer dat ik veels te gespannen ben. Wie weet vaker mediteren of vaker eens afremmen, rust inlassen want vanaf het opstaan ga ik in een keer door. ( zelfs al heb ik geen 40 uurige werkweek, het doorgaan met denken is het dan)
Even de site van NTI opzoeken zometeen en kijken wat zo'n cursus kost.
Even een stuk tekst uit de duim zuigen
" Vanaf de hoogte van het gebouw keek hij de diepte in, beseffende dat het wel eens de laatste keer kon zijn dat hij ervaarde wat het betekend dat je diepte kunt voelen en zien in alle vormen en maten. De vraag kwam naar voren of hij dat gevoel en besef zou gaan missen als hij de sprong ging wagen, in dubio bleef hij een paar minuten staan om vervolgens de knoop door te hakken dat het leven veels te veel waarde heeft om er abrubt een einde aan te maken. Niet dat het betekende dat zijn problemen voor eens en voor altijd waren opgelost, maar oog in oog staan met de dood heeft wel de ogen geopend en wat nieuw stof doen opwaaien". ![]()
Bevalt me van geen meter deze alinea. Daarom wil ik eens wat theorie tot me nemen om het wat aantrekkelijker en leesbaarder te maken. Beter leren uitdrukken en dan het voordeel dat ik wat om handen heb.
Alinea van het korte verhaal is niet persoonlijk, heb dat even uit mijn duim gezogen
Als een soort mislukkeling stroop hij de trappen van het gebouw af, niet wetende waar de reis heen zou gaan, alsnog was er een beetje hoop dat er ergens op deze wereld een plek voor hem bestemd was waar hij in zijn element kon treden, net zoals ieder mens een plek heeft waar het dé manier van vertoeven is voor de rest van je leven, ondanks hier en daar problemen[ Bericht 3% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 07-09-2007 14:28:45 ]