Nog een linkje voor de MP3's: http://www.vub.ac.be/sport/podcast.htmlquote:Op zondag 4 februari 2007 11:27 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik wil beginnen met hardlopen, dus ging ik op zoek naar hardloopschema\'s.
Je vindt dan van die hardloopschema\'s waarbij je afwisselend moet hardlopen en wandelen.
Nu zie ik mezelf niet met een stopwatch klooien.
Ik bedacht me dat ik zelf een mp3 zou kunnen maken waarbij ik het schema in muziek uit zou drukken.
Dus bijvoorbeeld een keiharde housebeat wanneer er gerend moet worden en een rustig muziekje voor de wandelmomenten.
Maar wat blijkt; dit bestaat al!
Ik heb er twee gevonden die ik erg goed vind. Als je op de link klikt, vind je de podcasts.
Je kunt met de link subscriben via iTunes en zo de podcasts binnenhalen en op je iPod zetten.
Maar je hebt niet per se iTunes of iPod nodig. Je kunt de bestandjes ook gewoon openen in je muziekplayer op je pc, en dan opslaan als mp3 en op je mp3-speler zetten!
1) http://www.ullreys.com/robert/Podcasts/index.html
Robert Ullreys heeft het beginnersschema van coolrunning.com (\'The Couch-to-5K Running Plan\') omgezet in podcasts.
Er zijn 9 lessen, die je 3 keer per week moet volgen.
Aan het einde van de rit kun je 5 kilometer aaneengesloten hardlopen.
Het schema \'op papier\':
http://www.coolrunning.com/engine/2/2_3/181.shtml
2) http://www.een.be/televis(...)_podcast/index.shtml
Hier is het schema van Vlaanderen Sportland, het \'Start to run\' programma omgezet tot een podcast.
Er zijn 27 lessen, 3 verschillende per week.
Ook hier is het einddoel 5 km aaneengesloten rennen.
Er is ook een tweede reeks: van 5km naar 10 km!
Het schema \'op papier\':
http://www.sport.be/starttorun/nl/training/
Beide begeleiders loodsen je door de lessen heen en moedigen je aan.
De tijd gaat ook lekker snel voorbij met die dancebeats volgens mij!![]()
Iemand al ervaring met deze schema\'s?
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 16:09 schreef freecell het volgende:
Ja, les 7 heeft dezelfde looptijden als de vorige.
Je kan ook wel aan mijn afstand zien dat het eigenlijk te warm was, ik ging een stuk minder hard:
- 2,89 KM
- 7.23 Km per uur.
quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 20:07 schreef YPPY het volgende:
Wow, eergisteren begon ik nog met 5 minuten, vandaag zijn het er al 8 en dan overmorgen 10. Dat gaat snel omhoog. Les 20 dadelijk dus.
Ik bereken mijn afstand en gemiddelde snelheid en verbruikte calorien via mijn ipod met een nike+ sensor.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 14:38 schreef it_was_me het volgende:
Zomaar even een vraag. Hoe berekenen jullie je gemiddelde snelheid? Het enige wat ik bijheb als ik ga lopen is mijn mp3 speler. Geen horloge of wat dan ook.
En terugkomend op waar laat je de mp3 speler. Ik heb een broek met zakken daar gaat die in. Het snoer gaat 1maal rond mijn bh-bandje en dan zo onder mijn trui naar beneden mijn zak in.
Omdat ik dan langzaam mijn conditie opbouw en het ook daadwerkelijk volhoud!quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:12 schreef PretKroket het volgende:
Waarom lopen jullie allemaal aan de hand van lessen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |