quote:Op woensdag 22 augustus 2007 19:17 schreef texelonia het volgende:
[..]
ZekerMaar de baby's waren bij elkaar dus maar iets groter dan één gemiddelde baby
Maar dus wel 9 weken plat moeten liggen vanwege HELLP.
Eén van de twee heet Marit
Hey wat grappig!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 23:55 schreef Lemijn het volgende:
En de post waarmee ik 'm dichtgooide:
[..]
Texelonia! Ik denk dat ik in het ziekenhuis werk waar die meisjes liggen, en ik dacht ook gelijk 'hee, dat vind ik ook zo'n leuke naam, en je hoort 'm zo weinig, maar hoor ik die uitspraak nou goed?'.
Ik PM je even
![]()
![]()
------------------
mooie boel, laat ik me eens in de zoveel tijd verleiden tot een reply, moet ik gelijk een nieuw topic openen, brrr, dat vinden lurkers eng! hoop dat het foutloos verliep
Daar mag ik niks over zeggen, beroepsgeheim enzo, sorry...quote:Op donderdag 23 augustus 2007 08:04 schreef texelonia het volgende:
[..]
Hey wat grappig!Kleine wereld
En gaat het goed met de baby's? En de moeder natuurlijk.
Ik heb mijn zwangere vriendin alleen de beginletters verteld en wat de afkomst van de naam was. Ze was namelijk ook bang dezelfde naam te kiezen voor haar kind. Maar zij heeft een totaal andere beginletter voor haar kindjes.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 08:39 schreef Pruk het volgende:
Ik heb toen mijn schoonzusje zwanger was simpelweg gezegd dat als ze mijn namen zou pikken, dat mijn schoonouders dan twee kleinkinderen met dezelfde naam zouden hebben. Gelukkig heeft het neefje een naam die nooit op mijn lijstje voor zou komen
Geen nood, de foto staat nog op m'n logquote:Op woensdag 22 augustus 2007 21:54 schreef Vicky het volgende:
Icicle, nou heb ik de echo gemist...
Nee dat wist ze niet. Heb de naam aan niemand verteld behalve aan m'n vriend. Dus het was puur toeval.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 08:34 schreef Mibos het volgende:
Tex wat ik me afvraag. Wist je nichtje dat je dat een mooie naam vond/vind? Wij hebben hier namelijk ook zoiets in de fam. gelukkig niet bij ons zelf maar dan tussen een Thomas en en Tomas. Eentje is geboren in oktober en de tweede in januari en de ouders zijn volle neven en nichten die tot die tijd altijd met elkaar omgingen maar de laatste wilde niet overstappen en zodoende zijn de verhoudingen een beetje zoek zeg maar.
Ze heeft de naam wel een keer genoemd, maar niet dat ik heb laten blijken dat dat mijn favoriete naam was zeg maarquote:Op donderdag 23 augustus 2007 08:54 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Daar mag ik niks over zeggen, beroepsgeheim enzo, sorry...![]()
@ pruk:
Weet je schoonzus jouw favoriete naam dan? Volgens mij is de truc om dat te voorkomen. Want als je zegt 'zo wil ik mijn kind noemen, kies jij iets anders', dan breng je ze maar op ideeën. En namen zijn niet van jou maar van de taal, of van de wereld, weet ik veel. Dus zijn niet te pikken. vind ik
Dan hoop ik dat ze mij strakjes ook bellen!quote:Op donderdag 23 augustus 2007 09:17 schreef Randa_v het volgende:
Ik heb net afspraken gemaakt voor de gratis echo's bij de fontys in Eindhoven.Ik mag twee keer komen, vind het echt leuk. 14 september hebben we daar een echo, terwijl we op 17 september ook al de echte screenings echo hebben.
En dan nog 12 oktober. Echt leuk.
Dat bericht is van 2005, doen ze dat nog steeds dan??? En in welke termijn moet je dan zitten (ik ben bang dat ik met mijn 'goede" 25 weken niet meer in aanmerking kom... Maar het is wel erg leuk om nog een keertje te kunnen 'loeren'!!!quote:Op donderdag 23 augustus 2007 10:33 schreef Faja-Lobi het volgende:
http://www.fontys.nl/pers/default.asp?idsitestructurenode=122258
quote:Op donderdag 23 augustus 2007 10:47 schreef Jelief het volgende:
Lishe???
quote:laatstebezoek: 25 minuten, 57 seconden geleden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |