[Herman Finkers stem]quote:Op woensdag 22 augustus 2007 21:53 schreef qonmann het volgende:
Twentse linie
Ja, Ja dat was me er eentje ..quote:Op woensdag 22 augustus 2007 21:57 schreef MadMaster het volgende:
[..]
[Herman Finkers stem]
Twentse Linie, daar heb ik nog mee in de klas gezeten, nou, nou, nou...
[/Herman Finkers stem]
dees?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:05 schreef RoofingBurner het volgende:
Peellinie?
Ok !quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:14 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Sorry Qomann....
Je hebt gelijk. Is gepost gelijk met m'n vorige post en daarom heb ik er overheen gelezen.
Score is gewijzigd
Nee, die niet.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:16 schreef qonmann het volgende:
de kam ?
gvd, hoe weet jij dat. erkel +1 Aangezien een condor een cadavereter is heeft hij géén klauwen zoals een roofvogel maar gewone 'kippenpoten'. Zou je niet zeggen bij zo'n grote schrokop.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:17 schreef erkel het volgende:
de poten?
Jepquote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:30 schreef miss_sly het volgende:
Coelacanth
Ik heb de vraag ook wel eens gesteld. En ik ben er in een museum langsgelopen (dooie), vond het heel eng. Maar dat was wel met meer beesten daar.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:33 schreef miss_sly het volgende:
Ik vind het een erg intrigerende vis, vandaar dat ik niet hoefde te denken
Nee, ergens in het verre buitenland.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:37 schreef qonmann het volgende:
Teyler museum ?
Ik had ff gegoogled vandaar, museum staat nog op mijn todo lijstjequote:Op woensdag 22 augustus 2007 22:37 schreef wyccie het volgende:
[..]
Nee, ergens in het verre buitenland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |