zoietsquote:
ik verveel me, dus post maar wat gebaggerquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:13 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dan kom ik ook in aanmerking.![]()
Ik ben niet zo van de bagger.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:14 schreef Pheno het volgende:
[..]
ik verveel me, dus post maar wat gebagger
Jij ook alquote:Op woensdag 22 augustus 2007 09:40 schreef TwistedDarling het volgende:
Ik heb ook een verstopte neus. En een verstopt hoofd. Alles zit vol.
Dank aan LL.
you can send and receive messages up to 20 megabytes (MB) in size.
Zo te lezen wel.
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:54 schreef CherryLips het volgende:
ik ga zo m'n been eraf knagen. ik heb geen idee wat ik gisteren heb uitgespookt met zwemmen, maar het doet auw.
het zit in m'n been, spieren, gewrichten en bot enzoquote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:05 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Kan het geen allergische reactie zijn?
misschien heel hard gestoten ?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:54 schreef CherryLips het volgende:
ik ga zo m'n been eraf knagen. ik heb geen idee wat ik gisteren heb uitgespookt met zwemmen, maar het doet auw.
Ik stel voor dat wij hondenliefhebbers een tegenoffensief gaan lanceren.quote:
Je doet maar.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:34 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Ik stel voor dat wij hondenliefhebbers een tegenoffensief gaan lanceren.
Goed om te lezen; hoop dat jullie er veel plezier van hebbenquote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:44 schreef Anthraxx het volgende:
Hij was heel lief en aanhankelijk in het hok waar hij zat. De verzorgster zei dat het een dikke goedzak was. Een allesvriend. En dat zochten we![]()
niet zo zeikwijven, daar krijg je rimpels van.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:58 schreef dawg het volgende:
GVD, een of andere gast is hier de hele dag al met zijn boor in de weer. Ik begin er bijna moordneigingen van te krijgen.![]()
[afbeelding]
Zal ik ze in elkaar slaan?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:13 schreef TwistedDarling het volgende:
Fijn, die kut SSH steekt ook geen poot voor me uit. Dat was te verwachten natuurlijk.
Rotorganisatie.![]()
![]()
Gaarne.quote:
Mag ik daar dan foto's van maken ?quote:
Ook gaarne.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:55 schreef webspider het volgende:
[..]
Mag ik daar dan foto's van maken ?
Morgen is het al bijna weekend!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:11 schreef Q. het volgende:
Is het al weekend?
HVJJN is hier rechtsaf!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:44 schreef Memento-Mori het volgende:
bleghn wat voel ik me beroerd hele dag in bed gelegen
Ik maak wel weer foto's!quote:
"Ja, dat moeten we binnenkort nog eens doen M-M"quote:
In de auto nog wel? Q moet wel op de weg blijven letten natuurlijk!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:31 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
ik had je al bedankt zondagavond, ik blijf niet bezig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |