Dat willen ze meestalquote:Op zondag 19 augustus 2007 21:14 schreef Hello_Dolly het volgende:
Ik lees hier wel mee, maar voel me nog steeds niet zo zwanger![]()
Afgelopen donderdag een termijnbepalingsecho gehad. Het echoapparaat gaf aan dat het vruchtje negen dagen jonger was dan wijzelf berekend haddenOver drie weken daarom een nieuwe echo.
Er was ondanks heel vaag beeld wel te zien dat het een intacte zwangerschap is, en het hartje sloeg luid en duidelijk. Alsof het kindje even duidelijk wilde maken dat het toch echt bestaat.
Volgende week gaan ze alleen vaststellen wat er daadwerkelijk aan de hand is. Op deze echo bij de VK waren de cysten goed te zien en de blaas was erg groot. Volgende week gaan ze kijken of de blaas dan wel leeg is (=goed teken) en hoe groot de cysten precies zijn en hoeveel er per nier zitten. (leek nu op twee per nier), ook meten ze wederom de grootte van de nier.quote:Op maandag 20 augustus 2007 12:52 schreef Faja-Lobi het volgende:
Gaan ze dan misschien wekelijks straks een echo maken om te kijken of die cystes ook daadwerkelijk groeien dan of heb je nog geen idee van een behandelplan? Misschien is het wel mogelijk om net als een cyste in/op de eierstokken de cystes in de nier aan te prikken en leeg te zuigen/laten lopen. Ik duim gewoon voor je dat het goed komt en dat je op de echo volgende week goed kan zien wat er allemaal scheelt (of juist liever niet scheelt).
Ja, zulke verhalen vertelde de VK ook, daar hou ik me maar aan vast.quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:30 schreef kozakken het volgende:
Tan..
-Van dichtbij gezien dat voor de geboorte cysten te zien waren, onzekerheid, en nu is 't kindje 11 mdn en zijn de cysten bijna helemaal vanzelf opgelost-
-disclaimer: zegt niets over jullie kindje enzo, maar mss even tegenwicht tegen iets teveel googlehoror-
En dan met lange tanden 3 happen eten .. en 's avonds gaan er vervolgens nog 4 boterhammen met hagelslag naar binnenquote:Op maandag 20 augustus 2007 17:16 schreef k_i_m het volgende:
Oh, dat heb ik ook! Dan is het klaar en dan heb ik geen honger meer.
Ja, en ijs, en fruit en koekjesquote:Op maandag 20 augustus 2007 17:17 schreef E.T. het volgende:
[..]
En dan met lange tanden 3 happen eten .. en 's avonds gaan er vervolgens nog 4 boterhammen met hagelslag naar binnen![]()
heel herkenbaar!!quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:13 schreef E.T. het volgende:
Bah, dit gedeelte van zwanger zijn was ik al weer vergeten (ja, nu al)..
Ik moet eten koken en voel me bij het idee al beroerd![]()
*bleeeeeeehhhhhh*
Gelukkig duurt dat maar een paar weken, daarna zijn de ergste scherpe randjes er wel vanaf![]()
het kunnen gewoon "groeipijnen' zijn... Maar waarom niet even een belletje naar de verloskundige?quote:Op maandag 20 augustus 2007 20:34 schreef Webkim het volgende:
* Webkim klapt al de hele avond dubbel van de buikpijn.
Als ik mijn hand op mijn buik leg, op mijn navel, daar op die plek krampt het zo verschrikkelijk...
Reden tot ongerustheid?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |