Medunjanin mogen ze van mij best hebben; die gozer is te lang een talent geweest volgens mij.....quote:Medunjanin ziet Ajax zitten, Boussoufa niet
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op maandag, 13 augustus om 17:29
Haris Medunjanin staat hoog op het verlanglijstje van Ajax. Zeer betrouwbare bronnen bevestigden aan Voetbalzone dat de Amsterdammers in de middenvelder van AZ een waardig opvolger van Wesley Sneijder zien.
Maandag liet technisch directeur Martin van Geel al in De Telegraaf weten dat het elftal op nog twee posities versterkt zou worden. Met het vrijgekomen geld door de transfer van Sneijder naar Real Madrid willen de Amsterdammers zo snel mogelijk zaken doen.
Maandagmiddag vernam Voetbalzone.nl dat Medunjanin positief heeft gereageerd op de interesse uit de hoofdstad en dat ook AZ bereid is mee te werken aan een overgang. Ook met Mbark Boussoufa werd contact opgenomen, maar de speler van Anderlecht zegt zelf aan een grotere competitie toe te zijn.
Daarnaast komen ook de namen van Thiago Motta, Santiago Ezquerro (beiden Barcelona) en Arnau Caldentey Riera (Sunderland) nadrukkelijk voor. Het drietal mag bij hun huidige werkgever vertrekken.
Die TT is tien keer beter eerlijk gezegd.quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:07 schreef xFriendx het volgende:
"Ari sticht veel gevari"
Ari, de nieuwe gele kanari?quote:Op maandag 13 augustus 2007 21:12 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Die TT is tien keer beter eerlijk gezegd.
Helemaal mee eens, bij Sparta was hij DE speler.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 09:08 schreef BobRooney het volgende:
Medunjanin heeft bij Sparta goed zijn best gedaan. Ik vind dat hij dit jaar een serieuze kans moet krijgen. Ik denk dat hij het Cziommer en Martens best moeilijk kan maken.
Daarvan waren er wel erg veel invalbeurten.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 09:36 schreef BobRooney het volgende:
32 wedstrijden, 7 goals bij Sparta. Is opzich niet verkeerd.
Dus hij stond nog korter op het veld...en dan nog 7 x scorenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 15:13 schreef Pritt het volgende:
[..]
Daarvan waren er wel erg veel invalbeurten.
En terecht overigens!quote:Op donderdag 16 augustus 2007 10:00 schreef BobRooney het volgende:
Pocognoli in de basis dus
owja...als jullie willen lachen. Check het Ajax topicZe zijn allemaal over de zeik.
Teletekst is underratedquote:Op donderdag 16 augustus 2007 13:54 schreef DonnyBB het volgende:
Voorlopig zijn die 500 kaarten voor AZ-VVV nog niet eens uitverkocht :s Wie geen SCC heeft kan er dus nog heen
Mooi voor Stijnquote:Stijn Schaars is de nieuwe aanvoerder van AZ. Hij volgt Shota Arveladze op. Tweede aanvoerder dit seizoen is Kew Jaliens, derde is Gretar Steinsson. AZ trainde donderdag achter gesloten deuren. Afwezig waren David Mendes da Silva en Schaars. De nieuwe aanvoerder herstelt van een enkelblessure.
bron:RTVNH
Je woont toch in Belgiëquote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:40 schreef fuckbuddy het volgende:
Rouleren wordt het codewoord dit jaar, mark my words.
Louis heeft me verteld dat de sleutel daar ligt komend seizoen, om zo een fitte,scherpe selectie te behouden. Blessurevrij en in staat op dit seizoen kampioen van Nederland te worden.
Ik heb trouwens een betere plek gekregen, ik zat eerst achter het doel en heb nu B1.
Meer langs de lijn, maar moest ook meteen 350 betalen ipv 220 van vorig seizoen!
Helemaal waar, maar ben zeer geregeld in NH te vinden.quote:
Heerhugowaarder inderdaad. Heerhugowaard ligt vlak naar Alkmaar .quote:
De Vecht heb ik even gewoond (ghetto idd)quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:41 schreef BobRooney het volgende:
Ik ga bij al me vrienden vragen of ze een HHW-er kennen die naar Belgie is verhuisd![]()
Welke buurt woonde je ? Heb zelf in de Rivierenbuurt aka...getho gewoond![]()
Zit wat in.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:40 schreef fuckbuddy het volgende:
Rouleren wordt het codewoord dit jaar, mark my words.
Louis heeft me verteld dat de sleutel daar ligt komend seizoen, om zo een fitte,scherpe selectie te behouden. Blessurevrij en in staat op dit seizoen kampioen van Nederland te worden.
Ik heb trouwens een betere plek gekregen, ik zat eerst achter het doel en heb nu B1.
Meer langs de lijn, maar moest ook meteen 350 betalen ipv 220 van vorig seizoen!
Nou, zet Dembélé op 10 en je hebt het hele gedoe weer.... Martens of Cziommer op 10, dat waren de enige twee goede keuzes. Maar Van Gaal ziet wegens gebrek aan linkermiddenvelders dan liever Martens op linkshalf.quote:Soms zie je dat een team voortreffelijk op elkaar is ingespeeld, maar zodra 1 schakelt mist om welke reden dan ook iedereen ontzettend zoekende is. Dit zie ik bij AZ niet zo heel snel gebeuren.
quote:Van Gaal: 'Invloedrijke positie dwing ik af'
VI.nl 17/8/2007 10:31
Louis van Gaal krijgt voor de aftrap van AZ-VVV de Rinus Michels Award uitgereikt. Zijn collega's riepen hem uit tot beste trainer van het afgelopen seizoen.
Van Gaal kreeg die onderscheiding zónder in de voorbije voetbaljaargang een prijs te hebben gewonnen. 'Dat zou in het buitenland niet kunnen', zegt Van Gaal in De Telegraaf.
'Mijn werkomgeving is perfect en mijn arbeidsvreugde is hier toegenomen. Anders was ik wel gestopt, want ik hoef niet meer te werken. Als ik nu stop, kom ik buiten het circuit te staan. En dan word je vlug oud. Op het veld blijf ik scherp en gezond, dat is mijn overtuiging.'
Van Gaal herhaalt dat AZ op termijn de beste club van Nederland moet worden: 'Dirk Scheringa, de voorzitter, wil overal de beste in worden en wordt dat ook. Dat heb ik ook altijd in me gehad. Dus dan worden wij de beste club van Nederland.'
De trainer van AZ vindt niet dat hij in Alkmaar een unieke machtspositie heeft opgebouwd. 'Dat was bij Ajax, Barcelona onder Nuñes en de KNVB ook al zo. Daar had ik dezelfde invloed als hier. Dan komt mijn kwaliteit ook tot uiting, dat ik mensen kan overtuigen. Die invloed, die krijg ik niet. Een invloedrijke positie dwing ik af, omdat ik deskundig ben.'
Over de ontleding van zijn selectie: 'Elke positie in het veld heeft een ander soort psyche. Ik wil van iedere speler een profiel maken, om zijn rendement te optimaliseren. Ik kijk altijd naar de totale mens en wil me verdiepen in wat hem beweegt. Zodat je kunt analyseren wat je van elkaar kunt verwachten.'
Kwam van de AZ-website. Ik kijk geen teletekst, jij kennelijk welquote:
quote:
Zie hem zelf ook niet. Op AZjeugd.nl ook niet.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 17:28 schreef methodmich het volgende:
Hier iemand die al een selectie kan vinden van Jong AZ voor 2007/08? De officiële site geeft slechts de oude groep.
Van Gaalquote:Louis van Gaal houdt niet van pielers
Met het verdriet van vorig seizoen als energiebron begint AZ vanavond tegen VVV aan een nieuwe competitie. Louis van Gaal vreest de hooggespannen verwachtingen niet, na een topseizoen zonder prijzen. ,,De druk kan niet groter zijn dan vorig jaar, want toen was hij al heel groot.''
Het gemiste landskampioenschap, de verloren bekerfinale en versperde toegang tot de voorronde van de Champions League zijn in de selectie geen onderwerp van gesprek meer, zegt de trainer. Ontspannen maar onveranderd scherp blikt hij vooruit naar een volgende kans om geschiedenis te schrijven. De veronderstelling dat het achteraf niet zo héél erg is geweest dat AZ geen kampioen werd, wordt resoluut verworpen. ,,We zijn weliswaar onderweg in een groeiproces maar voor mij kan een kampioenschap nooit te vroeg komen. Zó dichtbij moet je die kans gewoon pakken. En dan moet je daarna met de gevolgen maar leren omgaan.'' Het weggeven van de titel was wat Van Gaal betreft te vergelijken met de teleurstelling na de met Ajax verloren Champions League-finale tegen Juventus. De nacht na het echec tegen Excelsior was daarom een van die spaarzame momenten dat hij slecht sliep. ,,Omdat we een heel grote kans hadden gemist. Spanning en stress hebben geen vat op me. Ik heb alleen maar stress als ik vind dat ik zelf heb gefaald. Dan slaap ik minder goed. Maar dat komt weinig voor. Het gebeurt ook zelden dat ik kapot ben van vermoeidheid na een wedstrijd. Ik kan wel in slaap vallen omdat ik moe ben, maar dat is wat anders. Als ik nu ga liggen zou ik zo kunnen slapen. Ik heb ook voorgesteld om de bank uit het spelershome in De Hout hier in mijn kamer neer te zetten. Maar directeur Algemene Zaken Toon Gerbrands vond het maar niets, die zwarte leren bank in zo'n modern gebouw.''
De trainer zegt aan tien minuten genoeg te hebben om de vermoeidheid te verdrijven en nieuwe energie te tanken. ,,Als ik 's avonds thuis kom om half acht, acht uur gaan we eerst eten. Daarna doe ik tien minuten mijn ogen dicht en dan ben ik weer zo fris als een hoentje. Vroeger was ik naast leraar lichamelijke opvoeding nog speler van Sparta. Ik had dus een volledige baan en moest ook trainen. Drie keer ben ik door vermoeidheid overvallen tegen een vangrail gereden. Na de derde keer stopte ik steeds even bij een benzinepomp. Om tien minuten achterover te leunen. Dan rinkelde het wekkertje en ging ik verder.''
De trainer begint aan zijn derde jaar bij AZ. Van Gaal zegt dat hij de organisatie in het eerste jaar van zijn contractperiode bij AZ nog niet zo naar zijn hand had gezet. ,,Ik deed alles wat mijn voorganger Co Adriaanse had gedaan. In het tweede jaar ben ik gaan doorselecteren. Heb mensen in de organisatie gebracht die er nog niet waren. Het werd steeds meer mijn team. Niet 'mijn' spelers, want dat doet Marcel Brands met zijn scoutingstaf. Hij bekijkt ze en doet al het werk. Ik kom pas om de hoek kijken als Brands het echt een goede speler vindt. Dan kijk ik naar een verknipte video en geef mijn mening. Maar het is niet zo, wat ik laatst las, dat ik twintig minuten naar een band van Ari kijk en dat dát dan genoeg is. Vijf scouts hebben hem dan al zien spelen.''
,,Met een aantal spelers komt Brands niet eens bij mij. Omdat hij van tevoren weet dat ik het geen type vind voor AZ. Dan is hij zelf wel onder de indruk maar weet hij voor wie ik kies. Ik hou niet van pielers.''
Niet alleen de directeur voetbalzaken geniet veel aanzien bij de coach. Van Gaal roemt alle beleidsmakers bij AZ. Daarom gelooft hij in de continuïteit van de club. ,,Bij Ajax, de KNVB en Barcelona had ik mijn kont nog niet gelicht of ze deden de dingen alweer anders. Hier gebeurt dat niet, verwacht ik. Als ik hier vertrek, gaat AZ door op de ingeslagen weg. Omdat de manier waarop we het nu doen de visie van de club is. En niet alleen de visie van Van Gaal.''
Van Gaal bekent dat hij soms een ander imago zou wensen. ,,Maar in de media wordt een heel andere Van Gaal geschetst dan de echte. Omdat de media steeds de bevestiging willen van wat ze al die jaren hebben geschreven. Als ik mezelf terug zie denk ik ook wel eens, jongen dat had je beter anders kunnen zeggen. Natuurlijk heb ik wel eens spijt van publiekelijke aanvaringen. Omdat het slechts bevestigend werkt. Dan heb ik spijt ten aanzien van mijn imago, niet ten aanzien van de persoon. Want die persoon heeft het dan verdiend.'
Bron: NHD'
???quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 13:54 schreef De_Postbode het volgende:
Komt hier trouwens nog een uitzending of stream van?
http://www.voetbalinbeeld.nl/quote:
Gratis streams uit China e.d. worden genoteerd bij voetbalinbeeld, zie ook het topic daarvoor.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 19:28 schreef De_Postbode het volgende:
Ik ben een cheap bastard, daar moet je voor dokken. Is er geen gratiesch stream, dus? Had gekund.
Channel 22508 op Sopcast. NL stream.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 13:54 schreef De_Postbode het volgende:
Komt hier trouwens nog een uitzending of stream van?
Omdat Opdam ook erg goed isquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 21:13 schreef One_conundrum het volgende:
Waarom speelt Pocognloi niet?
quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 22:29 schreef Stereotomy het volgende:
Brabera: "Dus AZ wordt gewoon kampioen dit jaar?"
Van Gaal: "Als jij dat zo zegt, dan zal het wel zo zijn, want jij bent een kenner, hè?"
Barbera: "Dank u!"
quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 22:29 schreef Stereotomy het volgende:
Brabera: "Dus AZ wordt gewoon kampioen dit jaar?"
Van Gaal: "Als jij dat zo zegt, dan zal het wel zo zijn, want jij bent een kenner, hè?"
Barbera: "Dank u!"
quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 22:29 schreef Stereotomy het volgende:
Brabera: "Dus AZ wordt gewoon kampioen dit jaar?"
Van Gaal: "Als jij dat zo zegt, dan zal het wel zo zijn, want jij bent een kenner, hè?"
Barbera: "Dank u!"
Geniaalquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 22:29 schreef Stereotomy het volgende:
Brabera: "Dus AZ wordt gewoon kampioen dit jaar?"
Van Gaal: "Als jij dat zo zegt, dan zal het wel zo zijn, want jij bent een kenner, hè?"
Barbera: "Dank u!"
Van Gaal zei toch niet dat Heerenveen daarin fout zat met het bedrag voor Pranjic? Volgens mij zei hij enkel dat het veel was en in dit geval teveel voor AZ. Volgens mij zei hij niet dat het bedrag sowieso teveel is voor een speler zoals Pranjic.quote:Op zondag 19 augustus 2007 00:08 schreef MaxPower het volgende:
Bij deze bied ik mijn excuses aan namens sc Heerenveen. Het is natuurlijk ongehoord en schandalig dat wij een hoog transferbedrag vragen voor Pranjic. Wij zullen in het vervolg al onze goede spelers voor een fooi naar het grote AZ laten gaan.![]()
Tering hey. Hoeveel kostte Koevermans ook alweer?![]()
Mwah, vaak staat ie wel op de juiste plaats maar wil de afronding nog niet zo vlotten. Ik denk dat hij conditioneel nog hoger moet en nog wat moet wennen. Zodra de 1e er in ligt en hij op het juiste niveau zit qua conditie en zich aangepast heeft zal het wel gaan lopen. Iedereen verwacht een hoop van hem, denk ook dat Van Gaal hem om die reden op de bank laat beginnen. Begint hij nu in de basis voordat hij 'klaar' is dan 'mislukt' hij vrijwel zeker en is het heel lastig om daarna alsnog een kans te krijgen en jezelf naar het juiste niveau te brengen. Nu kan hij langzaam opbouwen en zal hij over 1-2 maanden daar moeten zijn en beginnen met schitteren. Is het over 4-5 maanden nog niet veel soeps dan kan je wel zeggen dat het al richting een miskoop gaat lopen.quote:Op zondag 19 augustus 2007 00:30 schreef peksin het volgende:
Op basis van de samenvatting, jawel, wordt Pelle dé miskoop van het seizoen 2007/2008.
Zou natuurlijk mogelijk zijn wat je schrijft. Ik vrees gewoon dat Pelle niet in het dynamische spel past van AZ. Dat heeft gewoon met de Italiaanse voetbalcultuur te maken. Bij de 4-0 zie je dat werkelijk iedereen om hem heen beweegt, maar hij zelf blijft staan en raakt niet in het spel betrokken. Maar hoe dan ook, vGaal zal hem niet voor niets gehaald hebben, dus ik laat me graag verbazen.quote:Op zondag 19 augustus 2007 00:41 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Mwah, vaak staat ie wel op de juiste plaats maar wil de afronding nog niet zo vlotten. Ik denk dat hij conditioneel nog hoger moet en nog wat moet wennen. Zodra de 1e er in ligt en hij op het juiste niveau zit qua conditie en zich aangepast heeft zal het wel gaan lopen. Iedereen verwacht een hoop van hem, denk ook dat Van Gaal hem om die reden op de bank laat beginnen. Begint hij nu in de basis voordat hij 'klaar' is dan 'mislukt' hij vrijwel zeker en is het heel lastig om daarna alsnog een kans te krijgen en jezelf naar het juiste niveau te brengen. Nu kan hij langzaam opbouwen en zal hij over 1-2 maanden daar moeten zijn en beginnen met schitteren. Is het over 4-5 maanden nog niet veel soeps dan kan je wel zeggen dat het al richting een miskoop gaat lopen.
Oh, had je het niet gehoord? Van Gaal heeft hem gehaald omdat 'ie de panenka van Pellè op YouTube had gezien.quote:Op zondag 19 augustus 2007 00:49 schreef peksin het volgende:
[..]
Maar hoe dan ook, vGaal zal hem niet voor niets gehaald hebben, dus ik laat me graag verbazen.
Maar scoort wel das het belangrijkste.quote:Op zondag 19 augustus 2007 01:45 schreef DrDentz het volgende:
Ari is lelijk
quote:Op zondag 19 augustus 2007 01:45 schreef DrDentz het volgende:
Ari is lelijk
Barberaquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 22:29 schreef Stereotomy het volgende:
Brabera: "Dus AZ wordt gewoon kampioen dit jaar?"
Van Gaal: "Als jij dat zo zegt, dan zal het wel zo zijn, want jij bent een kenner, hè?"
Barbera: "Dank u!"
Huntelaar ook, maar hij schiet ze er wel in.quote:Op zondag 19 augustus 2007 01:45 schreef DrDentz het volgende:
Ari is lelijk
Dus als we het verhaal van Stereotomy even doortrekken over Pelle dan is Ari een cheap-ass hoertje met wratten op den vagina, maar je verlaat haar altijd met een lege zak?quote:Op zondag 19 augustus 2007 01:45 schreef DrDentz het volgende:
Ari is lelijk
Vorig seizoen jaquote:Op zondag 19 augustus 2007 09:43 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Huntelaar ook, maar hij schiet ze er wel in.
Neuh, heeft gewoon een boerenkop, kan gebeuren maar weinig mis mee. Bovendien kan ik z'n pissed-off blik vaak wel waarderen.quote:Op zondag 19 augustus 2007 13:35 schreef DrDentz het volgende:
Huntelaar is niet zo lelijk
Ehmquote:Op zondag 19 augustus 2007 09:34 schreef hello_moto1992 het volgende:
Waarom begint Van Gaal erover dat Ari egoistisch zou zijn en dat er misschien wel een ander had kunnen scoren?
quote:De Italiaanse spits Pellè beleefde een ongelukkige invalbeurt. Op clowneske wijze had Van Gaal de oud-speler van Lecce uitgelegd hoe hij met zijn neus naar het doel moest staan.
Van Gaal, een dag voor het duel met VVV: ‘Ik heb een nieuw woord. Let op.’ Hij steekt zijn handen in zijn zakken, imiteert een revolverheld en roept: ‘Pistol stand. Jullie kennen Lucky Luke toch wel? Openstaan noem ik dat. Iedereen lag dubbel in de kleedkamer, maar Pellè begreep het meteen.’
Volgens mij is de aanval in Eindhoven ook niet verkeerd met Farfán, Lazovic, Koné, Perez en dan nog Reis en Zeefuik.quote:Op maandag 20 augustus 2007 12:28 schreef sjimz het volgende:
AZ heeft gewoon een luxeprobleem in de aanval waar de andere topclubs in Nederland een probleem hebben.
Perez is meer een middenvelder en Kone zal veel afwezig zijn door de africa cup.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:57 schreef PinhoSouza het volgende:
[..]
Volgens mij is de aanval in Eindhoven ook niet verkeerd met Farfán, Lazovic, Koné, Perez en dan nog Reis en Zeefuik.
Mja, kan ook linksbuiten spelen he Perez.... heeft ie bij AZ tijden lang gedaan. Alleen toen Van Gaal Van Galen op linksbuiten zettequote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:43 schreef sjimz het volgende:
[..]
Perez is meer een middenvelder en Kone zal veel afwezig zijn door de africa cup.
Nou sjimz, dan heb jij bij dezen volgens Henk ten Cate geen verstand van voetbal, dat weet je hè?quote:
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 16:32 schreef methodmich het volgende:
[..]
Nou sjimz, dan heb jij bij dezen volgens Henk ten Cate geen verstand van voetbal, dat weet je hè?
quote:Melchiot moet Zwitserland laten lopen
22/8/2007 12:49
Mario Melchiot moet de oefeninterland tegen Zwitserland aan zich laten voorbijgaan. De verdediger heeft zich ziek gemeld.
De dertigjarige verdediger van Wigan Atheletic trainde dinsdagavond nog wel gewoon mee in Genève, maar meldde zich op de wedstrijddag af. Kew Jaliens is zijn vervanger in de basisopstelling.
vi.nl
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:57 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Komop Marco, Kew heeft al een jaar geen rechtsback meer gespeeld, oen.
Heitinga heeft ook al een jaar geen rechtsback meer gespeeld.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:17 schreef Stereotomy het volgende:
Het kan natuurlijk zijn dat Marco mij te slim af is door Heitinga rechtsback te laten spelen
Ik vraag me af of hij eigenlijk niet voor Pellè was bedoeld die Dembele achterom kruistte. Maar Pellè was nogal sloom en kroop niet voor z'n man, terwijl Medunjanin hard aan zijn man voorbij liep en dus als eerste bij de bal was.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:15 schreef fuckbuddy het volgende:
Prachtige pass op Dembèlè die hem lekker voorgeeft aan Medunjanin
Inderdaad, Pelle had 2 keuzes: buitenom gaan om ruimte te maken en evt een voorzet te geven, of voor zijn man komen om een voorzet af te ronden. Helaas deed ie geen van beide. Gebrek aan gevoel/inzicht op dat moment. Maar misschien moet ie nog erg wennen.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:18 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik vraag me af of hij eigenlijk niet voor Pellè was bedoeld die Dembele achterom kruistte. Maar Pellè was nogal sloom en kroop niet voor z'n man, terwijl Medunjanin hard aan zijn man voorbij liep en dus als eerste bij de bal was.
http://www.youtube.com/watch?v=18fWPdv_bYY&NR=1
Deze is
Koevermans heeft 100% gelijk over die 'dubbele identiteit'.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 16:53 schreef Chadi het volgende:
Koevermans gaat daar een beetje rellen en ik denk dat er meer zullen rellen hoor als AZ geen prijzen pakt.
Rellen kan je shaken bij van Gaal.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 16:53 schreef Chadi het volgende:
Koevermans gaat daar een beetje rellen en ik denk dat er meer zullen rellen hoor als AZ geen prijzen pakt.
Maar AZ wil de hoofdprijs voor die jongen.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 16:59 schreef Blawh het volgende:
[..]
Koevermans heeft 100% gelijk over die 'dubbele identiteit'.
AZ heeft ook groot gelijk dat ze hem niet zomaar laten lopen. Alleen soms wordt er over hem gesproken door van Gaal alsof het een bij wijze van spreke een wereldvoetballer is.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:04 schreef Chadi het volgende:
[..]
Maar AZ wil de hoofdprijs voor die jongen.
Klopt, al kan ik het ook voorstellen dat ze iets meer vragen aan Feyenoord omdat ze hem liever niet aan een directe concurrent verkopen. 6 a 7 miljoen voor hem vragen is teveel, maar voor een miljoen of 4 hadden ze hem wel naar een buitenlandse clubs kunnen laten gaan. Maar goed, misschien wouden ze hem inderdaad wel voor minder naar een andere club laten gaan, maar wouden deze hem voor een fooi overnemen. Het is natuurlijk een beetje speculeren omdat ik niet weet wat die andere geinteresseerde clubs voor hem wouden betalen.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:29 schreef Chadi het volgende:
Ze vragen 6-7 mil dat is toch echt way too much voor een speler die ze niet willen hebben voor de basis omdat ie niet goed genoeg is.
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:34 schreef Chivu het volgende:
Die Koevermans moet gewoon naar een buitenlandse club, en AZ moet hem dan ook gewoon laten gaan voor een normaal bedrag. Dat je 'm niet aan Feyenoord verkoopt snap ik prima. Waarom zou je voor een paar stuivers de concurrent 20 goals geven?
Tuurlijk zegt Van Gaal dat. Ik heb wel oneerlijker vormen van prijsopdrijven gezien de afgelopen wekenquote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:11 schreef Blawh het volgende:
[..]
AZ heeft ook groot gelijk dat ze hem niet zomaar laten lopen. Alleen soms wordt er over hem gesproken door van Gaal alsof het een bij wijze van spreke een wereldvoetballer is.
Bovendien vind ik 7 miljoen voor een speler achterin de 20 die niet jarenlang op topniveau heeft gespeeld een beetje veel geld. Zeker als hij niet meer in de plannen van de trainer voorkomt als het over een basisplaats gaat.
Maar die 7 miljoen die genoemd wordt, vind je dat een prijs die fair is?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:37 schreef DonnyBB het volgende:
[..]
Tuurlijk zegt Van Gaal dat. Ik heb wel oneerlijker vormen van prijsopdrijven gezien de afgelopen weken
Ik begrijp best dat er mensen hier zijn die hier een rel van willen maken. Ze zijn jaloers omdat het in Alkmaar lekker rustig is. Ga het maar lekker ergens anders proberen. Wij blijven kalm en als er een goeie prijs voor De Koef wordt betaald, mag ie weg.
Ben ik het ook helemaal mee eens. Ik denk iedereen wel, zelfs AZ!quote:
]http://az.tv/[/q][/url]quote:Ali B geniet van positiespel AZ
Article:
[url=http://az.tv/
Helemaal mee eens.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:39 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ben ik het ook helemaal mee eens. Ik denk iedereen wel, zelfs AZ!
Maar het probleem is dat als buitenlandse clubs zich melden (Shakhtar Donetsk en Fenerbahce) die ook de volle mep willen betalen, Koevermans daar geen zin in heeft. Nu zijn dat ook twee van 'die' clubs, maar er heeft zich gewoon geen andere club gemeld met een bod. Als een andere club uit Engeland, Duitsland, Spanje etc. zich meldt en zegt: okay, 4 miljoen voor die Koef, dan weet ik zeker dat AZ hem laat gaan uiteindelijk. Die zijn ook niet gek.
Nu begint het gissen, is er bekend gemaakt wat deze clubs over hadden voor Koevermans? Het kan natuurlijk ook een reden hebben dat clubs niet willen onderhandelen, namelijk een starrige houding van AZ. Kortom: of die clubs die niet willen onderhandelen die willen Koevermans voor een fooi, dan heeft AZ gelijk, maar het kan ook zo zijn dat AZ gewoon aan iedere club de 6,9 miljoen vraagt omdat ze het geld niet direct hard nodig hebben.quote:Maargoed, dan moet er ook eerst een club komen die uberhaupt wil onderhandelen.
Ik ben het eens dat het logisch is dat men meer geld wil zien van Feyenoord dan een buitenlandse club, maar je moet niet elke transfer vergelijken met Drenthe omdat:quote:En 6.9 miljoen vraagprijs voor een concurrent die net 13 miljoen voor een puber heeft gekregen is niet veel.
Ben je op je achterhoofd gevallen ofzo?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:39 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
En 6.9 miljoen vraagprijs voor een concurrent die net 13 miljoen voor een puber heeft gekregen is niet veel.
Nee, waarom zou hij? Koevermans heeft meer laten zien dan Drenthe.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:46 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ben je op je achterhoofd gevallen ofzo?
Koevermans is 28 en geen talent meer. Ik vind 6,9 miljoen veel geld voor Koevermans.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:48 schreef Chivu het volgende:
[..]
Nee, waarom zou hij? Koevermans heeft meer laten zien dan Drenthe.
Daarom is er voor Drenthe ook 13 miljoen betaald, en niet 6.9. Daarbij had Feyenoord Drenthe niet voor 13 miljoen aan Ajax verkocht, neem ik aan.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:51 schreef BobRooney het volgende:
Drenthe heeft veel meer potentie.
als het goed is![]()
Feyenoord heeft wel dikke schulden....dus wie weet.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 18:55 schreef Chivu het volgende:
[..]
Daarom is er voor Drenthe ook 13 miljoen betaald, en niet 6.9. Daarbij had Feyenoord Drenthe niet voor 13 miljoen aan Ajax verkocht, neem ik aan.
Men oh men oh men... Jaliens al een jaar geen rechtsback meer gespeeld.... De Zeeuw al een jaar niet meer rechtshalf gespeeld, zeker niet in een 4-3-3 systeem...quote:Doel: Stekelenburg
Verdediging: Jaliens, Heitinga, Bouma, Emanuelson
Middenveld: De Zeeuw, Van Bronckhorst, Sneijder
Aanval: Van der Vaart, Van Nistelrooy, Van Persie
en een mooi doelpunt ook nog.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 21:07 schreef denthemen het volgende:
Dembelé heeft voor Belgie gescoord
Goed gelopen vooral, precies tussen twee verdedigers in.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 13:17 schreef fuckbuddy het volgende:
Sja het blijft een topper, ik vond die 1-0 ook blafstrak geschoten overigens!
Bonk Bonkquote:Donk nieuwe aanvoerder Jong Oranje
Gepost door: xl-lerate | donderdag 23 augustus 2007 - 11:38:06 | Reageer: 1
Ryan Donk is de nieuwe aanvoerder van Jong Oranje. Dat werd woensdag, tijdens de eerste kwalificatiewedstrijd voor het EK van 2009, duidelijk. De verdediger van AZ neemt de band over van Ron Vlaar, die inmiddels te oud is voor Jong Oranje.
"Ik heb Ryan verkozen vanwege zijn opstelling in de groep. Ik vind dat hij een natuurlijk overwicht heeft. Hij is weliswaar geen prater, maar wel iemand die voetballend een meerwaarde heeft. Ik kan op hem bouwen", verklaart bondscoach Foppe de Haan op de website van de KNVB zijn keuze voor Donk.
Jong Oranje won het eerste kwalificatieduel met 0-1 van Macedonië
Die komt er welquote:Medunjanin: "Ik wil slagen in Alkmaar"
Haris Medunjanin wordt in de media de laatste tijd in verband gebracht met Ajax. Hij zou het gat dat Wesley Sneijder heeft achtergelaten op het Amsterdamse middenveld kunnen opvullen. De AZ-voetballer sprak hierover met Sportweek.
"Ik heb het gelezen", vertelde de sierlijke middenvelder tegen het weekblad. "In de krant, net als iedereen. Maar er is niks concreet, hoor. Mijn moeder vroeg me er ook al naar. Toen heb ik haar even duidelijk gemaakt dat er helemaal niks speelt. Niemand heeft zich tenminste bij mijn club of zaakwaarnemer gemeld."
"Het verbaasde me eigenlijk ook wel dat mijn naam tussen al die andere namen stond van spelers die bij Ajax in beeld zouden zijn", ging Medunjanin verder. "Kijk, Sneijder is een grote speler, terwijl ík tot nu toe weinig heb gespeeld. Alleen bij Sparta dan, vorig seizoen, toen ik daaraan was verhuurd. Maar ja, om dan nu gelijk Sneijder op te volgen... Dat is niet makkelijk."
De 22-jarige middenvelder is verder niet bezig met een mogelijke overgang. "Daar houd ik me écht niet mee bezig. Ik richt me nu gewoon op AZ. Ik wil hier spelen, hier slagen. Kampioen worden. Ik heb alle vertrouwen in AZ en zij in mij. Ik heb hier al bijna m’n hele leven gespeeld, vanaf de jeugd tot en met het eerste. Dan wil ik hier slágen ook."
Ik schat zeker Afellay nog wel wat hoger in als nummer 10 dan Cziommer, Martens en Medunjanin hoor.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 14:45 schreef Stereotomy het volgende:
Cziommer, Martens en Medunjanin zijn alledrie fenomenaal op 10. Misschien niet zo topklasse als Sneijder, maar we hebben de drie beste nr. 10's in huis van de eredivisie.
Ik Perez ook, maar laat ze maar lullen johquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 16:32 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik schat zeker Afellay nog wel wat hoger in als nummer 10 dan Cziommer, Martens en Medunjanin hoor.
Als hij niet geblesseerd is of wanneer hij wel geblesseerd is?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 16:32 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik schat zeker Afellay nog wel wat hoger in als nummer 10 dan Cziommer, Martens en Medunjanin hoor.
Fijn. Thanksquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 16:33 schreef Chivu het volgende:
[..]
Ik Perez ook, maar laat ze maar lullen joh
quote:Pranjic is te duur voor AZ
AZ heeft belangstelling voor Danijel Pranjic. SC Heerenveen vraagt echter een te hoge prijs voor de middenvelder, zodat de Alkmaarders op zoek gaan naar een andere speler.
,,We hebben al langer een jonge buitenlandse speler op het oog. Hij beschikt over andere kwaliteiten dan de huidige linkermiddenvelders Martens, Schaars en Molhoek. Alleen vraagt de club waarvoor hij speelt teveel geld. Hopelijk komt daar nog verandering in", meldt trainer Louis van Gaal tegenover RTVNH.
Inderdaad, 3 linkermiddenvelders is wat weinig.quote:dan de huidige linkermiddenvelders Martens, Schaars en Molhoek
And the soap continues.....zien we ooit Koevermans nog terug in het AZ-shirt?quote:Louis van Gaal heeft Danny Koevermans buiten de selectie gelaten voor de competitiewedstrijd vanavond van AZ tegen Vitesse.
Koevermans leeft al geruime tijd in onmin met Van Gaal. De 28-jarige aanvaller, vorig seizoen nog clubtopscorer, is momenteel vierde keus in de spits. Ari en Moussa Dembélé krijgen in het basiselftal voorlopig de voorkeur. Graziano Pellè is de eerste vervanger van het duo in de voorhoede.
Molhoek mag toch weg?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:22 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Inderdaad, 3 linkermiddenvelders is wat weinig.
Yup, maar zolang niemand zich nog gemeld heeft....quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:23 schreef sjimz het volgende:
Molhoek mag toch weg?
Iedereen heeft voor zijn plek moeten knokken in het team, maar omdat meneer topscorer is geworden hoeft dat opeens niet? Wil hij net als Arveladze voorgetrokken worden? Alle posities dubbel bezetten behalve de spitsenpositie? Niet hard trainen maar wel verwachten dat hij speelt?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:22 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
And the soap continues.....zien we ooit Koevermans nog terug in het AZ-shirt?
Z'n mintgroene Renault Clio ja.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:44 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Koevermans mocht niet met de spelersbus mee, maar moest op eigen vervoer naar de wedstrijd komen.![]()
Martens speelt liever achter de spitsen. Gaat Molhoek weg, dan hou je alleen Schaars als echte linkermiddenvelder over. Martens heeft echter concurrentie van Cziommer en warschijnlijk ook nog Dembele, waardoor hij nu op links speelt.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:22 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Inderdaad, 3 linkermiddenvelders is wat weinig.
Best kinderachtige spelletjes spelen jullie met hemquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:44 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Koevermans mocht niet met de spelersbus mee, maar moest op eigen vervoer naar de wedstrijd komen.![]()
Zouden ze bij Ajax nooit doen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:59 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Best kinderachtige spelletjes spelen jullie met hem![]()
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:44 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Koevermans mocht niet met de spelersbus mee, maar moest op eigen vervoer naar de wedstrijd komen.![]()
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:00 schreef Gordon_Shumway het volgende:
En wat werd er gemist? Iemand die er dan toch even 1 inlegt. Koevermans misschien een optie?
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:05 schreef MaxPower het volgende:
Ik denk dat Koevermans even een lekker feestmuziekje opzet in de auto
http://nl.youtube.com/watch?v=7shckAxqrlQquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:05 schreef MaxPower het volgende:
Ik denk dat Koevermans even een lekker feestmuziekje opzet in de auto
Hij is nu voor de tweede keer achter elkaar niet doelgericht bezig klopt.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:32 schreef Pritt het volgende:
Nu snap ik die TT pas:
AZ #32: Waar Pelle meer dan alleen kazen laat smelten, hij brengt ook kansen om zeep.
Jammer jongens, alweer 3 punten achter op minimaal 1 concurent.
Hij was nu alleen niet de enige die hierin uitblonkquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:33 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hij is nu voor de tweede keer achter elkaar niet doelgericht bezig klopt.
Deed een beetje denken aan Slavia Praag - Ajaxquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 23:23 schreef denthemen het volgende:
zoveel kansen...
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 19:34 schreef BonJovi het volgende:
Tribune niet neeMaar van Gaal weet wat hij doet
Het is Van Gaal jongens, met een hoofdletter V.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 19:39 schreef BobRooney het volgende:
Alsof van Gaal dat nooit bij Ajax heeft geflikt...
Ik kan er alleen geen 1 verzinnen![]()
![]()
Van Gaal: "Ryan was donderdag vermoeid teruggekomen na de wedstrijd van Jong Oranje in Macedonië. Hij had zich daardoor vrijdag al verslapen. Als je dan zaterdag in de zon naar de A1 gaat kijken, ben je niet goed bezig met de wedstrijd tegen Vitesse. Hij heeft drie kwartier op zijn benen gestaan. Dat kan niet."quote:Op zondag 26 augustus 2007 00:20 schreef De_Dwaas het volgende:
''Bij AZ zat verdediger Ryan Donk op de bank. Hij had zaterdagmiddag een wedstrijd van de A1 van AZ bekeken en dat was tegen de zin van Van Gaal. Volgens de coach was Donk daarmee niet met de wedstrijd tegen Vitesse bezig.''
Whaha wat een figuur die van Gaal. Zeg nou zelf dit is toch geen reden om iemand niet te laten spelen.
quote:Op zondag 26 augustus 2007 00:36 schreef Klingon het volgende:
[..]
Van Gaal: "Ryan was donderdag vermoeid teruggekomen na de wedstrijd van Jong Oranje in Macedonië. Hij had zich daardoor vrijdag al verslapen. Als je dan zaterdag in de zon naar de A1 gaat kijken, ben je niet goed bezig met de wedstrijd tegen Vitesse. Hij heeft drie kwartier op zijn benen gestaan. Dat kan niet."
Lijkt me een goede reden. Met Van Gaal mag je dan nog blij zijn dat je op de bank zit.
Ik denk dat er duidelijk een machtsverschuiving is bij AZ. Van Gaal doet dit niet zo maar of er moet in de groep duidelijk onrust zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:57 schreef One_conundrum het volgende:
Ach, beetje rust. Dat is wel goed voor Donk op de lange termijn. Het kost AZ alleen wel 3 punten ...
Ach, spelen met Donk kost je de beker en de playoffs, dus zoveel verschil zit er niet in.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:57 schreef One_conundrum het volgende:
Ach, beetje rust. Dat is wel goed voor Donk op de lange termijn. Het kost AZ alleen wel 3 punten ...
Zeker, zijn vervanger was zeer slecht.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:57 schreef One_conundrum het volgende:
Ach, beetje rust. Dat is wel goed voor Donk op de lange termijn. Het kost AZ alleen wel 3 punten ...
Zal vooral zijn omdat Donk vorige week nogal laks speelde, even een periode wat harder aanpakken wil dan nog wel is helpen. Hij zal toch moeten leren dat hij altijd met prof zijn bezig moet zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:59 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk dat er duidelijk een machtsverschuiving is bij AZ. Van Gaal doet dit niet zo maar of er moet in de groep duidelijk onrust zijn.
Volgens mij alleen de eerste helft, waarna ze overschakelen naar de Europese Super Cup.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:39 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
word de wedstrijd van vrijdag op rtl uitgezonden?
Een gelijkspel had ik meer verdiend gevonden. En hoewel Van Gaal vindt dat er te weinig kansen werden gecreëerd, had er toch minimaal eentje moeten zitten van de pogingen van Martens en Pelle. Maar goed, vrijdag weer een wedstrijd, hopelijk ronden ze de kansen dan wel af.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:21 schreef Stereotomy het volgende:
Vitesse speelde erg goed verdedigend hoor. En AZ maakte de kansen niet af. Dus verdiend verloren. Gewoon volgende week weer beter.
Dus als hij zich had laten rijden in een rolstoel, dan was er niets aan de hand geweestquote:Op zondag 26 augustus 2007 00:36 schreef Klingon het volgende:
[..]
Van Gaal: "Hij heeft drie kwartier op zijn benen gestaan. Dat kan niet."
Vond ik ook maar AZ werd op TV weer opgehemeld alsof ze de wedstrijd van begin tot eind controleerden met verzorgd voetbal. Op het moment dat Dembele aan de bal kwam stonden er 3 man om hen heen van Vitesse en zo haalden ze de angel uit de aanval van AZ. En de tegenstoten waren van Vitesse zeer dreigend en gevaarlijk. Verdedigend zag AZ er helemaal niet goed uit.quote:Op zondag 26 augustus 2007 16:21 schreef Stereotomy het volgende:
Vitesse speelde erg goed verdedigend hoor. En AZ maakte de kansen niet af. Dus verdiend verloren. Gewoon volgende week weer beter.
quote:Op zondag 26 augustus 2007 12:22 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zeker, zijn vervanger was zeer slecht.
Hadden ze mijn inziens beter talent Ilias Haddad op kunnen stellen.²
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 23:49 schreef TC03 het volgende:
Het is mijns inziens jongen, met een S achter 'mijn'.
Nope...moet werken. Maar hoop dat ze Exelsior slachten natuurlijk. Payback voor vorig jaarquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 09:28 schreef fuckbuddy het volgende:
Vrijdag uitverkocht, zijn er nog mensen van hier die naar het stadion gaan?
Ik wil wel even heen, tis een knappe tijd en vrijdagavond is altijd prima!
Nee joh, heb een seizoenskaart bij Planet Voetbal.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 09:28 schreef fuckbuddy het volgende:
Vrijdag uitverkocht, zijn er nog mensen van hier die naar het stadion gaan?
Ik wil wel even heen, tis een knappe tijd en vrijdagavond is altijd prima!
Mag het aub... en dan een 2-2 neerzetten.. haha!quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 11:39 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Nope...moet werken. Maar hoop dat ze Exelsior slachten natuurlijk. Payback voor vorig jaar![]()
Hij zal perse naar Feyenoord willen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 13:53 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Dat snap ik dan weer niet.
Dat moet wel, want je zegt niet zomaar nee tegen een mooi buitelands avontuur. Betis Sevilla is geen topclub, maar zeker een mooie club.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 13:58 schreef -Vaduz- het volgende:
Volgens mij weet hij meer dan wij weten en houdt Feyenoord hem op de hoogte.
Misschien heeft ie wel enorm veel karakter en pest ie AZ een beetjequote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:00 schreef Chivu het volgende:
[..]
Dat moet wel, want je zegt niet zomaar nee tegen een mooi buitelands avontuur. Betis Sevilla is geen topclub, maar zeker een mooie club.
AZ ook als Dembele niet speelt.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:02 schreef Stereotomy het volgende:
Feyenoord gaat die volle mep wel betalen, en terecht. Die lui hebben echt een probleem als Makaay geblesseerd raakt.
Ariquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:24 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Onzin, dan hebben we Ari en Koevermans![]()
Nee maar is een goede 2e. Hij schiet ze er wel in dus dat maakt niet uit.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
Arialsjeblieft zeg.. die is misschien groots binnen gehaald maar die kan echt niet tippen aan Dembele hoor.
i know maar toch ben ik van mening als ie kapt met die scharen dat hij een veel beter beeld zou afgeven van zichzelf, hij is snel..... met en zonder bal en kan supermooie voorzetten geven!quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 15:58 schreef BobRooney het volgende:
Vorig jaar al paar keer gezegd...Jenner dolt alleen zichzelf
kappen en schieten toch?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:00 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
i know maar toch ben ik van mening als ie kapt met die scharen dat hij een veel beter beeld zou afgeven van zichzelf, hij is snel..... met en zonder bal en kan supermooie voorzetten geven!
Amen brother....quote:
ik krijg alleen az-vvv in mijn agenda niet de restquote:Op woensdag 29 augustus 2007 13:41 schreef BobRooney het volgende:
http://www.markthisdate.c(...)007___2008_2233.html
Iemand een idee hoe dit werkt? Heb het gedownload voor Outlook. Maar krijg het niet voor elkaar.
Dat had ik dus ook. Maar je moet naar bestand...importeren en exporteren, daar selecteer je icalendar of vCalender .vcs bestand importeren, bovenste als het goed is....en dan bladeren naar dat .ics bestand wat je ergens op je pc het opgeslagen, selecteer het, klik op OK , en dat komt het helemaal goed. Bij mij werkt het.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 13:48 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
ik krijg alleen az-vvv in mijn agenda niet de rest
Hunten doen we altijd... Tis momenteel rustig weinig te melden.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:20 schreef dagizmo het volgende:
Verdacht stil in het topic van de gloryhunters. No glory.....no hunters?
Zelfs ik vraag me af of we dat voorronde ticket niet beter meteen aan de kaasboeren hadden kunnen geven.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:27 schreef Stereotomy het volgende:
Ik had het Ajax gegund hoor die CL, maar echt, als je het twee keer achter elkaar ZO verprutst, verdien je het niet om CL te spelen.
Klein lichtpuntje is dat we nu kunnen zien wie het verst gaat komen in de UEFA cup.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:36 schreef Blight het volgende:
[..]
Zelfs ik vraag me af of we dat voorronde ticket niet beter meteen aan de kaasboeren hadden kunnen geven.
Idd ik hoorde dat we deze morgen bijna 100 nieuwe seizoenkaarten hebben verkocht..quote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:47 schreef Blight het volgende:
Jullie zullen wel wat nieuwe Noord-Hollandsche supporters hebben gewonnen,.
Geen troll. Meer een sneer naar halfslachtige Ajax 'supporters' die het nu opeens gehad hebben met de club.
Ja weet ik.. Ik had alleen de verkeerde smiley te pakken!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:58 schreef Blight het volgende:
Ik meen het ook niet helemaal hè, maar dat moge duidelijk zijn.
Nee kan niet.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:12 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Ja weet ik.. Ik had alleen de verkeerde smiley te pakken!
Maar goeie vraag, je zou denken van wel. Ligt een beetje aan de loting denk ik.
Of zou je daadwerkelijk samen in één poule kunnen komen?
AZ heeft geld zat....quote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:52 schreef Blight het volgende:
Vreemde zet. Wie zou er dan op de bank moeten? En kan AZ dat astronomische salaris wat Alves bij Middelsbrough zou kunnen verdienen ophoesten?
Als jij dat nou ff met je 15.000 vriendjes aan Dirk gaat vertellen, maak je een hoop Friezen blij.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:55 schreef BobRooney het volgende:
Salaris is geen probleem. Maar wat moet AZ nou weer met Alves. Ze hebben toch genoeg spitsen.
Ik zie hem liever niet komen eerlijk gezegd.
Financieel niet haalbaar.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:07 schreef BobRooney het volgende:
Koevermans naar PSV = Alves naar AZ ?
PSV is gek als ze 6 mln voor hem gaan betalen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
Koevermans zeer zeker naar PSV.
Ik hoor er zo meer over..... en nee dit is geen bullshit bericht
14 miljoen wil Heerenveen hebben. AZ verkoopt Koevermans voor 6. Blijft 8 over.quote:
Over het salaris maar niet te spreken. Wat moeten ze daarnaast met 4 van zulke dure spitsen.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:49 schreef BobRooney het volgende:
[..]
14 miljoen wil Heerenveen hebben. AZ verkoopt Koevermans voor 6. Blijft 8 over.
Dat kan AZ echt wel betalen .
Hoop alleen dat ze het niet doen
Natuurlijk kan AZ Alves betalen. Het is alleen geen slimme aankoop voor een Nederlandse ploeg. Hij weet wat hij bij Middlesbrough kan verdienen, hij is 27 en wil ongetwijfeld voor het einde van z'n carriere enwel binnen zijn, enwel in een grote competitie hebben gespeeld.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:49 schreef BobRooney het volgende:
[..]
14 miljoen wil Heerenveen hebben. AZ verkoopt Koevermans voor 6. Blijft 8 over.
Dat kan AZ echt wel betalen .
Hoop alleen dat ze het niet doen
Ben je naar bed geweest met mrs. Reker?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 12:54 schreef fuckbuddy het volgende:
Koevermans zeer zeker naar PSV.
Ik hoor er zo meer over..... en nee dit is geen bullshit bericht
Stan Valcxquote:Op donderdag 30 augustus 2007 15:02 schreef fuckbuddy het volgende:
Jan Wouters is in het stadion van AZ gezien (maar die is toch ass trainer) samen met nog iemand van PSV. Ik snap niet wat Wouters er moet, wie is de technisch dir.van PSV?
Owjaquote:Op donderdag 30 augustus 2007 14:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee nee...
Geile kut Koevermans
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |