dat is soms gewoon goed ookquote:Op maandag 13 augustus 2007 13:28 schreef Mark het volgende:
Bij ranja roep ik standaard Juliana Hatfield
Da's 2 keer nul op het rekestquote:Op maandag 13 augustus 2007 14:03 schreef belsen het volgende:
Is dat Dinand daar rechts, zo ja: Kane, zo nee: Seven Mary Tree.
Hallo Jobbel!quote:
quote:Een actie van de telecom gigant AT&T heeft tot grote woede geleid bij de bandleden van. AT&T, die afgelopen zondag een webcast verzorgde van het Lollapalooza festival, bleek in de uitzending te hebben gesneden. De band kwam er pas achter toen ze vragen kregen van fans die niet begrepen waarom er een deel van de muziek niet te horen was.
AT&T verklaarde tegen de band dat achteraf bleek dat sommige stukken van de muziek zoek waren aangezien de censuur monitor een foute beslissing had genomen. Webcasts worden altijd gemonitord om bijvoorbeeld vloekwoorden te wissen.
Gedurende het nummer "" werd een stuk tekst van het Pink Floyd nummer "The Wall" gezongen. Daarbij werden twee zinnen uit het optreden gewist, te weten:
"George Bush, leave this world alone." en "George Bush find yourself another home."
Yep. Staat uiteraard al op uw tube: http://www.youtube.com/watch?v=bJPEAeI82-gquote:Op maandag 13 augustus 2007 15:06 schreef n0r het volgende:
dat gaat over Pearl Jam
Had het nog niet gezien, Pearl Jam +2quote:Op maandag 13 augustus 2007 15:11 schreef Berkery het volgende:
[..]
Yep. Staat uiteraard al op uw tube: http://www.youtube.com/watch?v=bJPEAeI82-g
Als ik had geweten dat jij online was, had ik een andere vraag gesteldquote:Op maandag 13 augustus 2007 15:16 schreef MadMaster het volgende:
Larry Mullen Jr.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |