daarvoor verbind ik je door naar Zalm, die had het voorstel dat ook bij het BKR onder te brengenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:00 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Wordt studieschuld ook meegerekend?
Je hebt weer èèn van je schapen naar de schapenhemel gestuurd?quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:20 schreef sigme het volgende:
Man, niks zo goed voor de mens als een stukje land. Dat bindt.
Te belachelijk dat zo'n school nog geld krijgt van de overheid. Onmiddellijk die zieke geesten in het beton gieten is mijn advies.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:43 schreef Boze_Appel het volgende:
EchtGaaf, misschien een idee voor een nieuw topic. Al die vunzigheid op tv, waar niet gewoon de tv in z'n geheel verbieden?
Nee, het is toch nog geen herfst?quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:56 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Je hebt weer èèn van je schapen naar de schapenhemel gestuurd?
Kut hè?quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
Alle vunzigheid ís al van de Nederlandse TV. Er is geen tiet meer te zien, op geen enkel moment. Dat was enkele jaren geleden nog bepaald niet het geval.
Top Gear kijken. Zie je tenminste nog bevroren voorhuid.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
Alle vunzigheid ís al van de Nederlandse TV. Er is geen tiet meer te zien, op geen enkel moment. Dat was enkele jaren geleden nog bepaald niet het geval.
quote:
Bah bah. Tieten.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 14:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
Alle vunzigheid ís al van de Nederlandse TV. Er is geen tiet meer te zien, op geen enkel moment. Dat was enkele jaren geleden nog bepaald niet het geval.
Van die caramel kleurige borstjes, pronte borsten.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 16:13 schreef Autodidact het volgende:
[..]
Bah bah. Tieten.
Ik moet al kotsen van de gedachte van volle, vlezige (die precies in het handje passen), rondhupsende tieten om in te knijpen![]()
.
Harriesquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 16:23 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Van die caramel kleurige borstjes, pronte borsten.![]()
![]()
Jetsers! Joopen!quote:
Hooters!quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 17:00 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Jetsers! Joopen!
Boeien. Kan er toch niks aan veranderen, kan maar beter gewoon doorgaan met je ding doen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 16:45 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Interessante ontwikkelingen op de verschillende aandelen/obligaties/effecten/geldmarkten.
De sluimerende onzekerheden lijken steeds grotere gevolgen te hebben.
http://www.nrc.nl/economi(...)dt_de_banken_liquide
http://www.nrc.nl/economi(...)den_angst_bij_banken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |