abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52250154
Ik gooide 'm dicht.
Hoe gaat het met de (nieuwe) moeders deel 44

Laatste posts van het andere topic:
quote:
Op vrijdag 10 augustus 2007 09:57 schreef Mibos het volgende:
Moonah wat fijn dat het in ieder geval inwendig mee lijkt te vallen en wat goed dat jullie meteen een afspraak hebben bij een sexuoloog.

Fijn dat je het weer werken ook lekker vind. Knuffel voor jou...

Marit wat fijn dat je gisteren weer even mocht voelen hoe lekker het kan zijn en wat jammer dat het het gisteravond nog even een klein beetje mis ging.

Suus hoe is het met jou en Julia?
quote:
Op vrijdag 10 augustus 2007 10:01 schreef Suzanna het volgende:
Mibos, wat lief dat je dat vraagt. Ik weet niet goed hoe het met mij is ... voel me een beetje geleefd de laatste tijd. Gewoon een rare situatie zo... zonder Julia thuis en mijn moeder die oppast, en mijn huishouden die door iemand anders wordt gedaan (mijn moeder dus) en daar voel ik me dan weer een beetje schuldig over, en ik weet niet. Vreemde situatie gewoon, en daar voel ik me dan gewoon niet helemaal lekker bij. Ik was gisteravond nog bij Julia geweest, helaas kon ik er niet op tijd zijn om haar eten te geven en lag ze al te slapen (maar wel superschattig ) maar ik moest haar gewoon even zien.
Met haar gaat het verder wel goed, gelukkig. Het gaat echt vooruit daar.


[ Bericht 48% gewijzigd door Suzanna op 10-08-2007 10:12:16 ]
pi_52251154
Alle mama's die het nodig hebben

Ik ben vanaf vandaag een week alleen thuis met Pepijn.
Vriendje is met zijn werk op bewonersvakantie.
Gelukkig veel afspraken staan met familie en dergelijke, maar toch wel even zoiets van
hmmm week is wel lang!!!

En de kinderopvang is hier helemaal geregeld, helemaal super!! Maar dat betekend wel dat
Pepijn de eerste 2 weken van september fulltime naar de opvang moet
Dat is al snel!!! Ik heb best wel zin om weer te gaan studeren, maar Pepijn zo maar bij het kdv brengen
5 dagen in de week vind ik toch minder. Gelukkig is hij daarna minder vaak op de opvang en lekker veel bij papa thuis.
pi_52251514
Pfff Piglet dat lijkt me inderdaad ook wel moeilijk zo die eerste weken van september, maar ja uiteindelijk denk ik dat Pepijn er minder van gaat merken als paps en mams.

Hier is Isa vandaag erg onrustig ik denk dat het krampjes zijn, sooooo zielig als je kleintje huilt en het is niet de luier of honger. Heb al homeopathische druppeltjes gehaald hopelijk gaat dat een beetje werken.
Mama van Isa en Ties
pi_52251574
Moonah goed dat je nu meer weet en er wat mee kunt gaan doen.

Marit, goed dat je even hebt kunnen voelen dat het kan kloppen. Wel jammer van die dip.

Suzanna, erg herkenbaar. Het geleefd worden. Probeer wel voor jezelf te zorgen, want een zieke mama heeft Julia ook niets aan (en die 2 andere guppen natuurlijk ook niet).

P_iglet. Heel begrijpelijk. Meteen 5 dagen is ook veel. Maar, je weet dat het niet week in week uit zal zijn. En ze zullen echt wel goed voor die kleine vent zorgen, wie niet.....hij is zoooooo lief

Hier nog maar een paar uurtjes werken en dan ga ik beginnen met de voorbereidingen voor zondag. Morgen is de zaak dicht. Pffff, wat een rust. Dan kan F. me helpen met alles voor te bereiden. Heerlijk even niet het gevoel dat ik er alleen voor sta. En jaha, de lat ligt lager dan laag. Dat beloof ik.wat Fleur heeft niets aan een mama die moe is op haar verjaardag.
  vrijdag 10 augustus 2007 @ 11:22:36 #5
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_52252092
P-iglet, dat zal inderdaad even wennen zijn! Succes deze week!

Sjak, leuk om van je te horen! Ik herken het wel een beetje, je gevoel. Ik heb het vooral met de gewone mooie dagen hier, dan waren we erg van de terrasjes her en der (met bijbehorend roseetje uiteraard ) en dat kan nu niet meer spontaan. Op vakantie ben ik altijd zo lui dat ik nu ineens meer moest doen, maar dat vond ik wel weer leuk. Ontdekken van speeltuinen, zandbak en dat soort dingen.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_52252719
Ik vind het ook knap van je Moonah, dat je het "gewoon" zegt hier!
Helpt misschien ook wel om het van je af te schrijven.....
In ieder geval sterkte! En werkze!

Marit, goh, jammer van die hyperactie weer! Dacht net toen ik je eerste berichtje las...goh die medicijnen helpen goed, binnen een half uur effect!
En daarna dat bericht over je slechte nacht......goh balen joh!
Ik hoop echt voor je dat je je snel beter zal voelen.

P-iglet, geniet nog maar ffies lekker dan van Pepijn, 5 weken is nog wel een poosje hoor.
(tegen mij zeiden mensen toen ook: goh moet je over 5 weken alweer werken joh? "nee 5 weken is nog lang heeeeeeeeeel lang hoor, was toen mijn antwoord, moest er echt nog niet aan denken toen)
5 dagen naar de opvang...poeh dat is idd veel, maar het scheelt dat hij nog zo jong is, hij zal nog geen moeite hebben met afscheid ed. En hoe gaat het dan verder met de opvang? 2 weken fulltime, en dan daarna?

Suzanna, ook sterkte maar weer, wou dat ik eens wat anders tegen je kon zeggen!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_52253552
Wt Sjak. Mij viel de vakantie al ontzettend mee, maar dan kwam ook doordat ik me daar vooraf op had ingesteld. Als ik 'echt' op vakantie ga, wil ik elke dag weg, veel bekijken en meemaken, want je weet nooit of je daar ooit nog terugkomt. Nu gingen we naar Drenthe, waar ik al vaker ben geweest. Daardoor vond ik het niet erg veel minder te kunnen doen en afhankelijk te zijn van Anna's ritme. Het was wel vakantie, maar niet een echte, echte vakantie voor mij. Wel was het erg leuk.

Gelukkig dat Pepijn maar eventje 5 dagen in de week hoeft p_iglet. Heb je nog kans je jouw rooster meezit, dat zodat je vaker thuis kunt zijn?

Het is zo emo nu Anna bijna 1 is. Steeds bedenk ik wat er een jaar geleden was.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_52255329
Zo net met Pepijn papa uit wezen zwaaien
quote:
Op vrijdag 10 augustus 2007 11:44 schreef XXXKarinXXX het volgende:

P-iglet, geniet nog maar ffies lekker dan van Pepijn, 5 weken is nog wel een poosje hoor.
(tegen mij zeiden mensen toen ook: goh moet je over 5 weken alweer werken joh? "nee 5 weken is nog lang heeeeeeeeeel lang hoor, was toen mijn antwoord, moest er echt nog niet aan denken toen)
5 dagen naar de opvang...poeh dat is idd veel, maar het scheelt dat hij nog zo jong is, hij zal nog geen moeite hebben met afscheid ed. En hoe gaat het dan verder met de opvang? 2 weken fulltime, en dan daarna?
Ondanks dat Pepijn pas 5,5 week is, heb ik niet nog 5 weken verlof. Mijn collegejaar begint op 30 augustus. Dus over minder als 3 weken al. Ik ga zeker nog genieten van die tijd alleen maar met hem bezig zijn!

Mijn vriend werkt als vaste nachtdienst, 5 nachten werken, 10 nachten vrij. Als hij moet slapen overdag dan gaat Pepijn naar de opvang. Alleen omdat we de 2e week van september op dinsdag t/m vrijdag al opvang nodig hebben, en het kdv 6 verplichte wendagen heeft. Moet Pepijn dus de eerste 2 weken 5 dagen. Daarna gemiddeld 7 of 8 dagen per maand.

Yppy, ik hoop dat mijn rooster meevalt, maar ik verwacht het niet. Helaas is het komende half jaar erg druk.
pi_52255412
huh verplichte wendagen??? en 6??
Veel zeg!!

Ik werk zelf op een kdv, en meestal komt een nieuw kindje eerst een keer een uurtje met moeder samen (of vader natuurlijk) en daarna een paar uurtjes alleen, that's it!! (of ze moeten zelf vaker willen, maar dat komt eigenlijk niet voor, en al helemaal niet voor die kleintjes, ouders hebben er vaak meer moeite mee dan de baby's)
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_52255553
Bij ons waren er ook best veel wendagen:
9 - 10.30 (met moeder)
9- 11
9-13
9-15
9-17
Hele dag.
Eigenlijk ook 5 dagen wennen dus.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_52255607
Ja echt 6!!!. Beginnend met1 uurtje met papa of mama en dan steeds langer. Laatste 2 dagen is 9-17 en 8-18.
pi_52255916
Toch nog even deze uit het vorige topic pasten:
quote:
Op vrijdag 10 augustus 2007 09:48 schreef sjak het volgende:
Dapper hoor moonah, het helpt je in ieder geval om je eigen woorden goed op een rijtje te krijgen en ik denk dat het anderen ook wel kan helpen.

Zo, wij zijn terug van vakantie! Tja, wat vond ik ervan. Aan de ene kant heerlijk, we zijn in die drie weken goed naar elkaar toegegroeid, hebben veel gelachen en veel gespeeld. Aan de andere kant...het was wel echt Jetske haar vakantie. De zorgtaken gingen de hele dag door, en alles draaide om haar en haar slaapjes. Dat vond ik echt wel even wennen en soms ook erg moeilijk. Juist op vakantie ben ik zo blij om van allerlei uitstapjes te maken en leuke dingen te doen. Dat kon nu bijna niet omdat Jet het best in haar bedje sliep of omdat het te warm voor haar was. Gelukkig waren haar opa en oma ook even aanwezig en konden mijn en ik samen een paar daagjes weg. Dat was fijn. Herkennen andere moeders dit een beetje ?

Uiteindelijk overheerst het leuke en fijne gevoel maar stiekem kijk ik ook wel uit naar de tijd dat ze wat groter is en er meer kan.
JA! Heel herkenbaar. Gelukkig zijn we best van het niets doen, of anders overdag een beetje rondstruinen in een stad, en dan gaat Eva in de buggy gewoon mee, al dan niet slapend. Maar juist nu ze ouder wordt slaapt ze minder makkelijk ergens anders, of in haar buggy, dus zijn wij meer gebonden. We wisselen elkaar wel een beetje af in de zorg soms, omdat we ook wel eens even 'niets' willen. Gelukkig zijn we een paar weken geleden al een weekend echt samen weggeweest. Eva was bij oma, en we vonden het heerlijk.
Sjak, volgens mij herken ik sowieso veel in jou

Zeg, die wendagen, zijn die voor de kindertjes, of meer voor de moeders en vaders? . Een kindje dat zo klein is, kan die uberhaupt wennen? Hier hadden we er geen. Nou ja, 't mocht wel, maar ik vond het niet zo nodig eigenlijk.
Eva en Maria
  † In Memoriam † maandag 13 augustus 2007 @ 20:26:46 #13
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_52340386
Nou, mijn oogoperatie nummer drie was 'm ook niet, zo bleek bij de controle afgelopen woensdag. Bovendien is er niets meer aan te doen. Ik moet dus verder met steeds minder zicht in mijn linkeroog. En uiteindelijk geen zicht meer. Terwijl je als moeder ogen in je rug en achterhoofd nodig hebt

Gelukkig heb ik in mijn nieuwe baan een leuke collega die het levend bewijs is dat je met zicht in maar een oog na wat gewenning bijna alles weer kan doen. Dat is dan weer een geluk bij een ongeluk

[ Bericht 1% gewijzigd door Macka66 op 13-08-2007 22:28:46 (nieuwe, geen ieuwe) ]
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  maandag 13 augustus 2007 @ 20:30:42 #14
108648 cattie
lieve moeder
pi_52340524
Oeh, Macka, wat een tegenvaller zeg! Dat is erg rot. Sterkte ermee!
pi_52340808
ow macka!! dat is naar zeg!!!

gelukkig heb je 2 ogen .... das het enige wat ik ff kan zeggen..
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_52341045
Macka wat naar voor je zeg! Sterkte ...

Nog even een vraagje hierover.. hoe zit het met je andere oog? Heb je daar normaal zicht in? En kan dat het een beetje compenseren?
Ik heb een klein beetje ervaring in mijn omgeving hiermee, mijn broer heeft namelijk één lui oog met maar 20 % zicht (geloof ik) en één oog waar hij alles mee ziet als hij een bril op heeft. Ik heb er weinig van gemerkt eigenlijk, hij kan gelukkig goed autorijden en heeft daar niet superveel last van. Nou heeft hij het al als klein kind dus dat kan wel heel veel schelen, daarom vroeg ik het me bij jou af. Ik hoop echt voor je dat het meevalt!

[ Bericht 35% gewijzigd door Suzanna op 13-08-2007 20:56:15 ]
  maandag 13 augustus 2007 @ 20:49:04 #17
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_52341159
Oh Macka, dat is echt rotnieuws. Bah, dat lijkt me een best beangstigend idee zelfs.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_52343649
jeetje Macka..dat is nogal wat!

Hier voel ik me sinds paar dagen steeds meer mezelf..ontzettend fijn om te merken!
we hebben lekker bij kunnen tanken dit weekend! Ilse was van vrijdag tot gisteren bij mijn schoonouders.
Gistermiddag nog even met z'n allen er uit geweest met ilse in de kinderwagen, maar na 1,5uur toch maar vertrokken uit die herrie uit angst dat we anders misschien met overaktief kind zouden zitten. Viel 100% mee op deze manier!

Ik heb al 4 dagen geen tabletje gepakt (ook niet nodig gehad dus)
Ik merk wel dat ik vaak mijn ademhaling even moet bijsturen, maar ik ben er al blij om dat ik toch al een verkeerd patroon hier in herken!
Vrijdag weer naar de fysio.
pi_52344328
Oh Macka wat balen zeg. Het idee dat je over een tijd niks meer ziet met een oog.

Marit dat klinkt al een stuk beter. En het is inderdaad prettig dat je het aanvoelt van de ademhaling, dat is een mooi begin!
pi_52344868
Macka, tjee dat is niet niks om te verwerken, sterkte!

Marit wat fijn een positief bericht te lezen van jou kant, gelukkig kom je weer een beetje op adem. En heb je weer wat rust gevonden.

Hier gaat het steeds wat beter de uitslag is stukken minder en ik ben klaar met de prednisonkuur dus ik word langzaamaan van stuiterbal weer de normale Marlies.
Ik heb nog wel af en toe last van de kraamtranen er hoeft maar wat fout te gaan en ik jank de ogen uit mijn kop. Maar ja manlief is erg begrijpend en heeft veel geduld met me.... gelukkig maar. Vandaag een intake gehad bij een detacherings bureau, en ook een mail ontvangen dat ik ergens op sollicitatie mag komen. Ik maak me nog maar niet te blij, maar ik hoop zo dat het klikt met die mensen de woensdag want een nieuwe baan in het vooruitzicht dat zou me een hoop rust geven.
Mama van Isa en Ties
pi_52344990
Oh Macka, dat is balen zeg!! Sterkte!! Dit moet je wel even verwerken denk ik.....

Marit, fijn dat je ffies komt updaten, en wat mooi dat het beter gaat!! Errug fijn!!

Hier gaat het ffies wat minder, kat is weggelopen en ik mis haar zo!!
Normaal kwam ze na een uurtje weer thuis en nu is ze al 3 dagen weg
Daarbij begint Meike ziek te worden.....slapen slapen slapen, eten uitspugen, en koorts....
Tel dat bij elkaar op, en je hebt een EMO karin hier.....
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_52345160
jeetje Macka, wat balen zeg!!

Marit, wat fijn dat het een stuk beter gaat!

en een voor alle mammas die het nodig hebben
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_52345186
OOh Karin het is alsof ik mijn verhaal van afgelopen zaterdag lees, de kat weggelopen!!
Die van ons is 's nachts nooit weg en was zaterdag de hele dag en nacht weg, ik dus uren lopen janken en zondagochtend stond het beestje te mauwen bij zijn lege brokjes bakje. (rot beest)
En het ergste was nog beestje draagt al 6 jaar een riempje met adreskoker en die had ik die dag afgedaan om frontline goed te kunnen druppelen en een nieuw riempje om te doen, maar toen ging ze er dus vandoor.
Ik snap je emo bui dus maar al te goed een weg gelopen kat, en een ziekig kindje dat is meer dan genoeg voor een verse mam's om in te storten!
Mama van Isa en Ties
pi_52345491
Er hing dus wat in de lucht zaterdag Marlieske, toen is onze Baloe er ook vandoor gegaan...
Ze heeft verder niks om haar nek, qua bandje ofzo, ben dan bang dat ze ergens achter blijft hangen.... (ze is wel gechipt trouwens)Maar fijn dat jullie kat weer terug is!!

Maar weer ontopic....het breekt je wel als verse mama idd, een ziek kindje en een weggelopen kat....
Merk wel dat ik nog wel een hormonenracebaan in me heb, maar hoorde ook al dat dit niet meer over gaat? Als moeder zijnde ben je veel emotioneler.....mooi is dat!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_52345806
Ja daar zijn we mooi klaar mee, zat van de week een programma te kijken over zwangere dames met allemaal premature baby's of zwangerschappen die niet lekker liepen (meen dat het gisteren was) ik heb tranen met tuiten zitten huilen om een stel dat jaren bezig was geweest zwanger te raken en mams had HELLP gekregen en het kindje was gestopt met groeien na 21 weken en moest met spoed gehaald gaan worden..... pffff dat was echt te veel manlief zapte toen maar weg. Ik wil het wel kijken maar kan het niet meer.

Hier had Isa vandaag een leuk dagje met Oma, die zijn lekker wezen wandelen toen ik mijn intake had, zodra Isa in de kinderwagen ligt dan geniet en slaapt ze de hele rit.
Ik merk ook wel dat Isa de afgelopen week flink sterker is geworden ze tilt haar hoofd al hellemaal op als ze bij mij op mijn buik ligt, en dan kruipt ze al helemaal omhoog. En dat met 3 weken!!
Ze was trouwens goed gegroeid in 1 week tijd 426gram zwaarder geworden, nu dus ruim 3 kilo schoon aan de haak. Bij het wegen van de week moest deze mama al bijna huilen zo trots dat ze de fles zo goed drinkt
Mama van Isa en Ties
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')