keeley hazell met tottenham shirt aan, 2 rare voetbalacties.quote:
Nou, kreeg net een SMS binnen, eerste prijs is binnen!quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 11:26 schreef methodmich het volgende:
Wel grappig, ASWH 1 is op trainingskamp, die gingen een voetbalquiz doen. Werd ik ineens gebeld door Raymon Kuipers, want hij en zijn groepje wisten bijna geen antwoorden. Of ik even hulplijn wilde spelen. Ben wel benieuwd of ze uiteindelijk hebben gewonnen.
Van harte gefeliciteerd AZquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 04:58 schreef Againzender het volgende:Om 0:51 is Marc geboren
alles OK
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 13:14 schreef sjimz het volgende:
Zo lekker de Premier League kijken
Het voetbalseizoen begint weer
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 13:14 schreef Suijk het volgende:
Welkom op de wereld Marc!
Feli Az en vrouw!
wanneer komt die van jou suijk?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 13:14 schreef Suijk het volgende:
Welkom op de wereld Marc!
Feli Az en vrouw!
Hehe zo hebben wij op het voetbaltoernooi van Ody een fust bier voor ons team gewonnen. Toch handig als een teamgenoot in de commissie zit en de quiz had gemaaktquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 11:55 schreef methodmich het volgende:
[..]
Nou, kreeg net een SMS binnen, eerste prijs is binnen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |