Restaurant Oud Sluis te Sluis, 19 april 2008
Dit keer mét overnachting, het was 3 uur rijden!
Dit geweldige 3 sterren-restaurant is namelijk gelegen in het pittoreske Sluis, Zeeland.
Bij binnenkomst beginnen we met een reeks amuses :
![]()
Krokant gebakken kippenhuid met curry mayonaise
Diverse oesterbereidingen, kroepoek van.., tartaar van..., gevriesdroogde parels van...
![]()
Kreeft met ?? peper
![]()
Van links naar rechts ; komkommer met holl. garnaaltjes - scheermes met bosui en aard. schuim - mini coquilles - sushi van tonijn met sojaschuim
![]()
En toen het voorgerecht ... Langoustine gemarineerd, gelakt spek en koffie-citrus-voastiperiferypeper
![]()
daarna 2 bereidingen van Asperges... asperges, bellota-eierdooier, tataki van coquilles, lentesalade en morilles én in het kleinere schaaltje gemarineerde coquilles, asperge-verveine mayonaise en chlorofyl jus van waterkers.
![]()
![]()
Het visgerecht, zeebaars, texturen van algen, schelpdierenjus en oester- olijfolie, ziltige plantjes Zeebaars.
![]()
Het hoofdgerecht vervolgens... lamvlees "sisteron", romige polenta, pikante tomaat, cremolata en pecorino Lam.
![]()
We sloten af met drie kleine desserts... chocolade tattoo, een combinatie van framboos, rozen, kokos en sechuan en limequats, hazelnoot gelei en sorbet vitamine C
![]()
![]()
![]()
Jongens jongens wat een heerlijkheden, het één nog lekkerder, mooier dan het ander.... We dronken bij dit alles een fles Amayna Chardonnay ... en omdat aan al het lekkers geen einde kwam, en deze fles alweer leeg was, vroegen we er nog een half flesje Augustus bij! Toen we zeer, zeer voldaan om een 'kopje koffie' vroegen, kregen we er natuurlijk ook een 'koekje' bij de koffie... een espresso en een koffie
![]()
de koekjes.... bestonden uit een drop/laurier lolly, ijs met framboos, caramel mocca en kardemom
![]()
Aan het eind
van ons latijn van een lange, overheerlijke avond mega-genieten en gepamperd door het personeel, wat heel attent, vriendelijk is en ook nog 'durft' te vragen of het smaakt!! vroegen wij de rekening... maar dat gaat zomaar niet bij Sergio, daar gaat een hele koffer lekkers aan vooraf, want hij laat je niet 'met een lege maag' naar huis gaan natuurlijk!
![]()
Na betalen hebben we, de verlegen Sergio nog even in de keuken een handje geschud en bedankt voor een geweldige ervaring. Zullen we er een 10+ voor geven?
Met recht al 2x gekozen tot het beste restaurant van Nederland.
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer