Er zit een metaalkleurig vierkant 'lipje' in het mechanisme van de ladebevestiging, waaraan de veer vastzit. Als je dat lipje met de kop van een kruiskopschroevendraaier wat opzij drukt, zie je een kruis waarin je je schoevendraaier zet. Even een kwartslag draaien en je beweegt daardoor de veer, en het frontje klikt van de lade af.quote:Op zondag 12 augustus 2007 11:28 schreef Gia het volgende:
[..]
Punt is dat ik kan draaien tot ik een ons weeg, maar het frontje komt er niet af. Er zit wel enige beweging in als ik het naar voren kantel, maar ik ben bang dat ik iets serieus stuk maak als ik door'breek'.
Met het in elkaar zetten van die lades, moet je die frontjes er ook opklikken. Dus ik denk dan dat ik ergens ook iets moet indrukken om die front er weer af te krijgen.
Ik vind het nog wel meevallen - alhoewel het een smak geld is - bij een gemiddelde beddenzaak zit je daar ook zo aan. En Ikea-bedden zijn van goede kwaliteit over het algemeenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 08:58 schreef LamstraalASD het volgende:
Na alle bedden te hebben uit getest was er 1 die erg lekker lag dus prijs kaartje erbij : PLOF! ik pleur uit bed, kijk nog eens naar dat kaartje: 2000 euro.........voor een bed? was nieteens goud :S
Ok dan maar op handen en knieen naar de uitgang, onderweg nog gekeken naar lampen en hier wel wat leuke dingen gezien. Kolere 2000 euro!!!!! voor een bed.
Aha, ga ik eens proberen. Als het gelukt is laat ik het wel weten.quote:Op maandag 13 augustus 2007 09:30 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Er zit een metaalkleurig vierkant 'lipje' in het mechanisme van de ladebevestiging, waaraan de veer vastzit. Als je dat lipje met de kop van een kruiskopschroevendraaier wat opzij drukt, zie je een kruis waarin je je schoevendraaier zet. Even een kwartslag draaien en je beweegt daardoor de veer, en het frontje klikt van de lade af.
Iemand die hier iets meer vanaf weet, kan wel een metertje of 40m2 gebruiken namelijkquote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:59 schreef Elegy het volgende:
Ik stond van de week in de Leen Bakker (ik weet, ik weet) en raakte daar aan de praat met iemand die beweerde dat het laminaat antiek grenen bij de Ikea in Delft voor ¤5,- per m2 verkocht werd, in plaats van de gebruikelijke ¤8,95.
Omdat ik nog in de buurt van Haarlem woon ben ik bij de vestiging Haarlem langsgereden (ik heb het nog nooit zo rustig gezien op een zaterdag in de Ikea) maar daar was het nog de oude prijs, en medewerkers hadden ook geen idee.
Is het soms lokaal, of kalde die mevrouw raas?
Vind het namelijk erg mooi laminaat
...tevens verkapte Terug Vindt Plundra
Voor zover ik weet mogen artikelen die open zijn geweest gewoon terug hoor. Heb je de verpakking nog en heb je die ook heel gelaten? Zonder verpakking is het voor IKEA onverkoopbaar en dan is een tegoedpas nog redelijk.quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:07 schreef Tsurany het volgende:
Weer achterlijke praktijjken bij Ikea. De Broder serie gaat uit het assortiment dus de staanders van de steliingkast zijn er niet meer. Echter de nieuwe serie ligt al wel weer gewoon op de plek waar eerst die andere staanders stonden compleet met bijbehorend kaartje van die oude staanders. Dus wij kopen die omdat we denken dat het de goede is, met 12 planken en 12 setjes om de planken mee te bevestigen.
Eenmaal in Almere (Ikea was in Utrecht) blijkt dat het de verkeerde staanders zijn dus daar moeten we mee terug. Dan pas blijkt dat die hele serie niet meer leverbaar is. Klantenservice geeft geen geld terug omdat het geopent is maar een pasje waarmee je bij Ikea moet kopen. En de planken en de plank bevestigers zijn ook nutteloos omdat die enkel met dat systeem werken en het nieuwe systeem heb je andere voor nodig.
Oftewel we moeten morgen alles terug brengen en alles is al geopend. Dus dat is in totaal 140 euro aan materiaal waar we enkel bonnen voor krijgen, 5 uur verspilde tijd en 3 ritjes Ikea-Almere en terug. En dat allemaal omdat hun daar hun zaakjes absoluut niet in orde hebben en alles in de showroom laten staan terwijl het niet meer leverbaar is en zelfs de showroom modellen al verkocht zijn.
Is er enige mogelijkheid om gewoon ons complete bedrag cash terug te krijgen en een vergoeding voor 3 ritjes van elk ruim een uur? Aangezien het overduidelijk de schuld is van de slechte organisatie bij Ikea. De mensen daar kunnen ons ook al niet helpen want dat zijn natuurlijk hulpjes omdat de chefs al na 5 uur weg zijn en de hulpjes mogen zelf niks beslissen.
Helaas is het voor IKEA niet zo interessant of artikelen in Nederland goed lopen. Daarvoor is de Nederlandse markt te klein..quote:Op maandag 13 augustus 2007 20:12 schreef bleiblei het volgende:
Ik zag net in een ander topic dat Adelante enigszins kon voorspellen (voor zo ver dat mogelijk is natuurlijk) welke series er bij de Ikea blijven en welke niet. Nu ben ik al een tijdje aan het denken om stapel PAX kasten te halen. Nu wil ik natuurlijk wel het risico voor zo ver mogelijk verkleinen dat die kleur/maten deruit gaan.
Nu is de vraag... Pax in eikenfineer... Is dat een redelijk goed lopende lijn? Is de kans groot dat die eruit getieft gaat worden?
Super!!quote:Op maandag 13 augustus 2007 21:25 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Helaas is het voor IKEA niet zo interessant of artikelen in Nederland goed lopen. Daarvoor is de Nederlandse markt te klein..
Verder is eiken een kleur die in veel andere series eruit wordt gehaald (o.a. bureauserie JONAS). Dat zegt niet veel, maar soms wordt er over het gehele IKEA assortiment besloten bepaalde kleuren niet of minder te gaan gebruiken... het zou dus kunnen dat eiken er op den duur uit gaat. Ik kan dit morgen even voor je nakijken.
Nou, ik was zaterdag bij de Ikea in Delft en daar bleek dus dat antiek grenen laminaat nu voor ¤5,95 per m2 was. Dat ga ik van de week ook maar halen, ik heb ook iets van 40m2 nodigquote:Op maandag 13 augustus 2007 15:17 schreef devvertje het volgende:
[..]
Iemand die hier iets meer vanaf weet, kan wel een metertje of 40m2 gebruiken namelijk
Leuk als het gesealed in plastic ligt, dat kan je niet heel houden. En wie controleerd nou die artikel nummers? Je hebt daar een beschrijving voor alle producten die daar liggen, blijkt dat die beschrijving niet eens verkocht wordt, dat is toch enorm slordig?quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Voor zover ik weet mogen artikelen die open zijn geweest gewoon terug hoor. Heb je de verpakking nog en heb je die ook heel gelaten? Zonder verpakking is het voor IKEA onverkoopbaar en dan is een tegoedpas nog redelijk.
Wie vertelde je dan dat je je geld niet contant terug krijgt? Volgens mij krijg je bij ons in Hengelo dan ook gewoon je geld terug wanneer je de artikelen met een hele originele verpakking terug brengt. Maar dat weet ik niet zeker...
In principe ben je zelf verantwoordelijk voor dat je de goede spullen meeneemt... op de stellingen zitten kaarten met artikelnummers welke moeten corresponderen met de artikelen die er onder of er boven liggen. Het beste is om even te controleren of je daadwerkelijk dat hebt, wat je moet hebben. Pak je gewoon blind je spullen mee, dan kan het zijn dat je verkeerde dingen hebt.
Overigens, IKEA is absoluut geen bedrijf met een 9-17 mentaliteit... dus dat denigrerende gepraat over hulpjes en dergelijke helpt niet echt... ik hoop niet voor je dat je op zo'n manier aan de telefoon hebt gehangen, want je wekt zo weinig symphatie...
Ik denk dat je het beste contact kunt opnemen met de klantenservice en het daar kunt overleggen. En anders gewoon in de winkel proberen of ze het voor je kunnen regelen. (die reiskosten vergoeden we volgens mij niet...)
Je bent een ikea noobquote:Op maandag 13 augustus 2007 21:40 schreef Tsurany het volgende:
[..]
Leuk als het gesealed in plastic ligt, dat kan je niet heel houden. En wie controleerd nou die artikel nummers? Je hebt daar een beschrijving voor alle producten die daar liggen, blijkt dat die beschrijving niet eens verkocht wordt, dat is toch enorm slordig?
En het personneel dat wij mee spraken kon ons niks beloven, niks voor ons regelen, toch behoorlijk vervelend. En we hebben ze nog niet gebeld, moet morgen gaan we er langs en kijken hoe ze de rest terug nemen. Is toch belachelijk dat ze planken en houders verkopen voor staanders DIE NIET MEER BESTAAN. Dus producten verkopen die eigenlijk niemand kan gebruiken. Ik vind het een slordige manier van werken.
naja je kunt het ook van een ander point-of-view bekijken... Je hebt die serie al en je wilt het nog uitbreiden, dan verkopen ze daar nog de planken en plankdragers...quote:Op maandag 13 augustus 2007 21:40 schreef Tsurany het volgende:
[..]
Leuk als het gesealed in plastic ligt, dat kan je niet heel houden. En wie controleerd nou die artikel nummers? Je hebt daar een beschrijving voor alle producten die daar liggen, blijkt dat die beschrijving niet eens verkocht wordt, dat is toch enorm slordig?
En het personneel dat wij mee spraken kon ons niks beloven, niks voor ons regelen, toch behoorlijk vervelend. En we hebben ze nog niet gebeld, moet morgen gaan we er langs en kijken hoe ze de rest terug nemen. Is toch belachelijk dat ze planken en houders verkopen voor staanders DIE NIET MEER BESTAAN. Dus producten verkopen die eigenlijk niemand kan gebruiken. Ik vind het een slordige manier van werken.
Euh geseald in plastic betekend dat er een giga inpakapparaat bij de fabrikant staat die het inpaktquote:Op maandag 13 augustus 2007 21:59 schreef Cyan het volgende:
Maar geseald in plastic betekent vast dat Ikea ergens een rol plastic heeft liggen en het artikel weer keurig in kan sealen, toch?
Ja oke maar mensen die van de catalogus die serie hebben gekozen die zien nu alle onderdelen liggen en zien die standaarden met het stikkertje en die denken gewoon dat hij nog verkocht word. Zet anders op z'n minst een bordje neer met onze stickers kloppen niet en wij verkopen dit niet meer. Want alle nieuwe spullen lagen in de oude rekken met de oude bordjes er onder en leken precies hetzelfde. En als je denkt dat die serie gewoon verkocht word neem je die mee.quote:Op maandag 13 augustus 2007 21:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
naja je kunt het ook van een ander point-of-view bekijken... Je hebt die serie al en je wilt het nog uitbreiden, dan verkopen ze daar nog de planken en plankdragers...
Wellicht kunnen ze het in Utrecht opnieuw verpakken...
Wat betreft het controleren van artikelnummers; ik raad het elke klant aan te doen. Klanten zijn nogal gemakkelijk en leggen producten nogal snel terug op plekken waar het niet hoort. En dan gaan we daar als IKEA echt geen verantwoordelijkheid voor nemen...
Iemand van IKEA die wat kan zeggen over deze serie, of daar uitbreiding in modellen en kleuren inzit?quote:Op maandag 13 augustus 2007 11:05 schreef Marsepein het volgende:
Van het weekend zag ik deze tafel bij IKEA, de JÄMSUNDA:
[afbeelding]
Nu staat er bij dat er een bijpassend dressoir is, maar dat kan ik niet vinden en heb ik in de winkel ook niet gezien. Is daar meer info over? Edit: (Inmiddels gevonden in de online catalogus voor 2008, blz 86)
Is er ook te zeggen of deze serie wordt uitgebreid?
Volgens mij is die net nieuw...quote:Op maandag 13 augustus 2007 22:50 schreef Marsepein het volgende:
[..]
Iemand van IKEA die wat kan zeggen over deze serie, of daar uitbreiding in modellen en kleuren inzit?
1. Het restaurant is vanaf 9:00 uur open voor het ontbijt inderdaad... (voor slechts 1.- per persoon!)quote:Op maandag 13 augustus 2007 22:55 schreef Lollifant het volgende:
Ik heb de nieuwe catalogus!!Morgen meteen naar Ikea (Duiven), maar heb nog 3 kleine vraagjes:
1. Klopt het dat je vanaf 9 uur al naar binnen mag om te ontbijten?
2. Kunnen de pootjes van de Klippanbank af?
3. Is de Kullen garderobekast met 3 deuren daadwerkelijk 89 euro?
Alvast hartelijk dank!
ik weet dat PAX eiken 35cm diep uitgaand is, maar de 58cm durf ik zo niet te zeggen, mag bart wel ff checkenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |