FOK!forum / Tour de France 2007 / Er is leven, er is leven na de Tour ...
Joost-mag-het-wetenzondag 5 augustus 2007 @ 15:53
Er is nog wielerleven na de Tour, want er is nu ook het nieuwe subsubforum wielrennen onder SPT op FOK! (alle wielerfans welkom daar) want er zijn natuurlijk nog veel mooie wielerwedstrijden in aantocht. Gisteren hadden we al de Classica San Sebastian , volgende week begint de Deutschland Tour (met een verschrikkelijke berg daarin!) en straks is er in België/Nederland ook de Eneco Tour v/d Benelux

En de dopingsoaps niet te vergeten natuurlijk. Wie vinden ze morgen positief ?
Cootzzondag 5 augustus 2007 @ 19:50


En daarmee mag dit forum misschien ook wel een keer op slot. Over Rasmussen en Bram Tankink kunnen we ook in SPT nog wel eindeloos doorouwehoeren.
Dr_Flashzondag 5 augustus 2007 @ 20:23
Jeuj ik ben blij
UIO_AMSmaandag 6 augustus 2007 @ 20:13
En een slotje op TdF 2007. De laatste actieve topics van gisteren en vandaag zijn overgeplaatst naar SPT / Wielrennen.
UIO_AMSmaandag 6 augustus 2007 @ 20:17
En sticky.
Arceemaandag 6 augustus 2007 @ 20:20
Suijkmaandag 6 augustus 2007 @ 20:21
Ok, bedankt!
itsmemaandag 6 augustus 2007 @ 20:48
Hey goed nieuws
Dr_Flashmaandag 6 augustus 2007 @ 21:19
quote:
Op maandag 6 augustus 2007 20:13 schreef UIO_AMS het volgende:
En een slotje op TdF 2007.
Oh, is dat dit?
golfermaandag 6 augustus 2007 @ 21:20
TdF snel nog even uitzwaait.
Cootzmaandag 6 augustus 2007 @ 21:24
Zwaaizwaai, tot volgend jaar, lieve TdF!
Xtreemdinsdag 7 augustus 2007 @ 09:04
Maybachdinsdag 7 augustus 2007 @ 12:19
quote:
Op maandag 6 augustus 2007 21:24 schreef Cootz het volgende:
Zwaaizwaai, tot volgend jaar, lieve TdF!
a Bientot Grande Boucle
Arceewoensdag 8 augustus 2007 @ 13:43
UIO_AMSwoensdag 8 augustus 2007 @ 13:50
elke dag kan de laatste zijn
Arceewoensdag 8 augustus 2007 @ 13:56
Och, de Vuelta begint ook zo.
PLAE@donderdag 9 augustus 2007 @ 19:34
We kunnen dit zo doortrekken naar de Vuelta
Beezzdonderdag 9 augustus 2007 @ 20:14
Op welke zender gaan we dat kijken dan?
PLAE@donderdag 9 augustus 2007 @ 20:32
Normaal gesproken bij de Belg/Eurosport.
Joost-mag-het-wetendonderdag 9 augustus 2007 @ 21:12
quote:
Op donderdag 9 augustus 2007 20:32 schreef PLAE@ het volgende:

Normaal gesproken bij de Belg/Eurosport.
De Vuelta in een notendop:
quote:
Volgens mij bestaat die hele Vuelta uit zeshonderd kilometer maanlandschap, 800 kilometer woestijn en vijfhonderd kilometer rotsen. Allemaal op rechte tweevakswegen waarlangs geen kat, geen hond en al zeker geen enkele toeschouwer staat te kijken. Héél héél soms merk je een verdwaald wild paard of een uitgemergelde Spaanse rotskoe op zoek naar voedsel op.
We stemmen gewoontegetrouw zoals in de Tour af om 15 uur op de "Belg" om vervolgens eerst een uur een of andere soap uit de jaren stillekes in beeld te krijgen, want in Spanje blijkt José met de pet van de regie nog aan zijn siësta bezig te zijn zodat de uitzending pas om even voor vier van start gaat. We krijgen Michel "Tom Boonen, tom Booooonen, booooooneeeeen, bonen, bonen, bonen" Wuyts te horen die ons te melden weet dat het zooo heet is dat de laatste mus zopas voor zijn neus morsdood uit de dakgoot is gevallen en we krijgen het eerste shot van een eenzame hopeloze vluchter van pakweg de "Relax" (whats in a name) ploeg in beeld die midden een woestijnachtig maanlandschap nog honderd kilometer kaarsrechte weg te wachten staat. Daarachter het peloton. De rest van de etappe is altijd hetzelfde, de vluchter wordt bij de 3de boom langs het parcours, 80 kilometer verderop, net op het moment dat hij de uitdroging nabij is ingelopen, en het peloton trekt richting bewoonbaar gebied. Meestal een stad met een klinkende naam als "Argamasilla de Alba" of "Santuario de la Bien Aparecida". Daar staan in de laatste 2 kilometer van het parcours alle zevenhonderdduizend toeschouwers van de dag vier rijen dik opeen gepakt, in de enige bocht van de hele dag op zeshonderd meter van de finish valt het halve peloton, en op de meet wint pakweg Petacchi de massaspurt.

Sethjevrijdag 10 augustus 2007 @ 01:14
Beter een aparte ruimte voor de wielrenliefhebbers
Suijkvrijdag 10 augustus 2007 @ 08:37
quote:
Op donderdag 9 augustus 2007 21:12 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:

[..]

De Vuelta in een notendop:
[..]